Actuele Thema's »

Kalender van de Olympische Spelen

dinsdag 10 juli 2012 om 14u56

Het volledige programma van de Olympische Spelen in Londen, mét vermelding van de Belgische atleten.

© AFP

Uren in Belgische tijd

WOENSDAG 25 JULI

- Voetbal vrouwen - 
1e ronde:
(17u) Groot-Brittannië - Nieuw-Zeeland (gr.E) in Cardiff
(18u) Japan - Canada (gr.F) in Coventry
(18u) Verenigde Staten - Frankrijk (gr.G) in Glasgow
(19u45) Kameroen - Brazilië (gr.E) in Cardiff
(20u45) Zweden - Zuid-Afrika (gr.F) in Coventry
(20u45) Colombia - Noord-Korea (gr.G) in Glasgow




DONDERDAG 26 JULI


- Voetbal mannen -
1e ronde:
(13u) Honduras - Marokko (gr.D) in Glasgow
(15u) Mexico - Zuid-Korea (gr.B) in Newcastle
(15u45) Spanje - Japan (gr.D) in Glasgow
(18u) Verenigde Arabische Emiraten - Uruguay (gr.A) in Manchester
(18u) Gabon - Zwitserland (gr.B) in Newcastle
(20u45) Wit-Rusland - Nieuw-Zeeland (gr.C) in Coventry
(20u45) Brazilië - Egypte (gr.C) in Cardiff
(21u) Groot-Brittannië - Senegal (gr.A) in Manchester




VRIJDAG 27 JULI


(20u30) Openingsceremonie

- Boogschieten - 
(10u) Individuele voorronde mannen
(14u) Indiviudele voorronde vrouwen




ZATERDAG 28 JULI

- Badminton -
 (YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(9u30) Groepsfase (m/v)

- Basket -
 
Voorronde:
(10u) China - Tsjechië (gr.A)
(12u15) Canada - Rusland (gr.B)
(15u30) Turkije - Angola (gr.A)
(17u45) Verenigde Staten - Kroatië (gr.A)
(21u) Brazilië - Frankrijk (gr.B)
(23u15) Australië - Groot-Brittannië (gr.B)

- Beachvolley -
(10u) Kwalificaties (m/v)

- Boogschieten -
(10u, 16u) Teamcompetitie (m)

- Boksen -
(14u30, 21u30) 16e finales - 56 kg (m)
(16u, 23u) 16e finales - 75 kg (m)

- Gewichtheffen -
(16u30) - 48 kg (v)

- Handbal vrouwen - 
Eerste ronde:
(10u30) Rusland - Angola (gr.A)
(12u15) Spanje - Zuid-Korea (gr.B)
(15u30) Kroatië - Brazilië (gr.A)
(17u15) Denemarken - Zweden (gr.B)
(20u30) Montenegro - Groot-Brittannië (gr.A)
(22u15) Noorwegen - Frankrijk (gr.B)

- Judo - (CHARLINE VAN SNICK)
(10u30, 15u) - 60 kg (m) - 48 kg (v)

- Roeien - (TIM MAEYENS)
(10u30) Voorrondes twee-zonder (v), dubbel vier (v), acht (m), dubbel twee (m), lichte vier-zonder (m), dubbel vier (m), twee-zonder (m), skiff (m), skiff (v)

- Ruitersport - (VIRGINIE CAULIER, KARIN DONCKERS, CARL BOUCKAERT, MARC RIGOUTS, JORIS VAN SPRINGEL)
(11u) Eventing (individueel en per team): dressuur dag 1

- Schermen - 
(11u30, 19u) Floret individueel (v)

- Schieten - 
(9u15) Karabijn 10m (v)
(13u) Pistool 10m (m)

- Tafeltennis - (JEAN-MICHEL SAIVE)
(10u) Voorronde enkel (m/v), eerste ronde (m/v), 2e ronde (v)

- Tennis - (DAVID GOFFIN, OLIVIER ROCHUS, STEVE DARCIS, KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER)
(12u30) 1e ronde enkel (m/v) en dubbel (m/v)

- Turnen (artistiek) - (JIMMY VERBAEYS)
(12u) Voorronde (m)

- Voetbal vrouwen - 
Eerste ronde:
(13u) Japan - Zweden (gr.F) in Coventry
(15u30) Nieuw-Zeeland - Brazilië (gr.E) in Cardiff
(15u45) Canada - Zuid-Afrika (gr.F) in Coventry
(18u) Verenigde Staten - Colombia (gr.G) in Glasgow
(18u15) Groot-Brittannië - Kameroen (gr.E) in Cardiff
(20u45) Frankrijk - Noord-Korea (gr.G) in Glasgow

- Volley vrouwen - 
Eerste ronde:
(10u30) Algerije - Japan (Poule A)
(12u30) China - Servië (Poule B)
(15u45) Groot-Brittannië - Rusland (poule A)
(17u45) Italië - Dominikaanse Republiek (Poule A)
(21u00) Verenigde Staten - Zuid-Korea (Poule B)
(23u00) Brazilië - Turkije (Poule B)

- Wielrennen - (TOM BOONEN, PHILIPPE GILBERT, JURGEN ROELANDTS, GREG VAN AVERMAET, STIJN VANDENBERGH)
(11u) Wegrit mannen

- Zwemmen - (WARD BAUWENS, KIMBERLY BUYS)
(11u) Reeksen 400m wissel (m), 100m vlinder (v), 400m vrij (m), 400m wissel (v), 100m school (m), 4x100m vrij (v)
(20u30) Finale 400m wissel (m), halve finales 100m vlinder (v), finale 400m vrij (m), finale 400m wissel (v), halve finales 100m school (m), finale 4x100m vrij (v)




ZONDAG 29 JULI

- Badminton - (YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(9u30) Groepsfase (m/v)

- Basket mannen -
Voorronde:
(10u) A6 - Tunesië (gr.A)
(12u15) Brazilië - Australië (gr.B)
(15u30) Verenigde Staten - Frankrijk (gr.A)
(17u45) Spanje - China (gr.B)
(21u) B6 - Groot-Brittannië (gr.B)
(23u15) Argentinië - OQT1 (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) Kwalificaties (m/v)

- Boogschieten -
(10u, 16u) Teamcompetitie (v)

- Boksen -
(14u30, 21u) 16e finales - 60 kg (m)
(16u, 23u) 16e finales - 69 kg (m)

- Gewichtheffen - (TOM GOEGEBUER)
(11u, 20u) - 56 kg (m)
(13u30, 16u30) - 53 kg (v)

- Handbal mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Ijsland - Argentinië (gr.A)
(12u15) Kroatië - Zuid-Korea (gr.B)
(15u30) Zweden - Tunesië (gr.A)
(17u15) Spanje - Servië (gr.B)
(20u30) Frankrijk - Groot-Brittannië (gr.A)
(22u15) Hongarije - Denemarken (gr.B)

- Hockey vrouwen -
Eerste ronde:
(9u30) Nieuw-Zeeland - Australië (poule B)
(11u45) Nederland - BELGIË (poule A)
(14u45) China - Zuid-Korea (poule A)
(17u) Argentinië - Zuid-Afrika (poule B)
(20u) Groot-Brittannië - Japan (poule A)
(22u15) Duitsland - Verenigde Staten (poule B)

- Judo - (ILSE HEYLEN)
(10u30, 15u) - 66 kg (m), - 52 kg (v)

- Kano-kajak slalom - (MATHIEU DOBY)
(14u30) Voorronde C1 en K1 (m)

- Roeien - (ev. TIM MAEYENS)
(10u30) Herkansingen dubbel twee (m), lichte vier-zonder (m), skiff (m/v), voorronde lichte dubbel-twee (v), lichte dubbel-twee (m) , acht (v)

- Ruitersport - (VIRGINIE CAULIER, KARIN DONCKERS, CARL BOUCKAERT, MARC RIGOUTS, JORIS VAN SPRINGEL)
(11u) Eventing (individueel en per team): dressuur dag 2

- Schermen -
(11u30, 19u) Sabel individueel (m)

- Schieten -
(10u) Pistool 10m (v), skeet (v)

- Schoonspringen -
(16u) 3 m-plank synchroon (v)

- Tafeltennis - (ev. JEAN-MICHEL SAIVE)
(10u) 2e ronde enkel (m/v)
(19u) 3e ronde enkel (v)

- Tennis - (DAVID GOFFIN, OLIVIER ROCHUS, STEVE DARCIS, KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER)
(12u30) 1e ronde enkel (m/v) en dubbel (m/v)

- Turnen (artistiek) - (GAELLE MYS)
(10u30) Voorronde (v)

- Voetbal mannen -
Eerste ronde:
(13u) Egypte - Nieuw-Zeeland (gr.C) in Manchester
(15u30) Mexico - Gabon (gr.B) in Coventry
(16u) Brazilië - Wit-Rusland (gr.C) in Manchester
(18u) Senegal - Uruguay (gr.A) in Londen
(18u) Japan - Marokko (gr.D) in Newcastle
(18u15) Zuid-Korea - Zwitserland (gr.B) in Coventry
(20u45) Groot-Brittannië - Verenigde Arabische Emiraten (gr.A) in
Londen
(20u45) Spanje - Honduras (gr.D) in Newcastle

- Volley mannen -
Eerste ronde
(10u30) Groot-Brittannië - Bulgarije (Poule A)
(12u30) Rusland - Duitsland (Poule B)
(15u45) Australië - Argentinië (Poule A)
(17u45) Verenigde Staten - Servië (Poule B)
(21u00) Italië - Polen (Poule A)
(23u00) Brazilië - Tunesië (Poule B)

- Waterpolo mannen -
Voorronde:
(11u) Griekenland - Kroatië (gr.A)
(12u20) Kazachstan - Spanje (gr.A)
(15u10) Italië - Australië (gr.A)
(16u30) Hongarije - Servië (gr.B)
(19u20) Roemenië - Groot-Brittannië (gr.B)
(20u40) Montenegro - Verenigde Staten (gr.B)

- Wielrennen - (LIESBETH DE VOCHT, LUDIVINE HENRION, MAAIKE POLSPOEL)
(13u) Wegrit vrouwen

- Zeilen -
(13u) Races 1 en 2 Finn (m), Star (m), Round robin Eliott 6 m (v)

- Zwemmen - (GLENN SURGELOOSE, ev. BELGIË, ev. KIMBERLY BUYS)
(11u) Reeksen 100m rug (v), 200m vrij (m), 100m school (v), 100m rug (m), 400m vrij (v), 4x100m vrij (m)
(20u30) Finale 100m vlinder (v), halve finales 200m vrij (m), halve finales 100m school (v), halve finales 200m vrij (m), halve finales 100m school (v), finale 100m school (m), finale 400m vrij (m), finale 4x100m vrij (m)




MAANDAG 30 JULI

- Badminton - (YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(9u30) Groepsfase (m/v)

- Basket vrouwen -
Vooronde:
(10u) Kroatië - China (gr.A)
(12u15) Tsjechië - Turkije (gr.A)
(15u30) Frankrijk - Australië (gr.B)
(17u45) Rusland - Brazilië (gr.B)
(21u) Groot-Brittannië - Canada (gr.B)
(23u15) Angola - Verenigde Staten (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) Kwalificaties (m/v)

- Boogschieten -
(10u) 32e en 16e individuele finales (m/v)

- Boksen -
(14u30, 21u30) 16e finales - 52 kg (m)
(15u45, 22u45) 16e finales - 81 km (m)

- Gewichtheffen -
(11u, 20u) - 62 kg (m)
(13u30, 16u30) - 58 kg (v)

- Handbal vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Angola - Kroatië (gr.A)
(12u15) Zuid-Korea - Denemarken (gr.B)
(15u30) Groot-Brittannië - Rusland (gr.A)
(17u15) Frankrijk - Spanje (gr.B)
(20u30) Brazilië - Montenegro (gr.A)
(22u15) Zweden - Noorwegen (gr.B)

- Hockey mannen -
Eerste ronde:
(9u30) Zuid-Korea - Nieuw-Zeeland (poule B)
(11u45) Australië - Zuid-Afrika (poule A)
(14u45) Spanje - Pakistan (poule A)
(17u) Nederland - India (poule B)
(20u) Groot-Brittannië - Argentinië (poule A)
(22u15) Duitsland - BELGIË (poule B)

- Judo - (DIRK VAN TICHELT)
(10u30, 15u) - 73 kg (m), - 57 kg (v)

- Kano-kajak slalom -
(14u30) Voorronde C2 (m), K1 (v)

- Roeien -
(10u30) Herkansing twee-zonder (v), dubbel-vier (v), acht (m), dubbel-vier (m), twee-zonder (m), voorronde dubbel twee (v), vier-zonder (m)

- Ruitersport - (VIRGINIE CAULIER, KARIN DONCKERS, CARL BOUCKAERT, MARC RIGOUTS, JORIS VAN SPRINGEL)
(13u30) Eventing (individueel en team): cross country

- Schermen -
(11u30, 19u) Degen individueel (v)

- Schieten -
(10u) Karabijn 10m (m), kwalificaties skeet (m)

- Schoonspringen -
(16u) Toren 10m synchroon (m)

- Tafeltennis - (ev. JEAN-MICHEL SAIVE)
(11u) 3e ronde enkel (m), 4e ronde enkel (m/v)

- Tennis - (ev. DAVID GOFFIN, STEVE DARCIS, OLIVIER ROCHUS, KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER)
(12u30) 2e ronde enkel (m/v) en dubbel (m/v)

- Turnen (artistiek) -
(17u30) Teamcompetitie (m)

- Volley vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) China - Turkije (Poule B)
(12u30) Servië - Zuid-Korea (Poule B)
(15u45) Dominikaanse Republiek - Rusland (Poule A)
(17u45) Verenigde Staten - Brazilië (Poule B)
(21u) Italië - Japan (Poule A)
(23u) Groot-Brittannië - Algerije (Poule A)

- Waterpolo -
Voorronde:
(15u10) Groot-Brittannië - Rusland (gr.B)
(16u30) Spanje - China (gr.A)
(19u20) Italië - Australië (gr.B)
(20u40) Hongarije - Verenigde Staten (gr.A)

- Zeilen - (WANNES VAN LAER, EVI VAN ACKER)
(13u) Races 1 en 2 Laser (m), 49er (m), Laser radial (v), races 3 en 4 Finn (m), Star (m), Round robin Eliott 6 m (v)

- Zwemmen - (Ev. GLENN SURGELOOSE)
(11u) Reeksen 200m vrij (v), 200m vlinder (m), 200m wissel (v)
(20u30) Halve finales 200m vrij (v), finale 200m vrij (m), finale 100m rug (v), finale 100m rug (m), finale 100m school (v), halve finales 200m vlinder (m), halve finales 200m wissel (v)




DINSDAG 31 JULI


- Badminton - (YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(9u30) Groepsfase (m/v)

- Basket mannen -
Voorronde:
(10u) China - B6 (gr.B)
(12u15) Australië - Spanje (gr.B)
(15u30) A5 1 - A6 (gr.A)
(17u45) Groot-Brittannië - Brazilië (gr.B)
(21u00) Frankrijk - Argentinië (gr.A)
(23u15) Tunesië - Verenigde Staten (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) Kwalificaties (m/v)

- Boogschieten -
(10u) 32e en 16e individuele finales (m/v)

- Boksen -
(14u30, 21u30) 16e finales - 49 kg (m)
(15u45, 22u45) 16e finales - 64 kg (m)

- Gewichtheffen -
(11u, 20u) - 69 kg (m)
(13u30, 16u30) - 63 kg (v)

- Handbal mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Tunesië - Ijsland (gr.A)
(12u15) Zuid-Korea - Hongarije (gr.B)
(15u30) Groot-Brittannië - Zweden (gr.A)
(17u15) Servië - Kroatië (gr.B)
(20u30) Denemarken - Spanje (gr.B)
(22u15) Argentinië - Frankrijk (gr.A)

- Hockey vrouwen -
Eerste ronde:
(09u30) Zuid-Afrika - Nieuw-Zeeland (poule B)
(11u45) Nederland - Japan (poule A)
(14u45) BELGIË - China (poule A)
(17u) Groot-Brittannië - Zuid-Korea (poule A)
(20u) Argentinië - Verenigde Staten (poule B)
(22u15) Duitsland - Australië (poule B)

- Judo - (JOACHIM BOTTIEAU)
(10u30, 15u) - 81 kg (m), - 63 kg (v)

- Kano-kajak slalom -
(14u30) Halve finales en finale C1 (m)

- Roeien - (ev. TIM MAEYENS)
(10u30) Herkansingen dubbel-twee (v), vier-zonder (m), lichte dubbel-twee (v), lichte dubbel-twee (m), acht (v), kwartfinales skiff (m/v), halve finales dubbel-twee (m), lichte vier-zonder (m)

- Ruitersport - (VIRGINIE CAULIER, KARIN DONCKERS, CARL BOUCKAERT, MARC RIGOUTS, JORIS VAN SPRINGEL)
(11u30) Eventing (individueel en team): jumping

- Schermen -
(11u30, 19u) Floret individueel (m)

- Schieten -
(10u) Skeet (m)

- Schoonspringen -
(16u) Toren 10m synchroon (v)

- Tafeltennis - (ev. JEAN-MICHEL SAIVE)
(11u) Kwartfinales enkel (v)
(17u) Halve finales enkel (v)
(21u) Kwartfinales enkel (m)

- Tennis - (ev. DAVID GOFFIN, OLIVIER ROCHUS, STEVE DARCIS, KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER)
(12u30) 2e ronde enkel (m/v), kwartfinales dubbel (m/v)

- Turnen (artistiek) -
(17u30) Teamcompetitie (v)

- Voetbal vrouwen -
Eerste ronde:
(15u30) Japan - Zuid-Afrika (gr.F) in Cardiff
(15u30) Canada - Zweden (gr.F) in Newcastle
(18u15) Verenigde Staten - Noord-Korea (gr.G) in Manchester
(18u15) Frankrijk - Colombia (gr.G) in Newcastle
(20u45) Nieuw-Zeeland - Kameroen (gr.E) in Coventry
(20u45) Groot-Brittannië - Brazilië (gr.E) in Londen

- Volley mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Servië - Tunesië (Poule B)
(12u30) Polen - Bulgarije (Poule A)
(15u45) Italië - Argentinië (Poule A)
(17u45) Verenigde Staten - Duitsland (Poule B)
(21u) Groot-Brittannië - Australië (Poule A)
(23u) Brazilië - Rusland (Poule B)

- Waterpolo mannen -
Voorronde:
(11u00) Servië - Groot-Brittannië (gr.B)
(12u20) Verenigde Staten - Roemenië (gr.B)
(15u10) Hongarije - Montenegro (gr.B)
(16u30) Kroatië - Spanje (gr.A)
(19u20) Australië - Kazachstan (gr.A)
(20u40) Griekenland - Italië (gr.A)

- Zeilen - (WANNES VAN LAER, EVI VAN ACKER, SIGRID RONDELEZ)
(13u) Races 1 en 2 RS:X (m/v), races 3 en 4 Laser (m), 49er (m), Laser radial (v), races 5 en 6 Finn (m), Star (m), Round robin Eliott 6 m (v)

- Zwemmen - (PIETER TIMMERS, BELGIË)
(11u) Reeksen 100m vrij (m), 200m vlinder (v), 200m school (m), 4x200m vrij (m) (20u30) Halve finales 100m vrij (m), finale 200m vrij (v), finale 200m vlinder (m), halve finales 200m vlinder (v), halve finales 200m school (m), finale 200m wissel (v), finale 4x200m vrij (m)




WOENSDAG 1 AUGUSTUS

- Badminton - (ev. YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(10u) 8e finale enkel (m/v), kwartfinales dubbel gemengd en dubbel (v)

- Basket vrouwen -
Voorronde:
(10u) Canada - Frankrijk (gr.B)
(12u15) China - Angola (gr.A)
(15u30) Australië - Brazilië (gr.B)
(17u45) Groot-Brittannië - Rusland (gr.B)
(21u) Kroatië - Tsjechië (gr.A)
(23u15) Verenigde Staten - Turkije (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) Kwalificaties (m/v)

- Boogschieten -
(10u) 32e en 16e individuele finales (m/v)
- Boksen -
(14u30, 21u30) 8e finales - 56 kg (m)
(15u30, 22u30) 8e finales - 91 kg (m)
(16u30, 23u30) 8e finales + 91 kg (m)

- Gewichtheffen -
(11u, 20u) - 77 kg (m)
(13u30, 16u30) - 69 kg (v)

- Handbal vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Noorwegen - Zuid-Korea (gr.B)
(12u15) Montenegro - Angola (gr.A)
(15u30) Frankrijk - Zweden (gr.B)
(17u15) Groot-Brittannië - Brazilië (gr.A)
(20u30) Spanje - Denemarken (gr.B)
(22u15) Rusland - Kroatië (gr.A)

- Hockey mannen -
Eerste ronde:
(9u30) Spanje - Australië (poule A)
(11u45) BELGIË- Nederland (poule B)
(14u45) Zuid-Afrika - Groot-Brittannië (poule A)
(17u00) Nieuw-Zeeland - India (poule B)
(20u00) Pakistan - Argentinië (poule A)
(22u15) Zuid-Korea - Duitsland (poule B)

- Judo -
(10u30, 15u) - 90 kg (m), - 70 kg (v)

- Kano-kajak slalom - (ev. MATHIEU DOBY)
(14u30) Halve finales en finale K1 (m)

- Roeien - (ev. TIM MAEYENS)
(10u30) Halve finales skiff (m), lichte dubbel-twee (m), finale twee-zonder (v), dubbel-vier (v), acht (m), halve finales dubbel-vier (m), twee-zonder (m)

- Schermen -
(10u, 18u30) Degen individueel (m)
(14u10, 19u30) Sabel individueel (v)

- Schieten -
(10u) Pistool 25 m (v)

- Schoonspringen -
(16u) 3 m-plank synchroon (m)

- Tafeltennis - (ev. JEAN-MICHEL SAIVE)
(11u) Kwartfinales enkel (m)
(15u30) Match voor derde plaats en finale enkel (v)

- Tennis - KIM CLIJSTERS/OLIVIER ROCHUS, ev. YANINA WICKMAYER, STEVE DARCIS, DAVID GOFFIN)
(12u30) 2e en 3e ronde enkel (m/v), kwartfinales dubbel (m/v), 1e ronde dubbel gemengd

- Turnen (artistiek) - (ev. JIMMY VERBAEYS)
(17u30) Allroundcompetitie (m)

- Voetbal -
1e ronde:
(15u30) Brazilië - Nieuw-Zeeland (gr.C) in Newcastle
(15u30) Egypte - Wit-Rusland (gr.C) in Glasgow
(18u) Mexico - Zwitserland (gr.B) in Cardiff
(18u) Zuid-Korea - Gabon (gr.B) in Londen
(18u) Japan - Honduras (gr.D) in Coventry
(18u) Spanje - Marokko (gr.D) in Manchester
(20u45) Senegal - Verenigde Arabische Emiraten (gr.A) in Coventry
(20u45) Groot-Brittannië - Uruguay (gr.A) in Cardiff

- Volley vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Dominikaanse Republiek - Japan (Poule A)
(12u30) Algerije - Rusland (Poule A)
(15u45) Servië - Turkije (Poule B)
(17u45) Groot-Brittannië - Italië (Poule A)
(21u) Verenigde Staten - China (Poule B)
(23u) Brazilië - Zuid-Korea (Poule B)

- Waterpolo vrouwen -
Voorronde:
(15u10) Hongarije - China (gr.A)
(16u30) Groot-Brittannië - Australië (gr.B)
(19u20) Spanje - Verenigde Staten (gr.A)
(20u40) Italië - Rusland (gr.B)

- Wielrennen - (LIESBETH DE VOCHT, PHILIPPE GILBERT)
(13u30) Tijdrit (v)
(15u15) Tijdrit (m)

- Zeilen - (WANNES VAN LAER, EVI VAN ACKER, SIGRID RONDELEZ)
(13u) Races 3 en 4 RS:X (m/v), races 5 en 6 Laser (m), 49er (m), Laser radial (v), Round robin (v)

- Zwemmen - (FANNY LECLUYSE)
(11u) Reeksen 100m vrij (v), 200m rug (m), 200m school (v), 200m wissel (m), 4x200m vrij (v)
(20u30) Finale 200m school (m), halve finales 100m vrij (v), halve finales 200m rug (m), finale 200m vlinder (v), finale 100m vrij (m), halve finales 200m school (v), halve finales 200m wissel (m), finale 4x200m vrij (v)




