Jupiler Pro League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Club Brugge - Charleroi08/08/20200 - 1
Antwerp - Excel Mouscron08/08/20201 - 1
Standard - Cercle Brugge08/08/20201 - 0
STVV - Gent09/08/20202 - 1
Zulte Waregem - Genk09/08/20201 - 2
Mechelen - Anderlecht09/08/20202 - 2
Kortrijk - Waasland-Beveren09/08/20201 - 3
OH Leuven - Eupen10/08/20201 - 1
Oostende - Beerschot10/08/20201 - 2
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Excel Mouscron - Mechelen14/08/20200 - 1
Genk - OH Leuven15/08/20201 - 1
Gent - Kortrijk15/08/20201 - 2
Charleroi - Oostende15/08/20201 - 0
Cercle Brugge - Antwerp16/08/20202 - 1
Beerschot - Zulte Waregem16/08/20203 - 1
Eupen - Club Brugge16/08/20200 - 4
Anderlecht - STVV16/08/20203 - 1
Waasland-Beveren - Standard17/08/20201 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Kortrijk - Eupen21/08/20200 - 0
Zulte Waregem - Waasland-Beveren22/08/20204 - 1
Mechelen - Cercle Brugge22/08/20202 - 3
OH Leuven - Charleroi22/08/20201 - 3
Antwerp - Gent22/08/20201 - 0
Standard - Genk23/08/20200 - 0
Club Brugge - Beerschot23/08/20200 - 1
Anderlecht - Excel Mouscron23/08/20201 - 1
STVV - Oostende24/08/20200 - 0
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Oostende - Anderlecht28/08/20202 - 2
Eupen - STVV29/08/20201 - 1
Cercle Brugge - Kortrijk29/08/20200 - 1
Waasland-Beveren - OH Leuven29/08/20201 - 3
Excel Mouscron - Zulte Waregem29/08/20200 - 1
Genk - Club Brugge30/08/20201 - 2
Beerschot - Standard30/08/20200 - 3
Charleroi - Antwerp30/08/20202 - 0
Gent - Mechelen30/08/20201 - 0
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Eupen - Gent11/09/20202 - 1
Mechelen - Oostende12/09/20200 - 1
OH Leuven - Standard12/09/20201 - 0
Club Brugge - Waasland-Beveren12/09/20204 - 1
Anderlecht - Cercle Brugge13/09/20202 - 0
STVV - Antwerp13/09/20202 - 3
Zulte Waregem - Charleroi13/09/20200 - 2
Kortrijk - Excel Mouscron13/09/20203 - 0
Beerschot - Genk14/09/20205 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Charleroi - Beerschot18/09/20203 - 1
Oostende - OH Leuven19/09/20203 - 1
Excel Mouscron - Gent19/09/20200 - 1
Waasland-Beveren - Anderlecht19/09/20202 - 4
Zulte Waregem - Club Brugge20/09/20200 - 6
Standard - Kortrijk20/09/20202 - 1
Genk - Mechelen20/09/20203 - 1
Antwerp - Eupen20/09/20202 - 2
Cercle Brugge - STVV21/09/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Kortrijk - Antwerp25/09/20201 - 3
Beerschot - Waasland-Beveren26/09/20203 - 2
Mechelen - STVV26/09/20202 - 0
Gent - OH Leuven26/09/20202 - 3
Standard - Zulte Waregem27/09/20202 - 2
Anderlecht - Eupen27/09/20201 - 1
Club Brugge - Cercle Brugge27/09/20202 - 1
Excel Mouscron - Charleroi27/09/20201 - 1
Genk - Oostende28/09/20202 - 2
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Antwerp - Mechelen02/10/20204 - 1
Waasland-Beveren - Genk03/10/20201 - 1
Eupen - Cercle Brugge03/10/20201 - 2
OH Leuven - Zulte Waregem03/10/20202 - 1
STVV - Kortrijk03/10/20200 - 0
Club Brugge - Anderlecht04/10/20203 - 0
Gent - Beerschot04/10/20205 - 1
Charleroi - Standard04/10/20201 - 2
Oostende - Excel Mouscron04/10/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Anderlecht - OH Leuven18/10/20202 - 2
Standard - Club Brugge18/10/20201 - 1
Genk - Charleroi18/10/20202 - 1
Excel Mouscron - Eupen18/10/20200 - 2
Zulte Waregem - Antwerp18/10/20201 - 3
Cercle Brugge - Gent18/10/20205 - 2
Mechelen - Kortrijk18/10/20201 - 2
Beerschot - STVV18/10/20206 - 3
Waasland-Beveren - Oostende24/11/20202 - 0
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Gent - Genk24/10/20201 - 2
Antwerp - Beerschot24/10/20203 - 2
STVV - Standard24/10/20202 - 0
Oostende - Zulte Waregem24/10/20203 - 0
OH Leuven - Club Brugge24/10/20202 - 1
Kortrijk - Anderlecht24/10/20201 - 3
Cercle Brugge - Excel Mouscron25/11/20201 - 2
Charleroi - Waasland-Beveren02/12/20200 - 2
Eupen - Mechelen03/12/20201 - 1
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Genk - Eupen30/10/20204 - 0
Beerschot - OH Leuven31/10/20204 - 2
Charleroi - Cercle Brugge31/10/20203 - 0
Club Brugge - Mechelen31/10/20202 - 2
Anderlecht - Antwerp01/11/20201 - 0
Standard - Oostende01/11/20201 - 0
Waasland-Beveren - Gent01/11/20201 - 4
Zulte Waregem - Kortrijk02/11/20201 - 1
Excel Mouscron - STVV01/12/20203 - 2
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Mechelen - Charleroi06/11/20203 - 3
Kortrijk - Beerschot07/11/20205 - 5
Eupen - Waasland-Beveren07/11/20201 - 1
STVV - Genk07/11/20201 - 2
Antwerp - Standard08/11/20201 - 1
Oostende - Club Brugge08/11/20201 - 3
Gent - Anderlecht08/11/20201 - 1
Cercle Brugge - Zulte Waregem08/11/20201 - 3
OH Leuven - Excel Mouscron08/12/20202 - 0
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Standard - Eupen21/11/20202 - 2
Waasland-Beveren - Cercle Brugge21/11/20200 - 2
Oostende - Antwerp21/11/20201 - 1
Club Brugge - Kortrijk21/11/20201 - 0
Beerschot - Anderlecht22/11/20202 - 1
Zulte Waregem - Mechelen22/11/20201 - 2
Charleroi - Gent22/11/20200 - 1
Genk - Excel Mouscron22/11/20204 - 1
OH Leuven - STVV23/11/20202 - 2
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Eupen - Charleroi27/11/20203 - 1
Kortrijk - Oostende28/11/20203 - 1
Cercle Brugge - Genk28/11/20201 - 5
Excel Mouscron - Club Brugge28/11/20200 - 0
Mechelen - Beerschot29/11/20202 - 3
Gent - Zulte Waregem29/11/20200 - 3
Anderlecht - Standard29/11/20200 - 0
STVV - Waasland-Beveren29/11/20201 - 1
Antwerp - OH Leuven30/11/20203 - 2
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Zulte Waregem - Anderlecht04/12/20202 - 2
Waasland-Beveren - Excel Mouscron05/12/20202 - 0
Charleroi - Kortrijk05/12/20200 - 0
Club Brugge - STVV05/12/20201 - 0
Genk - Antwerp06/12/20204 - 2
Beerschot - Eupen06/12/20200 - 1
Standard - Mechelen06/12/20202 - 2
Oostende - Gent06/12/20202 - 1
OH Leuven - Cercle Brugge07/12/20202 - 1
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Anderlecht - Genk11/12/20201 - 0
Excel Mouscron - Beerschot12/12/20203 - 1
Cercle Brugge - Oostende12/12/20200 - 1
Kortrijk - OH Leuven12/12/20200 - 3
STVV - Charleroi12/12/20201 - 2
Antwerp - Club Brugge13/12/20200 - 2
Gent - Standard13/12/20202 - 1
Mechelen - Waasland-Beveren13/12/20202 - 3
Eupen - Zulte Waregem29/12/20202 - 3
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Charleroi - Anderlecht18/12/20201 - 0
Zulte Waregem - STVV19/12/20200 - 2
Genk - Kortrijk19/12/20202 - 0
Club Brugge - Gent20/12/20200 - 1
OH Leuven - Mechelen20/12/20201 - 2
Standard - Excel Mouscron20/12/20200 - 1
Waasland-Beveren - Antwerp20/12/20200 - 3
Oostende - Eupen12/01/20211 - 1
Beerschot - Cercle Brugge13/01/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Excel Mouscron - OH Leuven15/12/20202 - 2
Cercle Brugge - Charleroi15/12/20203 - 4
Anderlecht - Oostende15/12/20202 - 1
Antwerp - Zulte Waregem16/12/20200 - 1
Kortrijk - Standard16/12/20202 - 1
Gent - Waasland-Beveren16/12/20203 - 0
Mechelen - Club Brugge17/12/20200 - 3
STVV - Beerschot30/12/20201 - 0
Eupen - Genk06/01/20211 - 4
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Club Brugge - Eupen26/12/20203 - 0
Zulte Waregem - Cercle Brugge26/12/20201 - 0
Kortrijk - Gent26/12/20201 - 0
OH Leuven - Oostende26/12/20201 - 2
Standard - STVV26/12/20201 - 2
Antwerp - Charleroi27/12/20202 - 1
Genk - Waasland-Beveren27/12/20201 - 1
Anderlecht - Beerschot27/12/20202 - 0
Mechelen - Excel Mouscron27/12/20202 - 1
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Eupen - Anderlecht15/01/20212 - 0
Oostende - Kortrijk16/01/20212 - 1
Excel Mouscron - Genk16/01/20212 - 0
Waasland-Beveren - Zulte Waregem16/01/20211 - 5
Charleroi - Mechelen16/01/20210 - 1
Gent - Antwerp17/01/20210 - 1
Cercle Brugge - Standard17/01/20210 - 1
Beerschot - Club Brugge17/01/20210 - 3
STVV - OH Leuven17/01/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Anderlecht - Waasland-Beveren22/01/20210 - 0
Mechelen - Eupen23/01/20213 - 0
STVV - Excel Mouscron23/01/20210 - 2
Kortrijk - Cercle Brugge23/01/20211 - 2
Antwerp - Oostende23/01/20211 - 2
Club Brugge - Genk24/01/20213 - 2
Zulte Waregem - Beerschot24/01/20210 - 3
Standard - Charleroi24/01/20213 - 2
OH Leuven - Gent24/01/20210 - 3
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Eupen - Antwerp26/01/20210 - 2
Waasland-Beveren - Mechelen26/01/20212 - 3
Excel Mouscron - Anderlecht26/01/20211 - 1
Genk - Zulte Waregem27/01/20213 - 2
Beerschot - Kortrijk27/01/20210 - 0
Gent - STVV27/01/20211 - 1
Charleroi - OH Leuven27/01/20211 - 1
Cercle Brugge - Club Brugge28/01/20211 - 2
Oostende - Standard28/01/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Antwerp - Waasland-Beveren29/01/20213 - 2
Mechelen - Genk30/01/20210 - 0
Eupen - Excel Mouscron30/01/20211 - 1
OH Leuven - Beerschot30/01/20210 - 1
Kortrijk - Charleroi30/01/20211 - 3
Club Brugge - Standard31/01/20213 - 1
Zulte Waregem - Oostende31/01/20212 - 1
Anderlecht - Gent31/01/20210 - 0
STVV - Cercle Brugge31/01/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Excel Mouscron - Kortrijk05/02/20210 - 3
Oostende - STVV06/02/20213 - 1
Waasland-Beveren - Club Brugge06/02/20210 - 2
Cercle Brugge - Mechelen06/02/20210 - 1
Standard - OH Leuven06/02/20211 - 1
Beerschot - Antwerp07/02/20211 - 2
Charleroi - Zulte Waregem07/02/20211 - 1
Genk - Anderlecht07/02/20211 - 2
Gent - Eupen07/02/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Excel Mouscron - Waasland-Beveren19/01/20211 - 1
Anderlecht - Charleroi19/01/20213 - 0
Kortrijk - STVV20/01/20210 - 2
Eupen - Beerschot20/01/20213 - 1
Mechelen - Standard20/01/20210 - 4
Club Brugge - Oostende20/01/20212 - 1
Antwerp - Cercle Brugge20/01/20211 - 0
Zulte Waregem - OH Leuven21/01/20212 - 3
Genk - Gent21/01/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
OH Leuven - Kortrijk12/02/20213 - 1
STVV - Zulte Waregem13/02/20211 - 2
Standard - Antwerp14/02/20211 - 1
Beerschot - Mechelen14/02/20211 - 2
Cercle Brugge - Anderlecht14/02/20210 - 0
Gent - Excel Mouscron15/02/20214 - 0
Oostende - Genk17/02/20213 - 1
Waasland-Beveren - Eupen17/02/20211 - 0
Charleroi - Club Brugge12/03/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Mechelen - Gent19/02/20211 - 1
Eupen - Oostende20/02/20211 - 1
Excel Mouscron - Cercle Brugge20/02/20211 - 2
Waasland-Beveren - Charleroi20/02/20211 - 1
Anderlecht - Kortrijk21/02/20210 - 2
Zulte Waregem - Standard21/02/20213 - 2
Genk - Beerschot21/02/20211 - 2
Antwerp - STVV21/02/20210 - 0
Club Brugge - OH Leuven22/02/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Charleroi - Genk26/02/20211 - 2
Cercle Brugge - Waasland-Beveren27/02/20212 - 0
Oostende - Mechelen27/02/20212 - 0
Kortrijk - Zulte Waregem27/02/20211 - 2
Standard - Anderlecht28/02/20211 - 3
Beerschot - Excel Mouscron28/02/20212 - 2
STVV - Eupen28/02/20210 - 2
OH Leuven - Antwerp01/03/20212 - 0
Gent - Club Brugge15/03/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Charleroi - STVV05/03/20210 - 0
Eupen - OH Leuven06/03/20213 - 3
Waasland-Beveren - Beerschot06/03/20211 - 2
Antwerp - Kortrijk06/03/20214 - 2
Excel Mouscron - Standard07/03/20211 - 0
Club Brugge - Zulte Waregem07/03/20213 - 0
Anderlecht - Mechelen07/03/20211 - 1
Genk - Cercle Brugge07/03/20212 - 0
Gent - Oostende08/03/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Zulte Waregem - Excel Mouscron09/01/20211 - 0
Cercle Brugge - Eupen09/01/20211 - 2
Kortrijk - Genk09/01/20212 - 1
Oostende - Charleroi09/01/20213 - 2
Beerschot - Gent10/01/20211 - 1
OH Leuven - Anderlecht10/01/20211 - 0
Mechelen - Antwerp10/01/20213 - 0
STVV - Club Brugge10/01/20211 - 2
Standard - Waasland-Beveren11/01/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Genk - Standard19/03/20212 - 2
Excel Mouscron - Oostende20/03/20210 - 1
Eupen - Kortrijk20/03/20212 - 0
Club Brugge - Antwerp21/03/20210 - 2
Mechelen - OH Leuven21/03/20212 - 2
Anderlecht - Zulte Waregem21/03/20214 - 1
Gent - Cercle Brugge21/03/20211 - 0
Waasland-Beveren - STVV06/04/20212 - 4
Beerschot - Charleroi07/04/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Oostende - Waasland-Beveren03/04/20210 - 2
Zulte Waregem - Eupen03/04/20212 - 1
Kortrijk - Club Brugge03/04/20211 - 2
Cercle Brugge - Beerschot04/04/20212 - 1
Standard - Gent04/04/20212 - 1
Charleroi - Excel Mouscron04/04/20211 - 1
OH Leuven - Genk05/04/20212 - 3
STVV - Mechelen05/04/20212 - 1
Antwerp - Anderlecht05/04/20211 - 4
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Eupen - Standard09/04/20210 - 4
Cercle Brugge - OH Leuven10/04/20213 - 0
Mechelen - Zulte Waregem10/04/20214 - 2
Gent - Charleroi10/04/20214 - 0
Genk - STVV11/04/20214 - 0
Waasland-Beveren - Kortrijk11/04/20213 - 4
Anderlecht - Club Brugge11/04/20212 - 1
Beerschot - Oostende11/04/20211 - 2
Excel Mouscron - Antwerp12/04/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Charleroi - Eupen17/04/2021
Antwerp - Genk17/04/2021
Oostende - Cercle Brugge18/04/2021
OH Leuven - Waasland-Beveren18/04/2021
Kortrijk - Mechelen18/04/2021
STVV - Anderlecht18/04/2021
Standard - Beerschot18/04/2021
Club Brugge - Excel Mouscron18/04/2021
Zulte Waregem - Gent18/04/2021
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Club Brugge332364692473
Antwerp3317106544657
Genk331698654556
Anderlecht3314613503455
Oostende3315117484052
Beerschot3314145586147
Standard33121011494147
Zulte Waregem3314154516246
Gent3313137484046
Mechelen3312129505345
OH Leuven3312129535745
Charleroi3311139444642
Eupen3391113415340
Kortrijk3311166435339
STVV3310158415138
Cercle Brugge3311202395035
Excel Mouscron3371610305031
Waasland-Beveren337197426928
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal