Top Division 1 heren

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Oostende A - Waregem06/09/201964 - 76
Gent - Donza07/09/201962 - 63
Melsele A - Limburg B07/09/201989 - 78
BC Guco Lier Vzw A - Oxaco BBC Boechout - A07/09/201979 - 60
Gembo - Brussel A07/09/201995 - 68
Sijsele A - Spirou Ch B07/09/201962 - 54
Lommel A - M. Ieper A06/10/201978 - 92
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Waregem - Sijsele A14/09/201997 - 89
Donza - Lommel A14/09/201977 - 43
M. Ieper A - BC Guco Lier Vzw A14/09/201972 - 65
Oxaco BBC Boechout - A - Gent14/09/201973 - 72
Spirou Ch B - Oostende A15/09/201965 - 50
Brussel A - Melsele A15/09/201976 - 90
Limburg B - Gembo15/09/201977 - 82
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Oostende A - Sijsele A20/09/201955 - 68
Lommel A - Oxaco BBC Boechout - A21/09/201972 - 84
Limburg B - Brussel A22/09/201984 - 85
Melsele A - Donza22/09/201991 - 84
BC Guco Lier Vzw A - Waregem22/09/201970 - 75
Gent - Spirou Ch B22/09/201969 - 64
Gembo - M. Ieper A31/10/201992 - 84
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Oostende A - BC Guco Lier Vzw A27/09/201974 - 76
Waregem - Gent28/09/201943 - 91
Donza - Limburg B28/09/201971 - 80
M. Ieper A - Melsele A28/09/201973 - 67
Oxaco BBC Boechout - A - Brussel A28/09/201966 - 73
Sijsele A - Gembo29/09/201977 - 87
Spirou Ch B - Lommel A15/11/201964 - 62
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Oostende A - Gent11/10/201981 - 102
Waregem - Lommel A12/10/201974 - 97
Sijsele A - BC Guco Lier Vzw A12/10/201968 - 79
M. Ieper A - Limburg B12/10/201980 - 74
Oxaco BBC Boechout - A - Melsele A12/10/201978 - 83
Spirou Ch B - Gembo13/10/201963 - 65
Donza - Brussel A13/10/201978 - 71
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Donza - M. Ieper A19/10/201957 - 71
Gembo - Oostende A19/10/201984 - 52
Melsele A - Waregem19/10/201977 - 66
Brussel A - Spirou Ch B20/10/201957 - 63
Gent - BC Guco Lier Vzw A19/11/201999 - 68
Lommel A - Sijsele A01/02/2020109 - 87
Limburg B - Oxaco BBC Boechout - A02/02/202092 - 78
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Oostende A - Lommel A25/10/201972 - 81
Waregem - Limburg B26/10/201983 - 75
Sijsele A - Gent26/10/201971 - 74
M. Ieper A - Brussel A26/10/201974 - 65
Oxaco BBC Boechout - A - Donza26/10/201977 - 60
BC Guco Lier Vzw A - Gembo27/10/201968 - 81
Spirou Ch B - Melsele A27/10/201971 - 68
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Limburg B - Sijsele A01/11/201997 - 65
Melsele A - BC Guco Lier Vzw A02/11/201983 - 89
Donza - Spirou Ch B02/11/201978 - 63
Lommel A - Gent02/11/2019100 - 90
Gembo - Waregem02/11/201974 - 73
M. Ieper A - Oxaco BBC Boechout - A02/11/201985 - 78
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Oostende A - Donza08/11/201968 - 79
Waregem - Brussel A09/11/201991 - 68
Gent - Limburg B09/11/2019103 - 72
Sijsele A - Melsele A09/11/201972 - 90
BC Guco Lier Vzw A - Lommel A09/11/201971 - 70
Oxaco BBC Boechout - A - Gembo09/11/201981 - 79
Spirou Ch B - M. Ieper A10/11/201961 - 65
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Spirou Ch B - Oxaco BBC Boechout - A22/11/201974 - 72
Oostende A - M. Ieper A22/11/201961 - 106
Waregem - Donza23/11/201986 - 80
Gent - Gembo23/11/201989 - 68
Sijsele A - Brussel A23/11/201975 - 77
BC Guco Lier Vzw A - Limburg B23/11/201964 - 88
Lommel A - Melsele A23/11/201990 - 93
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Brussel A - BC Guco Lier Vzw A30/11/201975 - 83
Donza - Sijsele A30/11/201995 - 82
Melsele A - Oostende A30/11/201982 - 76
Gembo - Lommel A30/11/201979 - 68
M. Ieper A - Gent30/11/201968 - 59
Oxaco BBC Boechout - A - Waregem30/11/201985 - 86
Limburg B - Spirou Ch B01/12/201999 - 68
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Oostende A - Oxaco BBC Boechout - A06/12/201955 - 79
Waregem - Spirou Ch B07/12/201993 - 58
Gent - Brussel A07/12/201975 - 63
Sijsele A - M. Ieper A07/12/201972 - 77
Lommel A - Limburg B07/12/201977 - 70
Gembo - Melsele A07/12/201973 - 65
BC Guco Lier Vzw A - Donza08/12/201984 - 69
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Limburg B - Oostende A14/12/201988 - 55
Melsele A - Gent14/12/201994 - 84
Lommel A - Brussel A14/12/201991 - 62
M. Ieper A - Waregem14/12/201980 - 56
Oxaco BBC Boechout - A - Sijsele A14/12/201969 - 67
Spirou Ch B - BC Guco Lier Vzw A15/12/201972 - 74
Donza - Gembo15/12/201971 - 82
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Waregem - Oostende A04/01/202080 - 49
Donza - Gent04/01/202056 - 69
M. Ieper A - Lommel A04/01/202076 - 68
Oxaco BBC Boechout - A - BC Guco Lier Vzw A04/01/202098 - 96
Spirou Ch B - Sijsele A05/01/202081 - 59
Brussel A - Gembo05/01/202097 - 71
Limburg B - Melsele A05/01/202062 - 71
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Oostende A - Spirou Ch B10/01/202067 - 72
Gent - Oxaco BBC Boechout - A11/01/202086 - 72
Melsele A - Brussel A11/01/202072 - 75
Sijsele A - Waregem11/01/202062 - 67
Lommel A - Donza11/01/202091 - 79
Gembo - Limburg B11/01/202073 - 104
BC Guco Lier Vzw A - M. Ieper A12/01/202067 - 86
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Brussel A - Limburg B18/01/202071 - 69
Waregem - BC Guco Lier Vzw A18/01/202089 - 77
Donza - Melsele A18/01/202091 - 74
M. Ieper A - Gembo18/01/202093 - 80
Oxaco BBC Boechout - A - Lommel A18/01/202096 - 76
Spirou Ch B - Gent19/01/202072 - 85
Sijsele A - Oostende A19/01/202074 - 69
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Limburg B - Donza25/01/202071 - 75
Gent - Waregem25/01/202092 - 88
Melsele A - M. Ieper A25/01/202095 - 96
Lommel A - Spirou Ch B25/01/202088 - 59
Gembo - Sijsele A25/01/202082 - 65
BC Guco Lier Vzw A - Oostende A26/01/202087 - 47
Brussel A - Oxaco BBC Boechout - A26/01/202075 - 73
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Brussel A - Donza08/02/202073 - 71
Gent - Oostende A08/02/202090 - 61
Melsele A - Oxaco BBC Boechout - A08/02/202086 - 71
Lommel A - Waregem08/02/202075 - 77
Gembo - Spirou Ch B08/02/202079 - 46
BC Guco Lier Vzw A - Sijsele A09/02/2020
Limburg B - M. Ieper A09/02/2020
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Spirou Ch B - Brussel A14/02/202061 - 73
Waregem - Melsele A15/02/202081 - 89
Sijsele A - Lommel A15/02/202083 - 84
M. Ieper A - Donza15/02/202082 - 75
Oxaco BBC Boechout - A - Limburg B15/02/202057 - 62
BC Guco Lier Vzw A - Gent16/02/202086 - 96
Oostende A - Gembo16/02/202069 - 92
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Gent - Sijsele A22/02/202094 - 82
Brussel A - M. Ieper A22/02/202074 - 90
Melsele A - Spirou Ch B22/02/202078 - 83
Lommel A - Oostende A22/02/202078 - 75
Gembo - BC Guco Lier Vzw A22/02/202074 - 84
Limburg B - Waregem23/02/202066 - 69
Donza - Oxaco BBC Boechout - A09/04/2020
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Donza - Oostende A29/02/202096 - 68
Lommel A - BC Guco Lier Vzw A29/02/202087 - 65
Gembo - Oxaco BBC Boechout - A29/02/202061 - 62
M. Ieper A - Spirou Ch B29/02/202080 - 55
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Melsele A - Sijsele A01/03/202097 - 88
Brussel A - Waregem01/03/202073 - 63
Limburg B - Gent01/03/202096 - 84
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Spirou Ch B - Donza06/03/202059 - 64
Oostende A - Brussel A06/03/202075 - 79
Waregem - Gembo07/03/2020
Gent - Lommel A07/03/202095 - 80
Sijsele A - Limburg B07/03/202078 - 87
Oxaco BBC Boechout - A - M. Ieper A07/03/202073 - 92
BC Guco Lier Vzw A - Melsele A08/03/202092 - 86
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Brussel A - Sijsele A14/03/2020
Donza - Waregem14/03/2020
Gembo - Gent14/03/2020
M. Ieper A - Oostende A14/03/2020
Oxaco BBC Boechout - A - Spirou Ch B14/03/2020
Melsele A - Lommel A15/03/2020
Limburg B - BC Guco Lier Vzw A15/03/2020
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Brussel A - Oostende A22/03/2020
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Spirou Ch B - Waregem27/03/2020
Brussel A - Gent28/03/2020
Melsele A - Gembo28/03/2020
Donza - BC Guco Lier Vzw A28/03/2020
M. Ieper A - Sijsele A28/03/2020
Oxaco BBC Boechout - A - Oostende A28/03/2020
Limburg B - Lommel A29/03/2020
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Oostende A - Melsele A03/04/2020
Waregem - Oxaco BBC Boechout - A04/04/2020
Gent - M. Ieper A04/04/2020
Lommel A - Gembo04/04/2020
BC Guco Lier Vzw A - Brussel A05/04/2020
Spirou Ch B - Limburg B05/04/2020
Sijsele A - Donza05/04/2020
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Brussel A - Lommel A13/04/2020
Oostende A - Limburg B17/04/2020
Waregem - M. Ieper A18/04/2020
Gent - Melsele A18/04/2020
Sijsele A - Oxaco BBC Boechout - A18/04/2020
Gembo - Donza18/04/2020
BC Guco Lier Vzw A - Spirou Ch B19/04/2020
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGPPTP
M. Ieper A*212011722147261
Gent221661860162154
Gembo*211471653155649
Melsele A221391820174948
Waregem*211381613159147
Lommel A2211111765172044
BC Guco Lier Vzw A*2111101624164943
Brussel A*2111101530161043
Limburg B*2110111691157841
Donza*2110111569154741
Oxaco BBC Boechout - A*219121582161139
Spirou Ch B228141428158738
Sijsele A*213181546172127
Oostende A*210211343173421
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | GP - Gemaakte doelpunten | PT - Punten tegen | P - Puntentotaal