TWEEDE KLASSE EN LAGER
DUITSLAND
– Filip Daems (Borussia Mönchengladbach)
– Olivier De Cock (Fortuna Düsseldorf)
– Axel Lawarée (Fortuna Düsseldorf)
– Garry De Graef (SC Paderborn 07)
– Tom Moosmayer (BSV Kickers Emden)
– Bernd Gerd Rauw (BSV Kickers Emden)
– Stijn Haeldermans (RW Essen)
– Michael Lejan (Wüppertaler SV Borussia)
– Giuseppe Canale (VfB Lübeck)
– Kristoffer Andersen
(amateurs Borussia Mönchengladbach)
– Steven Jacobs
(amateurs Borussia Mönchengladbach)
– Rachid Tiberkanine
(amateurs Bayer Leverkusen)
– Maarten Schops (Cloppenburg BV)
ENGELAND
– Carl Hoefkens (West Bromwich Albion)
– Ritchie De Laet (Stoke City)
– Franck Moussa (Southend United)
FRANKRIJK
– Mike Vanhamel (Le Havre)
– Kevin Goeman (Lens, CFA)
– Yannick Van den Eynde (Le Mans, CFA)
– Eden Hazard (Rijsel, CFA)
– Sébastien Dewaest (Rijsel, CFA)
– Gianni Bruno (Rijsel, CFA)
– David Da Rocha (Raon-L’Etape)
GRIEKENLAND
– Yannick Vervalle (AO Kerkyra)
– Yassine Benajiba (Ethnikos Asteras)
– Yasin Karaca (Ethnikos Asteras)
ITALIË
– Jean-François Gillet (AS Bari)
– Tony Sergeant (AS Bari)
– Didier Ndagano Ishimwe (Piacenza)
– Radja Nainggolan (Piacenza)
– Davide Moscardelli (Rimini)
– Laurent Kwembeke (AC Monza)
– Luis Oliveira (FC Nuorese)
– Donovan Maury (Sorento)
NEDERLAND
– Christian Tshimanga Kabeya (AGOVV)
– Dries Mertens (AGOVV)
– Chiro N’Toko (AGOVV)
– Stanley Aborah (FC Den Bosch)
– Wim Raymaekers (FC Den Bosch)
– Murat Onal (ADO Den Haag)
– Kristof Aelbrecht (FC Eindhoven)
– Dickson Agyeman (FC Eindhoven)
– Ruud Boffin (FC Eindhoven)
– Fabio Caracciolo (FC Eindhoven)
– Jelle De Bock (FC Eindhoven)
– Tim De Meersman (FC Eindhoven)
– Dennis Duinslaeger (FC Eindhoven)
– Stijn Vangeffelen (FC Eindhoven)
– Robbie Haemhouts (FC Emmen)
– Emrullah Güvenc (Fortuna Sittard)
– Serdal Güvenc (Fortuna Sittard)
– Cédric Utshumbe Olondo (Fortuna Sittard)
– Angelo Simone (Fortuna Sittard)
– Sidney Lammens (Helmond Sport)
– Jordan Remacle (Helmond Sport)
– Filip Bollen (MVV)
– Alexandre Bryssinck (MVV)
– Laurent Castellana (MVV)
– Anthony Di Lallo (MVV)
– Roel Goffin (MVV)
– Umut Gündogan (MVV)
– Fatih Kantarci (MVV)
– Jo Vermast (MVV)
– Gunter Thiebaut (MVV)
– Dirk Schoofs (TOP Oss)
– Sven Delanoy (RBC)
– Jonas Van Landschoot (RBC)
– Benjamin De Ceulaer (RKC)
– Alex Di Gregorio (RKC)
– Luwamo Garcia (RKC)
– Gérard Lifondja (RKC)
– Marvin Ogunjimi (RKC)
– Emmerik De Vriese (BV Veendam)
– Guy Dufour (FC Volendam)
NOORWEGEN
– Steve Cooreman (Ham-Kam)
OOSTENRIJK
– Jos Panagiotopoulos (FC Gratkorn)
QATAR
– Gunter Van Handenhoven (Al-Ahli)
SPANJE
– Ritchie Kitoko (Albacete)
– Jérémy Brogniez (Racing Club de Ferrol)
– Prince Asubonteng (Racing Club de Ferrol)
– Ivan Garcia Mallén (Villarreal B)
– Samuel Piette (Osasuna B)
– Valentin Goffin (Pego)
– Christopher Ngombo N’zola (Motril)
TURKIJE
– Jason Vandelannoite (Bursaspor)
– Akin Bülent (Malatyaspor)
– Mohamed Kurtulus (Diyarbakirspor)
– Murat Selvi (Asaspor)
SPORTIEF DIRECTEUR
HONGARIJE
– François Laureyssen (Újpest Dosza)
TECHNISCH DIRECTEUR
CANADA
– Eric Leroy (Quebec)
NIGERIA
– Maurice Cooreman (Enyimba)
TEAM MANAGER
ZIMBABWE
– Luc Verheyen
TRAINERS
CHILI
– René Taelman (bondscoach)
CONGO
– Henri Depireux (bondscoach)
FRANKRIJK
– Patrick Aussems (assistent-trainer Angers)
GRIEKENLAND
– Herman Vermeulen
(assistent-trainer Olympiacos Piraeus)
– Emilio Ferrera (Xanthi)
– Khalid Karama (Ethnikos Asteras)
NEDERLAND
– Tom Saintfiet (technisch directeur FC Emmen)
OEKRAÏNE
– Jos Daerden (Metalurh Donetsk)
– Patrick De Wilde (assistent-trainer Metalurh Donetsk)
QATAR
– Dimitri Davidovic* (Qatar Sports Club)
– Piet Demol (assistent-trainer Al-Ahli Club)
TURKIJE
– Fuat Capa (Gençlerbirligi)
SWAZILAND
– Gino Laureysen (algemeen coördinator)
* : genaturaliseerd
Samenstelling : Frédéric Vanheule