Gella Vandecaveye trapt Anderlecht – Club Brugge af
vrijdag 13 januari 2012 om 10u56
Sinds ze afgelopen zomer een judo-initiatie en een valtraining gaf aan de A-kern van Anderlecht, onderhoudt de ex-judoka goede contacten met RSCA.

Gella Vandecaveye
Vandecaveye mag zondag om 14.30 uur Anderlecht – Club Brugge op gang trappen. “Ik vind het een eer deze topmatch op gang te mogen trappen, en hoop dat de twee ploegen niet voor de verdediging kiezen, maar voluit voor de aanval gaan zodat de match een hoog spektakelwaarde heeft,” zo zegt ze in een persbericht.
Voor welke club Vandecaveye supportert, laat ze in het midden. “Net zoals in de politiek, blijf ik ook in de voetbalsport neutraal (lacht). Ik verkies te lobbyen achter de schermen.”
Volgens de ex-judoka zijn ook Club Brugge en Zulte-Waregem geïnteresseerd in een judo-valtraining met het oog op blessurepreventie.
“Probleem is een geschikt moment vinden in de drukke voetbalkalender, dat ook nog eens past tussen de veeleisende montages van mijn reisfilm door”. Na het reisboek Gella Goes Global, komt er immers ook een gelijkaardige reisfilm met unieke beelden. (KVDA)
Reacties
Reageer
Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.
Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:






Even geduld, a.u.b.