GROEP A
1. Ajax (Ned)
2. Celtic (Sch)
3. Fenerbahçe (Tur)
4. Molde FK (Noo)
Speeldag 1 – 17/09/2015 19u
Fenerbahçe – Molde
Ajax – Celtic
Speeldag 2 – 01/10/2015 21.05u
Celtic – Fenerbahçe
Molde – Ajax
Speeldag 3 – 22/10/2015 21.05u
Molde – Celtic
Fenerbahçe – Ajax
Speeldag 4 – 05/11/2015 19u
Celtic – Molde
Ajax – Fenerbahçe
Speeldag 5 – 26/11/2015 21.05u
Molde – Fenerbahçe
Celtic – Ajax
Speeldag 6 – 10/12/2015 19u
Fenerbahçe – Celtic
Ajax – Molde
GROEP B
1. Bordeaux (Fra)
2. Roebin Kzan (Rus)
3. FC Sion (Zwi)
4. Liverpool (Eng)
Speeldag 1 – 17/09/2015 19u
Bordeaux – Liverpool
Sion – Kazan
Speeldag 2 – 01/10/2015 21.05u
Kazan – Bordeaux
Liverpool -Sion
Speeldag 3 – 22/10/2015 21.05u
Liverpool – Kazan
Bordeaux – Sion
Speeldag 4 – 05/11/2015 19u
Kazan – Liverpool
Sion – Bordeaux
Speeldag 5 – 26/11/2015 21.05u
Kazan – Sion (17 uur)
Liverpool – Bordeaux
Speeldag 6 – 10/12/2015 19u
Bordeaux – Kazan
Sion – Liverpool
GROEP C
1. Borussia Dortmund (Dui)
2. FC Krasnodar (Rus)
3. PAOK (Gri)
4. Qäbälä FK (Aze)
Speeldag 1 – 17/09/2015 19u
Qäbälä – PAOK
Dortmund – Krasnodar
Speeldag 2 – 01/10/2015 21.05u
Krasnodar – Qäbälä
PAOK – Dortmund
Speeldag 3 – 22/10/2015 21.05u
Qäbälä – Dortmund (17 uur)
PAOK – Krasnodar
Speeldag 4 – 05/11/2015 19u
Krasnodar – PAOK
Dortmund – Qäbälä
Speeldag 5 – 26/11/2015 21.05u
Krasnodar – Dortmund (17 uur)
PAOK – Qäbälä
Speeldag 6 – 10/12/2015 19u
Qäbälä – Krasnodar
Dortmund – PAOK
GROEP D
1. Club Brugge KV (Bel)
2. FC Midtjylland (Den)
3. Legia Warschau (Pol)
4. SSC Napoli (Ita)
Speeldag 1 – 17/09/2015 19u
Midtjylland – Legia
Napoli – Club Brugge
Speeldag 2 – 01/10/2015 21.05u
Club Brugge – Midtjylland
Legia – Napoli
Speeldag 3 – 22/10/2015 21.05u
Legia – Club Brugge
Midtjylland – Napoli
Speeldag 4 – 05/11/2015 19u
Club Brugge – Legia
Napoli – Midtjylland
Speeldag 5 – 26/11/2015 21.05u
Legia – Midtjylland
Club Brugge – Napoli
Speeldag 6 – 10/12/2015 19u
Midtjylland – Club Brugge
Napoli – Legia
GROEP E
1. FC Dinamo Minsk (W-R)
2. FC Viktoria Pilsen (Tsj)
3. SK Rapid Wien (Oos)
4. Villarreal CF (Spa)
Speeldag 1 – 17/09/2015 19u
Rapid Wien – Villarreal
Pilsen – Dinamo Minsk
Speeldag 2 – 01/10/2015 21.05u
Dinamo Minsk – Rapid Wien
Villarreal – Pilsen
Speeldag 3 – 22/10/2015 21.05u
Villarreal – Dinamo Minsk
Rapid Wien – Pilsen
Speeldag 4 – 05/11/2015 19u
Dinamo Minsk – Villarreal
Pilsen – Rapid Wien
Speeldag 5 – 26/11/2015 21.05u
Dinamo Minsk – Pilsen (17 uur)
Villarreal – Rapid Wien
Speeldag 6 – 10/12/2015 19u
Rapid Wien – Dinamo Minsk
Pilsen – Villarreal
GROEP F
1. FC Groningen (Ned)
2. FC Slovan Liberec (Tsj)
3. Ol. Marseille (Fra)
4. SC Braga (Por)
Speeldag 1 – 17/09/2015 19u
Liberec – Braga
Groningen – Marseille
Speeldag 2 – 01/10/2015 21.05u
Marseille – Liberec
Braga – Groningen
Speeldag 3 – 22/10/2015 21.05u
Braga – Marseille
Liberec – Groningen
Speeldag 4 – 05/11/2015 19u
Marseille – Braga
Groningen – Liberec
Speeldag 5 – 26/11/2015 21.05u
Braga – Liberec
Marseille – Groningen
Speeldag 6 – 10/12/2015 19u
Liberec – Marseille
Groningen – Braga
GROEP G
1. AS Saint-Etienne (Fra)
2. FC Dnipro (Oek)
3. Rosenborg BK (Noo)
4. SS Lazio (Ita)
Speeldag 1 – 17/09/2015 21.05u
Dnipro – Lazio
Saint-Etienne – Rosenborg
Speeldag 2 – 01/10/2015 19u
Rosenborg – Dnipro
Lazio – Saint-Etienne
Speeldag 3 – 22/10/2015 19u
Lazio – Rosenborg
Dnipro – Saint-Etienne
Speeldag 4 – 05/11/2015 21.05u
Rosenborg – Lazio
Saint-Etienne – Dnipro
Speeldag 5 – 26/11/2015 19u
Lazio – Dnipro
Rosenborg – Saint-Etienne
Speeldag 6 – 10/12/2015 21.05u
Dnipro – Rosenborg
Saint-Etienne – Lazio
GROEP H
1. Besiktas JK (Tur)
2. FC Lok. Moskou (Rus)
3. KF Skënderbreu (Alb)
4. Sporting (Por)
Speeldag 1 – 17/09/2015 21.05u
Sporting CP – Lok. Moskou
Skënderbreu – Besiktas
Speeldag 2 – 01/10/2015 19u
Besiktas – Sporting CP
Lok. Moskou – Skënderbreu
Speeldag 3 – 22/10/2015 19u
Lok. Moskou – Besiktas
Sporting CP – Skënderbreu
Speeldag 4 – 05/11/2015 21.05u
Besiktas – Lok. Moskou
Skënderbreu – Sporting CP
Speeldag 5 – 26/11/2015 19u
Lok. Moskou – Sporting CP
Besiktas – Skënderbreu
Speeldag 6 – 10/12/2015 21.05u
Sporting CP – Besiktas
Skënderbreu – Lok. Moskou
GROEP I
1. ACF Fiorentina (Ita)
2. FC Basel 1893 (Zwi)
3. KKS Lech Poznán (Pol)
4. Os Belenenses (Por)
Speeldag 1 – 17/09/2015 21.05u
Fiorentina – Basel
Lech – Belenenses
Speeldag 2 – 01/10/2015 19u
Belenenses – Fiorentina
Basel – Lech
Speeldag 3 – 22/10/2015 19u
Basel – Belenenses
Fiorentina – Lech
Speeldag 4 – 05/11/2015 21.05u
Belenenses – Basel
Lech – Fiorentina
Speeldag 5 – 26/11/2015 19u
Basel – Fiorentina
Belenenses – Lech
Speeldag 6 – 10/12/2015 21.05u
Fiorentina – Belenenses
Lech – Basel
GROEP J
1. AS Monaco (Fra)
2. Qarabag FK (Aze)
3. RSC Anderlecht (Bel)
4. Tottenham FC (Eng)
Speeldag 1 – 17/09/2015 21.05u
Anderlecht – Monaco
Tottenham – Qarabag
Speeldag 2 – 01/10/2015 19u
Qarabag – Anderlecht
Monaco – Tottenham
Speeldag 3 – 22/10/2015 19u
Monaco – Qarabag
Anderlecht – Tottenham
Speeldag 4 – 05/11/2015 21.05u
Qarabag – Monaco (17 uur)
Tottenham – Anderlecht
Speeldag 5 – 26/11/2015 19u
Monaco – Anderlecht
Qarabag – Tottenham
Speeldag 6 – 10/12/2015 21.05u
Anderlecht – Qarabag
Tottenham – Monaco
GROEP K
1. AC Sparta Praag (Tsj)
2. Apoel FC (Cyp)
3. Asteras Tripolis FC (Gri)
4. FC Schalke 04 (Dui)
Speeldag 1 – 17/09/2015 21.05u
Apoel – Schalke
Asteras – Sparta Praag
Speeldag 2 – 01/10/2015 19u
Sparta Praag – Apoel
Schalke – Asteras
Speeldag 3 – 22/10/2015 19u
Schalke – Sparta Praag
Apoel – Asteras
Speeldag 4 – 05/11/2015 21.05u
Sparta Praag – Schalke
Asteras – Apoel
Speeldag 5 – 26/11/2015 19u
Schalke – Apoel
Sparta Praag – Asteras
Speeldag 6 – 10/12/2015 21.05u
Apoel – Sparta Praag
Asteras – Schalke
GROEP L
1. Athletic Club (Spa)
2. AZ Alkmaar (Ned)
3. FC Augsburg (Dui)
4. FK Partizan (Ser)
Speeldag 1 – 17/09/2015 21.05u
Partizan – AZ
Athletic – Augsburg
Speeldag 2 – 01/10/2015 19u
Augsburg – Partizan
AZ – Athletic
Speeldag 3 – 22/10/2015 19u
AZ – Augsburg
Partizan – Athletic
Speeldag 4 – 05/11/2015 21.05u
Augsburg – AZ
Athletic – Partizan
Speeldag 5 – 26/11/2015 19u
AZ – Partizan
Augsburg – Athletic
Speeldag 6 – 10/12/2015 21.05u
Partizan – Augsburg
Athletic – AZ