GROEP A

Zorja Loehansk (Ukr)

Fenerbahçe (Tur)

Feyenoord (Ned)

Manchester United (Eng)

DO. 15/09 l 19 UUR

Feyenoord – Man. United

Zorja Loehansk – Fenerbahçe

DO. 29/09 l 21.05 UUR

Fenerbahçe – Feyenoord

Man. United – Zorja Loehansk

DO. 20/10 l 21.05 UUR

Man. United – Fenerbahçe

Feyenoord – Zorja Loehansk

DO. 03/11 l 19 UUR

Fenerbahçe – Man. United

Zorja Loehansk – Feyenoord

DO. 24/11 l 21.05 UUR

Fenerbahçe – Zorja Loehansk

Man. United – Feyenoord

DO. 08/12 l 19 UUR

Feyenoord – Fenerbahçe

Zorja Loehansk – Man. United

GROEP B

Apoel FC (Cyp)

BSC Young Boys (Sui)

FC Astana (Aze)

Olympiacos FC (Gre)

DO. 15/09 l 19 UUR

Apoel – Astana

YB Bern – Olympiacos

DO. 29/09 l 21.05 UUR

Astana – YB Bern (17 uur)

Olympiacos – Apoel

DO. 20/10 l 21.05 UUR

Olympiacos – Astana

YB Bern – Apoel

DO. 03/11 l 19 UUR

Astana – Olympiacos (17 uur)

Apoel – YB Bern

DO. 24/11 l 21.05 UUR

Astana – Apoel (17 uur)

Olympiacos – YB Bern

DO. 08/12 l 19 UUR

Apoel – Olympiacos

YB Bern – Astana

GROEP C

Anderlecht (Bel)

1. FSV Mainz 05 (Ger)

AS Saint-Etienne (Fra)

Qäbälä FK (Aze)

DO. 15/09 l 19 UUR

Anderlecht – Qäbälä

Mainz – St. Etienne

DO. 29/09 l 21.05 UUR

Qäbälä – Mainz

St. Etienne – Anderlecht

DO. 20/10 l 21.05 UUR

St. Etienne – Qäbälä

Mainz – Anderlecht

DO. 03/11 l 19 UUR

Qäbälä – St. Etienne

Anderlecht – Mainz

DO. 24/11 l 21.05 UUR

Qäbälä – Anderlecht (17 uur)

St. Etienne – Mainz

DO. 08/12 l 19 UUR

Anderlecht – St. Etienne

Mainz – Qäbälä

GROEP D

AZ (Ned)

Dundalk FC (Ire)

FC Zenit (Rus)

Maccabi Tel-Aviv FC (Isr)

DO. 15/09 l 19 UUR

AZ – Dundalk

Maccabi – Zenit

DO. 29/09 l 21.05 UUR

Dundalk – Maccabi

Zenit – AZ

DO. 20/10 l 21.05 UUR

AZ – Maccabi

Dundalk – Zenit

DO. 03/11 l 19 UUR

Maccabi – AZ

Zenit – Dundalk

DO. 24/11 l 21.05 UUR

Zenit – Maccabi

Dundalk – AZ

DO. 08/12 l 19 UUR

Maccabi – Dundalk

AZ – Zenit

GROEP E

AS Roma (Ita)

FC Astra Giurgiu (Rou)

FC Viktoria Pilsen (Cze)

FK Austria Wien (Aut)

DO. 15/09 l 19 UUR

Pilsen – Roma

Astra – Austria

DO. 29/09 l 21.05 UUR

Roma – Astra

Austria – Pilsen

DO. 20/10 l 21.05 UUR

Roma – Austria

Pilsen – Astra

DO. 03/11 l 19 UUR

Astra – Pilsen

Austria – Roma

DO. 24/11 l 21.05 UUR

Austria – Astra

Roma – Pilsen

DO. 08/12 l 19 UUR

Astra – Roma

Pilsen – Austria

GROEP F

KRC Genk (Bel)

Athletic Club (Esp)

SK Rapid Wien (Aut)

US Sassuolo Calcio (Ita)

DO. 15/09 l 19 UUR

Sassuolo – Athletic

Rapid – Genk

DO. 29/09 l 21.05 UUR

Athletic – Rapid

Genk – Sassuolo

DO. 20/10 l 21.05 UUR

Genk – Athletic

Rapid – Sassuolo

DO. 03/11 l 19 UUR

Athletic – Genk

Sassuolo – Rapid

DO. 24/11 l 21.05 UUR

Genk – Rapid

Athletic – Sassuolo

DO. 08/12 l 19 UUR

Rapid – Athletic

Sassuolo – Genk

GROEP G

Standard (Bel)

Ajax (Ned)

Panathinaikos (Gre)

RC Celta de Vigo (Esp)

DO. 15/09 l 21.05 UUR

Standard – Celta

Panathinaikos – Ajax

DO. 29/09 l 19 UUR

Celta – Panathinaikos

Ajax – Standard

DO. 20/10 l 19 UUR

Standard – Panathinaikos

Celta – Ajax

DO. 03/11 l 21.05 UUR

Panathinaikos – Standard

Ajax – Celta

DO. 24/11 l 19 UUR

Ajax – Panathinaikos

Celta – Standard

DO. 08/12 l 21.05 UUR

Panathinaikos – Celta

Standard – Ajax

GROEP H

AA Gent (Bel)

Sjachtar Donetsk (Ukr)

SC Braga (Por)

Konyaspor (Tur)

DO. 15/09 l 21.05 UUR

Braga – Gent

Konyaspor – Sjachtar

DO. 29/09 l 19 UUR

Gent – Konyaspor

Sjachtar – Braga

DO. 20/10 l 19 UUR

Sjachtar – Gent

Konyaspor – Braga

DO. 03/11 l 21.05 UUR

Gent – Sjachtar

Braga – Konyaspor

DO. 24/11 l 19 UUR

Sjachtar – Konyaspor

Gent – Braga

DO. 08/12 l 21.05 UUR

Konyaspor – Gent

Braga – Sjachtar

GROEP I

FC Krasnodar (Rus)

FC Salzburg (Aut)

FC Schalke 04 (Ger)

OGC Nice (Fra)

DO. 15/09 l 21.05 UUR

Salzburg – Krasnodar

Nice – Schalke

DO. 29/09 l 19 UUR

Krasnodar – Nice

Schalke – Salzburg

DO. 20/10 l 19 UUR

Krasnodar – Schalke

Salzburg – Nice

DO. 03/11 l 21.05 UUR

Nice – Salzburg

Schalke – Krasnodar

DO. 24/11 l 19 UUR

Schalke – Nice

Krasnodar – Salzburg

DO. 08/12 l 21.05 UUR

Nice – Krasnodar

Salzburg – Schalke

GROEP J

ACF Fiorentina (Ita)

FC Slovan Liberec (Cze)

PAOK FC (Gre)

Qarabag FK (Aze)

DO. 15/09 l 21.05 UUR

Qarabag – Liberec (17 uur)

PAOK – Fiorentina

DO. 29/09 l 19 UUR

Fiorentina – Qarabag

Liberec – PAOK

DO. 20/10 l 19 UUR

Qarabag – PAOK (17 uur)

Liberec – Fiorentina

DO. 03/11 l 21.05 UUR

Fiorentina – Liberec

PAOK – Qarabag

DO. 24/11 l 19 UUR

Fiorentina – PAOK

Liberec – Qarabag

DO. 08/12 l 17 UUR

Qarabag – Fiorentina

PAOK – Liberec

GROEP K

AC Sparta Praag (Cze)

FC Inter (Ita)

Hapoel Beer-Sheva FC (Isr)

Southampton FC (Eng)

DO. 15/09 l 21.05 UUR

Inter – Beer-Sheva

Southampton – Sparta Praag

DO. 29/09 l 19 UUR

Beer-Sheva – Southampton

Sparta Praag – Inter

DO. 20/10 l 19 UUR

Inter – Southampton

Beer-Sheva – Sparta Praag

DO. 03/11 l 21.05 UUR

Southampton – Inter

Sparta Praag – Beer-Sheva

DO. 24/11 l 19 UUR

Sparta Praag – Southampton

Beer-Sheva – Inter

DO. 08/12 l 21.05 UUR

Southampton – Beer-Sheva

Inter – Sparta Praag

GROEP L

FC Steaua Boekarest (Rou)

FC Zürich (Sui)

Osmanlispor (Tur)

Villarreal CF (Esp)

DO. 15/09 l 21.05 UUR

Villarreal – Zürich

Osmanlispor – Steaua

DO. 29/09 l 19 UUR

Steaua – Villarreal

Zürich – Osmanlispor

DO. 20/10 l 19 UUR

Steaua – Zürich

Osmanlispor – Villarreal

DO. 03/11 l 21.05 UUR

Zürich – Steaua

Villarreal – Osmanlispor

DO. 24/11 l 19 UUR

Zürich – Villarreal

Steaua – Osmanlispor

DO. 08/12 l 21.05 UUR

Osmanlispor – Zürich

Villarreal – Steaua

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier