Programma van het EK hockey in Boom

© ImageGlobe

Het volledige wedstrijdschema van het EK hockey in Boom.

MANNEN

Poule A
Duitsland
Spanje
België
Tsjechië

Poule B
Nederland
Engeland
Ierland
Polen

Zaterdag 17 augustus 2013
16.00 Poule A Spanje – Tsjechië
20.00 Poule A Duitsland – België

Zondag 18 augustus
10.00 Poule B Engeland – Polen
18.00 Poule B Nederland – Ierland

Maandag 19 augustus
14.00 Poule A Spanje – Duitsland
16.00 Poule B Ierland – Polen
18.00 Poule A België – Tsjechië
20.00 Poule B Engeland – Nederland
Woensdag 21 augustus
11.30 Poule B Ierland – Engeland
16.00 Poule A Duitsland – Tsjechië
18.00 Poule A België – Spanje
20.00 Poule B Nederland – Polen

Vrijdag 23 augustus
14.00 Plaatsing 4e Poule A – 4e Poule B
16.00 Plaatsing 3e Poule A – 3e Poule B
18.00 Halve finale 1e Poule B – 2e Poule A
20.00 Halve finale 1e Poule A – 2e Poule B

Zondag 25 augustus
09.00 Plaatsing 3e Poule A – 4e Poule B
11.00 Plaatsing 3e Poule B – 4e Poule A
13.30 Troosting Verliezer HF1 – Verliezer HF2
16.00 Finale Winnaar HF1 – Winnaar HF2

VROUWEN

Poule A
Nederland
België
Ierland
Wit-Rusland

Poule B
Engeland
Duitsland
Spanje
Schotland

Zaterdag 17 augustus 10.00 Poule B Engeland – Spanje
12.00 Poule B Duitsland – Schotland
14.00 Poule A België – Wit-Rusland
18.00 Poule A Nederland – Ierland

Zondag 18 augustus
12.00 Poule B Spanje – Schotland
14.00 Poule B Duitsland – Engeland
16.00 Poule A Ierland – Wit-Rusland
20.00 Poule A België – Nederland

Dinsdag 20 augustus 14.00 Poule B Engeland – Schotland
16.00 Poule B Spanje – Duitsland
18.00 Poule A Ierland – België
20.00 Poule A Nederland – Wit-Rusland

Donderdag 22 augustus
14.00 Plaatsing 4e Poule A – 4e Poule B
16.00 Plaatsing 3e Poule A – 3e Poule B
18.00 Halve finale 1e Poule B – 2e Poule A
20.30 Halve finale 1e Poule A – 2e Poule B

Zaterdag 24 augustus
09.00 Plaatsing 3e Poule A – 4e Poule B
11.00 Plaatsing 3e Poule B – 4e Poule A
13.30 Troosting Verliezer HF1 – Verliezer HF2
16.00 Finale Winnaar HF1 – Winnaar HF2

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier