Rangschikking 1ste periode

PloegMWVGDTDPP
Union S-G.953115816
Mechelen942315815
Beerschot Wilrijk9423121115
Lommel United9423151515
Westerlo9441141413
Roeselare9333121312
Tubeke915310146
Leuven91538186
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal