Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
R.SC. Anderlecht540121413
Mechelen541031212
OHL541026712
Moldavo B541019712
Tienen541016712
De Chastre541014812
Liège A531116710
Wolvertem Merchtem5212948
Sibret523010126
Bokrijk A51402263
Auderghem50414291
Couvin-Mariemb.50413311
R.Standard de Liège C50503130
Fémina La Louvière50504210
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal