Roeselare

Adres : Sporthal Schiervelde, Diksmuidsesteenweg 396,

8800 Roeselare

Website :

www.volleyteam-roeselare.be

Coach : Dominique Baeyens,

bijgestaan door Bart Hungenaert

Kern :

Frank Depestele (S),

Brecht Van Kerckhove (S),

Iván Contreras (Mex, O),

Ruben Van der Ougstraete (O), Benjamin Hardy (Aus, R/A),

Kristof Hoho (R/A),

Tomas Rubacek (Tsj, R/A),

Bram Van Ghelue (R/A),

Armin Dewes (Dui, M),

Iván Márquez (Ven, M),

Sergiu Stancu (Roe, M),

Wouter Verhelst (M),

Manu Callebert (L)

In : Dewes (Leipzig, Dui),

Rubacek (Ferrara, Ita),

Verhelst (Lennik)

Out : Ward Loyson (Menen),

Denis Van Calster (Menen)

Prognose : eerste

MAASEIK

Adres : Stedelijke Sporthal,

Sportlaan 10, 3680 Maaseik

Website : www.noliko-maaseik.com

Coach : Anders Kristiansson (Zwe),

bijgestaan door Claes Haldorsson (Zwe) en Vital Heynen

Kern : Andre Luiz Ferraz Eloi (Bra, S), Nuno Pinheiro (Por, S), Jan Devoldre (O), Kay van Dijk (Ned, O), Robert Horstink (Ned, R/A), Jimmy Prenen (R/A), Kostadin Stoykov (Bul, R/A), Joppe Paulides (Ned, M), Jan-Willem Roex (M), Georg Wiebel (Dui, M), Kevin Geerinckx (L), Rich Lambourne (VS, L)

In : Devoldre (Torhout), Ferraz Eloi (Hacoaj, Arg), Kevin Geerinckx (Lennik), Lambourne (Lamia, Gri), Paulides (Almere, Ned), Pinheiro (Taranto, Ita), Stoykov (Sofia, Bul), Van Dijk (Almere, Ned), Wiebel (Friedrichshafen, Dui)

Out : Alan (Unisul, Bra), Ralph Bergmann (Parijs, Fra), Bravo (Piacenza, Ita), Hannes Brinkborg (Zweden), Mikko Esko (Padova, Ita), Furtado (Brazilië), Vital Heynen (assistent-coach), Mika Pyrhönen (Tampereen, Fin), Matias Raymaekers (Valentia, Ita),

Prognose : tweede

LENNIK

Adres : Sportcomplex Molenbos, Molenbos 1, 1731 Zellik

Website : www.pepejeanslennik.be

Coach : Marc Lebedew (Aus),

bijgestaan door Johan Devoghel

en Geert Walravens

Kern : Joost Borremans (S),

Tom Schrijvers (S), Jens Van Isterdael (S), Ricardo De Paula (Bra, O),

Seppe Baetens (R/A),

Gertjan Claes (R/A), Tim Joosen (R/A), Scott Touzinsky (VS, R/A), Ive Gofflo (M), Luiz Carlos Monzillo (Bra, M),

Dragan Radovic (Slv, M),

Filipe Canêdo (Bra, L)

In : Baetens (eigen jeugd), Borremans (Herentals), Canêdo (Guimaraes, Por), Gofflo (Everbeur), Radovic (Bled, Slv), Touzinsky (Minos, Gri),

Van Isterdael (Meerbeke)

Out : Stijn De Bie (Zulte), Kevin Geerinckx (Eisden/Maaseik), Guillaume Joly (gestopt), Thomas Kröger

(Düren, Dui), David Termote (Zulte), Christophe Van Goethem (Averbode), Wouter Verhelst (Roeselare)

Prognose : derde

MENEN

Adres : Sporthal Vaubam,

Waalvest, 8930 Menen.

Website : www.par-ky-menen.be

Coach : Alain Dardenne,

bijgestaan door Koen Embrechts

Kern : Jeroen De Beleyr (S),

Kris Tanghe (S), Matthieu Dachy (Fra, O), Steve Roelandt (O),

Tom De Leersnyder (R/A),

Guillaume Marion (Fra, R/A), Roel Nuijts (R/A), Gaël Vandaele (Fra, R/A), Stijn Coene (M), Ward Loyson (M), Geert Verreth (M), Denis Van Calster (L)

In : Dachy (Tourcoing, Fra),

De Beleyr (PNV Waasland),

De Leersnyder (Wervik/Diksmuide), Loyson (Roeselare), Nuijts (Herentals), Marion (Goëlo Saint-Brieuc, Fra),

Van Calster (Roeselare),

Vandaele (Cannes, Fra)

Out : Timothy Buys (Zorgvliet),

Matthias Cagnie (Puurs),

Gaucho Paulo Ferreira (Ulbra, Bra), Steven Hollez (Torhout),

Chad Strickland (gestopt),

Filip Van den Eeckhout (Lendelede),

Prognose : vierde

HALEN

Adres : Sporthal De Koekoek, Sportlaan 4, 3545 Halen

Website : www.schuvoc.be

Coach : Johan Verstappen (Ned),

bijgestaan door Guy Hoeyberghs

Kern : Björn Hilven (S),

Dries Koekelkoren (S), John McCluskey (G-B, S), Davy Vaes (O),

Filip Bruyndonckx (R/A),

Brieuc de Séjournet (R/A),

Sven Glinker (Dui, R/A),

Kristof Ilsbroux (R/A),

Eric Schuil (Ned, R/A), Wout Gielens (Ned, M), Hans Goverde (Ned, M), Danny Moortgat (M), Thomas Roex (L)

In : Bruyndonckx (Herenthout),

de Séjournet (eigen jeugd), Goverde (Reusel, Ned), Hilven (Eisden),

Ilsbroux (eigen jeugd), Koekelkoren (eigen jeugd), McCluskey (Riemst), Schuil (Almere, Ned)

Out : Antti Esko (Finland),

Niek Nolf (Guibertin),

Gert Palmers (Haasrode-Leuven), Ben Smeets (Haasrode-Leuven),

Bart Stulens (Eisden)

Prognose : zevende

AVERBODE

Adres : Gemeentelijke Sporthal, Molenvijver 9, 3271 Averbode

Website : www.everbeur.be

Coach : Andrej Urnaut,

bijgestaan door Ben Hoeyberghs

Kern : Jan Coenen (S),

Tim Verschueren (S), Jovica Simovski (Mac, O), Michel Haesevoets (R/A) Dieter Melis (R/A), Hendrik Tuerlinckx (R/A), Aljosa Urnaut (R/A),

Christophe Van Goethem (R/A),

Karel Brouns (M), Franky Reijmen (M), Jo Van Decraen (M),

Dennis Deroey (L), Hans Haesevoets (L), Dries Hoeyberghs (L)

In : Coenen (Eisden),

Deroey (Wespelaar),

M. Haesevoets (Kapellen),

Melis (Herentals), Urnaut (Maaseik B), Van Decraen (Hasselt),

Van Goethem (Lennik)

Out : Willem De Jongh (Amigos Zoersel), Ive Gofflo (Lennik),

Tihomir Polgar (Torhout),

Pieter Jan Waale (gestopt),

Sjuul Zeekaf (Nederland)

Prognose : vijfde

TORHOUT

Adres : Stedelijke Sporthal, Industrielaan 2, 8820 Torhout

Website : www.volleytorhout.be

Coach : Yurek Strumilo (Pol),

bijgestaan door Frank Gailliaert

en Peter Degrande

Kern : Julien Anton (Fra, S),

Sébastien Delebarre (Fra, S),

Hidde Van Beest (Aus, O),

Steven Hollez (R/A), Leander Mortier (R/A), Dimitri Parpeix (Fra, R/A),

Tihomir Polgar (Kro, R/A),

Erwin Mares (M), Janis Sirelpuu (Est, M),

José Trefle (Fra, M),

Stijn Dejonckheere (L),

Julien Lemay (Fra, L)

In : Delebarre (Marquette, Fra),

Hollez (Menen), Mares (Gistel),

Mortier (Lendelede),

Polgar (Averbode), Sirelpuu (Tallinn, Est),

Trefle (Saint-Quentin, Fra),

Van Beest (Loreto, Ita)

Out : Jurgen De Beleyr (Kapellen),

Jan Devoldre (Maaseik),

Stijn Van Coillie (Gent),

Merijn Verduyn (Gent)

Prognose : zesde

PUURS

Adres : Sporthal Vrijhals, C. Verschaevestraat 15, 2870 Puurs

Website : www.vcduvel.be

Coach : Herman Vleminckx,

bijgestaan door Jan Desmedt

Kern : Matthias Cagnie (S),

Jan De Gang (S),

Jan Bolehovsky (Tsj, O),

Tom Andelhof (R/A),

Ward Coucke (R/A),

Vincent Hamelrijckx (R/A),

Koen Michiels (M),

Alioune Traoré (M),

Jo Verstuyft (M),

Bruno Deconinck (L)

In : Bolehovksy (Zlin, Tsj),

Cagnie (Menen),

Coucke (Zulte)

Out :

Alexander Vlahovic (PNV Waasland)

Prognose : achtste

HAASRODE-LEUVEN

Adres : Sportcomplex Haasrode, Milsestraat 43, 3053 Haasrode

Website :

www.vchaasrodeleuven.be

Coach : Luc Gijbels,

bijgestaan door Gert Vande Broek

Kern : Jonas Devroey (S),

Bart Verheyden (S),

Gert Palmers (O),

Tim Sterkens (O),

Kris Eyckmans (R/A),

Simon Neerinckx (R/A),

Ben Smeets (R/A),

David Verwimp (R/A),

Pieter Baeck (M),

Mano Cleynhens (M),

Tom Degreef (M),

Gunther Vanden Eynde (M),

Bert Derkoningen (L)

In : Palmers (Halen),

Smeets (Halen),

Vanden Eynde (Herentals)

Out : Wim Devos (Haasrode-Leuven 2)

Prognose : tiende

PNV WAASLAND

Adres : De Dulpop, Beekdam 1,

9150 Bazel

Website : www.pnvwaasland.be

Coach : Julien Van de Vyver,

bijgestaan door Kurt Maes

Kern : Josip Josipovic (S&M, S),

Jonas Van De Vyver (S), Alexander Vlahovic (S&M, O), Tom Aerts (R/A), Gunther Perdaen (R/A),

Mathias Remon (R/A),

Gert Van den Putte (R/A), Matthijs Verhanneman (R/A), Koos Duppen (M), Arne Poelman (M), Bruno Van Hove (M), Nico Janssens (L)

In : Duppen (PNV Waasland 2), Poelman (PNV Waasland 2), Verhanneman (Menen), Vlahovic (Puurs)

Out : Jeroen De Beleyr (Menen),

Wim De Neys (gestopt),

Koen Embrechts (gestopt)

Prognose : negende

S : spelverdeler

O : opposite

R/A : receptie/hoekaanvaller

M : middenman

L : libero

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier