Tweede afdeling VV A

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Dikkelvenne - Lokeren-Temse04/09/20211 - 2
Ninove - SCT Menen04/09/20211 - 0
SV Oudenaarde - Olsa Brakel04/09/20211 - 3
Ronse - FC Sparta Petegem04/09/20211 - 2
KRC Harelbeke - Wetteren04/09/20212 - 0
Merelbeke - Westhoek05/09/20212 - 1
Zelzate - KRC Gent05/09/20213 - 2
Zwevezele - Gullegem05/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Lokeren-Temse - KRC Harelbeke11/09/20211 - 0
KRC Gent - Zwevezele11/09/20212 - 4
Gullegem - Ninove12/09/20211 - 3
Wetteren - Merelbeke12/09/20211 - 4
SCT Menen - Dikkelvenne12/09/20212 - 2
Westhoek - SV Oudenaarde12/09/20212 - 0
Olsa Brakel - Ronse12/09/20212 - 1
FC Sparta Petegem - Zelzate12/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Dikkelvenne - Gullegem18/09/20213 - 2
Ninove - KRC Gent18/09/20212 - 0
KRC Harelbeke - SCT Menen18/09/20214 - 2
Ronse - Westhoek18/09/20214 - 3
Wetteren - Lokeren-Temse19/09/20210 - 1
Zelzate - Olsa Brakel19/09/20210 - 1
Zwevezele - FC Sparta Petegem19/09/20212 - 2
Merelbeke - SV Oudenaarde19/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - Ronse25/09/20213 - 1
KRC Gent - Dikkelvenne25/09/20211 - 1
Lokeren-Temse - Merelbeke25/09/20213 - 0
SCT Menen - Wetteren26/09/20212 - 1
Olsa Brakel - Zwevezele26/09/20213 - 4
FC Sparta Petegem - Ninove26/09/20211 - 1
Westhoek - Zelzate26/09/20210 - 2
Gullegem - KRC Harelbeke26/09/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Zelzate - SV Oudenaarde02/10/20212 - 0
KRC Harelbeke - KRC Gent02/10/20210 - 1
Dikkelvenne - FC Sparta Petegem02/10/20212 - 4
Ninove - Olsa Brakel02/10/20211 - 1
Lokeren-Temse - SCT Menen02/10/20211 - 1
Wetteren - Gullegem02/10/20211 - 0
Merelbeke - Ronse03/10/20213 - 0
Zwevezele - Westhoek03/10/20218 - 0
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Ronse - Zelzate09/10/20210 - 1
SV Oudenaarde - Zwevezele09/10/20211 - 3
KRC Gent - Wetteren09/10/20210 - 2
FC Sparta Petegem - KRC Harelbeke10/10/20212 - 2
Olsa Brakel - Dikkelvenne10/10/20216 - 0
SCT Menen - Merelbeke10/10/20211 - 4
Westhoek - Ninove10/10/20210 - 3
Gullegem - Lokeren-Temse10/10/20210 - 5
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
KRC Harelbeke - Olsa Brakel16/10/20210 - 2
Ninove - SV Oudenaarde16/10/20213 - 0
Dikkelvenne - Westhoek16/10/20211 - 1
Lokeren-Temse - KRC Gent16/10/20210 - 2
Wetteren - FC Sparta Petegem17/10/20211 - 4
Zwevezele - Ronse17/10/20211 - 0
Merelbeke - Zelzate17/10/20210 - 1
SCT Menen - Gullegem17/10/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Zelzate - Zwevezele23/10/20210 - 3
Ronse - Ninove23/10/20210 - 1
KRC Gent - SCT Menen23/10/20213 - 0
SV Oudenaarde - Dikkelvenne23/10/20210 - 3
Gullegem - Merelbeke24/10/20212 - 1
FC Sparta Petegem - Lokeren-Temse24/10/20212 - 0
Olsa Brakel - Wetteren24/10/20212 - 1
Westhoek - KRC Harelbeke24/10/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
KRC Harelbeke - SV Oudenaarde30/10/20214 - 2
Ninove - Zelzate30/10/20216 - 1
Dikkelvenne - Ronse30/10/20214 - 2
Lokeren-Temse - Olsa Brakel30/10/20210 - 0
Merelbeke - Zwevezele31/10/20212 - 2
Gullegem - KRC Gent31/10/20212 - 0
SCT Menen - FC Sparta Petegem31/10/20213 - 2
Wetteren - Westhoek31/10/20210 - 5
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - Wetteren06/11/20213 - 2
KRC Gent - Merelbeke07/11/20210 - 0
FC Sparta Petegem - Gullegem07/11/20212 - 3
Westhoek - Lokeren-Temse07/11/20210 - 1
Olsa Brakel - SCT Menen07/11/20211 - 1
Ronse - KRC Harelbeke07/11/20212 - 2
Zelzate - Dikkelvenne07/11/20210 - 0
Zwevezele - Ninove07/11/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Dikkelvenne - Zwevezele14/11/20210 - 0
Merelbeke - Ninove14/11/20210 - 3
KRC Harelbeke - Zelzate14/11/20210 - 0
Gullegem - Olsa Brakel14/11/20213 - 1
SCT Menen - Westhoek14/11/20210 - 1
KRC Gent - FC Sparta Petegem14/11/20210 - 6
Wetteren - Ronse14/11/20213 - 1
Lokeren-Temse - SV Oudenaarde14/11/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - SCT Menen20/11/20212 - 1
Ninove - Dikkelvenne20/11/20211 - 1
Ronse - Lokeren-Temse20/11/2021
FC Sparta Petegem - Merelbeke20/11/20213 - 0
Zwevezele - KRC Harelbeke21/11/20212 - 1
Zelzate - Wetteren21/11/20213 - 1
Olsa Brakel - KRC Gent21/11/20213 - 0
Westhoek - Gullegem21/11/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
KRC Harelbeke - Ninove27/11/2021
Lokeren-Temse - Zelzate27/11/2021
KRC Gent - Westhoek27/11/2021
Merelbeke - Dikkelvenne28/11/2021
Gullegem - SV Oudenaarde28/11/2021
FC Sparta Petegem - Olsa Brakel28/11/2021
SCT Menen - Ronse28/11/2021
Wetteren - Zwevezele28/11/2021
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - KRC Gent04/12/2021
Ninove - Wetteren04/12/2021
Ronse - Gullegem04/12/2021
Dikkelvenne - KRC Harelbeke04/12/2021
Zwevezele - Lokeren-Temse05/12/2021
Zelzate - SCT Menen05/12/2021
Merelbeke - Olsa Brakel05/12/2021
Westhoek - FC Sparta Petegem05/12/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
KRC Harelbeke - Merelbeke11/12/2021
Lokeren-Temse - Ninove11/12/2021
KRC Gent - Ronse11/12/2021
Gullegem - Zelzate12/12/2021
SCT Menen - Zwevezele12/12/2021
Wetteren - Dikkelvenne12/12/2021
FC Sparta Petegem - SV Oudenaarde12/12/2021
Olsa Brakel - Westhoek12/12/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Lokeren-Temse - Dikkelvenne18/12/2021
KRC Gent - Zelzate18/12/2021
Gullegem - Zwevezele19/12/2021
Westhoek - Merelbeke19/12/2021
SCT Menen - Ninove19/12/2021
Olsa Brakel - SV Oudenaarde19/12/2021
Wetteren - KRC Harelbeke19/12/2021
FC Sparta Petegem - Ronse19/12/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - Westhoek15/01/2022
Ronse - Olsa Brakel15/01/2022
KRC Harelbeke - Lokeren-Temse15/01/2022
Ninove - Gullegem15/01/2022
Dikkelvenne - SCT Menen15/01/2022
Merelbeke - Wetteren16/01/2022
Zwevezele - KRC Gent16/01/2022
Zelzate - FC Sparta Petegem16/01/2022
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - Merelbeke22/01/2022
Lokeren-Temse - Wetteren22/01/2022
KRC Gent - Ninove22/01/2022
Gullegem - Dikkelvenne23/01/2022
FC Sparta Petegem - Zwevezele23/01/2022
Olsa Brakel - Zelzate23/01/2022
Westhoek - Ronse23/01/2022
SCT Menen - KRC Harelbeke23/01/2022
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Ronse - SV Oudenaarde29/01/2022
KRC Harelbeke - Gullegem29/01/2022
Ninove - FC Sparta Petegem29/01/2022
Dikkelvenne - KRC Gent29/01/2022
Zwevezele - Olsa Brakel30/01/2022
Merelbeke - Lokeren-Temse30/01/2022
Zelzate - Westhoek30/01/2022
Wetteren - SCT Menen30/01/2022
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
SCT Menen - Lokeren-Temse06/02/2022
Olsa Brakel - Ninove06/02/2022
SV Oudenaarde - Zelzate06/02/2022
Gullegem - Wetteren06/02/2022
KRC Gent - KRC Harelbeke06/02/2022
FC Sparta Petegem - Dikkelvenne06/02/2022
Ronse - Merelbeke06/02/2022
Westhoek - Zwevezele06/02/2022
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Ninove - Westhoek12/02/2022
Dikkelvenne - Olsa Brakel12/02/2022
KRC Harelbeke - FC Sparta Petegem12/02/2022
Lokeren-Temse - Gullegem12/02/2022
Zwevezele - SV Oudenaarde13/02/2022
Zelzate - Ronse13/02/2022
Merelbeke - SCT Menen13/02/2022
Wetteren - KRC Gent13/02/2022
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Ronse - Zwevezele19/02/2022
SV Oudenaarde - Ninove19/02/2022
KRC Gent - Lokeren-Temse19/02/2022
Westhoek - Dikkelvenne20/02/2022
Gullegem - SCT Menen20/02/2022
Olsa Brakel - KRC Harelbeke20/02/2022
Zelzate - Merelbeke20/02/2022
FC Sparta Petegem - Wetteren20/02/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Ninove - Ronse05/03/2022
Dikkelvenne - SV Oudenaarde05/03/2022
KRC Harelbeke - Westhoek05/03/2022
Lokeren-Temse - FC Sparta Petegem05/03/2022
Zwevezele - Zelzate06/03/2022
Merelbeke - Gullegem06/03/2022
Wetteren - Olsa Brakel06/03/2022
SCT Menen - KRC Gent06/03/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Ronse - Dikkelvenne12/03/2022
SV Oudenaarde - KRC Harelbeke12/03/2022
KRC Gent - Gullegem12/03/2022
FC Sparta Petegem - SCT Menen13/03/2022
Westhoek - Wetteren13/03/2022
Zelzate - Ninove13/03/2022
Olsa Brakel - Lokeren-Temse13/03/2022
Zwevezele - Merelbeke13/03/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Dikkelvenne - Zelzate19/03/2022
KRC Harelbeke - Ronse19/03/2022
Ninove - Zwevezele19/03/2022
Lokeren-Temse - Westhoek19/03/2022
SCT Menen - Olsa Brakel20/03/2022
Merelbeke - KRC Gent20/03/2022
Wetteren - SV Oudenaarde20/03/2022
Gullegem - FC Sparta Petegem20/03/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
SV Oudenaarde - Lokeren-Temse26/03/2022
Ninove - Merelbeke26/03/2022
Ronse - Wetteren26/03/2022
Olsa Brakel - Gullegem27/03/2022
Zwevezele - Dikkelvenne27/03/2022
Zelzate - KRC Harelbeke27/03/2022
FC Sparta Petegem - KRC Gent27/03/2022
Westhoek - SCT Menen27/03/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Dikkelvenne - Ninove02/04/2022
KRC Harelbeke - Zwevezele02/04/2022
KRC Gent - Olsa Brakel02/04/2022
Lokeren-Temse - Ronse02/04/2022
Wetteren - Zelzate03/04/2022
Merelbeke - FC Sparta Petegem03/04/2022
SCT Menen - SV Oudenaarde03/04/2022
Gullegem - Westhoek03/04/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Dikkelvenne - Merelbeke09/04/2022
Ninove - KRC Harelbeke09/04/2022
SV Oudenaarde - Gullegem09/04/2022
Ronse - SCT Menen09/04/2022
Westhoek - KRC Gent10/04/2022
Zwevezele - Wetteren10/04/2022
Olsa Brakel - FC Sparta Petegem10/04/2022
Zelzate - Lokeren-Temse10/04/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
KRC Harelbeke - Dikkelvenne24/04/2022
Gullegem - Ronse24/04/2022
KRC Gent - SV Oudenaarde24/04/2022
Olsa Brakel - Merelbeke24/04/2022
Wetteren - Ninove24/04/2022
Lokeren-Temse - Zwevezele24/04/2022
SCT Menen - Zelzate24/04/2022
FC Sparta Petegem - Westhoek24/04/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Ronse - KRC Gent01/05/2022
Ninove - Lokeren-Temse01/05/2022
Westhoek - Olsa Brakel01/05/2022
Merelbeke - KRC Harelbeke01/05/2022
SV Oudenaarde - FC Sparta Petegem01/05/2022
Zwevezele - SCT Menen01/05/2022
Zelzate - Gullegem01/05/2022
Dikkelvenne - Wetteren01/05/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Ninove1290327630
Zwevezele12813331427
FC Sparta Petegem12723331624
Olsa Brakel12723251224
Lokeren-Temse*1163215820
Zelzate12642141620
Gullegem12660172218
Merelbeke12552191817
KRC Harelbeke12453181715
Dikkelvenne12336182115
Westhoek12471172413
SV Oudenaarde12480152812
KRC Gent12372112311
Wetteren1239013279
SCT Menen1227314249
Ronse*1119112254
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal