Woe05/10/0520 u. 30Haasrode-Leuven – Lennik
Zat08/10/0520 u. 30Roeselare – Menen
Zat08/10/0520 u. 30Puurs- Averbode
Zon09/10/0516 u. 00PNV Waasland – Maaseik
Woe12/10/0520 u. 30Halen – Torhout
Vrij14/10/0520 u. 30Torhout – Roeselare
Zat15/10/0520 u. 30Maaseik – Haasrode-Leuven
Zat15/10/0520 u. 30Menen – Puurs
Zat15/10/0520 u. 30Lennik – Halen
Zat15/10/0520 u. 30Averbode – PNV Waasland
Zat22/10/0520 u. 30Maaseik – Averbode
Zat22/10/0520 u. 30Puurs – Torhout
Zat22/10/0520 u. 30Roeselare – Lennik
Zat22/10/0520 u. 30Halen – Haasrode-Leuven
Zon23/10/0516 u. 00PNV Waasland – Menen
Zat05/11/0520 u. 30Halen – Maaseik
Zat05/11/0520 u. 30Haasrode-Leuven – Roeselare
Zat05/11/0520 u. 30Menen – Averbode
Zat05/11/0520 u. 30Lennik – Puurs
Zon06/11/0517 u. 30Torhout – PNV Waasland
Woe26/10/0520 u. 30Maaseik – Menen
Zat12/11/0520 u. 30Averbode – Torhout
Zat12/11/0520 u. 30Puurs – Haasrode-Leuven
Zat12/11/0520 u. 30Roeselare – Halen
Zon13/11/0516 u. 00PNV Waasland – Lennik
Vrij18/11/0520 u. 30Torhout – Menen
Zat19/11/0520 u. 30Haasrode-Leuven-PNV Waasland
Zat19/11/0520 u. 30Halen – Puurs
Zat19/11/0520 u. 30Roeselare – Maaseik
Zat19/11/0520 u. 30Lennik – Averbode
Zat03/12/0520 u. 30Puurs – Roeselare
Zat03/12/0520 u. 30Menen – Lennik
Zat03/12/0520 u. 30Maaseik – Torhout
Zat03/12/0520 u. 30Averbode – Haasrode-Leuven
Zon04/12/0516 u. 00PNV Waasland – Halen
Zat10/12/0520 u. 30Halen – Averbode
Zat10/12/0520 u. 30Haasrode-Leuven – Menen
Zat10/12/0520 u. 30Lennik – Torhout
Zat10/12/0520 u. 30Roeselare – PNV Waasland
Zat10/12/0520 u. 30Puurs – Maaseik
Zat17/12/0520 u. 30Averbode – Roeselare
Zat17/12/0520 u. 30Menen – Halen
Zon18/12/0516 u. 00PNV Waasland – Puurs
Zon18/12/0517 u. 30Torhout – Haasrode-Leuven
Zon18/12/0520 u. 00Maaseik – Lennik
Zat14/01/0620 u. 30Maaseik – PNV Waasland
Zat14/01/0620 u. 30Menen – Roeselare
Zat14/01/0620 u. 30Averbode – Puurs
Zat14/01/0620 u. 30Lennik – Haasrode-Leuven
Zon15/01/0617 u. 30Torhout – Halen
Zat21/01/0620 u. 30Puurs – Menen
Zat21/01/0620 u. 30Halen – Lennik
Zat21/01/0620 u. 30Haasrode-Leuven – Maaseik
Zat21/01/0620 u. 30Roeselare – Torhout
Zon22/01/0616 u. 00PNV Waasland – Averbode
Zat28/01/0620 u. 30Haasrode-Leuven – Halen
Zat28/01/0620 u. 30Menen – PNV Waasland
Zat28/01/0620 u. 30Lennik – Roeselare
Zat28/01/0620 u. 30Averbode – Maaseik
Zon29/01/0617 u. 30Torhout – Puurs
Zat11/02/0620 u. 30Maaseik – Halen
Zat11/02/0620 u. 30Roeselare – Haasrode-Leuven
Zat11/02/0620 u. 30Averbode – Menen
Zat11/02/0620 u. 30Puurs – Lennik
Zon12/02/0616 u. 00PNV Waasland – Torhout
Zat18/02/0620 u. 30Lennik – PNV Waasland
Zat18/02/0620 u. 30Halen – Roeselare
Zat18/02/0620 u. 30Menen – Maaseik
Zat18/02/0620 u. 30Haasrode-Leuven – Puurs
Zon19/02/0617 u. 30Torhout – Averbode
Zat25/02/0620 u. 30Averbode – Lennik
Zat25/02/0620 u. 30Maaseik – Roeselare
Zat25/02/0620 u. 30Puurs – Halen
Zat25/02/0620 u. 30Menen – Torhout
Zon26/02/0616 u. 00PNV Waasland-Haasrode -Leuven
Zat11/03/0620 u. 30Haasrode-Leuven – Averbode
Zat11/03/0620 u. 30Roeselare – Puurs
Zat11/03/0620 u. 30Halen – PNV Waasland
Zat11/03/0620 u. 30Lennik – Menen
Zon12/03/0617 u. 30Torhout – Maaseik
Vrij17/03/0620 u. 30Torhout – Lennik
Zat18/03/0620 u. 30Maaseik – Puurs
Zat18/03/0620 u. 30Menen – Haasrode-Leuven
Zat18/03/0620 u. 30Averbode – Halen
Zon19/03/0616 u. 00PNV Waasland – Roeselare
Zat25/03/0620 u. 30Puurs – PNV Waasland
Zat25/03/0620 u. 30Roeselare – Averbode
Zat25/03/0620 u. 30Haasrode-Leuven -Torhout
Zat25/03/0620 u. 30Halen – Menen
Zat25/03/0620 u. 30Lennik – Maaseik
Na de reguliere competitie spelen de acht best gerangschikte ploegen play-offs. Nummer 1 neemt het op tegen nummer 8 (a), nummer 2 tegen nummer 7 (b), nummer 3 tegen nummer 6 (c) en nummer 4 tegen nummer 5 (d). Deze kwartfinales worden gespeeld naar een best of three, net als de halve finales – winnaar (a) tegen winnaar (d) en winnaar (b) tegen winnaar (c). De finale naar een best of five. De play-offs beginnen op 31 maart 2006 en zijn ten laatste gedaan op 30 april.