PLAY-OFF 1
Club Brugge: 31 punten
AA Gent: 29
Anderlecht: 29
Standard: 27
KV Kortrijk: 26
Charleroi: 25
SPEELDAG 1
Zo. 5 april 20 uur: AA Gent – KV Kortrijk
Ma. 6 april 14.30 uur: Club Brugge – Standard
Ma. 6 april 18 uur: Anderlecht – Charleroi
SPEELDAG 2
Zat. 11 april 18 uur: KV Kortrijk – Club Brugge
Zat. 11 april 20.30 uur: Charleroi – AA Gent
Zo. 12 april 18 uur : Standard – Anderlecht
SPEELDAG 3
Vrij. 17 april 20.30 uur: Standard – AA Gent
Zo. 19 april 18 uur: Club Brugge – Anderlecht
Zo. 19 april 20.30 uur: KV Kortrijk – Charleroi
SPEELDAG 4
Zat. 25 april 18 uur: Charleroi – Standard
Zat. 25 april 20.30 uur : Anderlecht – KV Kortrijk
Zo. 26 april 18 uur : AA Gent – Club Brugge
SPEELDAG 5
Di. 28 april 20.30 uur: KV Kortrijk – Standard
Woe. 29 april 20.30 uur: Club Brugge – Charleroi
Do. 30 april 20.30 uur: AA Gent – Anderlecht
SPEELDAG 6
Zat. 2 mei 18 uur: Standard – Club Brugge
Zo. 3 mei 14.30 uur: KV Kortrijk – AA Gent
Zo. 3 mei 18 uur: Charleroi – Anderlecht
SPEELDAG 7
Vrij. 8 mei 20.30 uur: AA Gent – Charleroi
Zo. 10 mei 14.30 uur: Anderlecht – Club Brugge
Zo. 10 mei 18 uur: Standard – KV Kortrijk
SPEELDAG 8
Zo. 17 mei 14.30 uur: Club Brugge – AA Gent
Zo. 17 mei 18 uur: Anderlecht – Standard
Zo. 17 mei 20.30 uur: Charleroi – KV Kortrijk
SPEELDAG 9
Do. 21 mei 20.30 uur: Charleroi – Club Brugge
Do. 21 mei 20.30 uur: AA Gent – Standard
Do. 21 mei 20.30 uur: KV Kortrijk – Anderlecht
SPEELDAG 10
Zo. 24 mei 14.30 uur : Club Brugge – KV Kortrijk
Zo. 24 mei 14.30 uur : Anderlecht – AA Gent
Zo. 24 mei 14.30 uur: Standard – Charleroi
Barrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei*
Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei*
*Als Club Brugge en Anderlecht eerste en tweede eindigen, dan gaat de derde in de eindrangschikking meteen naar de groepsfase van de Europa League. De nummer 4 speelt tegen de winnaar van PO2.
PLAY-OFF 2
Groep A – Groep B
RC Genk: 0 – Lokeren OV: 0
YR KV Mechelen: 0 – KV Oostende: 0
SV Zulte Waregem: 0 – Westerlo: 0
Waasland-Beveren: 0 – Mouscron-Péruwelz: 0
SPEELDAG 1
Groep A
Vrij. 3 april 20.30 uur: RC Genk – Zulte Waregem
Zo. 5 april 18 uur: KV Mechelen – Waasland-B.:
Groep B
Zat. 4 april 18 uur: KV Oostende – Lokeren
Zat. 4 april 20 uur: Westerlo – Mouscron-P.:
SPEELDAG 2
Groep A
Zat. 11 april 20 uur: Waasland-B. – RC Genk
Zo. 12 april 20 uur: Zulte Waregem – KV Mechelen:
Groep B
Zat. 11 april 20 uur: Lokeren – Westerlo
Zat. 11 april 20 uur: Mouscron-P. – KV Oostende
SPEELDAG 3
Groep A
Zat. 18 april 18 uur: KV Mechelen – RC Genk
Zat. 18 april 20 uur: Zulte Waregem – Waasland-B.:
Groep B
Zat. 18 april 20 uur: KV Oostende – Westerlo
Zat. 18 april 20 uur: Mouscron-P. – Lokeren
SPEELDAG 4
Groep A
Vrij. 24 april 20.30 uur: RC Genk – KV Mechelen
Zat. 25 april 20 uur: Waasland-B. – Zulte Waregem:
Groep B
Zat. 25 april 20 uur: Lokeren – Mouscron-P.
Zat. 25 april 20 uur: Westerlo – KV Oostende
SPEELDAG 5
Groep A
Zat. 2 mei 20 uur: KV Mechelen – Zulte Waregem
Zat. 2 mei 20 uur: RC Genk – Waasland-B.:
Groep B
Vrij. 1 mei 20.30 uur: KV Oostende – Mouscron-P.
Vrij. 1 mei 20.30 uur: Westerlo – Lokeren
SPEELDAG 6
Groep A
Zat. 9 mei 18 uur: Waasland-B. – KV Mechelen
Zat. 9 mei 18 uur: Zulte Waregem – RC Genk:
Groep B
Zat. 9 mei 20 uur: Mouscron-P. – Westerlo
Zat. 9 mei 20 uur: Lokeren – KV Oostende
Finale winnaar B – winnaar A (heen): zat. 16 mei
Finale winnaar A – winnaar B (terug): zat. 23 mei
Barrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei*
Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei*:
PLAY-OFF 3
Cercle Brugge: 3 punten
Lierse: 0 punten
Zat. 4 april 20 uur: Cercle Brugge: Lierse
Vrij. 10 april 20.30 uur: Lierse: Cercle Brugge
Vrij. 17 april 20.30 uur: Cercle Brugge: Lierse
Zo. 26 april 20 uur: Lierse: Cercle Brugge
Vrij. 1 mei 18 uur: Cercle Brugge: Lierse
Competitie stopt eens er een winnaar is. Die winnaar speelt tegen drie tweedeklassers om een plaats in de Jupiler Pro League. De verliezer zakt naar de Belgacom League.
DOOR FRÉDÉRIC VANHEULE