Speeldag 1 (16/08/08):

RC Genk-Germinal Beerschot

SV Zulte Waregem-Lokeren OV

Cercle Brugge-Anderlecht

AA Gent-RAEC Bergen

FCV Dender-Standard

YR KV Mechelen-Club Brugge (24/09)

SV Roeselare-KV Kortrijk

FC Tubeke-Exc. Moeskroen

Westerlo-Charleroi

Speeldag 2 (23/08/08):

Club Brugge-SV Zulte Waregem

Anderlecht-AA Gent

Standard-Westerlo

RAEC Bergen-RC Genk

Charleroi-SV Roeselare

Lokeren OV-FC Tubeke

Exc. Moeskroen-YR KV Mechelen

KV Kortrijk-Cercle Brugge

Germinal Beerschot-FCV Dender

Speeldag 3 (30/08/08):

Anderlecht-KV Kortrijk

RC Genk-Lokeren OV

Cercle Brugge-RAEC Bergen

AA Gent-Charleroi

FCV Dender-Exc. Moeskroen

YR KV Mechelen-SV Zulte Waregem

SV Roeselare-Standard

FC Tubeke-Club Brugge

Westerlo-Germinal Beerschot

Speeldag 4 (13/09/08):

Club Brugge-FCV Dender

Standard-KV Kortrijk

RAEC Bergen-Anderlecht

SV Zulte Waregem-RC Genk

Charleroi-Cercle Brugge

Lokeren OV-Westerlo

YR KV Mechelen-FC Tubeke

Exc. Moeskroen-AA Gent

Germinal Beerschot-SV Roeselare

Speeldag 5 (20/09/08):

Anderlecht-Charleroi

RC Genk-Club Brugge

Cercle Brugge-Germinal

Beerschot

AA Gent-YR KV Mechelen

FCV Dender-SV Zulte Waregem

SV Roeselare-Lokeren OV

KV Kortrijk-RAEC Bergen

FC Tubeke-Standard

Westerlo-Exc. Moeskroen

Speeldag 6 (27/09/08):

Club Brugge-Westerlo

Standard-Anderlecht

RAEC Bergen-SV Roeselare

SV Zulte Waregem-FC Tubeke

Charleroi-KV Kortrijk

Lokeren OV-Cercle Brugge

YR KV Mechelen-FCV Dender

Exc. Moeskroen-RC Genk

Germinal Beerschot-AA Gent

Speeldag 7 (04/10/08):

Anderlecht-Exc. Moeskroen

RC Genk-YR KV Mechelen

RAEC Bergen-Charleroi

Cercle Brugge-Standard

AA Gent-Lokeren OV

SV Roeselare-Club Brugge

KV Kortrijk-Germinal Beerschot

FC Tubeke-FCV Dender

Westerlo-SV Zulte Waregem

Speeldag 8 (18/10/08):

Club Brugge-Cercle Brugge

Standard-RAEC Bergen

SV Zulte Waregem-Anderlecht

Lokeren OV-KV Kortrijk

FCV Dender-RC Genk

YR KV Mechelen-Westerlo

Exc. Moeskroen-SV Roeselare

FC Tubeke-AA Gent

Germinal Beerschot-Charleroi

Speeldag 9 (25/10/08):

Anderlecht-YR KV Mechelen

RC Genk-Standard

RAEC Bergen-Germinal Beerschot

Charleroi-Lokeren OV

Cercle Brugge-FCV Dender

AA Gent-Club Brugge

SV Roeselare-SV Zulte Waregem

KV Kortrijk-Exc. Moeskroen

Westerlo-FC Tubeke

Speeldag 10 (01/11/08):

Club Brugge-KV Kortrijk

Standard-Charleroi

SV Zulte Waregem-AA Gent

Lokeren OV-RAEC Bergen

FCV Dender-Westerlo

YR KV Mechelen-SV Roeselare

Exc. Moeskroen-Cercle Brugge

FC Tubeke-RC Genk

Germinal Beerschot-Anderlecht

Speeldag 11 (08/11/08):

Anderlecht-Lokeren OV

RAEC Bergen-Exc. Moeskroen

Charleroi-Club Brugge

Cercle Brugge-SV Zulte Waregem

AA Gent-FCV Dender

SV Roeselare-FC Tubeke

KV Kortrijk-YR KV Mechelen

Westerlo-RC Genk

Germinal Beerschot-Standard

Speeldag 12 (15/11/08):

Club Brugge-Anderlecht

RC Genk-SV Roeselare

SV Zulte Waregem-Germ. Beerschot

Lokeren OV-Standard

FCV Dender-KV Kortrijk

YR KV Mechelen-RAEC Bergen

Exc. Moeskroen-Charleroi

FC Tubeke-Cercle Brugge

Westerlo-AA Gent

Speeldag 13 (22/11/08):

Anderlecht-Westerlo

Standard-Exc. Moeskroen

RAEC Bergen-Club Brugge

Charleroi-FC Tubeke

Cercle Brugge-YR KV Mechelen

AA Gent-RC Genk

SV Roeselare-FCV Dender

KV Kortrijk-SV Zulte Waregem

Germinal Beerschot-Lokeren OV

Speeldag 14 (29/11/08):

Club Brugge-Germinal Beerschot

RC Genk-Cercle Brugge

SV Zulte Waregem-Charleroi

AA Gent-SV Roeselare

FCV Dender-Anderlecht

YR KV Mechelen-Standard

Exc. Moeskroen-Lokeren OV

FC Tubeke-KV Kortrijk

Westerlo-RAEC Bergen

Speeldag 15 (06/12/08):

Anderlecht-FC Tubeke

Standard-SV Zulte Waregem

RAEC Bergen-FCV Dender

Charleroi-YR KV Mechelen

Cercle Brugge-AA Gent

Lokeren OV-Club Brugge

SV Roeselare-Westerlo

KV Kortrijk-RC Genk

Germinal Beerschot-Exc. Moeskroen

Speeldag 16 (13/12/08):

Club Brugge-Standard

RC Genk-Charleroi

SV Zulte Waregem-Exc. Moeskroen

AA Gent-KV Kortrijk

FCV Dender-Lokeren OV

YR KV Mechelen-Germ. Beerschot

SV Roeselare-Anderlecht

FC Tubeke-RAEC Bergen

Westerlo-Cercle Brugge

Speeldag 17 (21/12/08):

Anderlecht-RC Genk

Standard-AA Gent

RAEC Bergen-SV Zulte Waregem

Charleroi-FCV Dender

Cercle Brugge-SV Roeselare

Lokeren OV-YR KV Mechelen

Exc. Moeskroen-Club Brugge

KV Kortrijk-Westerlo

Germinal Beerschot-FC Tubeke

Speeldag 18 (17/01/09):

Germinal Beerschot-RC Genk

Lokeren OV-SV Zulte Waregem

Anderlecht-Cercle Brugge

RAEC Bergen-AA Gent

Standard-FCV Dender

Club Brugge-YR KV Mechelen

KV Kortrijk-SV Roeselare

Exc. Moeskroen-FC Tubeke

Charleroi-Westerlo

Speeldag 19 (24/01/09):

SV Zulte Waregem-Club Brugge

AA Gent-Anderlecht

Westerlo-Standard

RC Genk-RAEC Bergen

SV Roeselare-Charleroi

FC Tubeke-Lokeren OV

YR KV Mechelen-Exc. Moeskroen

Cercle Brugge-KV Kortrijk

FCV Dender-Germinal Beerschot

Speeldag 20 (31/01/09):

KV Kortrijk-Anderlecht

Lokeren OV-RC Genk

RAEC Bergen-Cercle Brugge

Charleroi-AA Gent

Exc. Moeskroen-FCV Dender

SV Z. Waregem-YR KV Mechelen

Standard-SV Roeselare

Club Brugge-FC Tubeke

Germinal Beerschot-Westerlo

Speeldag 21 (07/02/09):

FCV Dender-Club Brugge

KV Kortrijk-Standard

Anderlecht-RAEC Bergen

RC Genk-SV Zulte Waregem

Cercle Brugge-Charleroi

Westerlo-Lokeren OV

FC Tubeke-YR KV Mechelen

AA Gent-Exc. Moeskroen

SV Roeselare-Germinal Beerschot

Speeldag 22 (14/02/09):

Charleroi-Anderlecht

Club Brugge-RC Genk

Germ. Beerschot-Cercle Brugge

YR KV Mechelen-AA Gent

SV Zulte Waregem-FCV Dender

Lokeren OV-SV Roeselare

RAEC Bergen-KV Kortrijk

Standard-FC Tubeke

Exc. Moeskroen-Westerlo

Speeldag 23 (21/02/09):

Westerlo-Club Brugge

Anderlecht-Standard

SV Roeselare-RAEC Bergen

FC Tubeke-SV Zulte Waregem

KV Kortrijk-Charleroi

Cercle Brugge-Lokeren OV

FCV Dender-YR KV Mechelen

RC Genk-Exc. Moeskroen

AA Gent-Germinal Beerschot

Speeldag 24 (28/02/09):

Exc. Moeskroen-Anderlecht

YR KV Mechelen-RC Genk

Charleroi-RAEC Bergen

Standard-Cercle Brugge

Lokeren OV-AA Gent

Club Brugge-SV Roeselare

Germinal Beerschot-KV Kortrijk

FCV Dender-FC Tubeke

SV Zulte Waregem-Westerlo

Speeldag 25 (07/03/09):

Cercle Brugge-Club Brugge

RAEC Bergen-Standard

Anderlecht-SV Zulte Waregem

KV Kortrijk-Lokeren OV

RC Genk-FCV Dender

Westerlo-YR KV Mechelen

SV Roeselare-Exc. Moeskroen

AA Gent-FC Tubeke

Charleroi-Germinal Beerschot

Speeldag 26 (14/03/09):

YR KV Mechelen-Anderlecht

Standard-RC Genk

Germinal Beerschot-RAEC Bergen

Lokeren OV-Charleroi

FCV Dender-Cercle Brugge

Club Brugge-AA Gent

SV Zulte Waregem-SV Roeselare

Exc. Moeskroen-KV Kortrijk

FC Tubeke-Westerlo

Speeldag 27 (21/03/09):

KV Kortrijk-Club Brugge

Charleroi-Standard

AA Gent-SV Zulte Waregem

RAEC Bergen-Lokeren OV

Westerlo-FCV Dender

SV Roeselare-YR KV Mechelen

Cercle Brugge-Exc. Moeskroen

RC Genk-FC Tubeke

Anderlecht-Germinal Beerschot

Speeldag 28 (04/04/09):

Lokeren OV-Anderlecht

Exc. Moeskroen-RAEC Bergen

Club Brugge-Charleroi

SV Zulte Waregem-Cercle Brugge

FCV Dender-AA Gent

FC Tubeke-SV Roeselare

YR KV Mechelen-KV Kortrijk

RC Genk-Westerlo

Standard-Germinal Beerschot

Speeldag 29 (11/04/09):

Anderlecht-Club Brugge

SV Roeselare-RC Genk

Germinal Beerschot-SV Zulte Waregem

Standard-Lokeren OV

KV Kortrijk-FCV Dender

RAEC Bergen-YR KV Mechelen

Charleroi-Exc. Moeskroen

Cercle Brugge-FC Tubeke

AA Gent-Westerlo

Speeldag 30 (18/04/09):

Westerlo-Anderlecht

Exc. Moeskroen-Standard

Club Brugge-RAEC Bergen

FC Tubeke-Charleroi

YR KV Mechelen-Cercle Brugge

RC Genk-AA Gent

FCV Dender-SV Roeselare

SV Zulte Waregem-KV Kortrijk

Lokeren OV-Germinal Beerschot

Speeldag 31 (25/04/09):

Germinal Beerschot-Club Brugge

Cercle Brugge-RC Genk

Charleroi-SV Zulte Waregem

SV Roeselare-AA Gent

Anderlecht-FCV Dender

Standard-YR KV Mechelen

Lokeren OV-Exc. Moeskroen

KV Kortrijk-FC Tubeke

RAEC Bergen-Westerlo

Speeldag 32 (02/05/09):

FC Tubeke-Anderlecht

SV Zulte Waregem-Standard

FCV Dender-RAEC Bergen

YR KV Mechelen-Charleroi

AA Gent-Cercle Brugge

Club Brugge-Lokeren OV

Westerlo-SV Roeselare

RC Genk-KV Kortrijk

Exc. Moeskroen-Germinal Beerschot

Speeldag 33 (09/05/09):

Standard-Club Brugge

Charleroi-RC Genk

Exc. Moeskroen-SV Zulte Waregem

KV Kortrijk-AA Gent

Lokeren OV-FCV Dender

Germinal Beerschot-YR KV Mechelen

Anderlecht-SV Roeselare

RAEC Bergen-FC Tubeke

Cercle Brugge-Westerlo

Speeldag 34 (16/05/09):

RC Genk-Anderlecht

AA Gent-Standard

SV Zulte Waregem-RAEC Bergen

FCV Dender-Charleroi

SV Roeselare-Cercle Brugge

YR KV Mechelen-Lokeren OV

Club Brugge-Exc. Moeskroen

Westerlo-KV Kortrijk

FC Tubeke-Germinal Beerschot

De kalender is louter indicatief en kan wijzigen in functie van tv-uitzendingen.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier