Voorbereidingsprogramma eersteklassers

02/06/15 om 12:16 - Bijgewerkt om 12:16

Sinds 1 juni werden de profs bij promovendus STVV al op Stayen verwacht voor een batterij tests, de eerste veldtrainingen worden bij Waasland-Beveren door Stijn Vreven gegeven op 11 juni. Een overzicht.

Voorbereidingsprogramma eersteklassers

AA Gent, kampioen van 2014-2015 © Belga Image

ANDERLECHT

Medische en fysieke testen: 19 en 20 juni

Hervatting trainingen: 22 juni (10 en 15 juni met kleine groepen, 29 juni de internationals)

Stage: van 6 tot en met 12 juli in Tegelen (Ned)

Oefenwedstrijden:

27 juni 17 uur RKFC Knokke - Anderlecht

1 juli 19 uur KSV Oudenaarde - Anderlecht

Fandag: ligt nog niet vast

CHARLEROI

Medische en fysieke testen: in de week van 22 juni

Hervatting trainingen: 22 juni

Stage: van 29 juni tot en met 4 juli in Doorwerth (Ned)

Oefenwedstrijden:

11 juli Valenciennes (Fra) - Charleroi

Fandag: 19 juli

CLUB BRUGGE

Medische en fysieke testen: 22 en 23 juni

Hervatting trainingen: 24 juni

Stage: van 6 tot en met 14 juli in Garderen (Ned)

Oefenwedstrijden:

26 juni 19 uur KFC Heist - Club Brugge

30 juni 19 uur KM Torhout 1992 - Club Brugge

3 juli 19 uur KSV Roeselare - Club Brugge

21 juli 19 uur KVV Coxyde - Club Brugge (in Sportpark Hazebeek Oostduinkerke)

Fandag: 5 juli

RC GENK

Medische en fysieke testen: 20 en 21 juni

Hervatting trainingen: 22 juni

Stage: van 29 juni tot en met 4 juli in Horst (Ned)

Oefenwedstrijden:

In de week van 13 juli Charlton (Eng) - RC Genk (ov)

Fandag: 19 juli (ov)

AA GENT

Medische en fysieke testen: in de week van 15 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: van 22 tot en met 26 juni in Jupille (teambuilding)

Oefenwedstrijden:

17 juni 19 uur RFC Wetteren - AA Gent

19 juni 19.30u JV De Pinte - AA Gent

20 juni 19 uur SC Dikkelvenne - AA Gent

26 juni 19 uur KSV Oudenaarde - AA Gent

27 juni 19 uur KMSK Deinze - AA Gent

30 juni 19.30u KFC Merelbeke - AA Gent

11 juli KSV Roeselare - AA Gent

15 juli galawedstrijd

Fandag: in de maand juli

KV KORTRIJK

Medische en fysieke testen: in de week van 14 juni

Hervatting trainingen: 14 juni

Stage: van 22 tot en met 26 juni in Groffliers (Fra)

Oefenwedstrijden:

10 juli 19 uur KMSK Deinze - KV Kortrijk (in Knokke of Heist)

Fandag: 18 juli

OUD-HEVERLEE LEUVEN

Medische en fysieke testen: in de week van 22 juni

Hervatting trainingen: 22 juni

Stage: geen oefenkamp in het buitenland gepland

Oefenwedstrijden:

24 juni VK Linden - OHL (ov)

Fandag: 18 juli

LOKEREN OV

Medische en fysieke testen: 18 juni

Hervatting trainingen: 19 juni

Stage: niet voorzien

Oefenwedstrijden:

28 juni 18 uur KVV Zelzate - Lokeren OV

1 juli 19 uur KMSK Deinze - Lokeren OV

4 juli 17 uur Lommel United - Lokeren OV (op terrein Exc. Vorst)

8 juli 19.30u Dessel Sport - Lokeren OV

11 juli tegenstander nog niet gekend

15 juli tegenstander nog niet gekend

18 juli tegenstander nog niet gekend

Fandag: 18 juli

YR KV MECHELEN

Medische en fysieke testen: 24 juni

Hervatting trainingen: 24 juni

Stage: geen voorzien

Oefenwedstrijden:

Fandag: door de stadionrenovatie waarschijnlijk september

MOUSCRON-PERUWELZ

Medische en fysieke testen: 15 tot 19 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: geen voorzien

Oefenwedstrijden: nog niet bevestigd

Fandag: nog te bepalen

KV OOSTENDE

Medische en fysieke testen: 11 en 12 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: van 29 juni tot en met 4 juli in Nederland (locatie nog niet bekend)

Oefenwedstrijden:

20 juni plaats en tegenstander nog te bepalen

24 juni 19.30u Zwevezele - KV Oostende

27 juni 18 uur Ingelmunster - KV Oostende

8 juli 19 uur KSV Roeselare - KV Oostende

14 juli 19 uur KV Oostende - SV Zulte Waregem

18 juli 16 uur KV Oostende - Lille OSC (Fra)

Fandag: 12 juli

STANDARD

Medische en fysieke testen: 20 en 21 juni

Hervatting trainingen: 22 juni

Stage: van 14 tot en met 20 juli in Saalfelden (Oos)

Oefenwedstrijden:

27 juni 17 uur Binche - Standard

1 juli Tilleur - Standard

4 juli Alemannia Achen (Dui) - Standard (in Weywertz)

8 juli Amay - Standard

11 juli 18 uur Exc. Virton - Standard

Fandag: 6 september

STVV

Medische en fysieke testen: tussen 1 en 14 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: geen gepland

Oefenwedstrijden:

20 juni Herk Sport - STVV

24 juni KVK Wellen - STVV

28 juni STVV - ASV Geel (op het veld van Herk-de-Stad)

4 juli STVV - Ujpest (Hon)

7 juli tegenstander nog te bepalen

11 juli tegenstander nog te bepalen

18 juli STVV - Charlton (Eng)

Fandag: 19 juli

WESTERLO

Medische en fysieke testen: 22 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: van 24 tot en met 27 juni in Knokke

Oefenwedstrijden:

20 juni 16 uur KFC Houtvenne - Westerlo

23 juni 16 uur KFC Oosterzonen - Westerlo

30 juni 15.30u Dessel Sport - Westerlo

4 juli tegenstander nog niet gekend

7 juli FC Eindhoven (Ned) - Westerlo

10 juli Willem II (Ned) - Westerlo

14 juli Lierse - Westerlo

17 juli NAC (Ned) - Westerlo

Fandag: 19 juli

WAASLAND-BEVEREN

Medische en fysieke testen: 8, 9 en 10 juni

Hervatting trainingen: 11 juni

Stage: van 30 juni tot en met 5 juli in Oisterwijk (Ned)

Oefenwedstrijden:

19 juni 19 uur Svelta Melsele - Waasland-Beveren

26 juni 19 uur KSV Bornem - Waasland-Beveren

8 juli CS Fola Esch (Lux) - Waasland-Beveren

19 juli galawedstrijd

Fandag: 19 juli

SV ZULTE WAREGEM

Medische en fysieke testen: vanaf 15 juni

Hervatting trainingen: 21 juni

Stage: van 17 tot en met 20 juni in Durbuy

Oefenwedstrijden:

23 juni 19 uur VW Hamme - SV Zulte Waregem

27 juni 19 uur KSV Oudenaarde - SV Zulte Waregem

30 juni 19 uur SW Harelbeke - SV Zulte Waregem

4 juli 19 uur KMSK Deinze - SV Zulte Waregem

7 juli 19 uur Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem

11 juli 17 uur NAC (Ned) - SV Zulte Waregem (in Sint-Willebrord, Ned)

14 juli 19 uur KV Oostende - SV Zulte Waregem

17 juli galawedstrijd

Fandag: 12 juli

Onze partners