MANNEN

Poule A
Duitsland
Spanje
België
Tsjechië

Poule B
Nederland
Engeland
Ierland
Polen

Zaterdag 17 augustus 2013
16.00 Poule A Spanje - Tsjechië
20.00 Poule A Duitsland - België

Zondag 18 augustus
10.00 Poule B Engeland - Polen
18.00 Poule B Nederland - Ierland

Maandag 19 augustus
14.00 Poule A Spanje - Duitsland
16.00 Poule B Ierland - Polen
18.00 Poule A België - Tsjechië
20.00 Poule B Engeland - Nederland
Woensdag 21 augustus
11.30 Poule B Ierland - Engeland
16.00 Poule A Duitsland - Tsjechië
18.00 Poule A België - Spanje
20.00 Poule B Nederland - Polen

Vrijdag 23 augustus
14.00 Plaatsing 4e Poule A - 4e Poule B
16.00 Plaatsing 3e Poule A - 3e Poule B
18.00 Halve finale 1e Poule B - 2e Poule A
20.00 Halve finale 1e Poule A - 2e Poule B

Zondag 25 augustus
09.00 Plaatsing 3e Poule A - 4e Poule B
11.00 Plaatsing 3e Poule B - 4e Poule A
13.30 Troosting Verliezer HF1 - Verliezer HF2
16.00 Finale Winnaar HF1 - Winnaar HF2

VROUWEN

Poule A
Nederland
België
Ierland
Wit-Rusland

Poule B
Engeland
Duitsland
Spanje
Schotland

Zaterdag 17 augustus 10.00 Poule B Engeland - Spanje
12.00 Poule B Duitsland - Schotland
14.00 Poule A België - Wit-Rusland
18.00 Poule A Nederland - Ierland

Zondag 18 augustus
12.00 Poule B Spanje - Schotland
14.00 Poule B Duitsland - Engeland
16.00 Poule A Ierland - Wit-Rusland
20.00 Poule A België - Nederland

Dinsdag 20 augustus 14.00 Poule B Engeland - Schotland
16.00 Poule B Spanje - Duitsland
18.00 Poule A Ierland - België
20.00 Poule A Nederland - Wit-Rusland

Donderdag 22 augustus
14.00 Plaatsing 4e Poule A - 4e Poule B
16.00 Plaatsing 3e Poule A - 3e Poule B
18.00 Halve finale 1e Poule B - 2e Poule A
20.30 Halve finale 1e Poule A - 2e Poule B

Zaterdag 24 augustus
09.00 Plaatsing 3e Poule A - 4e Poule B
11.00 Plaatsing 3e Poule B - 4e Poule A
13.30 Troosting Verliezer HF1 - Verliezer HF2
16.00 Finale Winnaar HF1 - Winnaar HF2

MANNENPoule A Duitsland Spanje België TsjechiëPoule B Nederland Engeland Ierland Polen Zaterdag 17 augustus 2013 16.00 Poule A Spanje - Tsjechië 20.00 Poule A Duitsland - België Zondag 18 augustus 10.00 Poule B Engeland - Polen 18.00 Poule B Nederland - IerlandMaandag 19 augustus 14.00 Poule A Spanje - Duitsland 16.00 Poule B Ierland - Polen 18.00 Poule A België - Tsjechië 20.00 Poule B Engeland - Nederland Woensdag 21 augustus 11.30 Poule B Ierland - Engeland 16.00 Poule A Duitsland - Tsjechië 18.00 Poule A België - Spanje 20.00 Poule B Nederland - Polen Vrijdag 23 augustus 14.00 Plaatsing 4e Poule A - 4e Poule B 16.00 Plaatsing 3e Poule A - 3e Poule B 18.00 Halve finale 1e Poule B - 2e Poule A 20.00 Halve finale 1e Poule A - 2e Poule B Zondag 25 augustus 09.00 Plaatsing 3e Poule A - 4e Poule B 11.00 Plaatsing 3e Poule B - 4e Poule A 13.30 Troosting Verliezer HF1 - Verliezer HF2 16.00 Finale Winnaar HF1 - Winnaar HF2 VROUWEN Poule A Nederland België Ierland Wit-Rusland Poule B Engeland Duitsland Spanje Schotland Zaterdag 17 augustus 10.00 Poule B Engeland - Spanje 12.00 Poule B Duitsland - Schotland 14.00 Poule A België - Wit-Rusland 18.00 Poule A Nederland - Ierland Zondag 18 augustus 12.00 Poule B Spanje - Schotland 14.00 Poule B Duitsland - Engeland 16.00 Poule A Ierland - Wit-Rusland 20.00 Poule A België - Nederland Dinsdag 20 augustus 14.00 Poule B Engeland - Schotland 16.00 Poule B Spanje - Duitsland 18.00 Poule A Ierland - België 20.00 Poule A Nederland - Wit-Rusland Donderdag 22 augustus 14.00 Plaatsing 4e Poule A - 4e Poule B 16.00 Plaatsing 3e Poule A - 3e Poule B 18.00 Halve finale 1e Poule B - 2e Poule A 20.30 Halve finale 1e Poule A - 2e Poule B Zaterdag 24 augustus 09.00 Plaatsing 3e Poule A - 4e Poule B 11.00 Plaatsing 3e Poule B - 4e Poule A 13.30 Troosting Verliezer HF1 - Verliezer HF2 16.00 Finale Winnaar HF1 - Winnaar HF2