Vargas: 'Mijn knie is helemaal hersteld'
vrijdag 29 juni 2012 om 09u48
Ronald Vargas onderging een medische check-up en kreeg goed nieuws, zo meldde hij zelf in een Venezolaanse sportkrant.

Ronald Vargas kreeg groen licht na een medische check-up. © BELGA
Líder en deportes is de belangrijkste sportkrant van Venezuela en Ronald Vargas is er al een tijdje een van de sportcolumnisten.
Eind oktober vorig jaar zakte de onfortuinlijke Vargas in een bekerwedstrijd tegen Rupel Boom door zijn linkerknie. Aan diezelfde knie had hij in februari 2011, toen nog bij Club Brugge, ook al averij opgelopen. De revalidatie nam twee keer maanden in beslag.
Opluchting
Vorige week klonk Vargas in zijn column nog behoorlijk onzeker. “Ondanks het feit dat alles goed gaat, ben ik toch heel bang. Over het minste dat ik in mijn knie voel, ook al is het misschien een normaal pijntje, maak ik me zorgen.”
Deze week meldt hij opgelucht dat hij na een medische check-up de boodschap kreeg dat alles in orde is. “Chirurgisch gezien is mijn knie helemaal hersteld. De enige raad die de dokters me gaven was om stap voor stap verder te werken en dat ik de groepstrainingen afwissel met oefeningen in de gym. Een dag groepstraining en dan een dag in de gym.”
Gesprek met de trainer
Vargas had ook al een gesprek met trainer John van den Brom, schrijft hij in zijn column. “Hij kent me, hij heeft video’s van me gezien en hij weet tot wat ik in staat ben. Hij vroeg me om voorzichtig te zijn en het kalm aan te doen. Waarschijnlijk zal hij me nog niet in de oefenwedstrijden opstellen om me niet te forceren.” (SVH)
Reacties
Het is voortaan alleen nog mogelijk om onder uw eigen naam te reageren op artikels op deze website. Knack.be zal de registraties van gebruikers controleren om sneller op te treden tegen ongepaste reacties.
Lees hier de voorwaarden om deel te nemen aan de reacties.Klik hier om u aan te melden en uw reactiemogelijkheid te activeren.


Even geduld, a.u.b.


