Terugwedstrijden tweede voorronde HEEN TERUG

Lokomotiv Sofia (Bul) – Otelul Galati (Roe) 3-1 0-0

Univ. Cluj (Roe) – Anorth. Famagusta (Cyp) 1-3 0-0

FK Rabotnicki (Mac) – Zrinski Mostar (Bos) 0-0 2-1

NK Slaven (Kro) – Galatasaray (Tur) 1-2 1-2

Leiria (Por) – Maccabi Netanya (Isr) 0-0 1-0

Hajduk Split (Kro) – Sampdoria (Ita) 0-1 1-1

KS Besa (Alb) – Litex Lovech (Bul) 0-3 3-0

Maccabi Tel Aviv (Isr) – Erciyesspor (Tur) 1-1 1-3

Atlético Madrid (Spa) – FK Vojvodina (Ser) 3-0 2-1

NK Siroki Brijeg (Bos) – Hapoel Tel Aviv (Isr) 0-3 0-3

AC Omonia Nicosia (Cyp) – CSKA Sofia (Bul) 1-1 1-2

FC Basel (Zwi) – SV Mattersburg (Oos) 2-1 4-0

SV Ried (Oos) – FC Sion (Zwi) 1-1 0-3

FC MIKA (Arm) – FC Artmedia Petrzalka (Slw) 2-1 0-2

FC Dnipro (Oek) – GKS Belchatów (Pol) 1-1 4-2

Honved Boedapest (Hon) – HSV (Dui) 0-0 0-4

Young Boys Bern (Zwi) – RC Lens (Fra) 1-1 1-5

Tobol Kostanay (Kaz) – Groclin Grozisk (Pol) 0-1 0-2

Austria Wenen (Oos) – FK Jablonec (Tsj) 4-3 1-1

Vion Zlaté (Slw) – Zenit St-Petersburg (Rus) 0-2 3-0

Dinamo Tbilisi (Geo) – Rapid Wenen (Oos) 0-3 0-5

MyPa-47 (Fin) – Blackburn Rovers (Eng) 0-1 0-2

Drogheda United (Ier) – Helsingborg (Zwe) 1-1 0-3

SK Metalurgs (Let) – AIK Solna (Zwe) 3-2 0-2

HJK Helsinki (Fin) – Aalborg aB (Den) 2-1 0-3

FK Ekranas (Lit) – Valerengen (Noo) 1-1 0-6

Dunfermline (Sch) – BK Häcken (Zwe) 1-1 0-1

Brann Bergen (Noo) – FK Süduva (Lit) 2-1 4-3

FC Haka (Fin) – FC Midtjylland (Den) 1-2 2-5

Dinamo Minsk (W-R) – Odense BK (Den) 1-1 0-4

UN Käerjéng 97 (Lux) – STANDARD 0-3 0-1

Hammarby (Zwe) – Fredrikstad FK (Noo) 2-1 1-1

Loting eerste ronde

Midtjylland (Den) – Lok. Moskou (Rus)

FC Groningen (Ned) – Fiorentina (Ita)

Rabotnicki (Mac) – Bolton (Eng)

FC Sevilla (Spa)/ AEK Athene (Gri) – Salzburg (Oos)

FC Nürnberg (Dui) – Rapid Boekarest (Roe)

Everton (Eng) – Metalist Kharkiv (Oek)

Zenit Sint-Petersburg (Rus) – STANDARD

Bayer Leverkusen (Dui) – Leiria (Por)

Villarreal (Spa) – BATE Borisov (W-R)

FC Sion (Zwi) – Galatasaray (Tur)

Atlético Madrid (Spa) – Erciyesspor (Tur)

Bordeaux (Fra) – Tampere (Fin)

Panathinaikos (Gri) – Artmedia Petrzalka (Slw)

Sparta Praag (Tsj) – Odense BK (Den)

FC Zürich (Zwi) – Empoli (Ita)

FC Sochaux (Fra) – Panionios (Gri)

ANDERLECHT – Rapid Wenen (Oos)

FC Paços de Ferreira (Por) – AZ (Ned)

Sampdoria (Ita) – Aalborg aB (Den)

Spartak Moskou (Rus) – BK Häcken (Zwe)

Hammarby (Zwe) – Braga (Por)

Larissa (Gri) – Blackburn Rovers (Eng)

Mlada Boleslav (Tsj) – Palermo (Ita)

Dinamo Zagreb (Kro) – Ajax (Ned)

Rennes (Fra) – Lokomotiv Sofia (Bul)

Brann Bergen (Noo) – CLUB BRUGGE

Bayern München (Dui) – Belenenses (Por)

Aberdeen (Sch) – FC Dnipro (Oek)

Heerenveen (Ned) – Helsingborgs (Zwe)

Toulouse (Fra) – CSKA Sofia (Bul)

Hamburger SV (Dui) – Litex Lovech (Bul)

FK Sarajevo (Bos) – FC Basel (Zwi)

Austria Wenen (Oos) – Valerengen IF (Noo)

AIK Solna (Zwe) – Hapoel Tel-Aviv (Isr)

Aris Saloniki (Gri) – Zaragoza (Spa)

Dinamo Boekarest (Roe) – IF Elfsborg (Zwe)

Tottenham (Eng) – Anarthosis Famagusta (Cyp)

RC Lens (Fra) – FC Kopenhagen (Den)

Getafe CF (Spa) – FC Twente (Ned)

Groclin Grozisk (Pol) – RS Belgrado (Ser)

Heenwedstrijden op 20 september, returns op 4 oktober.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier