Actuele Thema's »

1000 zonnen: Girlpower

vrijdag 29 juni 2012 om 14u53

Zaterdag 30 juni – Een – 19.35u

De Belgische hockeyploeg dames: klaar voor de Spelen. © BELGA

Het zomerse tv-magazine 1000 zonnen volgt deze week de Belgische hockeymeisjes op teambuilding in de Ardennen. Dagelijks kun je een aflevering van deze ‘Girlpower’ zien en zaterdag is er een uitgebreide compilatie.

De Belgian Panthers, zoals ze worden genoemd, kwalificeerden zich enkele maanden geleden voor de Olympische Spelen en zorgden daarmee voor een heuse stunt. Ondertussen is de voorbereiding op dat grootste aller sportevenementen van start gegaan. De Belgische meisjes reppen zich van training naar oefentoernooi. Tijdens een weekend in Rendeux krijgen ze een flinke teambuilding voorgeschoteld met zware fysieke inspanningen en persoonlijkheidstesten. Op die manier worden ze klaargestoomd voor het grote avontuur in Londen. (PM)

Sport Voetbalmagazine-nieuws in je facebook nieuwsfeed

 

   

Reageer

Nieuwsbrief

Ontvang elke woensdag het belangrijkste sportnieuws

Schrijf u in op Sport/Voetbal wekelijks nieuws

E-mail:

Beeldreportage

McKayla Maroney (turnen)

Sportvrouw van de week: McKayla Maroney

Ze werd wereldberoemd door op de Spelen van Londen ontgoocheld haar lippen te tuiten, maar de jonge Amerikaanse is ook gewoon een van de beste turnsters ter wereld.

Beeldreportage

10. David Destorme

De 10 beste voetballers van het seizoen (volgens jury van voetbalkenners)

Knack vroeg aan een selecte jury van voetbalkenners om een top tien van de beste spelers uit de Jupiler Pro League op te stellen.

Beeldreportage

10. Elyaniv Barda

Top 10 best verdienende voetballers in België

Het zal allicht niet verbazen dat Anderlecht de gulste werkgever onder de Belgische clubs is, gevolgd door Club Brugge.

 


 
  • Vooruitblik op de CL-finale: op bezoek in Dortmund en München
  • Analyses Anderlecht en Zulte Waregem
  • De balans van het seizoen 2012/2013: revelaties en ontgoochelingen, dwaze en emotionele momenten
Abonneren