DONDERDAG 2 AUGUSTUS

- Baanwielrennen -
(ev. BELGIË)
(17u) Teamsprint (m/v), kwalificaties teamachtervolging (m)

- Badminton - (ev. YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(10u) Kwartfinales dubbel (m), enkel (m/v), halve finales dubbel gemengd en dubbel (v)

- Basket mannen -
Voorronde:
(10u) Frankrijk - A5 (gr.A)
(12u15) Australië - China (gr.B)
(15u30) Argentinië - Tunesië (gr.A)
(17u45) Brazilië - B6 (gr.B)
(21u) Spanje - Groot-Brittannië (gr.B)
(23u15) Verenigde Staten - A6 (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) Kwalificaties (m/v)
(23u) Herkansingen (m/v)

- Boogschieten -
(10u, 15u) Finale individuele competitie (v)

- Boksen -
(14u30, 21u30) 8e finales - 60 kg (m)
(15u30, 22u30) 8e finales - 75 kg (m)

- Handbal -
Eerste ronde:
(10u30) Spanje - Zuid-Korea (gr.B)
(12u15) Frankrijk - Tunesië (gr.A)
(15u30) Kroatië - Hongarije (gr.B)
(17u15 Groot-Brittannië - Argentinië (gr.A)
(20u30) Servië - Denemarken (gr.B)
(22u15) Zweden - Ijsland (gr.A)

- Hockey vrouwen -
Eerste ronde:
(09u30) Zuid-Korea - Japan (poule A)
(11u45) Australië - Verenigde Staten (poule B)
(14u45) China - Nederland (poule A)
(17u) Zuid-Afrika - Duitsland (poule B)
(20u) BELGIË - Groot-Brittannië (poule A)
(22u15) Nieuw-Zeeland - Argentinië (poule B)

- Judo - (ELCO VAN DER GEEST)
(10u30, 15u) - 100 kg (m), - 78 kg (v)

- Kano-kajak slalom -
(14u30) Halve finales en finales C2 (m), K1 (v)

- Roeien -
(10u30) Halve finales skiff (v), dubbel-twee (m), lichte vier-zonder (m), halve finales vier-zonder (m), lichte dubbel-twee (m/v), finale acht (v)

- Ruitersport - (CLAUDIA FASSAERT)
(12u) Grand Prix dressuur (individueel en team)

- Schermen -
(10u, 19u) Teamcompetitie floret (m)

- Schieten -
(10u, 16u) Dubbele trap (m)
(11u30) Kwalificaties snelvuurpistool 25 m (m)

- Tafeltennis - (ev. JEAN-MICHEL SAIVE)
(11u) Halve finales enkel (m)
(15u30) Match voor derde plaats en finale enkel (m)

- Tennis - (ev. KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER, DAVID GOFFIN, OLIVIER ROCHUS, STEVE DARCIS)
(12u30) Kwartfinales enkel (m/v), halve finales dubbel (m/v),
kwartfinales dubbel gemengd

- Turnen (artistiek) - (ev. GAELLE MYS)
(17u30) Allroundcompetitie (v)

- Volley mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Servië - Duitsland (Poule B)
(12u30) Australië - Bulgarije (Poule A)
(15u45) Rusland - Tunesië (Poule B)
(17u45) Polen - Argentinië (Poule A)
(21u) Brazilië - Verenigde Staten (Poule B)
(23u) Groot-Brittannië - Italië (Poule A)

- Waterpolo mannen -
Voorronde:
(11u) Spanje - Australië (gr.A)
(12u20) Italië - Kroatië (gr.A)
(15u10) Kazachstan - Griekenland (gr.A)
(16u30) Groot-Brittannië - Verenigde Staten (gr.B)
(19u20) Montenegro - Servië (gr.B)
(20u40) Roemenië - Hongarije (gr.B)

- Zeilen - (SIGRID RONDELEZ)
(13u) Races 1 en 2 470 (m), races 5 en 6 RS:X (m/v), races 7 en 8 Finn (m), Star (m), 49er (m), Round robin Eliott 6 m (v)

- Zwemmen - (JASPER AERENTS, FRANCOIS HEERSBRANDT, ev. FANNY LECLUYSE)
(11u) Reeksen 50m vrij (m), 800m vrij (v), 100m vlinder (m), 200m rug (v) (20u30) Halve finales 50m vrij (m), finale 200m school (v), finale 200m rug (m), halve finales 200m rug (v), finale 200m wissel (m), finale 100m vrij (v), halve finales 100m vlinder (m)




VRIJDAG 3 AUGUSTUS


- Atletiek - (SARA AERTS, MICHAEL BULTHEEL, SVETLANA BOLSHAKOVA)
(11u) Kogel (m) - Kwalificaties
(11u05) Zevenkamp - 100m horden
(11u25) Hink-stap (v) - Kwalificaties
(11u40) 100 m (v) - Voorronde
(12u15) 400 m horden (m) - Reeksen
(12u15) Zevenkamp - Hoog
(12u20) Hamer (m) - Kwalificaties
(13u) 400 m (v) - Reeksen
(12u45) Hamer (m) - Kwalificaties
(14u) 3000 m steeple (m) - Reeksen
(20u05) 100 m (v) - Reeksen
(20u10) Discus (v) - Kwalificaties
(20u50) Ver (m) - Kwalificaties
(21u05) 1500 m (m) - Reeksen
(21u30) Kogel (m) - Finale
(21u35) Discus (v) - Kwalificaties
(21u45) Zevenkamp - 200 m
(22u25) 10.000 m (v) - Finale

- Baanwielrennen - (ev. BELGIË)
(17u) Keirin (v), 1e ronde en finales teamachtervolging (m),
kwalificaties teamachtervolging (v)

- Badminton - (ev. YUHAN TAN, LIANNE TAN)
(10u) Halve finale enkel (v), match voor derde plaats dubbel gemengd
(14u30) Finale dubbel gemengd, halve finale enkel (m)

- Basket vrouwen -
Voorronde
(10u) Angola - Kroatië (grA)
(12u15) Rusland - Australië (gr.B)
(15u30) Brazilië - Canada (gr.B)
(17u45) Turkije - China (gr.A)
(21u) Frankrijk - Groot-Brittannië (gr.B)
(23u15) Tsjechië - Verenigde Staten (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) 8e finales (m/v)

- Boogschieten -
(10u, 15u) Finale individuele competitie (m)

- Boksen -
(14u30, 21u30) 8e finales - 52 kg (m)
(15u30, 22u30) 8e finales - 69 kg (m)

- Gewichtheffen -
(11u, 20u) - 85 kg (m)
(13u30, 16u30) - 75 kg (v)

- Handbal vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Angola - Groot-Brittannië (gr.A)
(12u15) Zuid-Korea - Frankrijk (gr.B)
(15u30) Kroatië - Montenegro (gr.A)
(17u15) Rusland - Brazilië (gr.A)
(20u30) Spanje - Zweden (gr.B)
(22u15) Denemarken - Noorwegen (gr.B)

- Hockey mannen -
Eerste ronde:
(9u30) Australië - Argentinië (poule A)
(11u45) Nederland - Nieuw-Zeeland (poule B)
(14u45) Duitsland - India (poule B)
(17u) Groot-Brittannië - Pakistan (poule A)
(20u) Zuid-Afrika - Spanje (poule A)
(22u15) BELGIË - Zuid-Korea (poule B)

- Judo -
(10u30, 15u) + 100 kg (m), + 78 kg (v)

- Roeien - (TIM MAEYENS)
(10u30) Finale skiff (m), dubbel-vier (m), twee-zonder (m), dubbel-twee (v)

- Ruitersport - (CLAUDIA FASSAERT)
(12u) Grand Prix dressuur (individueel en team)

- Schermen -
(11u30, 19u) Teamcompetitie sabel (m)

- Schieten - (LIONEL COX)
(10u) Karabijn 50m (m), snelvuurpistool 25m (m)

- Schoonspringen -
(15u30) Voorronde 3 m-plank synchroon (v)

- Tafeltennis -
(11u) 1e ronde teamcompetitie (m/v)

- Tennis - (ev. DAVID GOFFIN, OLIVIER ROCHUS, STEVE DARCIS, KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER)
(13u) Halve finales enkel (m/v) en dubbel gemengd

- Trampoline -
(15u) Mannencompetitie

- Voetbal vrouwen -
Kwartfinales:
(13u) F1 - G2 in Glasgow
(15u30) G1 - E3 of F3 in Newcastle
(18u) E2 - F2 in Cardiff
(20u30) E1 - F3 of G3 in Coventry

- Volley vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Brazilië - China (Poule B)
(12u30) Japan - Rusland (Poule A)
(15u45) Turkije - Zuid-Korea (Poule B)
(17u45) Groot-Brittannië - Dominikaanse Republiek (Poule A)
(21u) Verenigde Staten - Servië (Poule B)
(23u) Algerije - Italië (Poule A)

- Waterpolo vrouwen -
Voorronde:
(15u10) Groot-Brittannië - Italië (gr.B)
(16u30) Spanje - Hongarije (gr.A)
(19u20) Rusland - Australië (gr.B)
(20u40) China - Verenigde Staten (gr.A)

- Zeilen - (WANNES VAN LAER, EVI VAN ACKER)
(13u) Races 1 en 2 470 (v), Races 3 en 4 470 (m), Races 7 en 8 Laser (m), Laser radial (v), Races 9 en 10 Finn (m), Star (m), Races 9, 10 en 11 49er (m)

- Zwemmen - (JOLIEN SYSMANS, ev. FRANCOIS HEERSBRANDT, ev. JASPER AERENTS)
(11u) Reeksen 50m vrij (v), 1500m vrij (m), 4x100m wissel (v), 4x100m wissel (m)
(20u30) Finale 200m rug (v), finale 100m vlinder (m), finale 800m vrij (v), finale 50m vrij (m), halve finales 50m vrij (v)




ZATERDAG 4 AUGUSTUS

- Atletiek - (SARA AERTS, KEVIN BORLÉE, JONATHAN BORLÉE, ev. MICHAEL BUTHEEL)
(11u) 100 m (m) - Voorronde
(11u05) Zevenkamp - Verspringen
(11u20) Polsstok (v) - Kwalificaties
(11u35) 400 m (m) - Reeksen
(12u35) 3000 m steeple (v) - Reeksen
(12u40) Zevenkamp - Speerwerpen
(13u30) 100 m (m) - Reeksen
(13u55) Zevenkamp - Speerwerpen
(18u) 20 km snelwandelen (m)
(20u) 400 m horden (m) - Halve finales
(20u30) Discus (v) - Finale
(20u35) 100 m (v) - Halve finales
(20u55) Verspringen (m) - Finale
(21u05) 400 m (v) - Halve finales
(21u35) Zevenkamp - 800 m
(22u15) 10.000 m (m) - Finale
(22u55) 100 m (v) - Finale

- Baanwielrennen - (GIJS VAN HOECKE)
(11u) Kwalificaties, 16e en 8e finale sprint (m), Omnium (m) (vliegende start, puntenkoers, afvalling), 1e ronde en finales teamachtervolging (v)

- Badminton - (ev. LIANNE TAN)
(10u) Halve finales dubbel (m), match voor derde plaats dubbel (v)
(14u30) Finale dubbel (v), match voor derde plaats enkel (v), finale enkel (v)

- Basket mannen -
Voorronde:
(10u) Tunesië - Frankrijk (gr.A)
(12u15) B6 - Spanje (gr.B)
(15u30) A5 - Verenigde Staten (gr.A)
(17u45) China - Brazilië (gr.B)
(21u) Groot-Brittannië - Australië (gr.B)
(23u15) A6 - Argentinië (gr.A)

- Beachvolley -
(10u) 8e finales (m/v)

- Boksen -
(14u30, 21u30) 8e finales - 49 kg (m)
(15u30, 22u30) 8e finales - 64 kg (m)
(16u30, 23u30) 8e finales - 81 kg (m)

- Gewichtheffen -
(16u30, 20u) - 94 kg (m)

- Handbal mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Tunesië - Groot-Brittannië (gr.A)
(12u15) Zuid-Korea - Servië (gr.B)
(15u30) Zweden - Argentinië (gr.A)
(17u15) Kroatië - Denemarken (gr.B)
(20u30) Ijsland - Frankrijk (gr.A)
(22u15) Hongarije - Spanje (gr.B)

- Hockey vrouwen -
Eerste ronde:
(9u30) Australië - Zuid-Afrika (poule B)
(11u45) Nederland - Zuid-Korea (poule A)
(14u45) Japan - BELGIË (poule A)
(17u) China - Groot-Brittannië (poule A)
(20u) Verenigde Staten - Nieuw-Zeeland (poule B)
(22u15) Duitsland - Argentinië (poule B)

- Roeien -
(10u30) Finale skiff (v), lichte dubbel-twee (m), lichte dubbel-twee (v), vier-zonder (m)

- Ruitersport - (DIRK DE MEERSMAN, JOS LANSINK, PHILIPPE LEJEUNE, GREGORY WATHELET, (reserve: OLIVIER PHILIPPAERTS)
(11u30) Kwalificatieproef jumping (individueel en team)

- Schermen -
(10u, 19u) Teamcompetitie degen (v)

- Schieten -
(10u) Karabijn 50 m (v), dubbele trap (v)

- Schoonspringen -
(15u30) Halve finales 3 m-plank synchroon (v)

- Tafeltennis -
(11u) 1e ronde teamcompetitie (m)
(15u30, 20u) Kwartfinales teamcompetitie (v)

- Tennis - (ev. KIM CLIJSTERS, YANINA WICKMAYER, OLIVIER ROCHUS)
(13u) Match voor derde plaats dubbel (m), enkel (v), dubbel gemengd
(15u) finale dubbel (m), enkel (v)

- Trampoline -
(15u) Vrouwencompetitie

- Triatlon - (KATRIEN VERSTUYFT)
(10u) Vrouwencompetitie

- Voetbal mannen -
Kwartfinales:
(13u) D1 - C2 in Manchester
(15u30) B1 - A2 in Londen
(18u) C1 - D2 in Newcastle
(20u30) A1 - B2 in Cardiff

- Volley mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Duitsland - Tunesië (Poule B)
(12u30) Groot-Brittannië - Polen (Poule A)
(15u45) Australië - Italië (Poule A)
(17u45) Rusland - Verenigde Staten (Poule B)
(21u) Argentinië - Bulgarije (Poule A)
(23u) Brazilië - Servië (Poule B)

- Waterpolo mannen -
Voorronde:
(11u) Servië - Verenigde Staten (gr.B)
(12u20) Hongarije - Groot-Brittannië (gr.B)
(15u10) Montenegro - Roemenië (gr.B)
(16u30) Kroatië - Australië (gr.A)
(19u20) Griekenland - Spanje (gr.A)
(20u40) Italië - Kazachstan (gr.A)

- Zeilen - (WANNES VAN LAER, EVI VAN ACKER, SIGRID RONDELEZ)
(13u) Races 3 en 4 470 (v), Races 5 en 6 470 (m), Races 7 en 8 RS:X (m/v), Races 9 en 10 Laser (m), Laser radial (v), Round robin Elliott 6 m (v)

- Zwemmen - (ev. JOLIEN SYSMANS)
(20u30) Finale 50 m vrij (v), finale 1500 m vrij (m) finale 4x100 m wissel (v), finale 4x100 m wissel (m)




ZONDAG 5 AUGUSTUS

- Atletiek - (ELODIE OUEDRAOGO, ev. SVETLANA BOLSHAKOVA, ev. KEVIN BORLEE, ev. JONATHAN BORLEE)
(12u) Marathon (v)
(20u) 400m horden (v) - Reeksen
(20u05) Hoog (m) - Kwalificaties
(20u35) Hink-stap (v) - Finale
(20u45) 100 (m) - Halve finales
(21u15) 1500 m (m) - Halve finales
(21u20) Hamer (m) - Finale
(21u40) 400 m (m) - Halve finales
(22u10) 400 m (v) - Finale
(22u25) 3000 m steeple (m) - Finale
(22u50) 100 m (m) - Finale

- Baanwielrennen - (GIJS VAN HOECKE)
(11u) Omnium (m) (individuele achtervolging, scratch, tijdrit), kwalificaties, 16e en 8e finale sprint (v), kwartfinales sprint (m)

- Badminton - (ev. YUHAN TAN)
(10u) Match voor derde plaats enkel (m), dubbel (m)
(14u) Finale enkel (m), dubbel (m)

- Basket vrouwen -
Voorronde:
(10u) Frankrijk - Rusland (gr.B)
(12u15) Angola - Tsjechië (gr.A)
(15u30) Canada - Australië (gr.B)
(17u45) China - Verenigde Staten (gr.A)
(21u) Kroatië - Turkije (gr.A)
(23u15) Groot-Brittannië - Brazilië (gr.B)

- Beachvolley -
(19u) Kwartfinales (v)

- Boksen -
(14u30) 8e finales - 51 kg (v), - 60 kg (m), - 75 kg (v)
(21u30) Kwartfinales - 56 kg (m), - 91 kg (m)

- Gewichtheffen -
(16u30) + 75 kg (v)

- Handbal vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Zweden - Zuid-Korea (gr.B)
(12u15) Brazilië - Angola (gr.A)
(15u30) Montenegro - Rusland (gr.A)
(17u15) Kroatië - Groot-Brittannië (gr.A)
(20u30) Noorwegen - Spanje (gr.B)
(22u15) Denemarken - Frankrijk (gr.B)

- Hockey mannen -
Eerste ronde:
(9u30) Nieuw-Zeeland - BELGIË (poule B)
(11u45) Pakistan - Zuid-Afrika (poule A)
(14u45) India - Zuid-Korea (poule B)
(17u) Nederland - Duitsland (poule B)
(20u) Groot-Brittannië - Australië (poule A)
(22u15) Argentinië - Spanje (poule A)

- Ruitersport - (BELGIE: DIRK DE MEERSMAN, JOS LANSINK, PHILIPPE LEJEUNE, GREGORY WATHELET, reserve: OLIVIER PHILIPPAERTS)
(12u) 2e individuele kwalificatieproef jumping, eerste finalemanche teamcompetitie jumping

- Schermen -
(10u, 19u) Teamcompetitie floret (m)

- Schieten -
(10u00) Pistool 50m (m), kwalificaties trap (m)

- Schoonspringen -
(20u) Finale 3 m-plank synchroon (v)

- Synchroonzwemmen -
(16u) Kwalificaties Duo (technisch programma)

- Tafeltennis -
(11u) Kwartfinales teamcompetitie (m)
(20u) Halve finales teamcompetitie (v)

- Tennis - (ev. DAVID GOFFIN, OLIVIER ROCHUS, STEVE DARCIS, KIM CLIJSTERS)
(13u) Match voor derde plaats enkel (m), dubbel (v), finale dubbel gemengd
(15u) Finale enkel (m), dubbel (v)

- Turnen (artistiek) - (ev. JIMMY VERBAEYS, GAELLE MYS)
(15u) Toestelfinales: grond (m), sprong (v), paard met bogen (m)

- Volley vrouwen -
Eerste ronde:
(10u30) Algerije - Dominikaanse Republiek (Poule A)
(12u30) China - Zuid-Korea (Poule B)
(15u45) Groot-Brittannië - Japan (Poule A)
(17u45) Italië - Rusland (Poule A)
(21u) Verenigde Staten - Turkije (Poule B)
(23u) Brazilië - Servië (Poule B)

- Waterpolo vrouwen -
Kwartfinales:
(14u50) 2A - 3B
(17u10) 3A - 2B
(20u) 1A - 4B
(21u20) 4A - 1B

- Worstelen (Grieks-Romeins) -
(14u) 55 kg, 74 kg

- Zeilen - (SIGRID RONDELEZ)
(13u) Races 5 en 6 470 (v), Races 9 en 10 RS:X (m/v), Races 12 en 13 49er (m)
(14u) Finale Star (m)
(15u) Finale Finn (m)




MAANDAG 6 AUGUSTUS

- Atletiek - (ANNE ZAGRE, ELINE BERINGS, ev. ELODIE OUEDRAOGO, MICHAEL BULTHEEL, KEVIN BORLÉE, JONATHAN BORLÉE)
(11u) Discus (m) - Kwalificaties
(11u05) 100 m horden - Reeksen
(11u45) Kogel (v) - Kwalificaties
(11u50) 800 m (m) - Reeksen
(12u25) Discus (m) - Kwalificaties
(12u45) 1500 m (v) - Reeksen
(20u) Polsstok (v) - Finale
(20u15) Kogel (v) - Finale
(20u20) 200 m (v) - Reeksen
(21u15) 400 m horden (v) - Halve finales
(21u45) 400 m horden (m) - Finale
(22u05) 3000 m steeple (v) - Finale
(22u30) 400 m (m) - Finale

- Baanwielrennen - (JOLIEN D'HOORE)
(17u) Halve finales en finale sprint (m), Omnium (v) (vliegende ronde, puntenkoers, afvalling), kwartfinales sprint (v)

- Basket mannen -
Voorronde:
(10u) Australië - B6 (gr.B)
(12u15) Tunesië - A5 (gr.A)
(15u30) Frankrijk - A6 (gr.A)
(17u45) Groot-Brittannië - China (gr.B)
(21u) Spanje - Brazilië (gr.B)
(23u15) Argentinië - Verenigde Staten (gr.A)

- Beachvolley -
(19u) Kwartfinales (m)

- Boksen -
(14u30) Kwartfinales - 51 kg, - 60 kg, - 75 kg (v)
(21u30) Kwartfinales - 60 kg, - 75 kg, + 91 kg (m)

- Gewichtheffen -
(16u30, 20u) - 105 kg (m)

- Handbal mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Hongarije - Servië (gr.B)
(12u15) Argentinië - Tunesië (gr.A)
(15u30) Denemarken - Zuid-Korea (gr.B)
(17u15) Ijsland - Groot-Brittannië (gr.A)
(20u30) Spanje - Kroatië (gr.B)
(22u15) Frankrijk - Zweden (gr.A)

- Hockey vrouwen -
Eerste ronde:
(9u30) Nieuw-Zeeland - Duitsland (poule B)
(11u45) Verenigde Staten - Zuid-Afrika (poule B)
(14u45) Japan - China (poule A)
(17u) Zuid-Korea - BELGIË (poule A)
(20u) Groot-Brittannië - Nederland (poule A)
(22u15) Argentinië - Australië (poule B)

- Kano-kajak sprint - (OLIVIER CAUWENBERGH/LAURENS PANNECOUCKE)
(10u30) Voorronde en halve finales K1 500 m (m), C1 1000 m (m), K2 1000 m (m), K4 500 m (v)

- Ruitersport - (BELGIE: DIRK DE MEERSMAN, JOS LANSINK, PHILIPPE LEJEUNE, GREGORY WATHELET, reserve: OLIVIER PHILIPPAERTS)
(15u) 3e individuele kwalificatieproef jumping, tweede finalemanche teamcompetitie jumping

- Schieten -
(10u) Karabijn 50 (m), Trap (m)

- Schoonspringen -
(20u) Voorronde 3 m-plank synchroon (m)

- Synchroonzwemmen -
(16u) Kwalificaties duo (vrij programma)

- Tafeltennis -
(11u) Halve finales teamcompetitie (v)
(15u30, 20u) Halve finales teamcompetitie (m)

- Turnen (artistiek) - (ev. JIMMY VERBAEYS, GAELLE MYS)
(15u) Toestelfinales: ringen (m), ongelijke leggers (v), sprong (m)

- Voetbal vrouwen -
Halve finales:
(18u) F1/G2 - E2/F2 in Londen
(20u45) E1/F3 of G3 - G1/E3 of F3 in Manchester

- Volley mannen -
Eerste ronde:
(10u30) Australië - Polen (Poule A)
(12u30) Rusland - Servië (Poule B)
(15u45) Italië - Bulgarije (Poule A)
(17u45) Groot-Brittannië - Argentinië (Poule A)
(21u) Verenigde Staten - Tunesië (Poule B)
(23u) Brazilië - Duitsland (Poule B)

- Waterpolo mannen -
Voorronde:
(11u) Kazachstan - Kroatië (gr.A)
(12u20) Spanje - Italië (gr.A)
(15u10) Griekenland - Australië (gr.A)
(16u30 Roemenië - Servië (gr.B)
(19u20) Groot-Brittannië - Montenegro (gr.B)
(20u40) Hongarije - Verenigde Staten (gr.B)

- Worstelen (Grieks-Romeins) -
(14u) 60 kg, 84 kg, 120 kg

- Zeilen - (EVI VAN ACKER, WANNES VAN LAER)
(13u) Races 7 en 8 470 (m), Races 14 en 15 49er
(14u) Finale Laser radial (v)
(15u) Finale Laser (m)




DINSDAG 7 AUGUSTUS

- Atletiek - (ADRIEN DEGHELT, ALMENSH BELETE, JONATHAN BORLEE, ev. ANNE ZAGRE, ELINE BERINGS)
(11u) Speer (v) - Kwalificaties
(11u10) 110 m horden - Reeksen
(11u45) Hink-stap (m) - Kwalificaties
(11u55) 5000 m (v) - Reeksen
(12u50) 200 m (m) - Reeksen
(20u00) Hoog (m) - Finale
(20u05) Ver (v) - Kwalificaties
(20u15) 100 m horden - Halve finales
(20u45) Discus (m) - Finale
(20u55) 800 m (m) - Halve finales
(21u25) 200 m (v) - Halve finales
(22u) 100 m horden - Finale
(22u15) 1500 m (m) - Finale

- Baanwielrennen - (JOLIEN D'HOORE)
(11u) Keirin (m), Omnium (v) (individuele achtervolging, scratch), halve finales en finale sprint (v)

- Basket vrouwen -
(15u) Kwartfinale
(17u15) Kwartfinale
(21u) Kwartfinale
(22u15) Kwartfinale

- Beachvolley -
(18u, 22u) Halve finales (m/v)

- Boksen -
(21u30) Kwartfinales - 52 kg (m)
(22u30) Kwartfinales - 69 kg (m)

- Gewichtheffen -
(16u30) + 105 kg (m)

- Handbal vrouwen -
(11u) Kwartfinale
(14u30) Kwartfinale
(18u) Kwartfinale
(21u30) Kwartfinale

- Hockey mannen -
Eerste ronde:
(9u30) Australië - Pakistan (poule A)
(11u45) Zuid-Korea - Nederland (poule B)
(14u45) Argentinië - Zuid-Afrika (poule A)
(17u) India - BELGIË (poule B)
(20u) Spanje - Groot-Brittannië (poule A)
(22u15) Duitsland - Nieuw-Zeeland (poule B)

- Kano-kajak sprint -
(10u30) Voorronde en halve finales K4 1000 m (m), C2 1000 m (m), k1 500 m (v), K2 500 m (v)

- Ruitersport - (Claudia FASSAERT)
(11u) Grand Prix Special dressuur (individueel en team)

- Schoonspringen -
(11u) Halve finales plank 3 m synchroon (m)
(20u) Finale plank 3 m synchroon (m)

- Synchroonzwemmen -
(16u) Finale duo

- Tafeltennis -
(12u) Match voor derde plaats teamcompetitie (v)
(16u30) Finale teamcompetitie (v)

- Triatlon - (SIMON DE CUYPER)
(12u30) Mannencompetitie

- Turnen - (JIMMY VERBAEYS, GAELLE MYS)
(15u) Toestelfinales: brug met gelijke leggers (m), balk (v), rekstok (m), grond (v)

- Voetbal mannen -
Halve finales:
(18u) B1/A2 - D1/C2 in Londen
(20u45) A1/B2 - C1/D2 in Manchester

- Volley vrouwen -
(14u) Kwartfinale
(16u) Kwartfinale
(20u) Kwartfinale
(22u) Kwartfinale

- Waterpolo vrouwen -
Poule halve finales:
(15u10) Verliezer 2A/3B - Verliezer 4A/1B
(16u30) Winnaar 2A/3B - Winnaar 4A/1B
(19u20) Verliezer 3A/2B - Verliezer 1A/4B
(20u40) Winnaar 3A/2B - Winnaar 1A/4B

- Worstelen (Grieks-Romeins) -
(14u) 66 kg, 96 kg

- Zeilen - (SIGRID RONDELEZ)
(13u) Kwartfinales Elliott 6 m (v), Races 7 en 8 470 (v), Races 9 en 10 470 (m)
(14u) Finale RS:X (m)
(15u) Finale RS:X (v)




WOENSDAG 8 AUGUSTUS

- Atletiek - (HANS VAN ALPHEN, ev. ADRIEN DEGHELT, ELODIE OUEDRAOGO, JONATHAN BORLÉE)
(11u) Polsstok (m) - Kwalificaties
(11u) Hamer (v) - Kwalificaties
(11u10) Tienkamp - 100 m
(11u45) 5000 m (m) - Reeksen
(12u10) Tienkamp - Verspringen
(12u35) 800 m (v) - Reeksen
(13u50) Tienkamp - Kogelstoten
(20u05) Speer (m) - Kwalificaties
(20u15) 110 m horden - Halve finales
(20u45) 1500 m (v) - Halve finales
(21u05) Ver (v) - Finale
(21u10) 200 m (m) - Halve finales
(21u45) 400 m horden (v) - Finale
(22u00) 200 m (v) - Finale
(22u15) 110 m horden - Finale
(22u30) Tienkamp - 400 m

- Basket mannen -
(15u) Kwartfinale
(17u15) Kwartfinale
(21u) Kwartfinale
(23u15) Kwartfinale

- Beachvolley -
(20u) Match voor derde plaats (v)
(22u) Finale (v)

- BMX - (ARNAUD DUBOIS)
(16u) Kwalificaties (m/v)

- Boksen -
(14u30) Halve finales (v) - 51 kg, - 60 kg, - 75 kg
(21u30) Kwartfinales (m) - 49 kg, - 64 kg, - 81 kg

- Handbal mannen -
(12u) Kwartfinale
(15u30) Kwartfinale
(19u) Kwartfinale
(22u30) Kwartfinale

- Hockey vrouwen - (ev. BELGIE)
(9u30) A5 - B5 (match voor plaats 9)
(12u30) A4 - B4 (match voor plaats 7)
(16u30) A1 - B2 (halve finale)
(21u) B2 - A1 (halve finale)

- Kano-kajak sprint - (ev. OLIVIER CAUWENBERGH/LAURENS PANNECOUCKE)
(10u30) Finales K1 1000 m (m), C1 1000 m (m), K2 1000 m (m), K4 500 m (v)

- Ruitersport - (ev. BELGIE: DIRK DE MEERSMAN, JOS LANSINK, PHILIPPE LEJEUNE, GREGORY WATHELET, reserve: OLIVIER PHILIPPAERTS)
(13u) Individuele jumpingfinale

- Schoonspringen -
(20u) Voorronde Toren 10 m individueel (v)

- Taekwondo -
(10u) - 49 kg (v), - 58 kg (m)

- Tafeltennis -
(12u) Match voor derde plaats teamcompetitie (m)
(16u30) Finale teamcompetitie (m)

- Volley mannen -
(15u) Kwartfinale
(17u) Kwartfinale
(20u30) Kwartfinale
(22u30) Kwartfinale

- Waterpolo mannen -
Kwartfinales:
(15u30) 1A - 4B
(16u50) 2A - 3B
(19u40) 3A - 2B
(21u) 4A - 1B

- Worstelen (vrij) -
(14u) 48 kg, 63 kg dames

- Zeilen -
(13u) Kwartfinale Elliott 6 m (v), Races 9 en 10 470 (v)
(14u) Finale 49er (m)




DONDERDAG 9 AUGUSTUS

- Atletiek -
(HANS VAN ALPHEN, TIA HELLEBAUT, BELGISCHE 4x400-ploeg)
(10u) Tienkamp - 110 m horden
(10u30) Hoog (v) - Kwalificaties
(10u55) Tienkamp - Discus
(12u35) 4x400 (m) - Reeksen
(13u55) Tienkamp - Polsstok
(19u30) Tienkamp - Speer
(20u20) Hink-stap (m) - Finale
(20u30) 800 m (v) - Halve finales
(21u) 800 m (m) - Finale
(21u20) 4x100 m (v) - Reeksen
(21u55) 200 m (m) - Finale
(22u) Speer (v) - Finale
(22u20) Tienkamp - 1500 m

- Basket vrouwen -
(18u) Halve finale
(22u) Halve finale

- Beachvolley -
(20u) Match voor derde plaats (m)
(22u) Finale (m)

- BMX - (ev. ARNAUD DUBOIS)
(16u) Kwartfinales (m)

- Boksen -
(17u30) Finales (v) - 51 kg, - 60 kg, - 75 kg

- Handbal vrouwen -
(18u) Halve finale
(21u30) Halve finale

- Hockey mannen - (ev. BELGIË)
(9u30) A5 - B5 (match voor plaats 9)
(12u30) A4 - B4 (match voor plaats 7)
(16u30) A1 - B2 (halve finale)
(21u) B1 - A2 (halve finale)

- Kano-kajak sprint -
(10u30) Finales C2 1000 m (m), K4 1000 m (m), K1 500 m (v), K2 500 m (v)

- Ruitersport - (CLAUDIA FASSAERT)
(13u30) Grand Prix dressuur vrije stijl (individueel)

- Schoonspringen -
(11u) Halve finales Toren 10 m individueel (v)
(20u) Finale Toren 10 m idividueel (v)

- Synchroonzwemmen -
(16u) Technisch programma teams (v)

- Taekwondo -
(10u) - 57 kg (v), - 68 kg (m)

- Turnen (ritmisch) -
(13u) Kwalificaties individuele en teamcompetitie

- Voetbal vrouwen -
(14u) Match voor derde plaats in Coventry
(20u45) Finale in Londen

- Volley vrouwen -
(16u) Halve finale
(20u30) Halve finale

- Waterpolo vrouwen -
(15u30) Match voor plaats 7
(16u50) Match voor plaats 5
(19u40) Match voor plaats 3
(21u) Finale

- Worstelen (vrij) -
(14u) 55 kg, 72 kg (v)

- Zeilen -
(14u) Finale 470 (m)

- Zwemmen -
(13u) Marathon 10 km (v)




VRIJDAG 10 AUGUSTUS

- Atletiek - (ev. ALMENSH BETELE, BELGISCHE 4x400-PLOEG)
(20u) Polsstok (m) - Finale
(20u10) 4x400 (v) - Reeksen
(20u35) Hamer (m) - Finale
(20u45) 4x100 m (m) - Reeksen
(21u05) 5000 m (v) - Finale
(21u40) 4x100 m (v) - Finale
(21u55) 1500 m (v) - Finale
(22u20) 4x400 m (m) - Finale

- Basket mannen -
(18u) Halve finale
(22u) Halve finale

- BMX - (ev. ARNAUD DUBOIS)
(16u) Halve finales (m/v)
(17u30) Finale (m/v)

- Boksen -
(14u30) Halve finales (m) - 49 kg, - 56 kg, - 64 kg, - 75 kg, - 91 kg
(21u30) Halve finales (m) - 52 kg, - 60 kg, - 69 kg, - 81 kg, + 91 kg

- Handbal mannen -
(18u) Halve finale
(21u30) Halve finale

- Hockey vrouwen - (ev. BELGIË)
(9u30) A6 - B6 (match voor plaats 11)
(12u30) A3 - B3 (match voor plaats 5)
(16u30) Match voor plaats 3
(21u) Finale

- Kano-kajak sprint - (MAXIME RICHARD, OLIVIER CAUWENBERGH/LAURENS PANNECOUCKE)
(10u30) Voorronde en halve finales K1 200 m (m), C1 200 m (m), K1 200 m (v), K2 200 m (m)

- Schoonspringen -
(20u) Voorronde Toren 10 m individueel (m)

- Synchroonzwemmen -
(16u) Finale vrij programma teams (v)

- Taekwondo -
(10u) - 67 kg (v), - 80 kg (m)

- Turnen (ritmisch) -
(13u) Kwalificaties individuele en teamcompetitie

- Voetbal mannen -
(20u45) Match voor derde plaats in Cardiff

- Volley mannen -
(16u) Halve finale
(20u30) Halve finale

- Waterpolo mannen -
Poule Halve finales:
(15u20) Verliezer 1A/4B - Verliezer 3A/2B
(16u40) Winnaar 1A/4B - Winnaar 3A/2B
(19u30) Verliezer 2A/3B - Verliezer 4A/1B
(20u50) Winnaar 2A/3B - Winnaar 4A/1B

- Worstelen (vrij) -
(14u) 55 kg, 74 kg (m)

- Zeilen -
(13u) Halve finales Elliott 6 m (v)
(14u) Finale 470 (v)

- Zwemmen - (BRIAN RYCKEMAN)
(13u) Marathon 10 km (m)




ZATERDAG 11 AUGUSTUS

- Atletiek - (ev. TIA HELLEBAUT)
(10u) 50 km snelwandelen (m)
(18u) 20 km snelwandelen (v)
(20u) Hoog (v) - Finale
(20u20) Speer (m) - Finale
(20u30) 5000 m (m) - Finale
(21u) 800 m (v) - Finale
(21u25) 4x400 m (v) - Finale
(22u) 4x100 m (m) - Finale

- Basket vrouwen -
(18u) Match voor derde plaats
(22u) Finale

- Boksen -
(21u30) Finales (m) - 49 kg, - 56 kg, - 64 kg, - 75 kg, - 91 kg

- Handbal vrouwen -
(18u) Match voor derde plaats
(21u30) Finale

- Hockey mannen - (ev. BELGIË)
(9u30) A6 - B6 (match voor plaats 11)
(12u30) A3 - B3 (match voor plaats 5)
(16u30) Match voor plaats 3
(21u) Finale

- Kano-kajak sprint - (ev. MAXIME RICHARD, OLIVIER CAUWENBERGH/LAURENS PANNECOUCKE)
(10u30) Finales K1 200 m (m), C1 200 m (m), K1 200 m (v), K2 200 m (m)

- Moderne vijfkamp -
(9u45) Mannencompetitie

- Mountainbike -
(13u30) Vrouwencompetitie

- Schoonspringen -
(11u) Halve finales Toren 10 m individueel (m)
(20u) Finale Toren 10 m individueel (m)

- Taekwondo -
(10u) + 67 kg (v), + 80 kg (m)

- Turnen (ritmisch) -
(13u) Finale individuele competitie

- Voetbal mannen -
(16u) Finale in Londen

- Volley vrouwen -
(12u30) Match voor de derde plaats
(19u30) Finale

- Worstelen (vrij) -
(14u) 60 kg, 84 kg, 120 kg (m)

- Zeilen -
(13u) Finale Elliott 6 m (v)




ZONDAG 12 AUGUSTUS

- Atletiek -
(12u) Marathon (m)

- Basket mannen -
(12u) Match voor derde plaats (m)
(16u) Finale (m)

- Boksen -
(14u30) Finales (m) - 52 kg, - 60 kg, - 69 kg, - 81 kg, + 91 kg

- Handbal mannen -
(12u) Match voor derde plaats
(16u) Finale

- Moderne vijfkamp -
(9u) Vrouwencompetitie

- Mountainbike - (SVEN NYS, KEVIN VAN HOOVELS)
(14u30) Mannencompetitie

- Turnen (ritmisch) -
(14u30) Finale teamcompetitie

- Volley mannen -
(10u30) Match voor derde plaats
(14u) Finale

- Waterpolo mannen -
(12u40) Match voor plaats 5
(15u30) Match voor plaats 3
(16u50) Finale

- Worstelen (vrij) -
(9u30) 66 kg, 96 kg (m)

(20u30) Sluitingsceremonie

Sport Voetbalmagazine-nieuws in je facebook nieuwsfeed

Meer over: ,

   

Reageer

Beeldreportage

Sushil Kumar, de vegetarische worstelaar

In beeld: 10 bijzondere olympiërs

Van een hoogzwangere schutster, over een kale sprintster, tot een halfblinde boogschutter: tien opmerkelijke olympische deelnemers.

Beeldreportage

Francesca Piccinini (volleybal)

De babes van de Spelen

Twintig atletes die niet alleen omwille van hun sportieve prestaties, maar ook hun looks uw verhoogde aandacht verdienen.

Beeldreportage

Evi Van Acker

In beeld: de Belgische medaillekandidaten

Belgen mogen in Londen hopen op een olympische medaille? Een overzicht.

 
  • Hans Vanaken: gegeerd door heel België
  • Met Juan Carlos Garrido naar de play-offs
  • Document over de Braziliaanse topclub Corinthians
Abonneren