Rangschikking 1ste periode

PloegMWVGDTDPP
Beerschot Wilrijk14815291029
Leuven14725281526
Cercle Brugge14752242123
Roeselare14653152521
Lierse14455192617
Union S-G.14482161814
Westerlo14266162212
Tubeke14284102010
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Rangschikking 2de periode

PloegMWVGDTDPP
Cercle Brugge961221920
Lierse9630131118
Leuven942310715
Beerschot Wilrijk9342101411
Union S-G.923491110
Tubeke924310129
Roeselare92437119
Westerlo91537126
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal