Derde afdeling VV A

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Eppegem04/09/20211 - 1
Anzegem - Wolvertem04/09/20212 - 0
Lebbeke - Melsele04/09/20212 - 0
Tempo Overijse - Oostkamp04/09/20212 - 4
Voorde Appelterre - Rhodienne-De Hoek05/09/20213 - 0
Lochristi - Torhout 1992 KM05/09/20215 - 1
VW Hamme - Stekene05/09/20211 - 3
K. VC. Jong Lede - Erpe Mere United05/09/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Melsele - SK St.-Niklaas11/09/20211 - 1
Torhout 1992 KM - VW Hamme11/09/20211 - 2
Stekene - Lebbeke12/09/20211 - 2
Erpe Mere United - Voorde Appelterre12/09/20211 - 1
Oostkamp - Lochristi12/09/20212 - 2
Eppegem - K. VC. Jong Lede12/09/20211 - 0
Rhodienne-De Hoek - Anzegem12/09/20210 - 4
Wolvertem - Tempo Overijse12/09/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Stekene18/09/20212 - 3
Tempo Overijse - Rhodienne-De Hoek18/09/20213 - 1
Lebbeke - Torhout 1992 KM18/09/20212 - 1
VW Hamme - Oostkamp19/09/20212 - 4
Lochristi - Wolvertem19/09/20214 - 0
Erpe Mere United - Eppegem19/09/20212 - 1
Voorde Appelterre - Anzegem19/09/20212 - 0
K. VC. Jong Lede - Melsele19/09/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Melsele - Erpe Mere United25/09/20210 - 3
Anzegem - Tempo Overijse25/09/20210 - 3
Torhout 1992 KM - SK St.-Niklaas25/09/20212 - 3
Eppegem - Voorde Appelterre26/09/20211 - 1
Wolvertem - VW Hamme26/09/20210 - 0
Oostkamp - Lebbeke26/09/20211 - 0
Rhodienne-De Hoek - Lochristi26/09/20212 - 0
Stekene - K. VC. Jong Lede26/09/20215 - 0
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Oostkamp02/10/20211 - 2
VW Hamme - Rhodienne-De Hoek02/10/20214 - 0
Lebbeke - Wolvertem02/10/20212 - 2
K. VC. Jong Lede - Torhout 1992 KM03/10/20210 - 2
Lochristi - Anzegem03/10/20213 - 2
Erpe Mere United - Stekene03/10/20210 - 0
Eppegem - Melsele03/10/20212 - 0
Voorde Appelterre - Tempo Overijse03/10/20210 - 5
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Melsele - Voorde Appelterre09/10/20210 - 4
Torhout 1992 KM - Erpe Mere United09/10/20213 - 1
Tempo Overijse - Lochristi09/10/20210 - 1
Rhodienne-De Hoek - Lebbeke10/10/20212 - 1
Wolvertem - SK St.-Niklaas10/10/20213 - 1
Stekene - Eppegem10/10/20212 - 0
Oostkamp - K. VC. Jong Lede10/10/20212 - 1
Anzegem - VW Hamme10/10/20212 - 5
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Melsele - Stekene16/10/20211 - 0
SK St.-Niklaas - Rhodienne-De Hoek16/10/20210 - 2
Lebbeke - Anzegem16/10/20212 - 1
K. VC. Jong Lede - Wolvertem17/10/20211 - 3
Voorde Appelterre - Lochristi17/10/20213 - 0
VW Hamme - Tempo Overijse17/10/20211 - 1
Erpe Mere United - Oostkamp17/10/20210 - 1
Eppegem - Torhout 1992 KM17/10/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Wolvertem - Erpe Mere United23/10/20210 - 0
Oostkamp - Eppegem23/10/20212 - 1
Torhout 1992 KM - Melsele23/10/20213 - 0
Tempo Overijse - Lebbeke23/10/20211 - 1
Lochristi - VW Hamme24/10/20212 - 2
Stekene - Voorde Appelterre24/10/20212 - 1
Rhodienne-De Hoek - K. VC. Jong Lede24/10/20210 - 2
Anzegem - SK St.-Niklaas03/11/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Tempo Overijse30/10/20210 - 2
Melsele - Oostkamp30/10/20211 - 5
Lebbeke - Lochristi30/10/20212 - 1
Stekene - Torhout 1992 KM31/10/20210 - 2
Voorde Appelterre - VW Hamme31/10/20211 - 3
K. VC. Jong Lede - Anzegem31/10/20212 - 5
Erpe Mere United - Rhodienne-De Hoek31/10/20212 - 1
Eppegem - Wolvertem31/10/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Lochristi - SK St.-Niklaas07/11/20214 - 0
VW Hamme - Lebbeke07/11/20211 - 1
Anzegem - Erpe Mere United07/11/20210 - 2
Oostkamp - Stekene07/11/20215 - 2
Rhodienne-De Hoek - Eppegem07/11/20211 - 1
Tempo Overijse - K. VC. Jong Lede07/11/20211 - 0
Wolvertem - Melsele07/11/20211 - 2
Torhout 1992 KM - Voorde Appelterre07/11/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Eppegem - Anzegem14/11/20214 - 0
Erpe Mere United - Tempo Overijse14/11/20212 - 1
K. VC. Jong Lede - Lochristi14/11/20211 - 2
Voorde Appelterre - Lebbeke14/11/20211 - 2
SK St.-Niklaas - VW Hamme14/11/20211 - 1
Melsele - Rhodienne-De Hoek14/11/20212 - 1
Torhout 1992 KM - Oostkamp14/11/20211 - 2
Stekene - Wolvertem14/11/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Anzegem - Melsele20/11/20211 - 1
Oostkamp - Voorde Appelterre20/11/20213 - 2
VW Hamme - K. VC. Jong Lede20/11/20211 - 2
Lebbeke - SK St.-Niklaas20/11/20212 - 0
Tempo Overijse - Eppegem20/11/20212 - 0
Rhodienne-De Hoek - Stekene21/11/20211 - 1
Lochristi - Erpe Mere United21/11/20211 - 2
Wolvertem - Torhout 1992 KM21/11/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Oostkamp - Wolvertem27/11/2021
Torhout 1992 KM - Rhodienne-De Hoek27/11/2021
Melsele - Tempo Overijse27/11/2021
Eppegem - Lochristi28/11/2021
K. VC. Jong Lede - Lebbeke28/11/2021
Erpe Mere United - VW Hamme28/11/2021
Voorde Appelterre - SK St.-Niklaas28/11/2021
Stekene - Anzegem28/11/2021
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - K. VC. Jong Lede04/12/2021
Anzegem - Torhout 1992 KM04/12/2021
Lebbeke - Erpe Mere United04/12/2021
Tempo Overijse - Stekene04/12/2021
Lochristi - Melsele05/12/2021
Rhodienne-De Hoek - Oostkamp05/12/2021
Voorde Appelterre - Wolvertem05/12/2021
VW Hamme - Eppegem05/12/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Torhout 1992 KM - Tempo Overijse11/12/2021
Melsele - VW Hamme11/12/2021
Eppegem - Lebbeke12/12/2021
K. VC. Jong Lede - Voorde Appelterre12/12/2021
Oostkamp - Anzegem12/12/2021
Stekene - Lochristi12/12/2021
Erpe Mere United - SK St.-Niklaas12/12/2021
Wolvertem - Rhodienne-De Hoek12/12/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Melsele - Lebbeke18/12/2021
Torhout 1992 KM - Lochristi18/12/2021
Oostkamp - Tempo Overijse19/12/2021
Rhodienne-De Hoek - Voorde Appelterre19/12/2021
Eppegem - SK St.-Niklaas19/12/2021
Wolvertem - Anzegem19/12/2021
Erpe Mere United - K. VC. Jong Lede19/12/2021
Stekene - VW Hamme19/12/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Melsele15/01/2022
Anzegem - Rhodienne-De Hoek15/01/2022
Tempo Overijse - Wolvertem15/01/2022
Lebbeke - Stekene15/01/2022
Lochristi - Oostkamp16/01/2022
K. VC. Jong Lede - Eppegem16/01/2022
Voorde Appelterre - Erpe Mere United16/01/2022
VW Hamme - Torhout 1992 KM16/01/2022
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Melsele - K. VC. Jong Lede22/01/2022
Torhout 1992 KM - Lebbeke22/01/2022
Anzegem - Voorde Appelterre22/01/2022
Oostkamp - VW Hamme23/01/2022
Eppegem - Erpe Mere United23/01/2022
Rhodienne-De Hoek - Tempo Overijse23/01/2022
Wolvertem - Lochristi23/01/2022
Stekene - SK St.-Niklaas23/01/2022
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Torhout 1992 KM29/01/2022
Tempo Overijse - Anzegem29/01/2022
Lebbeke - Oostkamp29/01/2022
Lochristi - Rhodienne-De Hoek30/01/2022
Voorde Appelterre - Eppegem30/01/2022
K. VC. Jong Lede - Stekene30/01/2022
Erpe Mere United - Melsele30/01/2022
VW Hamme - Wolvertem30/01/2022
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Torhout 1992 KM - K. VC. Jong Lede06/02/2022
Rhodienne-De Hoek - VW Hamme06/02/2022
Oostkamp - SK St.-Niklaas06/02/2022
Stekene - Erpe Mere United06/02/2022
Melsele - Eppegem06/02/2022
Anzegem - Lochristi06/02/2022
Wolvertem - Lebbeke06/02/2022
Tempo Overijse - Voorde Appelterre06/02/2022
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Wolvertem12/02/2022
Lebbeke - Rhodienne-De Hoek12/02/2022
Lochristi - Tempo Overijse13/02/2022
Voorde Appelterre - Melsele13/02/2022
K. VC. Jong Lede - Oostkamp13/02/2022
Erpe Mere United - Torhout 1992 KM13/02/2022
VW Hamme - Anzegem13/02/2022
Eppegem - Stekene13/02/2022
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Anzegem - Lebbeke19/02/2022
Torhout 1992 KM - Eppegem19/02/2022
Tempo Overijse - VW Hamme19/02/2022
Lochristi - Voorde Appelterre20/02/2022
Oostkamp - Erpe Mere United20/02/2022
Wolvertem - K. VC. Jong Lede20/02/2022
Rhodienne-De Hoek - SK St.-Niklaas20/02/2022
Stekene - Melsele20/02/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Anzegem05/03/2022
Melsele - Torhout 1992 KM05/03/2022
Lebbeke - Tempo Overijse05/03/2022
Erpe Mere United - Wolvertem06/03/2022
VW Hamme - Lochristi06/03/2022
Voorde Appelterre - Stekene06/03/2022
Eppegem - Oostkamp06/03/2022
K. VC. Jong Lede - Rhodienne-De Hoek06/03/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Anzegem - K. VC. Jong Lede12/03/2022
Torhout 1992 KM - Stekene12/03/2022
Tempo Overijse - SK St.-Niklaas12/03/2022
Rhodienne-De Hoek - Erpe Mere United13/03/2022
VW Hamme - Voorde Appelterre13/03/2022
Oostkamp - Melsele13/03/2022
Wolvertem - Eppegem13/03/2022
Lochristi - Lebbeke13/03/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Lochristi19/03/2022
Melsele - Wolvertem19/03/2022
Lebbeke - VW Hamme19/03/2022
Stekene - Oostkamp20/03/2022
Erpe Mere United - Anzegem20/03/2022
Voorde Appelterre - Torhout 1992 KM20/03/2022
Eppegem - Rhodienne-De Hoek20/03/2022
K. VC. Jong Lede - Tempo Overijse20/03/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Anzegem - Eppegem26/03/2022
Tempo Overijse - Erpe Mere United26/03/2022
Lebbeke - Voorde Appelterre26/03/2022
Wolvertem - Stekene27/03/2022
VW Hamme - SK St.-Niklaas27/03/2022
Lochristi - K. VC. Jong Lede27/03/2022
Oostkamp - Torhout 1992 KM27/03/2022
Rhodienne-De Hoek - Melsele27/03/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Melsele - Anzegem02/04/2022
SK St.-Niklaas - Lebbeke02/04/2022
Torhout 1992 KM - Wolvertem02/04/2022
K. VC. Jong Lede - VW Hamme03/04/2022
Eppegem - Tempo Overijse03/04/2022
Voorde Appelterre - Oostkamp03/04/2022
Stekene - Rhodienne-De Hoek03/04/2022
Erpe Mere United - Lochristi03/04/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
SK St.-Niklaas - Voorde Appelterre09/04/2022
Anzegem - Stekene09/04/2022
Tempo Overijse - Melsele09/04/2022
Lebbeke - K. VC. Jong Lede09/04/2022
Lochristi - Eppegem10/04/2022
Rhodienne-De Hoek - Torhout 1992 KM10/04/2022
Wolvertem - Oostkamp10/04/2022
VW Hamme - Erpe Mere United10/04/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Wolvertem - Voorde Appelterre24/04/2022
K. VC. Jong Lede - SK St.-Niklaas24/04/2022
Stekene - Tempo Overijse24/04/2022
Eppegem - VW Hamme24/04/2022
Melsele - Lochristi24/04/2022
Oostkamp - Rhodienne-De Hoek24/04/2022
Erpe Mere United - Lebbeke24/04/2022
Torhout 1992 KM - Anzegem24/04/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Tempo Overijse - Torhout 1992 KM01/05/2022
Lochristi - Stekene01/05/2022
Rhodienne-De Hoek - Wolvertem01/05/2022
Lebbeke - Eppegem01/05/2022
Voorde Appelterre - K. VC. Jong Lede01/05/2022
VW Hamme - Melsele01/05/2022
SK St.-Niklaas - Erpe Mere United01/05/2022
Anzegem - Oostkamp01/05/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Oostkamp121101331534
Lebbeke12723191224
Erpe Mere United12723181124
Torhout 1992 KM12750221721
Tempo Overijse12633211021
Lochristi12642251720
Stekene12642211520
VW Hamme12435231817
Voorde Appelterre12462212014
Eppegem12354131313
Rhodienne-De Hoek12372112311
Melsele12372102611
Wolvertem12255101711
Anzegem12381182610
K. VC. Jong Lede1239014279
SK St.-Niklaas1227312249
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal