BNXT League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Bergen - Leuven Bears24/09/202171 - 68
Limburg - Antwerpen24/09/202172 - 81
Brussels - Oostende24/09/202151 - 105
Aalst - Luik24/09/202177 - 71
Mechelen - Charleroi24/09/202182 - 68
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Oostende - Leuven Bears26/09/202179 - 56
Charleroi - Antwerpen26/09/202165 - 83
Limburg - Bergen26/09/202167 - 68
Brussels - Aalst26/09/202178 - 72
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Antwerpen - Mechelen29/09/202185 - 90
Leuven Bears - Limburg29/09/202173 - 59
Oostende - Luik29/09/202198 - 64
Bergen - Brussels29/09/2021103 - 69
Aalst - Charleroi29/09/202155 - 68
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Luik - Leuven Bears01/10/202194 - 97
Limburg - Charleroi01/10/202167 - 72
Antwerpen - Bergen02/10/202173 - 62
Oostende - Aalst02/10/202189 - 84
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Luik - Bergen08/10/202172 - 84
Limburg - Oostende08/10/202181 - 88
Mechelen - Aalst09/10/202171 - 77
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Bergen - Charleroi16/10/202183 - 73
Aalst - Limburg16/10/202179 - 72
Oostende - Mechelen16/10/202189 - 76
Brussels - Luik17/10/202190 - 98
Leuven Bears - Antwerpen17/10/202184 - 67
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Luik - Antwerpen22/10/202175 - 100
Limburg - Brussels22/10/202172 - 69
Charleroi - Oostende22/10/202172 - 73
Aalst - Leuven Bears23/10/202168 - 57
Mechelen - Bergen23/10/202188 - 86
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Antwerpen - Brussels01/11/202180 - 74
Luik - Aalst05/11/202170 - 55
Bergen - Limburg06/11/202186 - 90
Leuven Bears - Mechelen06/11/202175 - 69
Antwerpen - Oostende07/11/202185 - 88
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Charleroi - Luik12/11/202183 - 72
Leuven Bears - Brussels12/11/202177 - 62
Mechelen - Limburg13/11/202189 - 86
Aalst - Antwerpen13/11/202169 - 91
Oostende - Bergen14/11/202179 - 53
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Charleroi - Leuven Bears16/11/202175 - 64
Limburg - Leuven Bears19/11/202172 - 71
Brussels - Bergen19/11/202185 - 88
Mechelen - Luik19/11/202182 - 72
Aalst - Oostende20/11/202174 - 79
Antwerpen - Charleroi21/11/202190 - 81
Brussels - Mechelen21/11/202176 - 112
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Charleroi - Mechelen17/12/202179 - 88
Oostende - Brussels18/12/202180 - 78
Antwerpen - Leuven Bears19/12/202168 - 88
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Charleroi - Aalst22/12/202174 - 70
Brussels - Antwerpen22/12/202165 - 103
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Antwerpen - Luik26/12/202187 - 66
Brussels - Limburg26/12/202177 - 82
Leuven Bears - Bergen26/12/202196 - 91
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Bergen - Oostende07/01/202270 - 88
Luik - Brussels07/01/202271 - 86
Leuven Bears - Aalst07/01/2022103 - 73
Mechelen - Antwerpen07/01/202279 - 75
Limburg - Mechelen09/01/202278 - 98
Luik - Oostende09/01/202265 - 112
Antwerpen - Aalst09/01/2022103 - 95
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Luik - Charleroi14/01/202265 - 91
Bergen - Mechelen15/01/202282 - 81
Leuven Bears - Oostende15/01/202277 - 90
Aalst - Brussels15/01/202278 - 62
Leuven Bears - Luik18/01/202278 - 62
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Brussels - Charleroi26/01/202271 - 85
Luik - Limburg26/01/202279 - 92
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Bergen - Aalst29/01/202287 - 84
Limburg - Luik29/01/202286 - 83
Charleroi - Brussels29/01/202277 - 68
Oostende - Antwerpen29/01/2022111 - 91
Mechelen - Leuven Bears29/01/202274 - 65
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Limburg - Aalst09/02/202290 - 73
Charleroi - Bergen09/02/202270 - 73
Luik - Mechelen09/02/202299 - 103
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Bergen - Antwerpen12/02/202283 - 71
Mechelen - Oostende12/02/202276 - 79
Charleroi - Limburg13/02/202281 - 84
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Leuven Bears - Charleroi16/02/202287 - 92
Mechelen - Brussels16/02/202279 - 74
Aalst - Bergen16/02/202268 - 69
Oostende - Limburg18/02/202299 - 82
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Brussels - Leuven Bears20/02/202270 - 75
Antwerpen - Limburg20/02/202294 - 82
Bergen - Luik20/02/202267 - 61
Oostende - Charleroi20/02/2022100 - 90
Aalst - Mechelen20/02/202287 - 92
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGPPTP
Oostende181801626132536
Mechelen181351529143231
Bergen181261406138330
Antwerpen181171527142929
Leuven Bears181081391133628
Charleroi18991396137527
Limburg188101414146026
Aalst185131338142623
Luik182161339156820
Brussels182161305153720
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | GP - Gemaakte doelpunten | PT - Punten tegen | P - Puntentotaal