Tweede afdeling VV B

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - SP Hasselt04/09/20212 - 1
Berchem Sport - Hoogstraten VV04/09/20211 - 4
K. Lyra-Lierse - Cappellen FC04/09/20212 - 2
SK Tongeren - Eendr. Aalst04/09/20211 - 3
Diegem Sport - SC Wijgmaal05/09/20211 - 0
Bocholt - SC City Pirates Antwerpen05/09/20211 - 0
Pepingen-Halle - SK Londerzeel05/09/20210 - 2
Belisia Bilzen SV - Houtvenne05/09/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Berchem Sport11/09/20211 - 1
Hoogstraten VV - Bocholt11/09/20214 - 1
Houtvenne - Diegem Sport11/09/20211 - 4
SC City Pirates Antwerpen - SK Tongeren11/09/20213 - 2
SP Hasselt - K. Lyra-Lierse11/09/20210 - 3
Eendr. Aalst - Belisia Bilzen SV12/09/20214 - 0
SC Wijgmaal - Hades Hasselt12/09/20211 - 1
Cappellen FC - Pepingen-Halle12/09/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Houtvenne18/09/20211 - 1
Berchem Sport - Cappellen FC18/09/20212 - 1
Hoogstraten VV - SK Londerzeel18/09/20211 - 2
K. Lyra-Lierse - SC Wijgmaal18/09/20213 - 1
Pepingen-Halle - SP Hasselt19/09/20212 - 0
Diegem Sport - Eendr. Aalst19/09/20211 - 1
Bocholt - SK Tongeren19/09/20210 - 2
Belisia Bilzen SV - SC City Pirates Antwerpen19/09/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Bocholt25/09/20214 - 0
Houtvenne - K. Lyra-Lierse25/09/20211 - 3
SP Hasselt - Berchem Sport25/09/20211 - 1
SK Tongeren - Belisia Bilzen SV25/09/20210 - 1
SC City Pirates Antwerpen - Diegem Sport25/09/20211 - 1
SC Wijgmaal - Pepingen-Halle26/09/20212 - 1
Eendr. Aalst - Hades Hasselt26/09/20210 - 1
Cappellen FC - Hoogstraten VV26/09/20211 - 4
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - SC City Pirates Antwerpen02/10/20213 - 3
SK Londerzeel - Cappellen FC02/10/20212 - 2
K. Lyra-Lierse - Eendr. Aalst02/10/20213 - 1
Hoogstraten VV - SP Hasselt02/10/20215 - 0
Berchem Sport - SC Wijgmaal02/10/20212 - 3
Diegem Sport - SK Tongeren03/10/20215 - 2
Bocholt - Belisia Bilzen SV03/10/20214 - 1
Pepingen-Halle - Houtvenne03/10/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
SK Tongeren - Hades Hasselt09/10/20211 - 1
SC City Pirates Antwerpen - K. Lyra-Lierse09/10/20210 - 2
SP Hasselt - SK Londerzeel09/10/20211 - 0
Houtvenne - Berchem Sport09/10/20211 - 1
Eendr. Aalst - Pepingen-Halle10/10/20212 - 1
Cappellen FC - Bocholt10/10/20211 - 0
SC Wijgmaal - Hoogstraten VV10/10/20210 - 0
Belisia Bilzen SV - Diegem Sport10/10/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Belisia Bilzen SV16/10/20210 - 0
SK Londerzeel - SC Wijgmaal16/10/20210 - 1
Hoogstraten VV - Houtvenne16/10/20214 - 0
K. Lyra-Lierse - SK Tongeren16/10/20210 - 0
Berchem Sport - Eendr. Aalst16/10/20210 - 2
Cappellen FC - SP Hasselt17/10/20210 - 3
Pepingen-Halle - SC City Pirates Antwerpen17/10/20211 - 2
Bocholt - Diegem Sport17/10/20213 - 3
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Houtvenne - SK Londerzeel23/10/20211 - 2
SP Hasselt - Bocholt23/10/20210 - 2
SK Tongeren - Pepingen-Halle23/10/20212 - 0
SC City Pirates Antwerpen - Berchem Sport23/10/20212 - 0
Diegem Sport - Hades Hasselt24/10/20212 - 2
Eendr. Aalst - Hoogstraten VV24/10/20210 - 2
Belisia Bilzen SV - K. Lyra-Lierse24/10/20210 - 2
SC Wijgmaal - Cappellen FC24/10/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Eendr. Aalst30/10/20211 - 0
Hoogstraten VV - SC City Pirates Antwerpen30/10/20214 - 0
K. Lyra-Lierse - Diegem Sport30/10/20213 - 1
SP Hasselt - SC Wijgmaal30/10/20211 - 1
Berchem Sport - SK Tongeren30/10/20212 - 2
Pepingen-Halle - Belisia Bilzen SV31/10/20213 - 2
Cappellen FC - Houtvenne31/10/20213 - 1
Bocholt - Hades Hasselt31/10/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Diegem Sport - Pepingen-Halle07/11/20210 - 3
SC Wijgmaal - Bocholt07/11/20210 - 1
Houtvenne - SP Hasselt07/11/20210 - 3
SC City Pirates Antwerpen - SK Londerzeel07/11/20211 - 2
Eendr. Aalst - Cappellen FC07/11/20214 - 2
Belisia Bilzen SV - Berchem Sport07/11/20214 - 1
SK Tongeren - Hoogstraten VV07/11/20210 - 6
Hades Hasselt - K. Lyra-Lierse07/11/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Pepingen-Halle - Hades Hasselt14/11/20211 - 1
Bocholt - K. Lyra-Lierse14/11/20211 - 0
Berchem Sport - Diegem Sport14/11/20212 - 0
SK Londerzeel - SK Tongeren14/11/20212 - 2
Cappellen FC - SC City Pirates Antwerpen14/11/20211 - 2
SP Hasselt - Eendr. Aalst14/11/20211 - 2
Hoogstraten VV - Belisia Bilzen SV14/11/20211 - 0
SC Wijgmaal - Houtvenne14/11/20212 - 4
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Berchem Sport20/11/20211 - 0
SK Tongeren - Cappellen FC20/11/20213 - 4
K. Lyra-Lierse - Pepingen-Halle20/11/20215 - 2
Houtvenne - Bocholt20/11/20211 - 1
SC City Pirates Antwerpen - SP Hasselt20/11/20211 - 2
Belisia Bilzen SV - SK Londerzeel21/11/20211 - 0
Diegem Sport - Hoogstraten VV21/11/20212 - 2
Eendr. Aalst - SC Wijgmaal21/11/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Diegem Sport27/11/2021
Berchem Sport - K. Lyra-Lierse27/11/2021
Houtvenne - Eendr. Aalst27/11/2021
SP Hasselt - SK Tongeren27/11/2021
Hoogstraten VV - Hades Hasselt27/11/2021
SC Wijgmaal - SC City Pirates Antwerpen28/11/2021
Cappellen FC - Belisia Bilzen SV28/11/2021
Bocholt - Pepingen-Halle28/11/2021
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - SK Londerzeel04/12/2021
SK Tongeren - SC Wijgmaal04/12/2021
SC City Pirates Antwerpen - Houtvenne04/12/2021
K. Lyra-Lierse - Hoogstraten VV04/12/2021
Pepingen-Halle - Berchem Sport05/12/2021
Belisia Bilzen SV - SP Hasselt05/12/2021
Bocholt - Eendr. Aalst05/12/2021
Diegem Sport - Cappellen FC05/12/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - K. Lyra-Lierse11/12/2021
Berchem Sport - Bocholt11/12/2021
SP Hasselt - Diegem Sport11/12/2021
Hoogstraten VV - Pepingen-Halle11/12/2021
Houtvenne - SK Tongeren11/12/2021
SC Wijgmaal - Belisia Bilzen SV12/12/2021
Eendr. Aalst - SC City Pirates Antwerpen12/12/2021
Cappellen FC - Hades Hasselt12/12/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Pepingen-Halle18/12/2021
Houtvenne - Belisia Bilzen SV18/12/2021
Hoogstraten VV - Berchem Sport18/12/2021
SP Hasselt - Hades Hasselt18/12/2021
SC City Pirates Antwerpen - Bocholt18/12/2021
SC Wijgmaal - Diegem Sport19/12/2021
Eendr. Aalst - SK Tongeren19/12/2021
Cappellen FC - K. Lyra-Lierse19/12/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - SC Wijgmaal15/01/2022
Berchem Sport - SK Londerzeel15/01/2022
SK Tongeren - SC City Pirates Antwerpen15/01/2022
K. Lyra-Lierse - SP Hasselt15/01/2022
Pepingen-Halle - Cappellen FC16/01/2022
Belisia Bilzen SV - Eendr. Aalst16/01/2022
Diegem Sport - Houtvenne16/01/2022
Bocholt - Hoogstraten VV16/01/2022
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Hoogstraten VV22/01/2022
Houtvenne - Hades Hasselt22/01/2022
SP Hasselt - Pepingen-Halle22/01/2022
SK Tongeren - Bocholt22/01/2022
SC City Pirates Antwerpen - Belisia Bilzen SV22/01/2022
SC Wijgmaal - K. Lyra-Lierse23/01/2022
Cappellen FC - Berchem Sport23/01/2022
Eendr. Aalst - Diegem Sport23/01/2022
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Eendr. Aalst29/01/2022
Berchem Sport - SP Hasselt29/01/2022
K. Lyra-Lierse - Houtvenne29/01/2022
Hoogstraten VV - Cappellen FC29/01/2022
Belisia Bilzen SV - SK Tongeren30/01/2022
Pepingen-Halle - SC Wijgmaal30/01/2022
Diegem Sport - SC City Pirates Antwerpen30/01/2022
Bocholt - SK Londerzeel30/01/2022
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Houtvenne - Pepingen-Halle06/02/2022
Belisia Bilzen SV - Bocholt06/02/2022
SK Tongeren - Diegem Sport06/02/2022
SP Hasselt - Hoogstraten VV06/02/2022
Eendr. Aalst - K. Lyra-Lierse06/02/2022
SC City Pirates Antwerpen - Hades Hasselt06/02/2022
Cappellen FC - SK Londerzeel06/02/2022
SC Wijgmaal - Berchem Sport06/02/2022
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - SK Tongeren12/02/2022
SK Londerzeel - SP Hasselt12/02/2022
Hoogstraten VV - SC Wijgmaal12/02/2022
Berchem Sport - Houtvenne12/02/2022
K. Lyra-Lierse - SC City Pirates Antwerpen12/02/2022
Pepingen-Halle - Eendr. Aalst13/02/2022
Diegem Sport - Belisia Bilzen SV13/02/2022
Bocholt - Cappellen FC13/02/2022
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
SP Hasselt - Cappellen FC19/02/2022
Houtvenne - Hoogstraten VV19/02/2022
SK Tongeren - K. Lyra-Lierse19/02/2022
SC City Pirates Antwerpen - Pepingen-Halle19/02/2022
Diegem Sport - Bocholt20/02/2022
SC Wijgmaal - SK Londerzeel20/02/2022
Eendr. Aalst - Berchem Sport20/02/2022
Belisia Bilzen SV - Hades Hasselt20/02/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Houtvenne05/03/2022
Hades Hasselt - Diegem Sport05/03/2022
K. Lyra-Lierse - Belisia Bilzen SV05/03/2022
Hoogstraten VV - Eendr. Aalst05/03/2022
Berchem Sport - SC City Pirates Antwerpen05/03/2022
Cappellen FC - SC Wijgmaal06/03/2022
Bocholt - SP Hasselt06/03/2022
Pepingen-Halle - SK Tongeren06/03/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Bocholt12/03/2022
SC City Pirates Antwerpen - Hoogstraten VV12/03/2022
Houtvenne - Cappellen FC12/03/2022
SK Tongeren - Berchem Sport12/03/2022
Eendr. Aalst - SK Londerzeel13/03/2022
Belisia Bilzen SV - Pepingen-Halle13/03/2022
SC Wijgmaal - SP Hasselt13/03/2022
Diegem Sport - K. Lyra-Lierse13/03/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - SC City Pirates Antwerpen19/03/2022
Hoogstraten VV - SK Tongeren19/03/2022
K. Lyra-Lierse - Hades Hasselt19/03/2022
Berchem Sport - Belisia Bilzen SV19/03/2022
SP Hasselt - Houtvenne19/03/2022
Pepingen-Halle - Diegem Sport20/03/2022
Cappellen FC - Eendr. Aalst20/03/2022
Bocholt - SC Wijgmaal20/03/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Pepingen-Halle26/03/2022
SK Tongeren - SK Londerzeel26/03/2022
SC City Pirates Antwerpen - Cappellen FC26/03/2022
K. Lyra-Lierse - Bocholt26/03/2022
Houtvenne - SC Wijgmaal26/03/2022
Eendr. Aalst - SP Hasselt27/03/2022
Belisia Bilzen SV - Hoogstraten VV27/03/2022
Diegem Sport - Berchem Sport27/03/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
SK Londerzeel - Belisia Bilzen SV02/04/2022
Hoogstraten VV - Diegem Sport02/04/2022
Berchem Sport - Hades Hasselt02/04/2022
SP Hasselt - SC City Pirates Antwerpen02/04/2022
Bocholt - Houtvenne03/04/2022
Pepingen-Halle - K. Lyra-Lierse03/04/2022
SC Wijgmaal - Eendr. Aalst03/04/2022
Cappellen FC - SK Tongeren03/04/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Hades Hasselt - Hoogstraten VV09/04/2022
SC City Pirates Antwerpen - SC Wijgmaal09/04/2022
K. Lyra-Lierse - Berchem Sport09/04/2022
SK Tongeren - SP Hasselt09/04/2022
Pepingen-Halle - Bocholt10/04/2022
Diegem Sport - SK Londerzeel10/04/2022
Eendr. Aalst - Houtvenne10/04/2022
Belisia Bilzen SV - Cappellen FC10/04/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Berchem Sport - Pepingen-Halle24/04/2022
SP Hasselt - Belisia Bilzen SV24/04/2022
SC Wijgmaal - SK Tongeren24/04/2022
Cappellen FC - Diegem Sport24/04/2022
Houtvenne - SC City Pirates Antwerpen24/04/2022
Hoogstraten VV - K. Lyra-Lierse24/04/2022
SK Londerzeel - Hades Hasselt24/04/2022
Eendr. Aalst - Bocholt24/04/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Belisia Bilzen SV - SC Wijgmaal01/05/2022
Diegem Sport - SP Hasselt01/05/2022
Pepingen-Halle - Hoogstraten VV01/05/2022
K. Lyra-Lierse - SK Londerzeel01/05/2022
Bocholt - Berchem Sport01/05/2022
Hades Hasselt - Cappellen FC01/05/2022
SK Tongeren - Houtvenne01/05/2022
SC City Pirates Antwerpen - Eendr. Aalst01/05/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Hoogstraten VV1291237729
K. Lyra-Lierse1291230929
SK Londerzeel12633181121
Eendr. Aalst12642191320
Bocholt12642171620
Belisia Bilzen SV12651151619
SC Wijgmaal12444131516
Hades Hasselt12327131716
Cappellen FC12462212514
SC City Pirates Antwerpen12462152014
SP Hasselt12462131914
Diegem Sport12345212314
Pepingen-Halle12381142310
Berchem Sport12264132210
SK Tongeren12264172710
Houtvenne1227313269
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal