Woensdag 16 augustus werd het startschot gegeven voor de kwalificatiewedstrijden van het Europees Kampioenschap 2008 in Oostenrijk en Zwitserland. De eerste en tweede uit iedere groep zijn automatisch voor het EK gekwalificeerd, bij gelijke punten telt aanvankelijk de directe confrontatie. Een overzicht van alle wedstrijden.

ACHT STADIONS

Het EK 2008 wordt in acht stadions gespeeld. Op 7 juni 2008 heeft in het Sankt-Jakob-Park in Basel de openingswedstrijd plaats, de finale wordt gespeeld op 29 juni 2008 in het Ernst-Happel-Stadion in Wenen. De andere locaties zijn Bern, Zürich en Genève (in Zwitserland), en Klagenfurt, Innsbruck en Salzburg (in Oostenrijk).

Groep A

16.08.2006 België – Kazachstan 12.09.2007

02.09.2006 S&M – Azerbeidzjan 17.10.2007

02.09.2006 Polen – Finland 12.09.2007

06.09.2006 Azerbeidzjan – Kazachstan 06.06.2007

06.09.2006 Finland – Portugal 21.11.2007

06.09.2006 Polen – S&M 21.11.2007

06.09.2006 Armenië – België 17.10.2007

07.10.2006 Armenië – Finland 15.11.2006

07.10.2006 Kazachstan – Polen 13.10.2007

07.10.2006 S&M – België 22.08.2007

07.10.2006 Portugal – Azerbeidzjan 13.10.2007

11.10.2006 België – Azerbeidzjan 21.11.2007

11.10.2006 Kazachstan – Finland 22.08.2007

11.10.2006 S&M – Armenië 13.10.2007

11.10.2006 Polen – Portugal 08.09.2007

15.11.2006 Portugal – Kazachstan 17.10.2007

15.11.2006 België – Polen 17.11.2007

24.03.2007 Polen – Azerbeidzjan 02.06.2007

24.03.2007 Portugal – België 02.06.2007

24.03.2007 Kazachstan – S&M 17.11.2007

28.03.2007 Azerbeidzjan – Finland 17.11.2007

28.03.2007 Polen – Armenië 06.06.2007

28.03.2007 S&M – Portugal 12.09.2007

02.06.2007 Finland – S&M 08.09.2007

02.06.2007 Kazachstan – Armenië 21.11.2007

06.06.2007 Finland – België 13.10.2007

22.08.2007 Armenië – Portugal 17.11.2007

08.09.2007 Azerbeidzjan – Armenië 12.09.2007

Groep B

16.08.2006 Faeröer – Georgië 28.03.2007

02.09.2006 Georgië – Frankrijk 06.06.2007

02.09.2006 Italië – Litouwen 06.06.2007

02.09.2006 Schotland – Faeröer 06.06.2007

06.09.2006 Oekraïne – Georgië 08.09.2007

06.09.2006 Litouwen – Schotland 08.09.2007

06.09.2006 Frankrijk – Italië 08.09.2007

07.10.2006 Italië – Oekraïne 12.09.2007

07.10.2006 Schotland – Frankrijk 12.09.2007

07.10.2006 Faeröer – Litouwen 12.09.2007

11.10.2006 Oekraïne – Schotland 13.10.2007

11.10.2006 Georgië – Italië 13.10.2007

11.10.2006 Frankrijk – Faeröer 13.10.2007

24.03.2007 Schotland – Georgië 17.10.2007

24.03.2007 Faeröer – Oekraïne 17.10.2007

24.03.2007 Litouwen – Frankrijk 17.10.2007

28.03.2007 Oekraïne – Litouwen 17.11.2007

28.03.2007 Italië – Schotland 17.11.2007

02.06.2007 Faeröer – Italië 21.07.2007

02.06.2007 Litouwen – Georgië 21.11.2007

02.06.2007 Frankrijk – Oekraïne 21.11.2007

Groep C

02.09.2006 Moldavië – Griekenland 06.06.2007

02.09.2006 Hongarije – Noorwegen 06.06.2007

02.09.2006 Malta – Bosnië-Herzegovina 06.06.2007

06.09.2006 Noorwegen – Moldavië 08.09.2007

06.09.2006 Bosnië-Herzegovina – Hongarije 08.09.2007

06.09.2006 Turkije – Malta 08.09.2007

07.10.2006 Moldavië – Bosnië-Herzegovina 12.09.2007

07.10.2006 Hongarije – Turkije 12.09.2007

07.10.2006 Griekenland – Noorwegen 12.09.2007

11.10.2006 Bosnië-Herzegovina – Griekenland 13.10.2007

11.10.2006 Malta – Hongarije 13.10.2007

11.10.2006 Turkije – Moldavië 13.10.2007

24.03.2007 Moldavië – Malta 17.10.2007

24.03.2007 Griekenland – Turkije 17.10.2007

24.03.2007 Noorwegen – Bosnië-Herzegovina 17.10.2007

28.03.2007 Turkije – Noorwegen 17.11.2007

28.03.2007 Malta – Griekenland 17.11.2007

28.03.2007 Hongarije – Moldavië 17.11.2007

02.06.2007 Griekenland – Hongarije 21.11.2007

02.06.2007 Noorwegen – Malta 21.11.2007

02.06.2007 Bosnië-Herzegovina – Turkije 21.11.2007

Groep D

02.09.2006 Tsjechië – Wales 02.06.2007

02.09.2006 Duitsland – Ierland 13.10.2007

02.09.2006 Slovakije – Cyprus 24.03.2007

06.09.2006 San Marino – Duitsland 02.06.2007

06.09.2006 Slovakije – Tsjechië 17.11.2007

07.10.2006 Tsjechië – San Marino 08.09.2007

07.10.2006 Wales – Slovakije 12.09.2007

07.10.2006 Cyprus – Ierland 13.10.2007

11.10.2006 Ierland – Tsjechië 12.09.2007

11.10.2006 Slovakije – Duitsland 06.06.2007

11.10.2006 Wales – Cyprus 13.10.2007

15.11.2006 Ierland – San Marino 07.02.2007

15.11.2006 Cyprus – Duitsland 17.11.2007

24.03.2007 Tsjechië – Duitsland 13.10.2007

24.03.2007 Ierland – Wales 17.11.2007

28.03.2007 Wales – San Marino 13.10.2007

28.03.2007 Ierland – Slovakije 08.09.2007

28.03.2007 Tsjechië – Cyprus 21.11.2007

22.08.2007 San Marino – Cyprus 12.09.2007

08.09.2007 Wales – Duitsland 21.11.2007

13.10.2007 Slovakije – San Marino 21.11.2007

Groep E

16.08.2006 Estland – Macedonië 12.09.2007

02.09.2006 Estland – Israël 28.03.2007

02.09.2006 Engeland – Andorra 28.03.2007

06.09.2006 Rusland – Kroatië 06.06.2007

06.09.2006 Macedonië – Engeland 07.10.2007

06.09.2006 Israël – Andorra 06.06.2007

07.10.2006 Kroatië – Andorra 12.09.2007

07.10.2006 Rusland – Israël 17.11.2007

11.10.2006 Kroatië – Engeland 21.11.2007

11.10.2006 Rusland – Estland 24.03.2007

11.10.2006 Andorra – Macedonië 17.10.2007

15.11.2006 Israël – Kroatië 17.10.2007

15.11.2006 Macedonië – Rusland 08.09.2007

24.03.2007 Israël – Engeland 08.09.2007

24.03.2007 Kroatië – Macedonië 17.11.2007

02.06.2007 Estland – Kroatië 08.09.2007

02.06.2007 Rusland – Andorra 21.11.2007

02.06.2007 Macedonië – Israël 21.11.2007

06.06.2007 Estland – Engeland 13.10.2007

22.08.2007 Estland – Andorra 17.11.2007

12.09.2007 Engeland – Rusland 17.10.2007

Groep F

02.09.2006 Spanje – Liechtenstein 06.06.2007

02.09.2006 Noord-Ierland – IJsland 12.09.2007

02.09.2006 Letland – Zweden 21.11.2007

06.09.2006 IJsland – Denemarken 21.11.2007

06.09.2006 Zweden – Liechtenstein 13.10.2007

06.09.2006 Noord-Ierland – Spanje 21.11.2007

07.10.2006 Zweden – Spanje 17.11.2007

07.10.2006 Denemarken – Noord-Ierland 17.11.2007

07.10.2006 Letland – IJsland 13.10.2007

11.10.2006 IJsland – Zweden 06.06.2007

11.10.2006 Liechtenstein – Denemarken 12.09.2007

11.10.2006 Noord-Ierland – Letland 08.09.2007

24.03.2007 Spanje – Denemarken 13.10.2007

24.03.2007 Liechtenstein – Noord-Ierland 22.08.2007

28.03.2007 Noord-Ierland – Zweden 17.10.2007

28.03.2007 Liechtenstein – Letland 17.11.2007

28.03.2007 Spanje – IJsland 08.09.2007

02.06.2007 Denemarken – Zweden 08.09.2007

02.06.2007 Letland – Spanje 12.09.2007

02.06.2007 IJsland – Liechtenstein 17.10.2007

06.06.2007 Letland – Denemarken 17.10.2007

Groupe G

02.09.2006 Roemenië – Bulgarije 17.11.2007

02.09.2006 Wit-Rusland – Albanië 17.11.2007

02.09.2006 Luxemburg – Nederland 17.11.2007

06.09.2006 Nederland – Wit-Rusland 21.11.2007

06.09.2006 Albanië – Roemenië 21.11.2007

06.09.2006 Bulgarije – Slovenië 21.11.2007

07.10.2006 Roemenië – Wit-Rusland 08.09.2007

07.10.2006 Bulgarije – Nederland 08.09.2007

07.10.2006 Slovenië – Luxemburg 08.09.2007

11.10.2006 Wit-Rusland – Slovenië 12.09.2007

11.10.2006 Luxemburg – Bulgarije 12.09.2007

11.10.2006 Nederland – Albanië 12.09.2007

24.03.2007 Nederland – Roemenië 13.10.2007

24.03.2007 Luxemburg – Wit-Rusland 13.10.2007

24.03.2007 Albanië – Slovenië 13.10.2007

28.03.2007 Roemenië – Luxemburg 17.10.2007

28.03.2007 Slovenië – Nederland 17.10.2007

28.03.2007 Bulgarije – Albanië 17.10.2007

02.06.2007 Albanië – Luxemburg 06.06.2007

02.06.2007 Wit-Rusland – Bulgarije 06.06.2007

02.06.2007 Slovenië – Roemenië 06.06.2007

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier