7e speeldag 3-5 mei

PLAY-OFF 1

Volgende speeldag

10/05 (20 u. 30) Standard - Gent, 12/05 (14 u. 30) Antwerp - Anderlecht

(18u) Club Brugge - Genk

PLAY-OFF 2A

Volgende speeldag

11/05 (18u) Beerschot Wilrijk - Charleroi (20u) Oostende - Westerlo 12/05 (20u) STVV - Eupen

PLAY-OFF 2B

Volgende speeldag

11/05 (20u) Waasland-Beveren - Cercle Brugge Zulte Waregem - Kortrijk (20 u. 30) Union S-G. - Excel Mouscron

11 METER

Anderlecht 0 voor (0), 1 tegen (1)

Antwerp 0 voor (0), 2 tegen (2)

Club Brugge 1 voor (1), 1 tegen (1)

Genk 4 voor (4), 1 tegen (1)

Gent 0 voor (0), 2 tegen (2)

Standard 2 voor (2), 0 tegen (0)

GEEL Klassement per ploeg

20. Antwerp : Arslanagic (1), Baby (1), Bolat (1), Bolingi (1), Govea (2), Haroun F. (4), Jukleröd (1), Lamkel Ze (1), Mbokani (3), Rodrigues (1), Van Damme J. (2), Yatabaré (2)

17. Standard : Cavanda (3), Emond (2), Fai C. (1), Halilovic (1), Kosanovic (2), Laifis (1), Lestienne (1), Miangue (1), Sá (1), Vanheusden (4)

13. Club Brugge : Amrabat (2), Dennis (2), Diatta (1), Mata (3), Mechele (2), Poulain (1), Rits (1), Vanaken (1)

11. Anderlecht : Bolasie (1), Kara (2), Kums (2), Milic (1), Obradovic (1), Santini (2), Trebel (2)

11. Gent : Asare (1), Bezus (2), Bronn (2), Jaremtsjoek (2), Kvilitaia (1), Rosted (1), Souquet (1), Verstraete (1)

9. Genk : Berge (1), Dewaest (2), Heynen (1), Lucumí (1), Maehle (2), Samatta (2)

ROOD Klassement per ploeg

2. Anderlecht : Bornauw (1), Kara (1)

1. Antwerp : Lamkel Ze (1)

1. Genk : Malinovskyi (1)

1. Gent : Odjidja (1)

TOP vijf van de week (PO1)

1. Sander Berge (Genk) : de jonge Noor dirigeerde na een moeilijk openingskwartier vanop zijn positie de debatten en bracht rust, ook verbaal, als het moest. Een leider.

2. Leandro Trossard (Genk) : sneed naar binnen als het moest, drong naar buiten als het kon. Bezig aan sterke playoffs, deze keer ook bekroond met een assist.

3. Mats Rits (Club Brugge) : toonde nog maar eens aan waarom hij Nakamba uit de basiself houdt. Nuttige door zijn draafwerk en joeg ook een bal heerlijk in de winkelhaak. De winnende treffer, waarmee hij Club in de titelrace houdt.

4. Yari Verschaeren (Anderlecht) : weer maar eens de gevaarlijkste man bij paars-wit. Zorgt met zijn acties voor een frisse wind in een collectief dat het dezer dagen meer van hard labeur moet hebben dan van talent.

5. Krépin Diatta (Club Brugge) : met zijn explosiviteit een helft lang een ware gesel voor de rechterflank van KAA Gent, waar een dol gespeelde Rosted gewisseld moest worden. Helaas gooide een letsel roet in het eten.

DOELSCHUTTERS

23. Harbaoui (Zulte Waregem), Samatta (Genk)

15. Avenatti (Kortrijk), Kamada (STVV), Santini (Anderlecht)

14. Osimhen (Charleroi), Trossard (Genk)

13. Bongonda (Zulte Waregem), Bruno G. (Cercle Brugge), Emond (Standard), Landry Dimata (Anderlecht), Malinovskyi (Genk), Vanaken (Club Brugge)

12. Boli Y. (STVV), Schrijvers (Club Brugge), Wesley (Club Brugge)

11. Stojanovic J. (Kortrijk)

10. Mbokani (Antwerp), Refaelov (Antwerp)

9. Benavente (Charleroi), Toyokawa (Eupen)

8. Botaka (STVV), David (Gent), Djenepo (Standard), Garcia (Eupen), Jaremtsjoek (Gent), Marin R. (Standard), Mpoku (Standard)

7. Ampomah (Waasland-Beveren), Awoniyi (Excel Mouscron), Bronn (Gent), Dennis (Club Brugge), Forte (Waasland-Beveren), Gerkens (Anderlecht), Mboyo (Kortrijk), Milosevic (Waasland-Beveren), Owusu (Antwerp), Pierrot (Excel Mouscron)

6. Amallah (Excel Mouscron), Canesin (Oostende), Cardona (Cercle Brugge), Chevalier (Kortrijk), Gakpé (Cercle Brugge), Perbet (Charleroi), Vormer (Club Brugge)

Own-goals :

2. Godeau (Excel Mouscron), Luyindama (Standard), Martos (Charleroi)

1. Aidoo (Genk), Amrabat (Club Brugge), Boya (Excel Mouscron), Caufriez (Waasland-Beveren), D'Haene K. (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Decarli (Club Brugge), Lambot (Cercle Brugge), Lombaerts (Oostende), Molina (Eupen), Omolo (Cercle Brugge), Rits (Club Brugge), Sanneh (Anderlecht), Taravel (Cercle Brugge), Tardieu (Zulte Waregem), Tomiyasu (STVV), Ueda (Cercle Brugge), Vanheusden (Standard), Vojvoda (Excel Mouscron), Vranjes (Anderlecht)

PO2 GROEP A Beerschot wilrijk - Westerlo 3-2 (2-0)

Beerschot Wilrijk : Lejoly, Prychynenko, Dom, Mboko, De Keersmaecker (62' Bugridze), Vanzeir (62' Montiel), Van Hyfte (77' Messoudi), Grisez, Placca, Vanzeir, Tissoudali.

Westerlo : Van Langendonck, Biset, Antunes, Soumah, Rommens (80' Naessens), Dewaele (87' Van Genechten), Van Eenoo, De Schryver (68' Abrahams), Van Den Bogaert, Brüls, Gboho.

Doelpunten : 10' Placca (1-0), 30' Placca (2-0), 50' Brüls (pen, 2-1), 67' Van Eenoo (2-2), 82' Placca (3-2)

Assists : Tissoudali, Messoudi

Scheidsrechter : Dierick

Geel : 49' Grisez, 51' Antunes, 78' Van Den Bogaert, 79' Soumah

Rood : /

Charleroi - Sint-truiden 2-0 (1-0)

Charleroi : Riou, Busi, Zajkov, Martos, Dessoleil, Fortuna, Hendrickx, Ilaimaharitra, Bruno (81' Henen), Morioka (89' Perbet), Osimhen

STVV : Pirard, Tomiyasu, Mmaae (35' De Bruyn), Teixeira, De Sart (71' Thalysson), Kamada, Sekine, Endo, Botaka, Asamoah, Sylla (86' Kinoshita).

Doelpunten : 4' Hendrickx (1-0), 86' Fortuna (2-0)

Assists : Morioka,

Scheidsrechter : Visser

Geel : 11' Mmaee, 49' Sekine, 63' Bruno, 70' Ilaimaharitra

Rood : /

Eupen - Oostende 3-2 (1-1)

Eupen : Van Crombrugge, Blondelle, Gnaka, Bushiri, Mulumba, Lazare, Castro-Montes, Marreh, Ocansey (68' Msakni), Fall (90' Ndri), Toyokawa.

KVO : Ondoa, De Bock, Faes, Milovic, Lombaerts, Capon (30' Bataille), Marquet (62' Vanlerberghe), Nkaka (72' Jonckheere), Boonen, Sakala, De Sutter.

Doelpunten : 31' Toyokawa (1-0), 45'+2 De Sutter (1-1), 64' Toyokawa (pen, 2-1), 77' Vanlerberghe (pen, 2-2), 78' Msakni (pen, 3-2)

Assists : Mulumba, Sakala

Scheidsrechter : Smet

Geel : 2' De Sutter, 76' Blondelle

Rood : /

PO2 GROEP B Cercle Brugge - Union St-gillis 2-3 (0-0)

Cercle Brugge : Nardi, Taravel, Palun, Etienne, Marega, Delacourt, Mercier, Lambot, Bruno, Tormin, De Belder (88' Alioui),

Union : Kristiansen, Perdichizzi, Hamzaoui, Stamenkovic, Selemani, Gerard, Traore (64' Tau), Fixelles (64' Tabekou), Mehlem, Teuma, Niakaté.

Doelpunten : 48' Taravel (1-0), 79' Taravel (2-0), 82' Stamenkovic (2-1), 90' Niakaté (2-2), 95' Tau (2-3)

Assists : Mercier, Lambot, Teuma, Tau

Scheidsrechter : Lardot

Geel : 40' Marega, 43' Traore, 68' Stamenkovic, 78' Perdichizzi

Rood : /

KV Kortrijk - Waasland-beveren 2-1 (2-1)

Kortrijk : Bruzzese, Rougeaux, Kumordzi, Kagelmacher, Stojanovic (40' Koita), Lepoint (87' Charisis), Chevalier (90' Azouni), Van Der Bruggen, Rolland, D'Haene, Avenatti.

Waasland-Beveren : Debaty, Gamboa, Caufriez, Foulon, Schrijvers, Lulic, Bizimana, Milosevic (71' Forte), Andrijasevic (76' Vanzo), Boljevic (81' Badibanga), Ampomah.

Doelpunten : 22' Avenatti (1-0), 26' D'haene (owngoal, 1-1), 30' Avenatti (2-1)

Assists : D'Haene, Chevalier

Scheidsrechter : D'Hondt

Geel : 88' Caufriez

Rood : /

Mouscron - Zulte waregem 3-0 (2-0)

Mouscron : Butez, Antonov, Vojvoda, Sadiku, Amallah, Boya, Gulan (38' Kuzmanovic), 76' Awoniyi (76' Benson), Dione (83' Pierrot), Van Durmen, Leye

Zulte Waregem : Bansen, De fauw, Walsh, Burki (46' Marcq), Pletinckx, Bjordal, Seck, Soisalo (36' De Pauw), De Smet (36' Sylla), Harbaoui, Bongonda.

Doelpunten : 12' Awoniyi (pen, 1-0), 41' Amallah (2-0), 55' Dione (3-0)

Assists : /

Scheidsrechter : Put

Geel : 24' Amallah, 31' Boya, 70' Seck, 85' De Pauw

Rood : /

ASSISTS

16. Vanaken (Club Brugge)

10. Malinovskyi (Genk)

9. Marin R. (Standard), Pozuelo (Genk)

8. Benson (Excel Mouscron), Boljevic (Waasland-Beveren), Bongonda (Zulte Waregem), De Pauw (Zulte Waregem), Garcia (Eupen), Mercier (Cercle Brugge), Vormer (Club Brugge), Wesley (Club Brugge)

7. D'Haene K. (Kortrijk)

6. Buta (Antwerp), Carcela (Standard), Chevalier (Kortrijk), Dompé (Gent), Saelemaekers (Anderlecht), Uronen (Genk)

5. Botaka (STVV), Bruno M. (Charleroi), Gholizadeh (Charleroi), Jukleröd (Antwerp), Landry Dimata (Anderlecht), Limbombe S. (Gent), Mbokani (Antwerp), Mpoku (Standard), Samatta (Genk)

4. Acolatse (STVV), Ampomah (Waasland-Beveren), Bjordal H. (Zulte Waregem), David (Gent), De Sart A. (STVV), Etienne (Cercle Brugge), Faik (Zulte Waregem), Garcia P. (STVV), Heynen (Genk), Kamada (STVV), Maehle (Genk), Mboyo (Kortrijk), Refaelov (Antwerp), Rodrigues (Antwerp), Schryvers (Waasland-Beveren), Stojanovic J. (Kortrijk), Tormin (Cercle Brugge), Trebel (Anderlecht)

3. Amallah (Excel Mouscron), Andrijasevic (Waasland-Beveren), Benavente (Charleroi), Bolasie (Anderlecht), Boli Y. (STVV), Capon (Oostende), Chakvetadze (Gent), De Ridder (Lokeren), De Sart (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Diatta (Club Brugge), Djenepo (Standard), Fai C. (Standard), Ilaimaharitra (Charleroi), Koita (Kortrijk), Kosanovic (Standard), Kums (Anderlecht), Lestienne (Standard), Marinos (Charleroi), Miric (Lokeren), Ndongala (Genk), Odjidja (Gent), Osimhen (Charleroi), Saroka (Lokeren), Schrijvers (Club Brugge), Skulason A. (Lokeren), Trossard (Genk), Vandendriessche (Oostende), Verschaeren (Anderlecht), Verstraete (Gent), Verstraete L. (Waasland-Beveren)

KV Kortrijk - Waasland-Beveren 2-1. De Kortrijkzanen zijn door de zege al zeker van de PO2-finale voor Europees voetbal. Franko Andrijasevic (l) probeert Hannes Van Der Bruggen af te houden., BELGA
KV Kortrijk - Waasland-Beveren 2-1. De Kortrijkzanen zijn door de zege al zeker van de PO2-finale voor Europees voetbal. Franko Andrijasevic (l) probeert Hannes Van Der Bruggen af te houden. © BELGA
7e speeldag 3-5 mei Volgende speeldag 10/05 (20 u. 30) Standard - Gent, 12/05 (14 u. 30) Antwerp - Anderlecht(18u) Club Brugge - Genk Volgende speeldag 11/05 (18u) Beerschot Wilrijk - Charleroi (20u) Oostende - Westerlo 12/05 (20u) STVV - Eupen Volgende speeldag 11/05 (20u) Waasland-Beveren - Cercle Brugge Zulte Waregem - Kortrijk (20 u. 30) Union S-G. - Excel Mouscron Anderlecht 0 voor (0), 1 tegen (1) Antwerp 0 voor (0), 2 tegen (2) Club Brugge 1 voor (1), 1 tegen (1) Genk 4 voor (4), 1 tegen (1) Gent 0 voor (0), 2 tegen (2) Standard 2 voor (2), 0 tegen (0) 20. Antwerp : Arslanagic (1), Baby (1), Bolat (1), Bolingi (1), Govea (2), Haroun F. (4), Jukleröd (1), Lamkel Ze (1), Mbokani (3), Rodrigues (1), Van Damme J. (2), Yatabaré (2) 17. Standard : Cavanda (3), Emond (2), Fai C. (1), Halilovic (1), Kosanovic (2), Laifis (1), Lestienne (1), Miangue (1), Sá (1), Vanheusden (4) 13. Club Brugge : Amrabat (2), Dennis (2), Diatta (1), Mata (3), Mechele (2), Poulain (1), Rits (1), Vanaken (1) 11. Anderlecht : Bolasie (1), Kara (2), Kums (2), Milic (1), Obradovic (1), Santini (2), Trebel (2) 11. Gent : Asare (1), Bezus (2), Bronn (2), Jaremtsjoek (2), Kvilitaia (1), Rosted (1), Souquet (1), Verstraete (1) 9. Genk : Berge (1), Dewaest (2), Heynen (1), Lucumí (1), Maehle (2), Samatta (2) 2. Anderlecht : Bornauw (1), Kara (1) 1. Antwerp : Lamkel Ze (1) 1. Genk : Malinovskyi (1) 1. Gent : Odjidja (1) 1. Sander Berge (Genk) : de jonge Noor dirigeerde na een moeilijk openingskwartier vanop zijn positie de debatten en bracht rust, ook verbaal, als het moest. Een leider.2. Leandro Trossard (Genk) : sneed naar binnen als het moest, drong naar buiten als het kon. Bezig aan sterke playoffs, deze keer ook bekroond met een assist.3. Mats Rits (Club Brugge) : toonde nog maar eens aan waarom hij Nakamba uit de basiself houdt. Nuttige door zijn draafwerk en joeg ook een bal heerlijk in de winkelhaak. De winnende treffer, waarmee hij Club in de titelrace houdt.4. Yari Verschaeren (Anderlecht) : weer maar eens de gevaarlijkste man bij paars-wit. Zorgt met zijn acties voor een frisse wind in een collectief dat het dezer dagen meer van hard labeur moet hebben dan van talent.5. Krépin Diatta (Club Brugge) : met zijn explosiviteit een helft lang een ware gesel voor de rechterflank van KAA Gent, waar een dol gespeelde Rosted gewisseld moest worden. Helaas gooide een letsel roet in het eten.23. Harbaoui (Zulte Waregem), Samatta (Genk) 15. Avenatti (Kortrijk), Kamada (STVV), Santini (Anderlecht) 14. Osimhen (Charleroi), Trossard (Genk) 13. Bongonda (Zulte Waregem), Bruno G. (Cercle Brugge), Emond (Standard), Landry Dimata (Anderlecht), Malinovskyi (Genk), Vanaken (Club Brugge) 12. Boli Y. (STVV), Schrijvers (Club Brugge), Wesley (Club Brugge) 11. Stojanovic J. (Kortrijk) 10. Mbokani (Antwerp), Refaelov (Antwerp) 9. Benavente (Charleroi), Toyokawa (Eupen) 8. Botaka (STVV), David (Gent), Djenepo (Standard), Garcia (Eupen), Jaremtsjoek (Gent), Marin R. (Standard), Mpoku (Standard) 7. Ampomah (Waasland-Beveren), Awoniyi (Excel Mouscron), Bronn (Gent), Dennis (Club Brugge), Forte (Waasland-Beveren), Gerkens (Anderlecht), Mboyo (Kortrijk), Milosevic (Waasland-Beveren), Owusu (Antwerp), Pierrot (Excel Mouscron) 6. Amallah (Excel Mouscron), Canesin (Oostende), Cardona (Cercle Brugge), Chevalier (Kortrijk), Gakpé (Cercle Brugge), Perbet (Charleroi), Vormer (Club Brugge) Own-goals : 2. Godeau (Excel Mouscron), Luyindama (Standard), Martos (Charleroi) 1. Aidoo (Genk), Amrabat (Club Brugge), Boya (Excel Mouscron), Caufriez (Waasland-Beveren), D'Haene K. (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Decarli (Club Brugge), Lambot (Cercle Brugge), Lombaerts (Oostende), Molina (Eupen), Omolo (Cercle Brugge), Rits (Club Brugge), Sanneh (Anderlecht), Taravel (Cercle Brugge), Tardieu (Zulte Waregem), Tomiyasu (STVV), Ueda (Cercle Brugge), Vanheusden (Standard), Vojvoda (Excel Mouscron), Vranjes (Anderlecht) Beerschot Wilrijk : Lejoly, Prychynenko, Dom, Mboko, De Keersmaecker (62' Bugridze), Vanzeir (62' Montiel), Van Hyfte (77' Messoudi), Grisez, Placca, Vanzeir, Tissoudali.Westerlo : Van Langendonck, Biset, Antunes, Soumah, Rommens (80' Naessens), Dewaele (87' Van Genechten), Van Eenoo, De Schryver (68' Abrahams), Van Den Bogaert, Brüls, Gboho.Doelpunten : 10' Placca (1-0), 30' Placca (2-0), 50' Brüls (pen, 2-1), 67' Van Eenoo (2-2), 82' Placca (3-2) Assists : Tissoudali, Messoudi Scheidsrechter : Dierick Geel : 49' Grisez, 51' Antunes, 78' Van Den Bogaert, 79' Soumah Rood : / Charleroi : Riou, Busi, Zajkov, Martos, Dessoleil, Fortuna, Hendrickx, Ilaimaharitra, Bruno (81' Henen), Morioka (89' Perbet), Osimhen STVV : Pirard, Tomiyasu, Mmaae (35' De Bruyn), Teixeira, De Sart (71' Thalysson), Kamada, Sekine, Endo, Botaka, Asamoah, Sylla (86' Kinoshita).Doelpunten : 4' Hendrickx (1-0), 86' Fortuna (2-0) Assists : Morioka,Scheidsrechter : Visser Geel : 11' Mmaee, 49' Sekine, 63' Bruno, 70' Ilaimaharitra Rood : / Eupen : Van Crombrugge, Blondelle, Gnaka, Bushiri, Mulumba, Lazare, Castro-Montes, Marreh, Ocansey (68' Msakni), Fall (90' Ndri), Toyokawa.KVO : Ondoa, De Bock, Faes, Milovic, Lombaerts, Capon (30' Bataille), Marquet (62' Vanlerberghe), Nkaka (72' Jonckheere), Boonen, Sakala, De Sutter.Doelpunten : 31' Toyokawa (1-0), 45'+2 De Sutter (1-1), 64' Toyokawa (pen, 2-1), 77' Vanlerberghe (pen, 2-2), 78' Msakni (pen, 3-2) Assists : Mulumba, Sakala Scheidsrechter : Smet Geel : 2' De Sutter, 76' Blondelle Rood : / Cercle Brugge : Nardi, Taravel, Palun, Etienne, Marega, Delacourt, Mercier, Lambot, Bruno, Tormin, De Belder (88' Alioui),Union : Kristiansen, Perdichizzi, Hamzaoui, Stamenkovic, Selemani, Gerard, Traore (64' Tau), Fixelles (64' Tabekou), Mehlem, Teuma, Niakaté.Doelpunten : 48' Taravel (1-0), 79' Taravel (2-0), 82' Stamenkovic (2-1), 90' Niakaté (2-2), 95' Tau (2-3) Assists : Mercier, Lambot, Teuma, Tau Scheidsrechter : Lardot Geel : 40' Marega, 43' Traore, 68' Stamenkovic, 78' Perdichizzi Rood : / Kortrijk : Bruzzese, Rougeaux, Kumordzi, Kagelmacher, Stojanovic (40' Koita), Lepoint (87' Charisis), Chevalier (90' Azouni), Van Der Bruggen, Rolland, D'Haene, Avenatti.Waasland-Beveren : Debaty, Gamboa, Caufriez, Foulon, Schrijvers, Lulic, Bizimana, Milosevic (71' Forte), Andrijasevic (76' Vanzo), Boljevic (81' Badibanga), Ampomah.Doelpunten : 22' Avenatti (1-0), 26' D'haene (owngoal, 1-1), 30' Avenatti (2-1) Assists : D'Haene, Chevalier Scheidsrechter : D'Hondt Geel : 88' Caufriez Rood : / Mouscron : Butez, Antonov, Vojvoda, Sadiku, Amallah, Boya, Gulan (38' Kuzmanovic), 76' Awoniyi (76' Benson), Dione (83' Pierrot), Van Durmen, Leye Zulte Waregem : Bansen, De fauw, Walsh, Burki (46' Marcq), Pletinckx, Bjordal, Seck, Soisalo (36' De Pauw), De Smet (36' Sylla), Harbaoui, Bongonda.Doelpunten : 12' Awoniyi (pen, 1-0), 41' Amallah (2-0), 55' Dione (3-0) Assists : / Scheidsrechter : Put Geel : 24' Amallah, 31' Boya, 70' Seck, 85' De Pauw Rood : / 16. Vanaken (Club Brugge) 10. Malinovskyi (Genk) 9. Marin R. (Standard), Pozuelo (Genk) 8. Benson (Excel Mouscron), Boljevic (Waasland-Beveren), Bongonda (Zulte Waregem), De Pauw (Zulte Waregem), Garcia (Eupen), Mercier (Cercle Brugge), Vormer (Club Brugge), Wesley (Club Brugge) 7. D'Haene K. (Kortrijk) 6. Buta (Antwerp), Carcela (Standard), Chevalier (Kortrijk), Dompé (Gent), Saelemaekers (Anderlecht), Uronen (Genk) 5. Botaka (STVV), Bruno M. (Charleroi), Gholizadeh (Charleroi), Jukleröd (Antwerp), Landry Dimata (Anderlecht), Limbombe S. (Gent), Mbokani (Antwerp), Mpoku (Standard), Samatta (Genk) 4. Acolatse (STVV), Ampomah (Waasland-Beveren), Bjordal H. (Zulte Waregem), David (Gent), De Sart A. (STVV), Etienne (Cercle Brugge), Faik (Zulte Waregem), Garcia P. (STVV), Heynen (Genk), Kamada (STVV), Maehle (Genk), Mboyo (Kortrijk), Refaelov (Antwerp), Rodrigues (Antwerp), Schryvers (Waasland-Beveren), Stojanovic J. (Kortrijk), Tormin (Cercle Brugge), Trebel (Anderlecht) 3. Amallah (Excel Mouscron), Andrijasevic (Waasland-Beveren), Benavente (Charleroi), Bolasie (Anderlecht), Boli Y. (STVV), Capon (Oostende), Chakvetadze (Gent), De Ridder (Lokeren), De Sart (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Diatta (Club Brugge), Djenepo (Standard), Fai C. (Standard), Ilaimaharitra (Charleroi), Koita (Kortrijk), Kosanovic (Standard), Kums (Anderlecht), Lestienne (Standard), Marinos (Charleroi), Miric (Lokeren), Ndongala (Genk), Odjidja (Gent), Osimhen (Charleroi), Saroka (Lokeren), Schrijvers (Club Brugge), Skulason A. (Lokeren), Trossard (Genk), Vandendriessche (Oostende), Verschaeren (Anderlecht), Verstraete (Gent), Verstraete L. (Waasland-Beveren)