Tweede afdeling ACFF

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
US Givry - S. Waremmien FC28/08/20211 - 1
US Rebecquoise - Stockay-Warfusée28/08/20211 - 0
La Louvière - RC Hamoir28/08/20215 - 0
FC Meux - Durbuy28/08/20214 - 0
Tubeke - Verlaine28/08/20212 - 0
Warnant - Ganshoren29/08/20214 - 1
Solières - Couvin-Mariemb.29/08/20213 - 0
Acren Lessines - SD Jette29/08/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Durbuy - Tubeke04/09/20210 - 1
Stockay-Warfusée - FC Meux05/09/20211 - 1
Verlaine - US Rebecquoise05/09/20210 - 2
SD Jette - Solières05/09/20210 - 3
S. Waremmien FC - Acren Lessines05/09/20210 - 3
Ganshoren - La Louvière05/09/20210 - 4
RC Hamoir - US Givry05/09/20212 - 2
Couvin-Mariemb. - Warnant05/09/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
La Louvière - SD Jette11/09/20210 - 1
US Rebecquoise - RC Hamoir11/09/20210 - 2
FC Meux - Solières11/09/20212 - 2
US Givry - Couvin-Mariemb.11/09/20210 - 2
Tubeke - S. Waremmien FC11/09/20213 - 1
Acren Lessines - Ganshoren12/09/20210 - 3
Warnant - Stockay-Warfusée12/09/20212 - 0
Verlaine - Durbuy12/09/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Durbuy - Acren Lessines18/09/20210 - 2
Couvin-Mariemb. - FC Meux19/09/20210 - 2
Solières - Warnant19/09/20212 - 2
Ganshoren - US Rebecquoise19/09/20211 - 1
S. Waremmien FC - Verlaine19/09/20211 - 2
Stockay-Warfusée - La Louvière19/09/20212 - 4
RC Hamoir - Tubeke19/09/20213 - 2
SD Jette - US Givry19/09/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Durbuy - Ganshoren25/09/20210 - 3
Tubeke - FC Meux25/09/20212 - 2
La Louvière - Solières25/09/20211 - 0
US Rebecquoise - SD Jette25/09/20215 - 2
US Givry - Stockay-Warfusée25/09/20212 - 3
Acren Lessines - RC Hamoir26/09/20212 - 3
Verlaine - Couvin-Mariemb.26/09/20211 - 0
Warnant - S. Waremmien FC26/09/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
FC Meux - La Louvière02/10/20210 - 1
Stockay-Warfusée - Durbuy03/10/20215 - 1
Warnant - US Givry03/10/20211 - 1
RC Hamoir - Verlaine03/10/20212 - 2
SD Jette - Tubeke03/10/20211 - 3
Ganshoren - S. Waremmien FC03/10/20213 - 1
Couvin-Mariemb. - US Rebecquoise03/10/20211 - 1
Solières - Acren Lessines03/10/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Durbuy - SD Jette09/10/20212 - 1
US Rebecquoise - FC Meux09/10/20212 - 5
Tubeke - Stockay-Warfusée09/10/20211 - 3
US Givry - Solières09/10/20211 - 1
La Louvière - Warnant09/10/20211 - 0
Verlaine - Ganshoren10/10/20211 - 3
S. Waremmien FC - RC Hamoir10/10/20211 - 2
Acren Lessines - Couvin-Mariemb.10/10/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
FC Meux - US Givry16/10/20212 - 0
Couvin-Mariemb. - La Louvière17/10/20210 - 1
SD Jette - S. Waremmien FC17/10/20211 - 3
Warnant - Acren Lessines17/10/20213 - 0
Stockay-Warfusée - Verlaine17/10/20211 - 0
Solières - US Rebecquoise17/10/20212 - 1
Ganshoren - Tubeke17/10/20213 - 1
RC Hamoir - Durbuy17/10/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Durbuy - Couvin-Mariemb.23/10/20212 - 3
Tubeke - Solières23/10/20213 - 3
US Rebecquoise - Warnant23/10/20210 - 0
La Louvière - US Givry23/10/20214 - 2
Acren Lessines - FC Meux24/10/20212 - 3
Verlaine - SD Jette24/10/20210 - 2
S. Waremmien FC - Stockay-Warfusée24/10/20212 - 0
Ganshoren - RC Hamoir24/10/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
SD Jette - Ganshoren31/10/20210 - 0
Warnant - Tubeke31/10/20211 - 0
Couvin-Mariemb. - S. Waremmien FC31/10/20211 - 3
Stockay-Warfusée - RC Hamoir31/10/20212 - 3
US Givry - US Rebecquoise31/10/20211 - 2
Solières - Durbuy31/10/20213 - 1
La Louvière - Acren Lessines31/10/20213 - 0
FC Meux - Verlaine31/10/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Durbuy - Warnant06/11/20210 - 5
Tubeke - La Louvière06/11/20211 - 5
RC Hamoir - Couvin-Mariemb.07/11/20212 - 2
S. Waremmien FC - FC Meux07/11/20211 - 2
Verlaine - US Givry07/11/20210 - 2
SD Jette - Stockay-Warfusée07/11/20210 - 2
Ganshoren - Solières07/11/20210 - 1
Acren Lessines - US Rebecquoise07/11/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
La Louvière - S. Waremmien FC13/11/20214 - 0
US Rebecquoise - Durbuy13/11/20212 - 0
US Givry - Tubeke13/11/20213 - 1
FC Meux - SD Jette13/11/20212 - 1
Solières - Stockay-Warfusée14/11/20211 - 2
Warnant - RC Hamoir14/11/20211 - 1
Couvin-Mariemb. - Ganshoren14/11/20210 - 2
Acren Lessines - Verlaine14/11/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Durbuy - La Louvière20/11/20211 - 3
Tubeke - US Rebecquoise20/11/20212 - 1
RC Hamoir - FC Meux21/11/20211 - 1
S. Waremmien FC - Solières21/11/20215 - 6
Stockay-Warfusée - Acren Lessines21/11/20210 - 3
Ganshoren - US Givry21/11/20211 - 0
SD Jette - Couvin-Mariemb.21/11/20213 - 2
Verlaine - Warnant21/11/20211 - 4
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
FC Meux - Ganshoren27/11/2021
La Louvière - Verlaine27/11/2021
US Givry - Durbuy27/11/2021
US Rebecquoise - S. Waremmien FC27/11/2021
Solières - RC Hamoir28/11/2021
Warnant - SD Jette28/11/2021
Couvin-Mariemb. - Stockay-Warfusée28/11/2021
Acren Lessines - Tubeke28/11/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
FC Meux - Warnant04/12/2021
Tubeke - Couvin-Mariemb.04/12/2021
US Givry - Acren Lessines04/12/2021
US Rebecquoise - La Louvière04/12/2021
Stockay-Warfusée - Ganshoren05/12/2021
Solières - Verlaine05/12/2021
RC Hamoir - SD Jette05/12/2021
S. Waremmien FC - Durbuy05/12/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Durbuy - RC Hamoir11/12/2021
La Louvière - FC Meux11/12/2021
S. Waremmien FC - US Givry12/12/2021
Stockay-Warfusée - US Rebecquoise12/12/2021
Couvin-Mariemb. - Solières12/12/2021
Verlaine - Tubeke12/12/2021
SD Jette - Acren Lessines12/12/2021
Ganshoren - Warnant12/12/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Tubeke - SD Jette18/12/2021
FC Meux - Stockay-Warfusée18/12/2021
US Rebecquoise - Solières18/12/2021
US Givry - La Louvière18/12/2021
RC Hamoir - Ganshoren19/12/2021
Warnant - Couvin-Mariemb.19/12/2021
Acren Lessines - Durbuy19/12/2021
Verlaine - S. Waremmien FC19/12/2021
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Durbuy - Verlaine08/01/2022
Stockay-Warfusée - Warnant09/01/2022
RC Hamoir - US Rebecquoise09/01/2022
Solières - La Louvière09/01/2022
Couvin-Mariemb. - US Givry09/01/2022
S. Waremmien FC - Tubeke09/01/2022
SD Jette - FC Meux09/01/2022
Ganshoren - Acren Lessines09/01/2022
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
US Givry - SD Jette15/01/2022
FC Meux - Couvin-Mariemb.15/01/2022
La Louvière - Stockay-Warfusée15/01/2022
Tubeke - Durbuy15/01/2022
US Rebecquoise - Ganshoren15/01/2022
Warnant - Solières16/01/2022
Acren Lessines - S. Waremmien FC16/01/2022
Verlaine - RC Hamoir16/01/2022
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Durbuy - US Rebecquoise23/01/2022
Stockay-Warfusée - Tubeke23/01/2022
Solières - US Givry23/01/2022
S. Waremmien FC - La Louvière23/01/2022
Ganshoren - FC Meux23/01/2022
SD Jette - Verlaine23/01/2022
Couvin-Mariemb. - Acren Lessines23/01/2022
RC Hamoir - Warnant23/01/2022
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
US Rebecquoise - Couvin-Mariemb.05/02/2022
Tubeke - Warnant05/02/2022
FC Meux - RC Hamoir05/02/2022
La Louvière - Durbuy05/02/2022
US Givry - Ganshoren05/02/2022
Verlaine - Stockay-Warfusée06/02/2022
S. Waremmien FC - SD Jette06/02/2022
Acren Lessines - Solières06/02/2022
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Durbuy - S. Waremmien FC12/02/2022
RC Hamoir - Acren Lessines13/02/2022
Stockay-Warfusée - US Givry13/02/2022
SD Jette - La Louvière13/02/2022
Ganshoren - Verlaine13/02/2022
Solières - FC Meux13/02/2022
Couvin-Mariemb. - Tubeke13/02/2022
Warnant - US Rebecquoise13/02/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Tubeke - RC Hamoir19/02/2022
FC Meux - US Rebecquoise19/02/2022
La Louvière - Couvin-Mariemb.19/02/2022
US Givry - Warnant19/02/2022
Acren Lessines - Stockay-Warfusée20/02/2022
S. Waremmien FC - Ganshoren20/02/2022
SD Jette - Durbuy20/02/2022
Verlaine - Solières20/02/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Durbuy - US Givry05/03/2022
US Rebecquoise - Acren Lessines05/03/2022
Ganshoren - SD Jette06/03/2022
Warnant - FC Meux06/03/2022
RC Hamoir - La Louvière06/03/2022
Solières - Tubeke06/03/2022
Stockay-Warfusée - S. Waremmien FC06/03/2022
Couvin-Mariemb. - Verlaine06/03/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Durbuy - Stockay-Warfusée12/03/2022
US Givry - FC Meux12/03/2022
Tubeke - Ganshoren12/03/2022
Verlaine - La Louvière13/03/2022
RC Hamoir - Solières13/03/2022
SD Jette - US Rebecquoise13/03/2022
S. Waremmien FC - Couvin-Mariemb.13/03/2022
Acren Lessines - Warnant13/03/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
US Rebecquoise - US Givry19/03/2022
FC Meux - Acren Lessines19/03/2022
La Louvière - Tubeke19/03/2022
Warnant - Verlaine20/03/2022
Stockay-Warfusée - SD Jette20/03/2022
Solières - S. Waremmien FC20/03/2022
Ganshoren - Durbuy20/03/2022
Couvin-Mariemb. - RC Hamoir20/03/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Durbuy - Solières02/04/2022
US Givry - RC Hamoir02/04/2022
Tubeke - Acren Lessines02/04/2022
La Louvière - Ganshoren02/04/2022
S. Waremmien FC - US Rebecquoise03/04/2022
SD Jette - Warnant03/04/2022
Stockay-Warfusée - Couvin-Mariemb.03/04/2022
Verlaine - FC Meux03/04/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
US Rebecquoise - Verlaine09/04/2022
FC Meux - Tubeke09/04/2022
Couvin-Mariemb. - Durbuy10/04/2022
Acren Lessines - US Givry10/04/2022
Solières - SD Jette10/04/2022
Warnant - La Louvière10/04/2022
Ganshoren - Stockay-Warfusée10/04/2022
RC Hamoir - S. Waremmien FC10/04/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Verlaine - Acren Lessines24/04/2022
Stockay-Warfusée - Solières24/04/2022
La Louvière - US Rebecquoise24/04/2022
S. Waremmien FC - Warnant24/04/2022
Tubeke - US Givry24/04/2022
SD Jette - RC Hamoir24/04/2022
Durbuy - FC Meux24/04/2022
Ganshoren - Couvin-Mariemb.24/04/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Acren Lessines - La Louvière01/05/2022
US Givry - Verlaine01/05/2022
Couvin-Mariemb. - SD Jette01/05/2022
Solières - Ganshoren01/05/2022
Warnant - Durbuy01/05/2022
US Rebecquoise - Tubeke01/05/2022
FC Meux - S. Waremmien FC01/05/2022
RC Hamoir - Stockay-Warfusée01/05/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
La Louvière13121036736
FC Meux13814291428
RC Hamoir13715262226
Warnant13724251025
Ganshoren13742211523
Solières13625292023
Acren Lessines13652242020
Stockay-Warfusée13661212119
US Rebecquoise13553191818
Tubeke13562222617
SD Jette13472132214
S. Waremmien FC13481212813
US Givry13274152110
Couvin-Mariemb.1329213268
Verlaine1329210278
Durbuy1311119364
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal