Actuele Thema's »

WK atletiek Daegu: volledig programma

vrijdag 26 augustus 2011 om 11u06

Usain Bolt © EPA

Zaterdag start het WK atletiek in het Zuid-Koreaanse Daegu. Hieronder vindt u het volledige programma (in Belgische tijd), met de Belgen. De finales staan in vet.

ZATERDAG 27 AUGUSTUS

02u00 - Marathon (vrouwen)

03u00 - 100 m (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
03u05 - Discuswerpen (kwalif./vrouwen)
03u35 - 3000 m steeple (kwalif./vrouwen)
03u40 - Polsstokspringen (kwalif./mannen)
04u00 - Verspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
04u25 - Discuswerpen (kwalif./vrouwen)
04u30 - 100 m (voorwedstrijden/vrouwen)
05u05 - 800 m (reeksen/mannen)
05u50 - Kogelstoten (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
05u55 - 100 m (voorwedstrijden/mannen)
12u00 - Openingsceremonie
13u00 - Hoogspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
13u05 - 400 m (kwalif./vrouwen)
13u30 - Hamerslingeren (kwalif./mannen)
14u00 - 10000 m (vrouwen)
14u15 - Verspringen (kwalif./vrouwen)
14u45 - 100 m (kwalif./mannen)
15u00 - Hamerslingeren (kwalif./mannen)
15u40 - 400 (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)

ZONDAG 28 AUGUSTUS

02u00 - 20 km snelwandelen (mannen)
02u05 - 110 m horden (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
02u30 - Polsstokspringen (kwalif./vrouwen)
02u50 - 110 m horden (reeksen/mannen)
03u00 - Discuswerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
03u20 - Kogelstoten (kwalif./vrouwen)
03u40 - 1500 m (reeksen/vrouwen)
04u15 - 400 m (reeksen/mannen/met Jonathan en Kevin Borlée)
04u20 - Discuswerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
05u10 - 100 m (reeksen/vrouwen)
06u00 - Polsstokspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
09u30 - Speerwerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
10u45 - Speerwerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
11u00 - 800 m (halve finales/mannen)
11u15 - Verspringen (vrouwen)
11u30 - 100 m (halve finales/mannen)
11u55 - 400 m (halve finales/vrouwen)
12u15 - Discuswerpen (vrouwen)
12u30 - 10000 m (mannen)

13u15 - 1500 m (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
13u45 - 100 m (mannen)

MAANDAG 29 AUGUSTUS

03u00 - 100 m horden (zevenkamp/met Sara Aerts)
03u10 - Discuswerpen (kwalif./mannen)
03u40 - 3000 steeple (reeksen/mannen)
04u00 - Hoogspringen (zevenkamp/met Sara Aerts)
04u30 - 400 m horden (reeksen/mannen)
04u30 - Discuswerpen (kwalif./mannen)
05u20 - 400 m horden (reeksen/vrouwen/met Elodie Ouedraogo)
12u00 - 110 m horden (halve finales/mannen)
12u05 - Kogelstoten (zevenkamp/met Sara Aerts)
12u15 - Hamerslingeren (mannen)
12u25 - Polsstokspringen (mannen)
12u30 - 100 m (halve finales/vrouwen)
13u00 - 400 m (halve finales/mannen/met eventueel Jonathan en Kevin Borlée)
13u35 - 200 m (zevenkamp/met Sara Aerts)
13u40 - Kogelstoten (vrouwen)
14u05 - 400 m (vrouwen)
14u25 - 110 m horden (mannen)
14u45 - 100 m (vrouwen)

DINSDAG 30 AUGUSTUS

03u00 - Verspringen (zevenkamp/met Sara Aerts)
03u10 - Hoogspringen (kwalif./mannen)
03u20 - 5000 m (reeksen/vrouwen)
04u20 - 1500 m (reeksen/mannen/met Jeroen D'hoedt)
04u40 - Speerwerpen (zevenkamp/met Sara Aerts)
04u45 - Hink-stap-springen (reeksen/vrouwen)
05u50 - Speerwerpen (zevenkamp/met Sara Aerts)
12u00 - 400 m horden (halve finales/vrouwen/met eventueel Elodie Ouedraogo)
12u05 - Polsstokspringen (vrouwen)
12u30 - 400 m horden (halve finales/mannen)
12u55 - Discuswerpen (mannen)
13u00 - 800 m (zevenkamp/met Sara Aerts)
13u35 - 1500 m (halve finales/vrouwen)
14u00 - 800 m (mannen)
14u20 - 3000 steeple (vrouwen)
14u45 - 400 m (mannen/met eventueel Jonathan en Kevin Borlée)

WOENSDAG 31 AUGUSTUS

02u00 - 20 km snelwandelen (vrouwen)

DONDERDAG 1 SEPTEMBER

03u00 - Kogelstoten (kwalif./mannen)
03u05 - 5000 m (reeksen/mannen)
03u10 - Speerwerpen (kwalif./vrouwen)
03u45 - Hoogspringen (kwalif./vrouwen)
03u50 - 200 m (reeksen/vrouwen)
04u25 - Speerwerpen (kwalif./vrouwen)
04u35 - Verspringen (kwalif./mannen)
04u40 - 800 m (reeksen/vrouwen)
05u30 - 4x400 m (reeksen/mannen/met België)
12u00 - Speerwerpen (kwalif./mannen)
12u10 - Hoogspringen (mannen)
12u20 - Hink-stap-springen (vrouwen)
12u25 - 200 m (halve finales/vrouwen)
12u55 - 1500 m (halve finales/mannen/met eventueel Jeroen D'hoedt)
13u20 - Speerwerpen (kwalif./mannen)
13u25 - 3000 steeple (mannen)
13u55 - 1500 m (vrouwen)
13u15 - 400 m horden (vrouwen/met eventueel Elodie Ouedraogo)
13u30 - 400 m horden (mannen)

VRIJDAG 2 SEPTEMBER

03u00 - Hamerslingeren (kwalif./vrouwen)
03u20 - 100 m horden (reeksen/vrouwen/met Anne Zagré)
03u30 - Hink-stap-springen (kwalif./mannen)
04u10 - 200 m (reeksen/mannen)
04u35 - Hamerslingeren (kwalif./vrouwen)
05u10 - 4x400 m (reeksen/vrouwen)
12u00 - Kogelstoten (mannen)
12u10 - Speerwerpen (vrouwen)
12u20 - Verspringen (mannen)
12u25 - 800 m (halve finales/vrouwen)
12u55 - 200 m (halve finales/mannen)
13u25 - 5000 m (vrouwen)
13u55 - 200 m (vrouwen)
14u15 - 4x400 m (mannen/met eventueel België)

ZATERDAG 3 SEPTEMBER

02u00 - 50 km snelwandelen (mannen)
12u00 - Hoogspringen (vrouwen)
12u10 - Speerwerpen (mannen)
12u15 - 100 m horden (halve finales/vrouwen/met eventueel Anne Zagré)
12u45 - 800 m rolstoel (vrouwen)
12u55 - 400 m rolstoel (mannen)
13u15 - 1500 m (mannen/met eventueel Jeroen D'hoedt)
13u40 - 4x400 m (vrouwen)
14u00 - 100 m horden (vrouwen/met eventueel Anne Zagré)
14u20 - 200 m (mannen)

ZONDAG 4 SEPTEMBER

02u00 - Marathon (mannen)
11u00 - Medailleceremonie
11u15 - Hamerslingeren (vrouwen)
11u30 - 4x100 m (reeksen/vrouwen)
12u00 - 4x100 m (reeksen/mannen)
12u05 - Hink-stap-springen (mannen)
12u40 - 5000 m (mannen)
13u15 - 800 m (vrouwen)
13u35 - 4x100 m (vrouwen)
14u00 - 4x100 m (mannen)

Sport Voetbalmagazine-nieuws in je facebook nieuwsfeed

Meer over: ,

   

Reageer

Nieuwsbrief

Ontvang elke woensdag het belangrijkste sportnieuws

Schrijf u in op Sport/Voetbal wekelijks nieuws

E-mail:

Beeldreportage

De Zwarte Duivels

10 bijnamen van onze nationale sportteams: houdt u ze uit elkaar?

Van de Zwarte Duivels tot de Red Flames. Steeds meer van onze nationale sportteams krijgen een spectaculaire bijnaam. Om uw geheugen op te frissen: de tien bekendste.

 


  • Hans Vanaken: gegeerd door heel België
  • Met Juan Carlos Garrido naar de play-offs
  • Document over de Braziliaanse topclub Corinthians
Abonneren