Jupiler Pro League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Genk - Kortrijk26/07/20192 - 1
Cercle Brugge - Standard27/07/20190 - 2
STVV - Excel Mouscron27/07/20190 - 1
Zulte Waregem - Mechelen27/07/20190 - 2
Waasland-Beveren - Club Brugge27/07/20191 - 3
Anderlecht - Oostende28/07/20191 - 2
Charleroi - Gent28/07/20191 - 1
Eupen - Antwerp28/07/20191 - 4
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Club Brugge - STVV02/08/20196 - 0
Standard - Zulte Waregem03/08/20194 - 0
Kortrijk - Charleroi03/08/20191 - 1
Oostende - Cercle Brugge03/08/20193 - 1
Mechelen - Genk03/08/20193 - 1
Gent - Eupen04/08/20196 - 1
Excel Mouscron - Anderlecht04/08/20190 - 0
Antwerp - Waasland-Beveren04/08/20194 - 1
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Anderlecht - Mechelen09/08/20190 - 0
Oostende - Club Brugge10/08/20190 - 2
Eupen - Waasland-Beveren10/08/20191 - 1
Cercle Brugge - Kortrijk10/08/20191 - 3
Genk - Zulte Waregem10/08/20190 - 2
STVV - Standard11/08/20192 - 1
Charleroi - Antwerp11/08/20192 - 1
Excel Mouscron - Gent11/08/20192 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Club Brugge - Eupen16/08/20190 - 0
Kortrijk - Anderlecht17/08/20194 - 2
Mechelen - Cercle Brugge17/08/20193 - 1
Waasland-Beveren - Genk17/08/20190 - 4
Standard - Excel Mouscron18/08/20194 - 1
Antwerp - STVV18/08/20192 - 0
Gent - Oostende18/08/20192 - 0
Zulte Waregem - Charleroi19/08/20193 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Genk - Anderlecht23/08/20191 - 0
STVV - Zulte Waregem24/08/20190 - 0
Cercle Brugge - Waasland-Beveren24/08/20191 - 0
Oostende - Mechelen24/08/20192 - 1
Standard - Kortrijk25/08/20192 - 1
Excel Mouscron - Eupen25/08/20192 - 0
Antwerp - Gent21/11/20193 - 2
Charleroi - Club Brugge29/01/20200 - 0
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Mechelen - Excel Mouscron30/08/20192 - 2
Eupen - STVV31/08/20190 - 2
Kortrijk - Oostende31/08/20192 - 2
Waasland-Beveren - Charleroi31/08/20190 - 4
Club Brugge - Genk01/09/20191 - 1
Anderlecht - Standard01/09/20191 - 0
Zulte Waregem - Antwerp01/09/20192 - 0
Gent - Cercle Brugge01/09/20193 - 2
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Charleroi - Genk13/09/20192 - 1
Oostende - Standard14/09/20191 - 4
Eupen - Zulte Waregem14/09/20191 - 1
STVV - Waasland-Beveren14/09/20191 - 1
Cercle Brugge - Club Brugge14/09/20190 - 2
Anderlecht - Antwerp15/09/20191 - 2
Gent - Mechelen15/09/20193 - 0
Excel Mouscron - Kortrijk15/09/20192 - 0
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Standard - Eupen22/09/20193 - 0
Club Brugge - Anderlecht22/09/20192 - 1
Genk - Oostende22/09/20193 - 1
Kortrijk - Mechelen22/09/20192 - 3
Antwerp - Cercle Brugge22/09/20193 - 1
Charleroi - STVV22/09/20190 - 3
Zulte Waregem - Gent22/09/20192 - 2
Waasland-Beveren - Excel Mouscron22/09/20191 - 1
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Anderlecht - Waasland-Beveren29/09/20190 - 0
Standard - Charleroi29/09/20191 - 1
Mechelen - Club Brugge29/09/20190 - 5
STVV - Genk29/09/20193 - 3
Oostende - Antwerp29/09/20191 - 1
Excel Mouscron - Zulte Waregem29/09/20192 - 2
Gent - Kortrijk29/09/20192 - 0
Cercle Brugge - Eupen29/09/20191 - 2
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Charleroi - Anderlecht04/10/20191 - 2
Eupen - Mechelen05/10/20190 - 2
Zulte Waregem - Cercle Brugge05/10/20196 - 0
Waasland-Beveren - Oostende05/10/20193 - 1
Kortrijk - STVV05/10/20194 - 0
Club Brugge - Gent06/10/20194 - 0
Antwerp - Standard06/10/20192 - 2
Genk - Excel Mouscron06/10/20192 - 1
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Excel Mouscron - Club Brugge18/10/20190 - 1
Standard - Genk19/10/20191 - 0
Oostende - Eupen19/10/20192 - 3
Kortrijk - Zulte Waregem19/10/20192 - 0
Gent - Waasland-Beveren19/10/20192 - 0
Mechelen - Antwerp20/10/20193 - 1
Anderlecht - STVV20/10/20194 - 1
Cercle Brugge - Charleroi20/10/20190 - 3
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Eupen - Anderlecht25/10/20190 - 0
Antwerp - Kortrijk26/10/20193 - 1
Charleroi - Excel Mouscron26/10/20191 - 0
Zulte Waregem - Oostende26/10/20192 - 0
Genk - Cercle Brugge26/10/20191 - 0
Club Brugge - Standard27/10/20191 - 1
STVV - Gent27/10/20190 - 0
Waasland-Beveren - Mechelen27/10/20191 - 3
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Oostende - Charleroi29/10/20190 - 1
Kortrijk - Eupen29/10/20191 - 2
Cercle Brugge - Excel Mouscron29/10/20192 - 2
Mechelen - STVV30/10/20191 - 2
Standard - Waasland-Beveren30/10/20192 - 0
Zulte Waregem - Club Brugge30/10/20190 - 2
Genk - Antwerp30/10/20192 - 2
Anderlecht - Gent31/10/20193 - 3
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Eupen - Genk02/11/20192 - 0
Waasland-Beveren - Zulte Waregem02/11/20191 - 2
Excel Mouscron - Antwerp02/11/20193 - 1
STVV - Oostende02/11/20191 - 0
Club Brugge - Kortrijk02/11/20193 - 0
Anderlecht - Cercle Brugge03/11/20192 - 1
Gent - Standard03/11/20193 - 1
Mechelen - Charleroi03/11/20192 - 2
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Zulte Waregem - Anderlecht08/11/20191 - 2
Charleroi - Eupen09/11/20191 - 0
Cercle Brugge - STVV09/11/20192 - 1
Kortrijk - Waasland-Beveren09/11/20191 - 3
Oostende - Excel Mouscron09/11/20192 - 2
Antwerp - Club Brugge10/11/20192 - 1
Genk - Gent10/11/20190 - 2
Standard - Mechelen10/11/20191 - 2
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Club Brugge - Oostende22/11/20192 - 0
Eupen - Standard23/11/20191 - 2
Waasland-Beveren - Cercle Brugge23/11/20191 - 1
Mechelen - Zulte Waregem23/11/20190 - 2
Excel Mouscron - Genk23/11/20192 - 2
Gent - Antwerp24/11/20191 - 1
Anderlecht - Kortrijk24/11/20190 - 0
STVV - Charleroi24/11/20191 - 3
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Antwerp - Mechelen29/11/20191 - 0
Club Brugge - Excel Mouscron30/11/20191 - 0
Zulte Waregem - Eupen30/11/20191 - 0
Charleroi - Waasland-Beveren30/11/20192 - 0
Genk - STVV30/11/20191 - 2
Oostende - Anderlecht01/12/20193 - 2
Standard - Cercle Brugge01/12/20192 - 1
Kortrijk - Gent01/12/20190 - 2
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Waasland-Beveren - Antwerp06/12/20190 - 4
Mechelen - Kortrijk07/12/20191 - 1
Gent - Zulte Waregem07/12/20192 - 0
Cercle Brugge - Genk07/12/20191 - 2
STVV - Club Brugge07/12/20191 - 2
Excel Mouscron - Standard08/12/20192 - 2
Anderlecht - Charleroi08/12/20190 - 0
Eupen - Oostende08/12/20191 - 0
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Kortrijk - Excel Mouscron13/12/20191 - 2
Antwerp - Eupen14/12/20191 - 0
Zulte Waregem - STVV14/12/20195 - 1
Charleroi - Cercle Brugge14/12/20193 - 0
Genk - Waasland-Beveren14/12/20194 - 1
Standard - Anderlecht15/12/20191 - 1
Club Brugge - Mechelen15/12/20193 - 0
Oostende - Gent15/12/20192 - 1
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Mechelen - Oostende20/12/20191 - 0
Excel Mouscron - Charleroi21/12/20191 - 1
Eupen - Kortrijk21/12/20191 - 2
Cercle Brugge - Zulte Waregem21/12/20192 - 0
Waasland-Beveren - Standard21/12/20192 - 1
Gent - Club Brugge22/12/20191 - 1
Anderlecht - Genk22/12/20192 - 0
STVV - Antwerp22/12/20191 - 1
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Genk - Eupen26/12/20192 - 1
Kortrijk - Cercle Brugge26/12/20191 - 0
Waasland-Beveren - STVV26/12/20191 - 0
Excel Mouscron - Mechelen26/12/20191 - 2
Club Brugge - Zulte Waregem26/12/20194 - 0
Standard - Gent26/12/20190 - 1
Charleroi - Oostende27/12/20195 - 0
Antwerp - Anderlecht27/12/20190 - 0
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Mechelen - Standard17/01/20202 - 3
Eupen - Charleroi18/01/20201 - 1
Oostende - Waasland-Beveren18/01/20200 - 1
STVV - Kortrijk18/01/20202 - 0
Gent - Excel Mouscron18/01/20203 - 1
Cercle Brugge - Antwerp19/01/20201 - 2
Anderlecht - Club Brugge19/01/20201 - 2
Zulte Waregem - Genk19/01/20200 - 3
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Standard - Oostende24/01/20202 - 1
Waasland-Beveren - Eupen25/01/20200 - 1
Excel Mouscron - STVV25/01/20201 - 3
Gent - Genk25/01/20204 - 1
Cercle Brugge - Anderlecht26/01/20201 - 2
Kortrijk - Club Brugge26/01/20202 - 2
Antwerp - Zulte Waregem26/01/20202 - 1
Charleroi - Mechelen11/02/20202 - 1
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Kortrijk - Standard31/01/20203 - 1
Genk - Charleroi01/02/20201 - 0
Oostende - STVV01/02/20201 - 0
Eupen - Cercle Brugge01/02/20201 - 0
Mechelen - Gent01/02/20200 - 3
Club Brugge - Antwerp02/02/20201 - 0
Anderlecht - Excel Mouscron02/02/20201 - 0
Zulte Waregem - Waasland-Beveren02/02/20205 - 0
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Gent - Anderlecht07/02/20201 - 1
Charleroi - Zulte Waregem08/02/20204 - 0
STVV - Eupen08/02/20205 - 2
Cercle Brugge - Mechelen08/02/20203 - 2
Excel Mouscron - Oostende08/02/20203 - 1
Standard - Club Brugge12/02/20200 - 0
Waasland-Beveren - Kortrijk12/02/20201 - 2
Antwerp - Genk13/02/20201 - 1
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Eupen - Gent14/02/20202 - 3
Club Brugge - Waasland-Beveren15/02/20202 - 1
Oostende - Kortrijk15/02/20200 - 3
STVV - Cercle Brugge15/02/20200 - 1
Mechelen - Anderlecht15/02/20202 - 0
Antwerp - Charleroi16/02/20201 - 1
Genk - Standard16/02/20201 - 3
Zulte Waregem - Excel Mouscron16/02/20201 - 2
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Kortrijk - Genk21/02/20200 - 1
Standard - Antwerp22/02/20201 - 0
Excel Mouscron - Cercle Brugge22/02/20200 - 1
Oostende - Zulte Waregem22/02/20201 - 1
Mechelen - Waasland-Beveren22/02/20204 - 0
Club Brugge - Charleroi23/02/20201 - 0
Anderlecht - Eupen23/02/20206 - 1
Gent - STVV23/02/20204 - 1
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
STVV - Mechelen28/02/20200 - 3
Waasland-Beveren - Anderlecht29/02/20200 - 3
Eupen - Excel Mouscron29/02/20202 - 1
Zulte Waregem - Kortrijk29/02/20202 - 2
Antwerp - Oostende29/02/20203 - 1
Genk - Club Brugge01/03/20201 - 2
Charleroi - Standard01/03/20202 - 0
Cercle Brugge - Gent01/03/20201 - 0
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Mechelen - Eupen07/03/20201 - 1
Gent - Charleroi07/03/20201 - 4
Oostende - Genk07/03/20202 - 4
Excel Mouscron - Waasland-Beveren07/03/20201 - 0
Club Brugge - Cercle Brugge07/03/20202 - 1
Standard - STVV07/03/20200 - 0
Anderlecht - Zulte Waregem07/03/20207 - 0
Kortrijk - Antwerp07/03/20200 - 1
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Cercle Brugge - Oostende15/03/2020
Eupen - Club Brugge15/03/2020
Antwerp - Excel Mouscron15/03/2020
Zulte Waregem - Standard15/03/2020
STVV - Anderlecht15/03/2020
Charleroi - Kortrijk15/03/2020
Genk - Mechelen15/03/2020
Waasland-Beveren - Gent15/03/2020
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Club Brugge292117581470
Gent291667593455
Charleroi291559492354
Antwerp291568493253
Standard291487473249
Mechelen2913115464344
Genk2913115454244
Anderlecht2911810452943
Zulte Waregem2910136414936
Excel Mouscron299119384036
Kortrijk299146404433
STVV299146335033
Eupen298156285130
Cercle Brugge297202275423
Oostende296194295822
Waasland-Beveren295195216020
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal