Heen30.07.2005

Terug 13.05.2006

Le Mans û Lyon

Rijsel û Rennes

Marseille û Bordeaux

Nancy û Monaco

Nantes û Lens

Nice û Troyes

PSG û FC Metz

Saint-Etienne û AC Ajaccio

Sochaux û Toulouse

Straatsburg û Auxerre

Heen 06.08.2005

Terug 04.01.2006

Lyon û Straatsburg

Rennes û Nantes

Bordeaux û Nancy

Monaco û Auxerre

Lens û Marseille

Troyes û Saint-Etienne

FC Metz û Le Mans

AC Ajaccio û Rijsel

Sochaux û PSG

Toulouse û Nice

Heen 13.08.2005

Terug 11.01.2006

Le Mans û Rennes

Rijsel û Troyes

Marseille û Lyon

Nancy û Lens

Nantes û AC Ajaccio

Nice û Sochaux

PSG û Toulouse

Saint-Etienne û FC Metz

Straatsburg û Monaco

Auxerre û Bordeaux

Heen 20.08.2005

Terug 14.01.2006

Lyon û Nancy

Rennes û Marseille

Bordeaux û Monaco

Lens û Auxerre

Nice û Nantes

Troyes û PSG

FC Metz û Straatsburg

AC Ajaccio û Le Mans

Sochaux û Rijsel

Toulouse û Saint-Etienne

Heen 27.08.2005

Terug 21.01.2006

Auxerre û Lyon

Le Mans û Troyes

Rijsel û Toulouse

Marseille û AC Ajaccio

Nancy û Rennes

Monaco û Lens

Nantes û FC Metz

PSG û Nice

Saint-Etienne û Sochaux

Straatsburg û Bordeaux

Heen 10.09.2005

Terug 28.01.2006

Lyon û Monaco

Rennes û Auxerre

Lens û Bordeaux

Nice û Saint-Etienne

Troyes û Nantes

PSG û Straatsburg

FC Metz û Rijsel

AC Ajaccio û Nancy

Sochaux û Marseille

Toulouse û Le Mans

Heen 17.09.2005

Terug 04.02.2006

Le Mans û Sochaux

Rijsel û Nice

Marseille û Troyes

Bordeaux û Lyon

Nancy û FC Metz

Monaco û Rennes

Nantes û Toulouse

Saint-Etienne û PSG

Straatsburg û Lens

Auxerre û AC Ajaccio

Heen 21.09.2005

Terug 11.02.2006

Lyon û Lens

Rennes û Bordeaux

Nice û Le Mans

Troyes û Monaco

PSG û Rijsel

FC Metz û Auxerre

Saint-Etienne û Nancy

AC Ajaccio û Straatsburg

Sochaux û Nantes

Toulouse û Marseille

Heen 24.09.2005

Terug 18.02.2006

Le Mans û PSG

Rijsel û Saint-Etienne

Marseille û FC Metz

Bordeaux û AC Ajaccio

Nancy û Troyes

Monaco û Nice

Nantes û Lyon

Lens û Rennes

Straatsburg û Toulouse

Auxerre û Sochaux

Heen 01.10.2005

Terug 25.02.2006

Rijsel û Monaco

Rennes û Lyon

Nice û Marseille

Troyes û Straatsburg

PSG û Nantes

FC Metz û Bordeaux

Saint-Etienne û Le Mans

AC Ajaccio û Lens

Sochaux û Nancy

Toulouse û Auxerre

Heen 15.10.2005

Terug 04.03.2006

Le Mans û Rijsel

Lyon û AC Ajaccio

Marseille û PSG

Bordeaux û Sochaux

Nancy û Toulouse

Monaco û FC Metz

Nantes û Saint-Etienne

Lens û Nice

Straatsburg û Rennes

Auxerre û Troyes

Heen 22.10.2005

Terug 11.03.2006

Le Mans û Straatsburg

Rijsel û Nantes

Nice û Auxerre

Troyes û Lens

PSG û Nancy

FC Metz û Lyon

Saint-Etienne û Marseille

AC Ajaccio û Rennes

Sochaux û Monaco

Toulouse û Bordeaux

Heen 29.10.2005

Terug 18.03.2006

Lyon û Sochaux

Rennes û FC Metz

Marseille û Rijsel

Bordeaux û Troyes

Nancy û Nice

Auxerre û PSG

Monaco û AC Ajaccio

Nantes û Le Mans

Lens û Toulouse

Straatsburg û St-Etienne

Heen 05.11.2005

Terug 25.03.2006

Le Mans û Marseille

Rijsel û Straatsburg

Nantes û Nancy

Nice û Bordeaux

Troyes û Rennes

PSG û Monaco

FC Metz û AC Ajaccio

Saint-Etienne û Auxerre

Sochaux û Lens

Toulouse û Lyon

Heen 19.11.2005

Terug 01.04.2006

Lyon û Troyes

Rennes û Toulouse

Marseille û Nantes

Bordeaux û PSG

Nancy û Le Mans

Monaco û Saint-Etienne

Lens û FC Metz

AC Ajaccio û Sochaux

Straatsburg û Nice

Auxerre û Rijsel

Heen 26.11.2005

Terug 08.04.2006

Le Mans û Auxerre

