Uitslagen van de tweede speeldag.

EUROPA

GROEP 1

Andorra – Armenië 0-3

Finland – Tsjechië 0-3

Nederland – Macedonië 0-0

1. Nederland 12-32, 2. Tsjechië 12-27, 3. Roemenië 12-25, 4. Finland 12-16, 5. Macedonië 12-9, 6. Armenië 12-7, 7. Andorra 12-5.

GROEP 2

Albanië – Turkije 0-1

Griekenland – Georgië 1-0

Kazachstan – Denemarken 1-2

1. Oekraïne 12-25, 2. Turkije 12-23, 3. Denemarken 12-22, 4. Griekenland 12-21, 5. Albanië 12-13, 6. Georgië 12-10, 7. Kazachstan 12-1.

GROEP 3

Portugal – Letland 3-0

Luxemburg – Estland 0-2

Slovakije – Rusland 0-0

1. Portugal 12-30, 2. Slovakije 12-23, 3. Rusland 12-23, 4. Estland 12-17, 5. Letland 12-15, 6. Liechtenstein 12-8, 7. Luxemburg 12-0.

GROEP 4

Ierland – Zwitserland 0-0

Frankrijk – Cyprus 4-0

1. Frankrijk 10-20, 2. Zwitserland 10-18, 3. Israël 10-18, 4. Ierland 10-17, 5. Cyprus 10-4, 6. Faeröer 10-1.

GROEP 5

Italië – Moldavië 2-1

Slovenië – Schotland 0-3

Wit-Rusland – Noorwegen 0-1

1. Italië 10-23, 2. Noorwegen 10-18, 3. Schotland 10-13, 4. Slovenië 10-12, 5. Wit-Rusland 10-10, 6. Moldavië 10-5.

GROEP 6

Engeland – Polen 2-1

Wales – Azerbeidzjan 2-0

Oostenrijk – Noord-Ierland 2-0

1. Engeland 10-25, 2. Polen 10-24, 3. Oostenrijk 10-15, 4. Noord-Ierland 10-9, 5. Wales 10-8, 6. Azerbeidzjan 10-3.

GROEP 7

San Marino – Spanje 0-6

Servië & Montenegro – Bosnië-Herzegovina 1-0

Litouwen – België 1-1

1. Servië & Montenegro 10-22, 2. Spanje 10-20, 3. Bosnië-Herzegovina 10-16, 4. België 10-12, 5. Litouwen 10-10, 6. San Marino 10-0.

GROEP 8

Malta – Bulgarije 1-1

Zweden – IJsland 3-1

Hongarije – Kroatië 0-0

1. Kroatië 10-24, 2. Zweden 10-24, 3. Bulgarije 10-15, 4. Hongarije 10-14, 5. IJsland 10-4, 6. Malta 10-3.

Geplaatst : Duitsland, Nederland, Oekraïne, Portugal, Italië, Polen, Engeland, Kroatië, Frankrijk, Servië & Montenegro, Zweden.

Barrages : Spanje – Slovakije

Zwitserland – Turkije

Noorwegen – Tsjechië

(heen : 12 november, terug : 16 november).

Geplaatst : Togo, Ghana, Ivoorkust, Angola, Tunesië.

Brazilië – Venezuela 3-0

Chili – Ecuador 0-0

Paraguay – Colombia 0-1

Uruguay – Argentinië 1-0

Peru – Bolivia 4-1

1. Argentinië 18-34, 2. Brazilië 18-34, 3. Ecuador 18-28, 4. Paraguay 18-28, 5. Uruguay 18-25, 6. Colombia 18-24, 7. Chili 18-22, 8. Venezuela 18-18, 9. Peru 18-18, 10. Bolivia 18-14.

Geplaatst : Argentinië, Brazilië, Paraguay, Ecuador.

Opmerking : Uruguay speelt op 12 en 16 november barrageduels tegen Australië.

Geplaatst : Saudi-Arabië, Zuid-Korea, Japan, Iran.

Barrageduel : Oezbekistan – Bahrein 1-1, Bahrein – Oezbekistan 0-0.

Guatemala – Costa Rica 3-1

Trinidad &Tobago – Mexico 2-1

Verenigde Staten – Panama 2-0

1. Verenigde Staten 10-22, 2. Mexico 10-22, 3. Costa Rica 10-16, 4. Trinidad & Tobago 10-13, 5. Guatemala 10-11, 6. Panama 10-2.

Geplaatst : Mexico, Verenigde Staten, Costa Rica.

Opmerking : Trinidad & Tobago speelt op 12 en 16 november barrageduels tegen Bahrein.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier