Derde afdeling ACFF B

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Mormont - Wanze/Bas-Oha27/08/20212 - 1
R.FC. Huy - Aywaille FC28/08/20211 - 0
Sprimont - Marloie28/08/20213 - 2
Rochefortoise - Disonais28/08/20212 - 2
Oppagne-Wéris - Gouvy28/08/20214 - 3
Habay-La Neuve - Jodoigne29/08/20211 - 1
Herstal - Onhaye29/08/20211 - 1
Raeren-Eynatten - Richelle29/08/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Marloie - Mormont04/09/20212 - 2
Onhaye - Raeren-Eynatten04/09/20214 - 3
Richelle - R.FC. Huy05/09/20212 - 1
Aywaille FC - Oppagne-Wéris05/09/20211 - 2
Wanze/Bas-Oha - Habay-La Neuve05/09/20212 - 3
Disonais - Herstal05/09/20211 - 2
Gouvy - Rochefortoise05/09/20211 - 2
Jodoigne - Sprimont05/09/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Marloie - Jodoigne11/09/20214 - 2
Sprimont - Aywaille FC11/09/20211 - 3
R.FC. Huy - Disonais11/09/20211 - 2
Oppagne-Wéris - Onhaye11/09/20211 - 2
Raeren-Eynatten - Gouvy12/09/20213 - 0
Habay-La Neuve - Rochefortoise12/09/20210 - 4
Herstal - Wanze/Bas-Oha12/09/20212 - 2
Mormont - Richelle12/09/20211 - 3
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Rochefortoise - Herstal18/09/20211 - 3
Onhaye - Mormont18/09/20211 - 1
Jodoigne - Oppagne-Wéris19/09/20215 - 0
Disonais - Habay-La Neuve19/09/20214 - 1
Wanze/Bas-Oha - Raeren-Eynatten19/09/20210 - 1
Richelle - Sprimont19/09/20210 - 0
Aywaille FC - Marloie19/09/20211 - 4
Gouvy - R.FC. Huy19/09/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Marloie - Disonais25/09/20211 - 2
R.FC. Huy - Wanze/Bas-Oha25/09/20210 - 1
Sprimont - Habay-La Neuve25/09/20212 - 0
Oppagne-Wéris - Richelle25/09/20210 - 2
Herstal - Aywaille FC26/09/20215 - 2
Jodoigne - Onhaye26/09/20211 - 1
Mormont - Gouvy26/09/20216 - 5
Raeren-Eynatten - Rochefortoise26/09/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Onhaye - Aywaille FC02/10/20214 - 0
Rochefortoise - Oppagne-Wéris02/10/20214 - 1
Disonais - Mormont03/10/20217 - 4
Richelle - Marloie03/10/20210 - 2
Wanze/Bas-Oha - Jodoigne03/10/20211 - 0
Herstal - R.FC. Huy03/10/20211 - 2
Habay-La Neuve - Raeren-Eynatten03/10/20213 - 0
Gouvy - Sprimont03/10/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Marloie - Onhaye09/10/20210 - 2
R.FC. Huy - Rochefortoise09/10/20211 - 2
Sprimont - Wanze/Bas-Oha09/10/20213 - 0
Oppagne-Wéris - Disonais09/10/20212 - 4
Mormont - Habay-La Neuve10/10/20211 - 3
Aywaille FC - Richelle10/10/20210 - 5
Jodoigne - Gouvy10/10/20212 - 1
Raeren-Eynatten - Herstal10/10/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Rochefortoise - Mormont16/10/20214 - 1
Onhaye - Sprimont16/10/20211 - 1
Herstal - Oppagne-Wéris17/10/20212 - 0
Gouvy - Aywaille FC17/10/20211 - 2
Richelle - Jodoigne17/10/20210 - 1
Disonais - Raeren-Eynatten17/10/20212 - 1
Wanze/Bas-Oha - Marloie17/10/20211 - 3
Habay-La Neuve - R.FC. Huy17/10/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Onhaye - Richelle23/10/20214 - 0
Marloie - Gouvy23/10/20214 - 3
Sprimont - Rochefortoise23/10/20211 - 3
Oppagne-Wéris - Habay-La Neuve23/10/20211 - 0
Jodoigne - Disonais24/10/20210 - 0
Mormont - Herstal24/10/20211 - 3
Aywaille FC - Wanze/Bas-Oha24/10/20214 - 3
Raeren-Eynatten - R.FC. Huy24/10/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Raeren-Eynatten - Oppagne-Wéris31/10/20212 - 0
Herstal - Sprimont31/10/20211 - 2
Gouvy - Onhaye31/10/20211 - 0
Habay-La Neuve - Marloie31/10/20214 - 1
R.FC. Huy - Mormont31/10/20211 - 1
Rochefortoise - Jodoigne31/10/20211 - 0
Wanze/Bas-Oha - Richelle31/10/20212 - 2
Disonais - Aywaille FC31/10/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Sprimont - Raeren-Eynatten06/11/20215 - 1
Onhaye - Rochefortoise06/11/20215 - 1
Marloie - R.FC. Huy06/11/20212 - 0
Oppagne-Wéris - Mormont06/11/20213 - 2
Gouvy - Wanze/Bas-Oha07/11/20210 - 0
Aywaille FC - Habay-La Neuve07/11/20211 - 5
Richelle - Disonais07/11/20214 - 1
Jodoigne - Herstal07/11/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Rochefortoise - Wanze/Bas-Oha13/11/20213 - 2
R.FC. Huy - Sprimont13/11/20211 - 2
Oppagne-Wéris - Marloie13/11/20212 - 1
Mormont - Jodoigne14/11/20212 - 0
Disonais - Onhaye14/11/20211 - 0
Raeren-Eynatten - Aywaille FC14/11/20216 - 3
Habay-La Neuve - Gouvy14/11/20212 - 2
Herstal - Richelle14/11/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Sprimont - Mormont20/11/20210 - 2
Marloie - Herstal20/11/20213 - 2
Onhaye - R.FC. Huy20/11/20210 - 0
Gouvy - Disonais21/11/20212 - 1
Aywaille FC - Rochefortoise21/11/20212 - 5
Wanze/Bas-Oha - Oppagne-Wéris21/11/20215 - 1
Richelle - Habay-La Neuve21/11/20210 - 2
Jodoigne - Raeren-Eynatten21/11/20211 - 3
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
R.FC. Huy - Jodoigne27/11/2021
Rochefortoise - Richelle27/11/2021
Oppagne-Wéris - Sprimont27/11/2021
Herstal - Gouvy28/11/2021
Habay-La Neuve - Onhaye28/11/2021
Disonais - Wanze/Bas-Oha28/11/2021
Mormont - Aywaille FC28/11/2021
Raeren-Eynatten - Marloie28/11/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
R.FC. Huy - Oppagne-Wéris04/12/2021
Sprimont - Disonais04/12/2021
Rochefortoise - Marloie04/12/2021
Habay-La Neuve - Herstal05/12/2021
Mormont - Raeren-Eynatten05/12/2021
Aywaille FC - Jodoigne05/12/2021
Wanze/Bas-Oha - Onhaye05/12/2021
Richelle - Gouvy05/12/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Onhaye - Herstal11/12/2021
Marloie - Sprimont11/12/2021
Raeren-Eynatten - Habay-La Neuve12/12/2021
Gouvy - Oppagne-Wéris12/12/2021
Aywaille FC - R.FC. Huy12/12/2021
Disonais - Rochefortoise12/12/2021
Jodoigne - Richelle12/12/2021
Wanze/Bas-Oha - Mormont12/12/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Sprimont - Gouvy18/12/2021
Marloie - Aywaille FC18/12/2021
R.FC. Huy - Raeren-Eynatten18/12/2021
Oppagne-Wéris - Jodoigne18/12/2021
Habay-La Neuve - Wanze/Bas-Oha19/12/2021
Herstal - Disonais19/12/2021
Mormont - Rochefortoise19/12/2021
Richelle - Onhaye19/12/2021
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Onhaye - Oppagne-Wéris08/01/2022
Rochefortoise - Raeren-Eynatten08/01/2022
Disonais - R.FC. Huy09/01/2022
Gouvy - Habay-La Neuve09/01/2022
Aywaille FC - Sprimont09/01/2022
Richelle - Mormont09/01/2022
Wanze/Bas-Oha - Herstal09/01/2022
Jodoigne - Marloie09/01/2022
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Marloie - Richelle15/01/2022
R.FC. Huy - Gouvy15/01/2022
Sprimont - Jodoigne15/01/2022
Oppagne-Wéris - Aywaille FC15/01/2022
Herstal - Rochefortoise16/01/2022
Mormont - Onhaye16/01/2022
Habay-La Neuve - Disonais16/01/2022
Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha16/01/2022
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Gouvy - Marloie23/01/2022
Rochefortoise - R.FC. Huy23/01/2022
Wanze/Bas-Oha - Sprimont23/01/2022
Jodoigne - Mormont23/01/2022
Richelle - Herstal23/01/2022
Onhaye - Habay-La Neuve23/01/2022
Aywaille FC - Raeren-Eynatten23/01/2022
Disonais - Oppagne-Wéris23/01/2022
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
R.FC. Huy - Onhaye05/02/2022
Sprimont - Herstal05/02/2022
Marloie - Wanze/Bas-Oha05/02/2022
Oppagne-Wéris - Rochefortoise05/02/2022
Raeren-Eynatten - Jodoigne06/02/2022
Aywaille FC - Gouvy06/02/2022
Mormont - Disonais06/02/2022
Habay-La Neuve - Richelle06/02/2022
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Rochefortoise - Habay-La Neuve12/02/2022
Onhaye - Marloie12/02/2022
Wanze/Bas-Oha - R.FC. Huy13/02/2022
Disonais - Sprimont13/02/2022
Richelle - Oppagne-Wéris13/02/2022
Herstal - Mormont13/02/2022
Gouvy - Raeren-Eynatten13/02/2022
Jodoigne - Aywaille FC13/02/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Sprimont - Richelle19/02/2022
R.FC. Huy - Herstal19/02/2022
Marloie - Rochefortoise19/02/2022
Oppagne-Wéris - Wanze/Bas-Oha19/02/2022
Aywaille FC - Onhaye20/02/2022
Raeren-Eynatten - Disonais20/02/2022
Habay-La Neuve - Mormont20/02/2022
Gouvy - Jodoigne20/02/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Onhaye - Gouvy05/03/2022
Rochefortoise - Sprimont05/03/2022
Herstal - Habay-La Neuve06/03/2022
Jodoigne - R.FC. Huy06/03/2022
Mormont - Oppagne-Wéris06/03/2022
Wanze/Bas-Oha - Aywaille FC06/03/2022
Disonais - Marloie06/03/2022
Richelle - Raeren-Eynatten06/03/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Sprimont - Onhaye12/03/2022
R.FC. Huy - Habay-La Neuve12/03/2022
Marloie - Raeren-Eynatten12/03/2022
Oppagne-Wéris - Herstal12/03/2022
Aywaille FC - Disonais13/03/2022
Jodoigne - Wanze/Bas-Oha13/03/2022
Richelle - Rochefortoise13/03/2022
Gouvy - Mormont13/03/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Onhaye - Jodoigne19/03/2022
Rochefortoise - Aywaille FC19/03/2022
Mormont - R.FC. Huy20/03/2022
Habay-La Neuve - Oppagne-Wéris20/03/2022
Disonais - Richelle20/03/2022
Raeren-Eynatten - Sprimont20/03/2022
Wanze/Bas-Oha - Gouvy20/03/2022
Herstal - Marloie20/03/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Sprimont - Oppagne-Wéris02/04/2022
Marloie - Habay-La Neuve02/04/2022
R.FC. Huy - Richelle02/04/2022
Aywaille FC - Mormont03/04/2022
Raeren-Eynatten - Onhaye03/04/2022
Wanze/Bas-Oha - Disonais03/04/2022
Gouvy - Herstal03/04/2022
Jodoigne - Rochefortoise03/04/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Onhaye - Wanze/Bas-Oha09/04/2022
Rochefortoise - Gouvy09/04/2022
Oppagne-Wéris - R.FC. Huy09/04/2022
Habay-La Neuve - Sprimont10/04/2022
Mormont - Marloie10/04/2022
Richelle - Aywaille FC10/04/2022
Disonais - Jodoigne10/04/2022
Herstal - Raeren-Eynatten10/04/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Raeren-Eynatten - Mormont24/04/2022
Gouvy - Richelle24/04/2022
Jodoigne - Habay-La Neuve24/04/2022
Wanze/Bas-Oha - Rochefortoise24/04/2022
Marloie - Oppagne-Wéris24/04/2022
Onhaye - Disonais24/04/2022
Sprimont - R.FC. Huy24/04/2022
Aywaille FC - Herstal24/04/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Mormont - Sprimont01/05/2022
Oppagne-Wéris - Raeren-Eynatten01/05/2022
Herstal - Jodoigne01/05/2022
Richelle - Wanze/Bas-Oha01/05/2022
Rochefortoise - Onhaye01/05/2022
Habay-La Neuve - Aywaille FC01/05/2022
R.FC. Huy - Marloie01/05/2022
Disonais - Gouvy01/05/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Rochefortoise13931332128
Sprimont13832241526
Disonais13832302226
Onhaye13625251123
Marloie13751292422
Raeren-Eynatten13760262321
Habay-La Neuve13643262121
Herstal13652262120
Richelle13652201820
Oppagne-Wéris13580173315
Jodoigne13463171715
Mormont13463263315
R.FC. Huy13364131713
Wanze/Bas-Oha13373202412
Aywaille FC13310021459
Gouvy1328321299
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal