Een overzicht van alle in- en uitgaande transfers tot begin februari.

ANDERLECHT

TRAINER: Besnik Hasi (Alb)

IN: Rafael Galhardo de Souza (Santos FC, Bra), Filip Djuricic (Benfica, Por), Alexander Büttner (Dinamo Moskou, Rus), Stéphane Diarra Badji (Istanbul Basaksehir, Tur).

UIT: Guillaume Gillet (FC Nantes, Fra), Andy Kawaya (Willem II, Ned), Hervé Matthys (Westerlo), Alper Ademoglu (Schalke 04, Dui), Fede Vico (Albacete, Spa).

CHARLEROI

TRAINER: Felice Mazzu

IN: Cristian Benavente (MK Dons, Eng), Sotiris Ninis (Panathinaikos, Gri).

UIT: –

CLUB BRUGGE

TRAINER: Michel Preud’homme

IN: Ludovic Butelle (Angers SCO, Fra), Benoît Poulain (KV Kortrijk), Wesley Moraes Ferreira da Silva (FK AS Trencín, Slk).

UIT: Quintijn Steelant (KMSK Deinze), Víctor Vázquez (Cruz Azul, Mex), Nicolás Castillo (Universidad Católica, Chl, via Frosinone, Ita), Yannick Reuten (ASV Geel, via KMSK Deinze), Valerijs Sabala (Pribram, Tsj, via Miedz Legnica, Pol), Dylan Seys (Hapoel Akko, Isr), Oscar Duarte (Espanyol, Spa), Jean-Charles Castelletto (Mouscron-Péruwelz).

KRC GENK

TRAINER: Peter Maes

IN: Roeslan Malinovski (Zorja Loegansk, Oek, via Sjachtar Donetsk, Oek), Jere Uronen (Helsingborgs IF, Zwe), Nikolaos Karelis (Panathinaikos, Gri), Kyle Butler (transfervrij), Mbwana Ally Samatta (TP Mazembe, Con).

UIT: Siebe Schrijvers (Waasland-Beveren), Tornike Okriasjvili (Eskisehirspor, Tur), Alessandro Ciranni en Jarne Vrijsen (MVV, Ned), Pieter Gerkens (STVV), Enes Ünal (NAC, Ned, via Manchester City, Eng).

AA GENT

TRAINER: Hein Vanhaezebrouck

IN: Peter Olayinka (KF Skënderbreu Korçë, Alb), Gustav Wikheim (Strømsgodset IF, Noo), Lucas Deaux (FC Nantes, Fra), Aristide Simon Pierre Diedhiou (FK Haugesund, Noo), Rob Schoofs (STVV), Alexis Scholl (Benfica, Por), Mbark Boussoufa (Lokomotiv Moskou, Rus).

UIT: Serge Tabekou (CS Sedan, Fra), Yaya Soumahoro (STVV), Marko Poletanovic (SV Zulte Waregem), Nermin Zolotic (FK Zeljeznicar Sarajevo, BIH), Haris Hajradinovic (FK Haugesund, Noo), Erik Johansson (FC Kopenhagen, Den), Benito Raman (STVV), Uros Vitas (YR KV Mechelen), Nicklas Pedersen (KV Oostende).

KV KORTRIJK

TRAINER: Johan Walem

IN: Xavier Mercier (US Boulogne, Fra), Michael Olaitan (Olympiacos Piraeus, Gri, via FC Twente, Ned), Kenneth Zohore (Odense Boldklub, Den).

UIT: Baptiste Ulens (AFC Tubize), Robert Klaasen (Sparta, Ned), Aboubakar Kamara (Amiens SC, Fra), Benoît Poulain (Club Brugge), Kenneth Zohore (Cardiff City, Wal).

OUD-HEVERLEE LEUVEN

TRAINER: Emilio Ferrera

IN: Jean Calvé (transfervrij), Kanu (EC Vitória, Bra), Charni Ekangamene (SV Zulte Waregem).

UIT: Kevin Tapoko (Mouscron-Péruwelz), David Vandenbroeck (Differdange, Lux).

LOKEREN OV

TRAINER: Georges Leekens

IN: Jõao Carlos Pinto Chaves (transfervrij), Mehdi Terki (FCV Dender).

UIT: Eugene Ansah (Lommel United), Filip Starzynski (Zaglebie Loebin, Pol), Mohamed Ghadir (Hapoel Tel Aviv, Isr).

YR KV MECHELEN

TRAINER: Aleksandar Jankovic (Ser)

IN: Xavier Chen (Guizhou Renhe, Chn), Aleksandar Bjelica (Helmond Sport, Ned), Ahmed El Messaoudi (Standard, via Lierse), Uros Vitas (AA Gent), Ljuban Crepulja (NK Slaven Belupo, Kro), Nassim Ben Khalifa (Eskisehirspor, Tur).

UIT: Lionel Nshole, Miguel Mees en Jules Van Cleemput (KSK Heist), Milos Kosanovic (Standard), Vladimir Volkov (Lech Poznan, Pol), Jens Naessens (R Antwerp FC).

MOUSCRON-PÉRUWELZ

TRAINER: Glen De Boeck

IN: Kevin Tapoko (OHL), Valentín Viola (Sporting CP, Por), Fejsal Mulic (transfervrij), Elimane Coulibaly (KV Oostende), Jean-Charles Castelletto (Club Brugge).

UIT: Balsa Pelicic (contract ontbonden), Marko Pavlovski (OFK Belgrado, Ser), Marin Jakolis (Excelsior Virton), Yahya Boumediene (Union SG), Emir Dautovic (contract ontbonden), Tozé Marreco (Chaves, Por), Shane O’Neill (contract ontbonden), Muhammed Demirci (Istanbulspor, Tur).

KV OOSTENDE

TRAINER: Yves Vanderhaeghe

IN: Yassine El Ghanassy (transfervrij), Bruno Godeau (SV Zulte Waregem), Nicklas Pedersen (AA Gent)

UIT: Bjorn Ruytinx (KFCO Beerschot Wilrijk), Xavier Luissint (Cercle Brugge), Mathieu Cornet en Baptiste Schmisser (R Antwerp FC), Elimane Coulibaly (Mouscron-Péruwelz), Frédéric Brillant (New York City FC, VS).

STANDARD

TRAINER: Yannick Ferrera

IN: Jean-Luc Dompé en Edmilson Jr. (STVV), Milos Kosanovic (YR KV Mechelen), Gabriel Boschilia (AS Monaco, Fra), Collins Ngoran Fai (Dinamo Boekarest, Roe), Víctor Valdés (Manchester United, Eng), Faruku Miya (Vipers SC, Oeg), Giannis Maniatis (Olympiacos Piraeus, Gri).

UIT: Mohamed Yattara (Angers SCO, Fra), Alexis de Sart en Damien Dussaut (STVV), Faysel Kasmi (Omonia Nicosia, Cyp, via Lierse), Anthony Knockaert (Brighton & Hove Albion, Eng), Georgi Zjoekov (Roda JC, Ned), Jorge Teireixa (Charlton, Eng), Yannis Mbombo (FC Sochaux, Fra), Jelle Van Damme (LA Galaxy, VS), Martin Milec (Roda JC, Ned), Ahmed El Messaoudi (YR KV Mechelen, via Lierse), Sambou Yatabaré (Werder Bremen, Dui, via Olympiacos Piraeus, Gri), Julien de Sart (Middlesbrough, Eng).

STVV

TRAINER: Chris O’Loughlin (N-I)

IN: Alexis de Sart en Damien Dussaut (Standard), Yaya Soumahoro (AA Gent), Allan Rodrigues de Souza (Liverpool, Eng), Fabien Tchenkoua (Nîmes Ol., Fra), Pieter Gerkens (RC Genk), Benito Raman (AA Gent), Nick Proschwitz (SC Paderborn, Dui).

UIT: Jean-Luc Dompé en Edmilson Jr. (Standard), Mehdi Haddadou (Union SG), Pierre-Baptiste Baherlé (contract ontbonden), Falaye Sacko (contract ontbonden), Hilaire Momi (FC Seraing), Rob Schoofs (AA Gent), Mehdi Lazaar (Excelsior Virton), Alfonso Artabe (contract ontbonden).

WAASLAND-BEVEREN

TRAINER: Stijn Vreven

IN: Siebe Schrijvers (RC Genk), Ousseynou Cissé (Rayo Vallecano, Spa).

UIT: Niels De Pauw (SK Sint-Niklaas), Alec Luyckx (Cappellen).

SV ZULTE WAREGEM

TRAINER: Francky Dury

IN: Henrik Dalsgaard (Aalborg BK, Den), Marko Poletanovic (AA Gent), Soualiho Meïté (Lille OSC, Fra).

UIT: Jesper Jørgensen (Esbjerg, Den), Bruno Godeau (KV Oostende), Charni Ekangamene (OHL), Sefa Isçi (Fatih Karagümrük SK, Tur).

WESTERLO

TRAINER: Bob Peeters

IN: Robin Henkens (transfervrij), Julien Vercauteren (OGC Nice, Fra), Igor Lolo (transfervrij), Hervé Matthys (Anderlecht).

UIT: Nikola Petkovic (contract ontbonden), Jore Trompet (Eendracht Aalst), Younes Bnou Marzouk (Angers SCO, Fra, via Juventus, Ita).

DOOR FREDERIC VANHEULE

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier