WK atletiek Daegu: volledig programma

- Bijgewerkt op

Bron: Sportmagazine

Zaterdag start het WK atletiek in het Zuid-Koreaanse Daegu. Hier vindt u het volledige programma, met de Belgen.

WK atletiek Daegu: volledig programma

© EPA

Zaterdag start het WK atletiek in het Zuid-Koreaanse Daegu. Hieronder vindt u het volledige programma (in Belgische tijd), met de Belgen. De finales staan in vet.

ZATERDAG 27 AUGUSTUS 02u00 - Marathon (vrouwen)

03u00 - 100 m (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

03u05 - Discuswerpen (kwalif./vrouwen)

03u35 - 3000 m steeple (kwalif./vrouwen)

03u40 - Polsstokspringen (kwalif./mannen)

04u00 - Verspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

04u25 - Discuswerpen (kwalif./vrouwen)

04u30 - 100 m (voorwedstrijden/vrouwen)

05u05 - 800 m (reeksen/mannen)

05u50 - Kogelstoten (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

05u55 - 100 m (voorwedstrijden/mannen)

12u00 - Openingsceremonie

13u00 - Hoogspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

13u05 - 400 m (kwalif./vrouwen)

13u30 - Hamerslingeren (kwalif./mannen)

14u00 - 10000 m (vrouwen) 14u15 - Verspringen (kwalif./vrouwen)

14u45 - 100 m (kwalif./mannen)

15u00 - Hamerslingeren (kwalif./mannen)

15u40 - 400 (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

ZONDAG 28 AUGUSTUS 02u00 - 20 km snelwandelen (mannen)02u05 - 110 m horden (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

02u30 - Polsstokspringen (kwalif./vrouwen)

02u50 - 110 m horden (reeksen/mannen)

03u00 - Discuswerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

03u20 - Kogelstoten (kwalif./vrouwen)

03u40 - 1500 m (reeksen/vrouwen)

04u15 - 400 m (reeksen/mannen/met Jonathan en Kevin Borlée)

04u20 - Discuswerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

05u10 - 100 m (reeksen/vrouwen)

06u00 - Polsstokspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

09u30 - Speerwerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

10u45 - Speerwerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

11u00 - 800 m (halve finales/mannen)

11u15 - Verspringen (vrouwen) 11u30 - 100 m (halve finales/mannen)

11u55 - 400 m (halve finales/vrouwen)

12u15 - Discuswerpen (vrouwen) 12u30 - 10000 m (mannen)

13u15 - 1500 m (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

13u45 - 100 m (mannen)

MAANDAG 29 AUGUSTUS

03u00 - 100 m horden (zevenkamp/met Sara Aerts)

03u10 - Discuswerpen (kwalif./mannen)

03u40 - 3000 steeple (reeksen/mannen)

04u00 - Hoogspringen (zevenkamp/met Sara Aerts)

04u30 - 400 m horden (reeksen/mannen)

04u30 - Discuswerpen (kwalif./mannen)

05u20 - 400 m horden (reeksen/vrouwen/met Elodie Ouedraogo)

12u00 - 110 m horden (halve finales/mannen)

12u05 - Kogelstoten (zevenkamp/met Sara Aerts)

12u15 - Hamerslingeren (mannen) 12u25 - Polsstokspringen (mannen) 12u30 - 100 m (halve finales/vrouwen)

13u00 - 400 m (halve finales/mannen/met eventueel Jonathan en Kevin Borlée)

13u35 - 200 m (zevenkamp/met Sara Aerts)

13u40 - Kogelstoten (vrouwen) 14u05 - 400 m (vrouwen) 14u25 - 110 m horden (mannen) 14u45 - 100 m (vrouwen)

DINSDAG 30 AUGUSTUS03u00 - Verspringen (zevenkamp/met Sara Aerts)

03u10 - Hoogspringen (kwalif./mannen)

03u20 - 5000 m (reeksen/vrouwen)

04u20 - 1500 m (reeksen/mannen/met Jeroen D'hoedt)

04u40 - Speerwerpen (zevenkamp/met Sara Aerts)

04u45 - Hink-stap-springen (reeksen/vrouwen)

05u50 - Speerwerpen (zevenkamp/met Sara Aerts)

12u00 - 400 m horden (halve finales/vrouwen/met eventueel Elodie Ouedraogo)

12u05 - Polsstokspringen (vrouwen) 12u30 - 400 m horden (halve finales/mannen)

12u55 - Discuswerpen (mannen) 13u00 - 800 m (zevenkamp/met Sara Aerts)

13u35 - 1500 m (halve finales/vrouwen)

14u00 - 800 m (mannen) 14u20 - 3000 steeple (vrouwen) 14u45 - 400 m (mannen/met eventueel Jonathan en Kevin Borlée) WOENSDAG 31 AUGUSTUS 02u00 - 20 km snelwandelen (vrouwen)

DONDERDAG 1 SEPTEMBER03u00 - Kogelstoten (kwalif./mannen)

03u05 - 5000 m (reeksen/mannen)

03u10 - Speerwerpen (kwalif./vrouwen)

03u45 - Hoogspringen (kwalif./vrouwen)

03u50 - 200 m (reeksen/vrouwen)

04u25 - Speerwerpen (kwalif./vrouwen)

04u35 - Verspringen (kwalif./mannen)

04u40 - 800 m (reeksen/vrouwen)

05u30 - 4x400 m (reeksen/mannen/met België)

12u00 - Speerwerpen (kwalif./mannen)

12u10 - Hoogspringen (mannen) 12u20 - Hink-stap-springen (vrouwen) 12u25 - 200 m (halve finales/vrouwen)

12u55 - 1500 m (halve finales/mannen/met eventueel Jeroen D'hoedt)

13u20 - Speerwerpen (kwalif./mannen)

13u25 - 3000 steeple (mannen) 13u55 - 1500 m (vrouwen) 13u15 - 400 m horden (vrouwen/met eventueel Elodie Ouedraogo) 13u30 - 400 m horden (mannen)

VRIJDAG 2 SEPTEMBER03u00 - Hamerslingeren (kwalif./vrouwen)

03u20 - 100 m horden (reeksen/vrouwen/met Anne Zagré)

03u30 - Hink-stap-springen (kwalif./mannen)

04u10 - 200 m (reeksen/mannen)

04u35 - Hamerslingeren (kwalif./vrouwen)

05u10 - 4x400 m (reeksen/vrouwen)

12u00 - Kogelstoten (mannen) 12u10 - Speerwerpen (vrouwen) 12u20 - Verspringen (mannen) 12u25 - 800 m (halve finales/vrouwen)

12u55 - 200 m (halve finales/mannen)

13u25 - 5000 m (vrouwen) 13u55 - 200 m (vrouwen) 14u15 - 4x400 m (mannen/met eventueel België)

ZATERDAG 3 SEPTEMBER 02u00 - 50 km snelwandelen (mannen) 12u00 - Hoogspringen (vrouwen) 12u10 - Speerwerpen (mannen) 12u15 - 100 m horden (halve finales/vrouwen/met eventueel Anne Zagré)

12u45 - 800 m rolstoel (vrouwen) 12u55 - 400 m rolstoel (mannen) 13u15 - 1500 m (mannen/met eventueel Jeroen D'hoedt) 13u40 - 4x400 m (vrouwen) 14u00 - 100 m horden (vrouwen/met eventueel Anne Zagré) 14u20 - 200 m (mannen)

ZONDAG 4 SEPTEMBER 02u00 - Marathon (mannen) 11u00 - Medailleceremonie 11u15 - Hamerslingeren (vrouwen) 11u30 - 4x100 m (reeksen/vrouwen)

12u00 - 4x100 m (reeksen/mannen)

12u05 - Hink-stap-springen (mannen) 12u40 - 5000 m (mannen) 13u15 - 800 m (vrouwen) 13u35 - 4x100 m (vrouwen) 14u00 - 4x100 m (mannen)

Lees meer over:

Recentste sportnieuws



Onze partners