Rijsel û Nancy

Marseille û Monaco

Nantes û Straatsburg

Nice û Lyon

Troyes û FC Metz

PSG û Lens

Saint-Etienne û Bordeaux

Sochaux û Rennes

Toulouse û AC Ajaccio

Heen 03.12.2005

Terug 15.04.2006

Lyon û PSG

Rennes û Nice

Bordeaux û Rijsel

Nancy û Marseille

Monaco û Le Mans

Lens û Saint-Etienne

FC Metz û Toulouse

AC Ajaccio û Troyes

Straatsburg û Sochaux

Auxerre û Nantes

Heen 10.12.2005

Terug 29.04.2006

Le Mans û Bordeaux

Rijsel û Lens

Marseille û Auxerre

Nancy û Straatsburg

Nantes û Monaco

Nice û AC Ajaccio

PSG û Rennes

Saint-Etienne û Lyon

Sochaux û FC Metz

Toulouse û Troyes

Heen 17.12.2005

Terug 06.05.2006

Lyon û Rijsel

Rennes û Saint-Etienne

Bordeaux û Nantes

Monaco û Toulouse

Lens û Le Mans

Troyes û Sochaux

FC Metz û Nice

AC Ajaccio û PSG

Straatsburg û Marseille

Auxerre û Nancy

AC AJACCIO

TRAINER

Rolland Courbis 12.08.1953

DOELMANNEN

Florian Lucchini 13.02.1981

Stéphane Porato 19.09.1973

Stéphane Trévisan 27.03.1974

VERDEDIGERS

Carlos Antonio (Bra) 22.06.1983

Xavier Collin 17.08.1974

Frédéric Danjou 28.09.1974

Nenad Dzodic (S&M) 04.01.1977

Daouda Jabi (Gui) 10.04.1981

Giany Joinville 01.07.1984

Fabien Laurenti 06.01.1983

Abderaouf Zarabi (Alg) 26.03.1979

MIDDENVELDERS

Djamel Abdoun 14.02.1986

Christophe Bastien 09.03.1976

Kamel Chafni 11.06.1982

Azité Franklin 02.11.1985

Carioca Marcelinho (Bra) 01.02.1971

Laurent Merlin 17.09.1984

André Luiz Moreira (Bra) 11.01.1974

Martial Robin 27.08.1977

Romain Rocchi 02.10.1981

Rodrigo (Bra) 06.10.1980

Rafik Saïfi (Alg) 07.02.1975

Stéphane Ziani 09.12.1971

AANVALLERS

Xavier Becas 31.05.1979

Kaba Diawara (Gui) 16.12.1975

Marcelo Edson (Bra) 08.02.1979

Waldir Lucas Pereira (Bra) 02.05.1982

Christophe Mandrichi 03.06.1984

Mickaël Marquet 10.12.1981

Mathieu Scarpelli 23.07.1981

UIT

Demont (Lens), Seck (Kayserispor, Tur), Bezzaz (Valenciennes), Gaspar (Belenenses, Por), Ouadah (Metz), Terrier (Créteil), Connen (Grenoble).

IN

Bastien (Lorient), Ziani (Nantes), Carlos Antonio (Fluminense, Bra), Chafni (Châteauroux), Diawara (Al-Ittihad, VAE), Joinville (Gueugnon), Mandrichi (Corte), Rocchi (PSG), Saïfi (Istres), Scarpelli (Cassis), Jabi (Lens).

AUXERRE

TRAINER

Jacques Santini 25.04.1952

DOELMANNEN

Baptiste Chabert 07.04.1983

Fabien Cool 19.08.1972

Sébastien Hamel 20.11.1975

VERDEDIGERS

Serge Akakpo 15.10.1987

René Bolf (Tsj) 25.02.1974

Mamoutou Coulibaly (Mali) 23.02.1984

Stéphane Grichting (Zwi) 30.03.1979

Jean-Sébastien Jaurès 30.09.1977

Omar Kaalabane (Gui) 08.04.1981

Younes Kaboul 04.01.1986

Baptiste Martin 14.05.1985

Jean-Pascal Mignot 26.02.1981

Johan Radet 24.11.1976

Bakari Sagna 14.02.1983

Richard Suriano 28.01.1982

Pierre Vignaud 10.03.1983

MIDDENVELDERS

Kanga Akalé (Ivo) 07.03.1981

Benoit Cheyrou 03.05.1981

Vassiriki Abou Diaby 11.05.1986

Damien Dufour 30.10.1981

Thomas Khalenberg (Den) 20.03.1983

Yann Lachuer 05.08.1972

Lionel Mathis 04.10.1981

Philippe Violeau 19.09.1970

Hassan Yebda 14.05.1984

AANVALLERS

Mwaruwari Benjani (Zim) 13.08.1978

Mame Ousmane Cissoko 14.01.1987

Garra Dembele 21.02.1986

Kévin Lejeune 22.01.1985

Luigi Pieroni (Bel) 08.09. 1980

Romain Poyet 25.11.1980

UIT

Recorbet (Lorient), Gonzalez (Guingamp), Kalou (PSG), Tainio (Tottenham, Eng), Vandenbossche (Châteauroux), Ciani (Sedan).

IN

Kaalabane (Etoile du Sahel, Tun), Kahlenberg (Bröndby, Den).

BORDEAUX

TRAINER

Raimundo Ricardo Gomes (Bra) 13.12.1964

DOELMANNEN

Ulrich Ramé 19.09.1972

Frédéric Roux 27.06.1973

Mathieu Valverde 14.05.1983

VERDEDIGERS

Kodjo Afanou 21.11.1977

Julien Faubert 01.08.1983

David Jemmali 13.12.1974

Franck Jurietti 30.03.1975

Florian Marange 03.03.1986

Nelson (Por) 10.06.1983

Marc Planus 07.03.1982

MIDDENVELDERS

Alejandro Alonso (Arg) 03.03.1982

Bruno Cheyrou 10.05.1978

Renaud Cohade 29.09.1984

Sergio Paulo Costa (Por) 05.12.1979

Juan Pablo Francia (Arg) 03.12.1984

Rio Mavuba 08.03.1984

Vladimir Smicer (Tsj) 24.05.1973

AANVALLERS

Marouane Chamakh (Mar) 10.01.1984

Jean-Claude Darcheville 25.07.1975

Lilian Laslandes 04.09.1971

Laurent Leroy 16.04.1976

Edixon Perea (Col) 20.04.1984

UIT

Uche (Wisla Krakau, Pol), Caneira (Valence), Deivid (Sporting Portugal, Por), Kapsis (Olympiakos Piraeus, Gri), Meriem (Monaco), Riera (Espanyol, Spa), Rool (Nice), Cid (Istres).

IN

Leroy (Cannes), Smicer (Liverpool, Eng), Alonso (Huracan, Arg), Perea (Nacional, Col), Cheyrou (Liverpool, Eng).

LE MANS

TRAINER

Frédéric Hantz 30.05.1966

DOELMANNEN

Thibault Ferrand 26.03.1986

Yohann Pele 04.11.1982

Rodolphe Roche 14.06.1979

VERDEDIGERS

Sekou Baradji 24.04.1984

Marko Basa (S&M) 29.12.1982

Laurent Bonnart 25.12.1979

Grégory Cerdan 28.07.1982

Yannick Fischer 17.12.1974

Arnaud Lisembart 29.12.1984

Désiré Periatambee 15.10.1975

Clément Pinault 04.02.1985

Yohann Poulard 01.07.1976

Olivier Thomas 06.10.1974

MIDDENVELDERS

Jérémy Choplin 09.02.1985

Martin Douillard 20.03.1985

Sébastien Gourmond 29.01.1982

Yohan Hautcoeur 30.10.1981

Daisuke Matsui (Jap) 11.05.1981

Bertrand N’Dzomo 18.06.1985

Frédéric Thomas 10.08.1980

AANVALLERS

Ismaël Bangoura (Gui) 02.01.1985

Vinicius De Melo (Bra) 31.01.1985

Zvonimir Deranja (Kro) 22.09.1979

D’Ido Kowel Ekhousuehi (Nig) 20.05.1984

James Fanchone 21.02.1980

Chiguy Lucau (Kon) 04.08.1984

N’Dri Romaric (Ivo) 04.06.1983

Yannick Yenga (Kon) 10.04.1985

UIT

Comisetti (Lausanne, Zwi), Freitas (Châtellerault), Liabeuf (Brest), Molefe (Orlando Pirates, ZAf), Kebe (Tours), Lupede (Tours), Boutabout (Sedan), Peyrelade (gestopt), Demarconnay (?).

IN

Ekhousuehi (Espérance Tunis, Tun), Bangoura (GFCO Ajaccio), Basa (OFK Belgrado, S&M), Gourmond (Moulins), Roche (Châteauroux), Romaric (Beveren, Bel), De Melo (AaB Aalborg, Den).

LENS

TRAINER

Francis Gillot 09.02.1960

DOELMANNEN

Sébastien Chabbert 15.05.1978

Charles-Hubert Itandje 02.11.1982

Niki Maenpaa (Fin) 23.01.1985

VERDEDIGERS

Benoît Assou-Ekoto 24.03.1984

Jacek Bak (Pol) 24.03.1973

Patrick Barul 02.10.1977

Stéphane Besle 23.01.1984

Adama Coulibaly (Mali) 10.09.1980

Martin Ekani 21.04.1984

Nicolas Gillet 08.11.1976

Adil Hermach 27.06.1986

Vitorino Hilton (Bra) 13.09.1977

Yohan Lachor 17.01.1976

MIDDENVELDERS

Eric Carrière 24.05.1973

Yohan Demont 15.05.1978

Mounir Diane (Mar) 16.05.1982

Alou Diarra 15.07.1981

Simon Feindouno 15.08.1985

Yazid Kaïssi (Mar) 16.05.1981

Seydou Keita (Mali) 16.01.1980

Seïd Khiter 19.01.1985

Jérôme Leroy 04.11.1974

Guillaume Plessis 16.01.1985

Pape Sarr (Sen) 07.12.1977

AANVALLERS

Dagui Bakari (Ivo) 06.09.1974

Emelson Brito do Rosario (Kaap) 11.02.1986

Daniel Cousin (Gab) 07.02.1977

Aruna Dindane (Ivo) 26.11.1980

Issam Jomaa (Tun) 28.01.1984

Jussie (Bra) 19.09.1983

Olivier Thomert 28.03.1980

UIT

Fanni (Nice), Utaka (Rennes), Coly (Lorient), Jabi (AC Ajaccio), Malouda (Istres), Diagne-Faye (Bolton, Eng).

IN

Demont (AC Ajaccio), Diarra (Liverpool, Eng), Dindane (Anderlecht, Bel), Jemaa (Espérance Tunis, Tun).

LYON

TRAINER

Gérard Houllier 03.09.1947

DOELMANNEN

Grégory Coupet 31.12.1972

Joan Hartock 12.07.1987

Rémy Vercoutre 26.06.1980

VERDEDIGERS

Eric Abidal 11.09.1979

Jérémy Berthod 24.04.1984

Claudio Caçapa (Bra) 29.05.1976

François Clerc 18.04.1983

Cris (Bra) 03.06.1977

Lamine Diatta (Sen) 02.07.1975

Alexis Genet 09.06.1982

Sylvain Monsoreau 23.01.1981

Anthony Reveillère 10.11.1979

Yohann Truchet 16.08.1983

MIDDENVELDERS

Jérémy Clément 26.08.1984

Mahamadou Diarra (Mali) 18.05.1981

Mickael Essien (Gha) 08.12.1982

Kevin Jacmot 22.03.1984

Florent Malouda 16.06.1980

Juninho Pernambucano (Bra) 30.01.1975

Benoît Pedretti 12.11.1980

AANVALLERS

Hatem Ben Arfa 07.03.1987

Karim Benzema 17.12.1987

John Carew (Noo) 05.09.1979

Pierre-Alain Frau 15.04.1980

Sidney Govou 27.07.1979

Sylvain Idangar 08.03.1984

Nilmar (Bra) 17.07.1984

Demba Touré 31.12.1984

Julien Viale 13.02.1982

Sylvain Wiltord 10.05.1974

UIT

Hauw (Clermont), Bergougnoux (Toulouse), Ponge (Dijon), Puydebois (Straatsburg), Sartre (Sedan), Hima (Châteauroux), Gomez (?).

IN

Carew (Besiktas, Tur), Monsoreau (Sochaux), Pedretti (Marseille).

MARSEILLE

TRAINER

Jean Fernandez 08.10.1954

DOELMANNEN

Fabien Barthez 28.06.1971

Cédric Carasso 30.12.1981

Raïs M’Bolhi 25.04.1986

VERDEDIGERS

Khalifa Elhadj Ba 12.10.1985

Habib Beye 19.10.1977

Frédéric Déhu 04.10.1972

Démétrius F.Leite (Bra) 19.01.1974

Leo (Bra) 02.04.1986

Andre Luis (Bra) 31.07.1979

Abdoulaye Meïté (Ivo) 06.10.1980

Koji Nakata (Jap) 09.07.1979

Rudolf Skacel (Tsj) 17.07.1979

Taye Taiwo (Nig) 16.04.1985

MIDDENVELDERS

Laurent Battles 23.09.1975

Alain Cantareil 15.08.1983

José Delfim (Por) 05.02.1977

Leyti N’Diaye (Sen) 19.08.1985

Sylvain N’Diaye (Sen) 25.06.1976

Samir Nasri 20.06.1987

Wilson Oruma (Nig) 30.12.1976

Franck Ribery 01.04.1983

Ahmed Yahiaoui 12.01.1987

AANVALLERS

Habib Bamogo 08.05.1982

Rachmane Barry (Sen) 30.08.1986

Nicolas Cicut 28.09.1983

Karim Dahou 15.05.1982

Sergio Koke (Spa) 27.04.1983

Peguy Luyindula 25.05.1979

Andrés Mendoza (Per) 26.04.1978

Mamadou Niang (Sen) 13.10.1979

UIT

Camus (Charleroi, Bel), Eduardo Costa (Espanyol, Spa), Johansen (Straatsburg), Pedretti (Lyon), Racon (Guingamp), Vachousek (Austria Wenen, Oos), Gavanon (Clermont), Leo (Flamengo, Bra), Ribault (Charleroi, Bel), Celestini (Levante, Spa), Ecker (Guingamp), Hemdani (Glasgow Rangers, Sch), Arphexad (?), Chapuis (?), Christanval (?).

IN

Oruma (Sochaux), Lamouchi (vrij), Niang (Straatsburg), Ribery (Galatasaray, Tur), André Luis (Benfica, Por), Mendoza (Metallurh Donetsk, Oek).

METZ

TRAINER

Joël Müller 02.01.21952

DOELMANNEN

Kossi Agassa (Tog) 02.07.1978

Joslain Leonel Mayebi 14.10.1986

Grégory Wimbée 19.08.1971

VERDEDIGERS

Samuel Allegro 14.03.1978

Sébastien Bassong 09.07.1986

Franck Beria 23.05.1983

Stéphane Borbiconi 22.03.1979

Moktar Mangane (Sen) 15.11.1982

Sylvain Marchal 10.02.1980

Mehdi Meniri (Alg) 29.06.1977

Hemza Mihoubi 13.01.1986

Stéphane Morisot 11.01.1978

Grégory Paisley 07.05.1977

Bruno Pompière 10.06.1980

MIDDENVELDERS

Laurent Agouazzi 16.03.1984

Dino Djiba (Sen) 20.12.1985

Mario Espartero 17.01.1978

Alexandre Frutos 23.04.1982

Grégory Leca 22.08.1980

Ludovic Obraniak 10.11.1984

Abdelnasser Ouadah (Alg) 13.09.1975

Grégory Proment 10.12.1978

Venn Touré (Ivo) 06.04.1984

Christophe Walter 26.01.1983

AANVALLERS

Jung-Hwhan Ahn (Z-K) 27.01.1976

Daniel Bocandé (Sen) 05.12.1983

Roy Contout 11.02.1985

Babacar M’Baye Gueye (Sen) 02.03.1986

Momar N’Diaye (Sen) 13.07.1987

Nicolas N’Dione (Sen) 03.04.1982

Ruslan Pimenov (Rus) 25.11.1981

Sébastien Renouard 11.06.1984

Hervé Tum (Kam) 15.02.1979

UIT

Caillet (FC Liteks Lovech, Bul), Avezac (Dijon), Dinet (Brest), Nicaise (Amiens), Signorini (Nantes), Socrier (Châteauroux).

IN

Ahn (Yokohama Marinos, Jap), Ouadah (AC Ajaccio), Paisley (Sochaux).

MONACO

TRAINER

Didier Deschamps 15.10.1968

DOELMANNEN

André Biancarelli 11.03.1970

Flavio Roma (Ita) 21.06.1974

Guillaume Warmuz 22.05.1970

VERDEDIGERS

Eric Cubilier 09.05.1979

Patrice Evra 15.05.1981

Gaël Givet 09.10.1981

Arnaud Lescure 13.02.1986

Maicon (Bra) 26.07.1981

François-Joseph Modesto 19.08.1978

Marko Muslin 17.06.1985

Julien Rodriguez 11.06.1978

Sébastien Squillaci 11.08.1980

Olivier Veigneau 16.07.1985

MIDDENVELDERS

Lucas Bernardi (Arg) 27.09.1977

Sébastien Carole 08.09.1982

Gerard (Spa) 12.03.1977

Olivier Kapo 27.09.1980

Camel Meriem 18.10.1979

Diego Perez (Uru) 18.05.1980

Jaroslav Plasil (Tsj) 05.01.1982

Olivier Sorlin 09.04.1979

Vassilis Zikos (Gri) 01.06.1974

AANVALLERS

Emmanuel Adebayor (Tog) 26.02.1984

Souleymane Camara (Sen) 22.12.1982

Ernesto Javier Chevanton (Uru) 12.08.1980

David Gigliotti 30.05.1985

Mohammed Kallon (S-L) 06.10.1979

Toifilou Maoulida 08.06.1979

Nicolas Maurice-Belay 19.04.1985

UIT

Nonda (AS Roma, Ita), Farnerud (Straatsburg), Lacombe (Vitoria Setubal, Por), Ramos (Châteauroux), Sidibé (Châteauroux), Grax (Troyes), Lanteri (Châteauroux), Ruffier (Bayonne), Juan (Ipswich, Eng), El-Fakiri (?), Hislen (?), Oshadogan (?).

IN

Maoulida (Rennes), Sorlin (Rennes), Gerard (Barcelona, Spa), Meriem (Bordeaux), Warmuz (Bor. Dortmund, Dui), Kapo (Juventus, Ita).

NANCY

TRAINER

Pablo Correa (Uru) 14.03.1967

DOELMANNEN

Gennaro Bracigliano 01.03.1980

Olivier Sorin 16.04.1981

VERDEDIGERS

Adailton (Bra) 26.12.1979

André Luiz (Bra) 27.01.1980

Pape Malikou Diakathe (Sen) 21.06.1984

Cédric Lecluse 29.03.1972

Sébastien Puygrenier 28.01.1982

Jérémy Sapina 01.02.1985

Mosef Zerka 31.08.1981

MIDDENVELDERS

Pascal Berenguer 20.05.1981

Frédéric Biancalani 21.07.1974

Jonathan Brison 07.02.1983

Mickaël Chretien 10.07.1984

Gaston Curbelo 08.04.1976

Geoffrey Doumeng 09.11.1980

Emmanuel Duchemin 14.03.1979

Benjamin Gavanon 09.08.1980

Ludovic Guerriero 05.01.1985

Abdoulaye K.Keita (Sen) 23.10.1978

Stéphane Marseille 15.04.1987

Landry N’Guemo (Kam) 28.11.1985

Adrian Sarkissian (Uru) 13.02.1979

AANVALLERS

Rachid Hamdani 08.04.1985

Elie Kroupi 18.10.1979

Gergely Rudolf (Hon) 09.03.1985

UIT

Dufresne (Valenciennes), Fayolle (Amiens), Moreau (Châteauroux), Diagouraga (?), Guel (?), Rambo (?), Tournut (?).

IN

Adailton (Criciuma, Bra), André Luiz (Atlético Mineiro, Bra), Keita (Iraklis, Gri), Marseille (Reims), Puygrenier (Rennes), Sarkissian (River Plate Montevideo, Uru).

NANTES

TRAINER

Serge Le Dizet 27.06.1964

DOELMANNEN

Tony Heurtebis 15.01.1975

Mickaël Landreau 14.05.1979

Perica Radic (S&M) 13.03.1984

Alexis Thebaux 17.03.1985

VERDEDIGERS

Mauro Cetto (Arg) 14.04.1982

Pascal Delhommeau 14.08.1978

Stéphen Drouin 27.01.1984

Loïc Guillon 11.01.1982

David Leray 02.03.1984

Guillaume Norbert 14.10.1980

Nicolas Savinaud 20.11.1975

Franck Signorino 19.09.1981

Denis Stinat 18.07.1983

Alexander Viveros (Col) 08.10.1977

MIDDENVELDERS

Bocundji Ca (Gui) 28.12.1986

Aurélien Capoue 28.02.1982

Frédéric Da Rocha 16.09.1974

Milos Dimitrijevic 16.02.1984

Emerse Faé (Ivo) 24.01.1984

Imed Mhadhbi (Tun) 22.03.1976

Olivier Quint 29.11.1971

Jérémy Toulalan 10.09.1983

Gilles Yapi-Yapo (Ivo) 30.01.1982

AANVALLERS

Fouad Bouguerra 07.05.1981

Mamadou Diallo (Mali) 17.04.1982

Luigi Glombard 21.08.1984

Claudiu Keseru (Roe) 02.12.1986

Shiva N’Zigou (Gab) 24.10.1983

Grégory Pujol 25.01.1980

UIT

Ziani (AC Ajaccio), Ahamada (Belenenses, Por), Grondin (Valenciennes), Bratu (Dinamo Boekarest, Roe), Caceres (Atlético Mineiro, Bra), Rippert (Valenciennes), Bagayoko (Nice), Pailleres (?), Rubil (?).

IN

Heurtebis (Brest), Mhadhbi (Etoile du Sahel, Tun), Signorino (Metz).

NICE

TRAINER

Frédéric Antonetti 19.08.1961

DOELMANNEN

Damien Grégorini 02.03.1979

Hugo Lloris 26.12.1986

VERDEDIGERS

Jacques Abardonado 27.05.1978

Rod Fanni 06.12.1981

François Grenet 08.03.1975

Florian Jarjat 18.02.1980

Anthony Scaramozzino 30.04.1985

Bill Tchato (Kam) 14.05.1975

Sammy Traoré (Mali) 25.02.1976

Cédric Varrault 30.01.1980

Anthar Yahia (Alg) 21.03.1982

MIDDENVELDERS

Florent Balmont 02.02.1980

Yoann Bigné 23.08.1977

Roberto Bisconti (Bel) 21.07.1973

Serge Dié (Ivo) 04.10.1977

Franco Dolci (Arg) 01.01.1984

Olivier Echouafni 13.09.1972

Honorato Ederson (Bra) 13.01.1986

Fabien Lamatina 03.07.1985

Cyril Rool 15.04.1975

Sébastien Roudet 16.06.1981

AANVALLERS

Mamadou Bagayoko (Mali) 21.05.1979

Olivier Fauconnier 22.06.1976

Bakary Koné (Ivo) 17.09.1981

Kamel Larbi 20.02.1985

Roland Linz (Oos) 09.08.1981

Christophe Meslin13.07.1977

Franck Padovani 22.04.1985

Marama Vahirua 12.05.1980

UIT

Agali (Besiktas, Tur), Ba (Troyes), Boucansaud (Troyes), Scotto (Amiens), Cobos (gestopt), Valencony ((gestopt).

IN

Tchato (Kaiserslautern, Dui), Fanni (Lens), Koné (Lorient), Rool (Bordeaux), Yahia (Bastia), Bagayoko (Nantes), Ederson (Juventude, Bra).

PSG

TRAINER

Laurent Fournier 14.09.1964

DOELMANNEN

Jérôme Alonzo 20.11.1972

Nicolas Cousin 11.07.1985

Lionel Letizi 28.05.1973

VERDEDIGERS

Sylvain Armand 01.08.1980

Jean-Hugues Ateba-Bilayi (Kam) 01.09.1981

Jean-Michel Badiane 09.05.1983

Souleymane Bamba 13.01.1985

Bernard Mendy 20.08.1981

Stéphane Pichot 02.09.1976

David Rozehnal (Tsj) 02.09.1976

Mario Yepes (Col) 13.01.1976

MIDDENVELDERS

Branko Boskovic (S&M) 21.06.1980

Lorik Cana (Alb) 27.07.1983

Edouard Cissé 30.03.1978

Vikash Dhorasoo 10.10.1973

Rudy Haddad 05.02.1985

Bonaventure Kalou (Ivo) 12.01.1978

Christophe Landrin 30.06.1977

Modeste M’Bami (Kam) 09.10.1982

Hocine Ragued 11.02.1983

Cristian Rodriguez (Uru) 30.09.1985

Jérôme Rothen 31.03.1978

Sergei Semak (Rus) 27.02.1976

Felipe Teixeira (Por) 02.10.1980

AANVALLERS

Carlos Bueno (Uru) 10.05.1980

Franck Dja Djedje (Ivo) 02.06.1986

Danijel Ljuboja (S&M) 04.09.1978

Bartholomew Ogbeche (Nig) 01.10.1984

Fabrice Pancrate 02.05.1980

Pedro Miguel Pauleta (Por) 28.04.1973

Alioune Touré 09.09.1978

UIT

Benachour (Vitoria Guimaraes, Por), Kipre (Angers), Pierre-Fanfan (Glasgow Rangers, Sch), Reinaldo (Kashiwa Reysol, Jap), Rocchi (AC Ajaccio), Ibisevic (Dijon), Coridon (?), Helder (?).

IN

Bueno (Peñarol, Uru), Landrin (Rijsel), Rodriguez (Peñarol, Uru), Dhorasoo (AC Milan, Ita), Kalou (Auxerre), Rozehnal (Club Brugge, Bel).

RENNES

TRAINER

Laszlo Bölöni (Roe) 11.03.1953

DOELMANNEN

Florent Chaigneau 21.03.1984

Andreas Isaksson (Zwe) 03.10.1981

Simon Pouplin 28.05.1985

VERDEDIGERS

Adailton (Bra) 16.04.1984

Jean-Joël Perrier Doumbe (Kam) 27.09.1978

Jacques Faty 25.02.1984

Olivier N’Siabamfumu 17.03.1986

Abdeslam Ouaddou (Mar) 01.11.1978

Alain Rochat (Zwi) 01.02.1983

Grégory Tanagro 17.06.1984

MIDDENVELDERS

Cédric Barbosa 06.03.1976

Grégory Bourillon 01.07.1984

Jonathan Bru 02.05.1985

Etienne Didot 24.07.1983

Yoann Gourcuff 11.07.1986

Youssouf Hadji (Mar) 25.02.1980

Cyril Jeunechamp 18.12.1975

Kim Källström (Zwe) 24.08.1982

Stéphane M’Bia (Kam) 20.05.1986

Arnold Makengo Mvuemba 28.01.1985

AANVALLERS

Jimmy Briand 02.08.1985

Alexander Frei (Zwi) 15.07.1979

Olivier Monterrubio 8.08.1976

Stéphane N’Guema 20.11.1984

Moussa Sow 19.01.1986

John Utaka (Nig) 08.01.1982

UIT

Maoulida (Monaco), Le Lan (Guingamp), Piquionne (Saint-Etienne), Puygrenier (Nancy), Sorlin (Monaco), Sorin (Vannes).

IN

Hadji (Bastia), Rochat (Young Boys Bern, Zwi), Utaka (Lens).

RIJSEL

TRAINER

Claude Puel 02.09.1961

DOELMANNEN

Yohan Lacroix 01.02.1985

Grégory Malicki 23.11.1973

Laurent Pichon 08.03.1981

Tony Mario Sylva (Sen) 17.05.1975

VERDEDIGERS

Bonfim Dante (Bra) 18.10.1983

Peter Franquart 04.01.1985

Stefan Lichtsteiner (Zwi) 16.01.1984

Nicolas Plestan 02.06.1981

Rafael Schmitz (Bra) 17.12.1980

Grégory Tafforeau 29.09.1976

Efstathios Tavlaridis (Gri) 25.01.1980

Milivoje Vitakic (S&M) 16.05.1977

MIDDENVELDERS

Matthieu Bodmer 22.11.1982

Yohan Cabaye 14.01.1986

Mathieu Chalme 07.10.1980

Mathieu Debuchy 28.07.1985

Geoffrey Dernis 24.12.1980

Stéphane Dumont 06.09.1982

Daniel Gygax (Zwi) 28.08.1981

Jean Makoun (Kam) 29.05.1983

Samuel Robail 02.06.1985

AANVALLERS

Milenko Acimovic (Slo) 15.02.1977

Johan Audel 12.12.1983

Nicolas Fauvergue 13.10.1984

Kevin Mirallas (Bel) 05.10.1987

Matt Moussilou 01.02.1982

Peter Odemwingie (Nig) 15.07.1981

Mathieu Robail 02.06.1985

UIT

Brunel (Sochaux), Landrin (PSG), Aubriot (Gueugnon), Raynier (Sète).

IN

Gygax (FC Zürich, Zwi), Lichtsteiner (Grasshoppers, Zwi).

SAINT-ETIENNE

TRAINER

Elie Baup 17.03.1955

DOELMANNEN

Jérémy Janot 11.10.1977

Jessy Moulin 13.01.1986

Jody Viviani 25.01.1982

VERDEDIGERS

Zoumana Camara 03.04.1979

Fousseiny Diawara (Mali) 28.02.1980

Vincent Hognon 16.08.1974

Hérita Ilunga (Kon) 25.02.1982

Abdelaziz Kamara 10.04.1984

Damien Perquis 10.04.1984

Alledine Yahia 26.09.1981

MIDDENVELDERS

Mouhamadou Dabo (Sen) 28.11.1986

Idriss Ech-Chergui 22.05.1985

David Hellebuyck 12.05.1979

Sammy Houri 09.08.1985

Loïc Perrin 07.08.1985

Ousmane Saar (Sen) 02.09.1986

Julien Sablé 11.09.1980

Didier Maestro Zokora (Ivo) 14.12.1980

AANVALLERS

Pascal Feindouno (Gui) 27.02.1981

Batefimbi Gomis 06.08.1985

Sébastien Mazure 20.03.1979

Frédéric Mendy (Sen) 06.11.1981

Frédéric Piquionne 08.12.1978

Lamine Sakho (Sen) 28.09.1977

UIT

Carteron (Cannes), Compan (Caen), Hernandez (Amiens), N’Dour (Troyes), Marin (Sedan), Guillaud (?).

IN

Perquis (Troyes), Mazure (Caen), Piquionne (Rennes), Viviani (Montpellier).

SOCHAUX

TRAINER

Dominique Bijotat 03.01.1961

DOELMANNEN

Jérémy Deichelbohrer 25.04.1986

Alexandre Martinovic 31.05.1985

Teddy Richert 21.09.1974

VERDEDIGERS

Rabiu Afolabi (Nig) 18.04.1980

Arnaud Buhler (Zwi) 17.01.1985

Omar Daf (Sen) 12.02.1977

Souleymane Diawara (Sen) 24.12.1978

Maxime Josse 21.03.1987

Fabien Lavoyer 29.07.1985

Lionel Potillon 10.02.1974

Cédric Rey 25.08.1984

MIDDENVELDERS

Steve Bernardet 21.06.1985

Fabien Boudarene 05.10.1978

Philippe Brunel 28.02.1973

Ahmed Farag (Egy) 20.05.1986

Benjamin Genghini 16.12.1985

Mickaël Isabey 20.02.1975

Johann Lonfat (Zwi) 11.09.1973

Guiranne N’Daw (Sen) 24.04.1984

Romain Pitau 08.08.1977

Badara Sene (Sen) 19.11.1984

Marcello Trapasso (Arg) 30.04.1976

AANVALLERS

Won-Kwang Cho (Z-K) 23.08.1985

Araujo Ilan (Bra) 18.09.1980

Mohamed Kader (Tog) 08.04.1979

Jérémy Menez 07.05.1987

Thomas Regnier 11.03.1984

Jaouad Zaïri (Mar) 14.04.1982

UIT

Gnanhouan (Montpellier), Mathieu (Toulouse), Monsoreau (Lyon), Paisley (Metz), Santos (Toulouse), Lavie (Sète).

IN

Brunel (Rijsel), Afolabi (Austria Wenen, Oos), Buhler (Liverpool, Eng).

STRAATSBURG

TRAINER

Jacky Duguépéroux 02.01.1948

DOELMANNEN

Stéphane Cassard 11.11.1972

Nicolas Puydebois 28.02.1981

Mehdi Sennaoui 05.05.1986

VERDEDIGERS

Habib Bellaid 28.03.1986

Arthur Boka (Ivo) 02.04.1983

Yves Deroff 29.08.1978

Jean-Christophe Devaux 16.05.1975

Vaclav Drobny (Tsj) 09.09.1980

Abdelilah Fahmi (Mar) 03.08.1973

Karim Haggui (Mar) 20.01.1984

Cédric Kante 06.07.1979

Pape Habib Sow 02.12.1985

MIDDENVELDERS

Christian Bassila 05.10.1977

Alexander Farnerud (Zwe) 10.05.1984

Pontus Farnerud (Zwe) 04.06.1980

Ricardo Faty 04.08.1986

Rabo Hosni (Egy) 01.11.1984

Pascal Johansen 28.04.1979

Sidi Keita (Mali) 20.03.1985

Guillaume Lacour 02.08.1980

Ulrich Le Pen 21.01.1974

AANVALLERS

Salim Arrache 14.07.1982

Rudy Carlier 19.01.1986

Amara Diane (Ivo) 19.08.1982

Yannick Kamanan 05.10.1982

Eric Mouloungui (Gab) 01.04.1984

Mickaël Pagis 17.08.1973

UIT

Abdessadki (Toulouse), Camadini (Bastia), Ulm (Mulhouse), Momha (Laval), Niang (Marseille), Mphela (Reims), Dutruel (gestopt), Bonis (?).

IN

Boka (Beveren, Bel), Diane (Reims), Farnerud (Monaco), Hosni (Ismaily, Egy), Johansen (Marseille), Puydebois (Lyon).

TOULOUSE

TRAINER

Erick Mombaerts 21.04.1955

DOELMANNEN

Benoît Benvegnu 18.01.1985

Nicolas Douchez 22.04.1980

Christophe Revault 22.03.1972

VERDEDIGERS

Dominique Arribagé 11.05.1971

Lucien Aubey 24.05.1984

Daniel Congre 05.04.1985

Issoumaïla Dao (Ivo) 27.10.1983

Albin Ebondo 23.02.1984

Mohamed Fofana 07.03.1985

Stéphane Lièvre 03.10.1972

Jeremy Mathieu 29.10.1983

MIDDENVELDERS

Yacine Abessadki 01.01.1981

Jean-Louis Akpa Akpro 04.01.1985

Julien Cardy 29.09.1981

Kévin Constant 15.05.1987

Nicolas Dieuze 07.02.1979

Achille Emana (Kam) 05.06.1982

Henri Bedimo Nsame (Kam) 04.06.1984

Thibault Giresse 25.05.1981

François Sirieix 07.10.1980

Nabil Taider 26.05.1983

AANVALLERS

Bryan Bergougnoux 12.01.1983

Fodé Mansare (Gui) 03.09.1981

Daniel Moreira 08.08.1977

Xavier Pentecote 13.08.1986

Benjamin Psaume 12.01.1985

Francileudo Santos (Tun) 20.03.1979

UIT

Clement (Montpellier), Ocokoljic (Châteauroux), Suarez (Guingamp).

IN

Abdessadki (Straatsburg), Bergougnoux (Lyon), Mansare (Montepellier), Mathieu (Sochaux), Santos (Sochaux).

TROYES

TRAINER

Jean-Marc Furlan 20.11.1957

DOELMANNEN

Ronan Le Crom 13.07.1974

Romuald Peiser 03.08.1979

Quentin Westberg 24.04.1986

VERDEDIGERS

Nabil Berkak 13.01.1984

Florian Boucansaud 15.02.1981

Andy Edine Dahmani 12.02.1983

Alexandre Dujeux 08.01.1976

Auriol Guillaume 14.10.1979

Blaise Kouassi (Ivo) 02.02.1975

Eric Marester 12.06.1984

Sylvain Meslien 07.08.1980

Jean-Louis Montero 28.04.1971

Gaël Sanz 01.05.1977

MIDDENVELDERS

Frédéric Adam 11.08.1973

Gharib Amzine 03.05.1973

Frank Boudard 28.01.1982

Gaël Danic 19.11.1981

Cedric Faivre 08.04.1981

Blaise Matuidi 09.04.1987

Alassane N’Dour (Sen) 12.12.1981

Benjamin Nivet 02.01.1977

Karl Tourenne 10.06.1972

AANVALLERS

Georges Ba 21.01.1979

Ibrahima Bangoura (Gui) 08.12.1982

Sébastien Dallet 30.09.1973

Eloge Ethisse Enza Yamissi 23.01.1983

Nicolas Florentin 16.02.1978

Sébastien Grax 23.06.1984

Christian Nade (Ivo) 18.09.1984

UIT

Perquis (Saint-Etienne), Grandel (FC Utrecht, Ned), Liron (Valenciennes), Vairelles (Amiens), Ziani (Lorient).

IN

Ba (Nice), Danic (Grenoble), Dujeux (Le Havre), Enza Yamissi (Nîmes), Guillaume (Guingamp), Kouassi (Guingamp), Le Crom (Guingamp), N’Dour (Saint-Etienne), Boucansaud (Nice), Grax (Monaco).

Opmerking : deze lijst werd afgesloten op woensdag 20 juli.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier