VOETBAL NATIONAAL SPEELDAG 17 - 29-30 NOVEMBER 1 DECEMBER

Voetbal nationaal speeldag 17 - 29-30 november 1 december

KLASSEMENT SPELERS - KLASSEMENT GEMIDDELDEN

1. Vormer Ruud (Club Brugge) 6,56 (16w)

2. Owusu Elisha (Gent) 6,53 (15w)

3. Van Crombrugge Hendrik (Anderl.) 6,35 (17w)

4. Peeters Stef (Cercle Brugge) 6,33 (15w)

5. Odjidja-Ofoe Vadis (Gent) 6,31 (16w)

6. Mbokani Dieumerci (Antwerp) 6,29 (17w)

Larin Cyle (Zulte Waregem) 6,29 (17w)

Mignolet Simon (Club Brugge) 6,29 (14w)

9. Kaya Onur (Mechelen) 6,27 (15w)

Deli Simon (Club Brugge) 6,27 (15w)

11. Kouamé Rominigue (Cercle Brugge) 6,25 (12w)

Boya Frank (Excel Mouscron) 6,25 (16w)

David Jonathan (Gent) 6,25 (16w)

14. Vanaken Hans (Club Brugge) 6,19 (16w)

Morioka Ryota (Charleroi) 6,19 (16w)

TOTAAL KLASSEMENT

1. Van Crombrugge Hendrik (Anderlecht) 108

2. Larin Cyle (Zulte Waregem) 107

Mbokani Dieumerci (Antwerp) 107

4. De Sart Julien (Kortrijk) 105

Vormer Ruud (Club Brugge) 105

Mboyo Ilombe 'Petit-Pelé' (Kortrijk) 105

7. Bastien Samuel (Standard) 104

Peyre Thibaut (Mechelen) 104

9. Kaminski Thomas (Gent) 103

10. Deschacht Olivier (Zulte Waregem) 102

Gavory Nicolas (Standard) 102

12. Dutoit William (Oostende) 101

Bodart Arnaud (Standard) 101

Odjidja-Ofoe Vadis (Gent) 101

15. Vandendriessche Kevin (Oostende) 100

DOELSCHUTTERS

13. Mbokani (Antwerp)

9. Boli Y. (STVV), David (Gent), Jaremtsjoek (Gent), Vanaken (Club Brugge)

7. Chadli N. (Anderlecht), Larin (Zulte Waregem), Okereke (Club Brugge), Refaelov (Antwerp), Rezaei (Charleroi), Samatta (Genk)

6. Bruno G. (Zulte Waregem), Depoitre (Gent), Emond (Standard), Mboyo (Kortrijk), Morioka (Charleroi), Sakala (Oostende), Togui (Mechelen)

5. Amallah (Standard), De Camargo (Mechelen), Diatta (Club Brugge), Lestienne (Standard), Onuachu (Genk), Peeters S. (Cercle Brugge), Roofe (Anderlecht)

4. Bastien (Standard), Berahino (Zulte Waregem), Bezus (Gent), Diagne (Club Brugge), Garcia A. (Excel Mouscron), Lamkel Ze (Antwerp), Schrijvers (Club Brugge), Suzuki (STVV)

3. Bautista (Eupen), Bolingi (Eupen), Bruno M. (Charleroi), Dennis (Club Brugge), Hagi (Genk), Hornby (Kortrijk), Kaya (Mechelen), Milicevic (Eupen), Mpoku (Standard), Ngadeu (Gent), Osabutey (Excel Mouscron), Perica (Excel Mouscron), Rodrigues (Antwerp), Saadi (Cercle Brugge), Storm (Mechelen)

2. Allagui (Excel Mouscron), Amat (Eupen), Badibanga (Waasland-Beveren), Berge (Genk), Bjordal H. (Zulte Waregem), Boljevic (Standard), Botaka (STVV), De Sart (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Dewaest (Genk), Dierckx (Waasland-Beveren), Engvall (Mechelen), Fall M. (Charleroi), Gholizadeh (Charleroi), Guri (Oostende), Hoggas (Cercle Brugge), Kage (Kortrijk), Koita (Waasland-Beveren), Laifis (Standard), Mirallas (Antwerp), Nicholson (Charleroi), Oberlin (Zulte Waregem), Ocansey (Kortrijk), Plastun (Gent), Saelemaekers (Anderlecht), Schoofs (Mechelen), Seck I. (Zulte Waregem), Skulason A. (Oostende), Stojanovic J. (Kortrijk), Sylla I. (Oostende), Tau (Club Brugge), Van der Bruggen (Kortrijk), Vandendriessche (Oostende), Vanlerberghe (Mechelen), Vanzeir (Mechelen), Verschaeren (Anderlecht), Vlap (Anderlecht)

Own-goals:

1. Arslanagic (Antwerp), Blondelle (Eupen), Laifis (Standard), Mignolet (Club Brugge), Saadi (Cercle Brugge), Taravel (Cercle Brugge), Tshibola (Waasland-Beveren), Vandendriessche (Oostende), Vargas (Oostende), Walsh (Zulte Waregem)

Volgende speeldag

06/12 (20 u. 30) Waasland-Beveren - Antwerp, 07/12 (18u) Mechelen - Kortrijk (20u) Gent - Zulte Waregem, Cercle Brugge - Genk (20 u. 30) STVV - Club Brugge, 08/12 (14 u. 30) Excel Mouscron - Standard (18u) Anderlecht - Charleroi (20u) Eupen - Oostende

TOP 10 VAN DE WEEK

1. Daniel Schmidt (STVV) : speelde erg sterk als sluitstuk van een goed georganiseerd STVV. Als Genk er toch eens doorkwam, stond hij pal, onder meer met een spectaculaire redding op een kopbal van Onuachu.

2. Ante Palaversa (Oostende) : de middenvelder was dé man achter de goede seizoenstart van de kustploeg, na een lange blessure was hij er zondagnamiddag weer bij en dirigeerde hij KVO voorbij Anderlecht.

3. Kaveh Rezaei (Charleroi) : zijn moeilijk jaar bij Club Brugge lijkt al helemaal vergeten. Benutte meteen zijn twee eerste kansen van de partij en zette zijn ploeg zo op weg naar een makkelijke zege tegen Waasland-Beveren

4. Wesley Hoedt (Antwerp): hij kreeg al wat kritiek, maar speelde tegen KVM een beresterke wedstrijd, in duel en op interceptie.

5. Selim Amallah (Standard) : ontketend tegenover de man die hem groot bracht, Bernd Storck, toen coach van Mouscron, nu Cercle. Goed voor een doelpunt en een assist.

6. Gianni Bruno (Zulte Waregem): bezorgde Essevee met een heerlijk afstandsschot de zege en bevestigde daarmee zijn topvorm, met zes doelpunten in de laatste negen wedstrijden.

7. Ortwin De Wolf (Eupen): behoedde met enkele fantastische reddingen Eupen voor een nog grotere nederlaag op Zulte Waregem (1-0)

8. Massimo Bruno (Charleroi): sinds drie speeldagen naar een meer centrale rol geschoven op het middenveld, waar hij met zijn snelheid, techniek en energie in bijna alle goede acties van de Zebra's betrokken is.

9. Krépin Diatta (Club Brugge) : heeft er een goeie week opzitten. Uitstekend gestart tegen Mouscron en vaak dreigend voor de rust, en eerder ook al dé man van Istanboel.

10. Roman Bezoes (Gent) : bedankte voor zijn basisplaats, ter vervanging van David op tien, met een knap doelpunt.

Uitslagen Jupiler Pro League 19/20

Uitslagen Jupiler Pro League 19/20

ASSISTS

11. Vormer (Club Brugge)

6. Kaya (Mechelen)

5. David (Gent), Ito (Genk), Odjidja (Gent)

4. Carcela (Standard), Larin (Zulte Waregem), Mbokani (Antwerp), Mboyo (Kortrijk), Storm (Mechelen)

3. Amallah (Standard), Bastien (Standard), Bruno M. (Charleroi), Castro-Montes (Gent), Chadli N. (Anderlecht), D'haese (Oostende), Depoitre (Gent), Diatta (Club Brugge), Heynen (Genk), Lestienne (Standard), Lustig (Gent), Milicevic (Eupen), Mpoku (Standard), Nurio (Charleroi), Osabutey (Excel Mouscron), Schrijvers (Club Brugge), Sula (Waasland-Beveren), Zarandia (Zulte Waregem)

2. Acolatse (STVV), Ajagun (Kortrijk), Antonov (Excel Mouscron), Bataille (Oostende), Benson (Antwerp), Biancone (Cercle Brugge), Botaka (STVV), Buta (Antwerp), Bürki (Zulte Waregem), D'Haene K. (Kortrijk), De Bruyn (STVV), De Sart (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Deli (Club Brugge), Diandy (Charleroi), Engvall (Mechelen), Fai C. (Standard), Foulon (Waasland-Beveren), Garcia A. (Excel Mouscron), Gholizadeh (Charleroi), Govea (Zulte Waregem), Hagi (Genk), Hairemans (Mechelen), Hazard K. (Cercle Brugge), Ilaimaharitra (Charleroi), Maehle (Genk), Mensah G. (Zulte Waregem), Morioka (Charleroi), Olinga (Excel Mouscron), Refaelov (Antwerp), Rodrigues (Antwerp), Roofe (Anderlecht), Sakala (Oostende), Schoofs (Mechelen), Schouterden (Eupen), Sissako (Zulte Waregem), Skulason A. (Oostende), Sousa A. (STVV), Wiegel (Waasland-Beveren)

Scheidsrechters

Scheidsrechters

KRC Genk - STVV 1-2.           Ook onder nieuwe trainer Hannes Wolf blijft de landskampioen op zoek naar zichzelf. In de Limburgse derby bleken de Truienaars (hier Steve De Ridder in duel met Théo Bongonda) te sterk., BELGA
KRC Genk - STVV 1-2. Ook onder nieuwe trainer Hannes Wolf blijft de landskampioen op zoek naar zichzelf. In de Limburgse derby bleken de Truienaars (hier Steve De Ridder in duel met Théo Bongonda) te sterk. © BELGA
Voetbal nationaal speeldag 17 - 29-30 november 1 december 1. Vormer Ruud (Club Brugge) 6,56 (16w) 2. Owusu Elisha (Gent) 6,53 (15w) 3. Van Crombrugge Hendrik (Anderl.) 6,35 (17w) 4. Peeters Stef (Cercle Brugge) 6,33 (15w) 5. Odjidja-Ofoe Vadis (Gent) 6,31 (16w) 6. Mbokani Dieumerci (Antwerp) 6,29 (17w) Larin Cyle (Zulte Waregem) 6,29 (17w) Mignolet Simon (Club Brugge) 6,29 (14w) 9. Kaya Onur (Mechelen) 6,27 (15w) Deli Simon (Club Brugge) 6,27 (15w) 11. Kouamé Rominigue (Cercle Brugge) 6,25 (12w) Boya Frank (Excel Mouscron) 6,25 (16w) David Jonathan (Gent) 6,25 (16w) 14. Vanaken Hans (Club Brugge) 6,19 (16w) Morioka Ryota (Charleroi) 6,19 (16w) 1. Van Crombrugge Hendrik (Anderlecht) 108 2. Larin Cyle (Zulte Waregem) 107 Mbokani Dieumerci (Antwerp) 107 4. De Sart Julien (Kortrijk) 105 Vormer Ruud (Club Brugge) 105 Mboyo Ilombe 'Petit-Pelé' (Kortrijk) 105 7. Bastien Samuel (Standard) 104 Peyre Thibaut (Mechelen) 104 9. Kaminski Thomas (Gent) 103 10. Deschacht Olivier (Zulte Waregem) 102 Gavory Nicolas (Standard) 102 12. Dutoit William (Oostende) 101 Bodart Arnaud (Standard) 101 Odjidja-Ofoe Vadis (Gent) 101 15. Vandendriessche Kevin (Oostende) 100 13. Mbokani (Antwerp) 9. Boli Y. (STVV), David (Gent), Jaremtsjoek (Gent), Vanaken (Club Brugge) 7. Chadli N. (Anderlecht), Larin (Zulte Waregem), Okereke (Club Brugge), Refaelov (Antwerp), Rezaei (Charleroi), Samatta (Genk) 6. Bruno G. (Zulte Waregem), Depoitre (Gent), Emond (Standard), Mboyo (Kortrijk), Morioka (Charleroi), Sakala (Oostende), Togui (Mechelen) 5. Amallah (Standard), De Camargo (Mechelen), Diatta (Club Brugge), Lestienne (Standard), Onuachu (Genk), Peeters S. (Cercle Brugge), Roofe (Anderlecht) 4. Bastien (Standard), Berahino (Zulte Waregem), Bezus (Gent), Diagne (Club Brugge), Garcia A. (Excel Mouscron), Lamkel Ze (Antwerp), Schrijvers (Club Brugge), Suzuki (STVV) 3. Bautista (Eupen), Bolingi (Eupen), Bruno M. (Charleroi), Dennis (Club Brugge), Hagi (Genk), Hornby (Kortrijk), Kaya (Mechelen), Milicevic (Eupen), Mpoku (Standard), Ngadeu (Gent), Osabutey (Excel Mouscron), Perica (Excel Mouscron), Rodrigues (Antwerp), Saadi (Cercle Brugge), Storm (Mechelen) 2. Allagui (Excel Mouscron), Amat (Eupen), Badibanga (Waasland-Beveren), Berge (Genk), Bjordal H. (Zulte Waregem), Boljevic (Standard), Botaka (STVV), De Sart (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Dewaest (Genk), Dierckx (Waasland-Beveren), Engvall (Mechelen), Fall M. (Charleroi), Gholizadeh (Charleroi), Guri (Oostende), Hoggas (Cercle Brugge), Kage (Kortrijk), Koita (Waasland-Beveren), Laifis (Standard), Mirallas (Antwerp), Nicholson (Charleroi), Oberlin (Zulte Waregem), Ocansey (Kortrijk), Plastun (Gent), Saelemaekers (Anderlecht), Schoofs (Mechelen), Seck I. (Zulte Waregem), Skulason A. (Oostende), Stojanovic J. (Kortrijk), Sylla I. (Oostende), Tau (Club Brugge), Van der Bruggen (Kortrijk), Vandendriessche (Oostende), Vanlerberghe (Mechelen), Vanzeir (Mechelen), Verschaeren (Anderlecht), Vlap (Anderlecht) Own-goals: 1. Arslanagic (Antwerp), Blondelle (Eupen), Laifis (Standard), Mignolet (Club Brugge), Saadi (Cercle Brugge), Taravel (Cercle Brugge), Tshibola (Waasland-Beveren), Vandendriessche (Oostende), Vargas (Oostende), Walsh (Zulte Waregem) 06/12 (20 u. 30) Waasland-Beveren - Antwerp, 07/12 (18u) Mechelen - Kortrijk (20u) Gent - Zulte Waregem, Cercle Brugge - Genk (20 u. 30) STVV - Club Brugge, 08/12 (14 u. 30) Excel Mouscron - Standard (18u) Anderlecht - Charleroi (20u) Eupen - Oostende 1. Daniel Schmidt (STVV) : speelde erg sterk als sluitstuk van een goed georganiseerd STVV. Als Genk er toch eens doorkwam, stond hij pal, onder meer met een spectaculaire redding op een kopbal van Onuachu. 2. Ante Palaversa (Oostende) : de middenvelder was dé man achter de goede seizoenstart van de kustploeg, na een lange blessure was hij er zondagnamiddag weer bij en dirigeerde hij KVO voorbij Anderlecht. 3. Kaveh Rezaei (Charleroi) : zijn moeilijk jaar bij Club Brugge lijkt al helemaal vergeten. Benutte meteen zijn twee eerste kansen van de partij en zette zijn ploeg zo op weg naar een makkelijke zege tegen Waasland-Beveren 4. Wesley Hoedt (Antwerp): hij kreeg al wat kritiek, maar speelde tegen KVM een beresterke wedstrijd, in duel en op interceptie. 5. Selim Amallah (Standard) : ontketend tegenover de man die hem groot bracht, Bernd Storck, toen coach van Mouscron, nu Cercle. Goed voor een doelpunt en een assist. 6. Gianni Bruno (Zulte Waregem): bezorgde Essevee met een heerlijk afstandsschot de zege en bevestigde daarmee zijn topvorm, met zes doelpunten in de laatste negen wedstrijden. 7. Ortwin De Wolf (Eupen): behoedde met enkele fantastische reddingen Eupen voor een nog grotere nederlaag op Zulte Waregem (1-0) 8. Massimo Bruno (Charleroi): sinds drie speeldagen naar een meer centrale rol geschoven op het middenveld, waar hij met zijn snelheid, techniek en energie in bijna alle goede acties van de Zebra's betrokken is. 9. Krépin Diatta (Club Brugge) : heeft er een goeie week opzitten. Uitstekend gestart tegen Mouscron en vaak dreigend voor de rust, en eerder ook al dé man van Istanboel. 10. Roman Bezoes (Gent) : bedankte voor zijn basisplaats, ter vervanging van David op tien, met een knap doelpunt. Uitslagen Jupiler Pro League 19/20 11. Vormer (Club Brugge) 6. Kaya (Mechelen) 5. David (Gent), Ito (Genk), Odjidja (Gent) 4. Carcela (Standard), Larin (Zulte Waregem), Mbokani (Antwerp), Mboyo (Kortrijk), Storm (Mechelen) 3. Amallah (Standard), Bastien (Standard), Bruno M. (Charleroi), Castro-Montes (Gent), Chadli N. (Anderlecht), D'haese (Oostende), Depoitre (Gent), Diatta (Club Brugge), Heynen (Genk), Lestienne (Standard), Lustig (Gent), Milicevic (Eupen), Mpoku (Standard), Nurio (Charleroi), Osabutey (Excel Mouscron), Schrijvers (Club Brugge), Sula (Waasland-Beveren), Zarandia (Zulte Waregem) 2. Acolatse (STVV), Ajagun (Kortrijk), Antonov (Excel Mouscron), Bataille (Oostende), Benson (Antwerp), Biancone (Cercle Brugge), Botaka (STVV), Buta (Antwerp), Bürki (Zulte Waregem), D'Haene K. (Kortrijk), De Bruyn (STVV), De Sart (Kortrijk), De fauw (Zulte Waregem), Deli (Club Brugge), Diandy (Charleroi), Engvall (Mechelen), Fai C. (Standard), Foulon (Waasland-Beveren), Garcia A. (Excel Mouscron), Gholizadeh (Charleroi), Govea (Zulte Waregem), Hagi (Genk), Hairemans (Mechelen), Hazard K. (Cercle Brugge), Ilaimaharitra (Charleroi), Maehle (Genk), Mensah G. (Zulte Waregem), Morioka (Charleroi), Olinga (Excel Mouscron), Refaelov (Antwerp), Rodrigues (Antwerp), Roofe (Anderlecht), Sakala (Oostende), Schoofs (Mechelen), Schouterden (Eupen), Sissako (Zulte Waregem), Skulason A. (Oostende), Sousa A. (STVV), Wiegel (Waasland-Beveren) Scheidsrechters