Derde afdeling VV B

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Weerstand Koersel - Nijlen04/09/20211 - 2
Diest - Witgoor Dessel04/09/20212 - 0
FC St.-Lenaarts - FC De Kempen04/09/20210 - 0
FC Zwarte Leeuw - Termien04/09/20214 - 0
Rac. Mechelen - Berlaar-Heikant04/09/20215 - 1
KVK Wellen - FC Turnhout04/09/20210 - 1
FC Lille - Beringen04/09/20211 - 0
Betekom - Esperanza Pelt04/09/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
FC De Kempen - FC Zwarte Leeuw11/09/20211 - 3
Witgoor Dessel - Weerstand Koersel11/09/20213 - 0
FC Turnhout - FC Lille11/09/20210 - 2
Beringen - Betekom11/09/20211 - 3
Nijlen - KVK Wellen11/09/20212 - 2
Esperanza Pelt - Rac. Mechelen11/09/20213 - 3
Berlaar-Heikant - FC St.-Lenaarts12/09/20212 - 3
Termien - Diest12/09/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
FC St.-Lenaarts - FC Zwarte Leeuw18/09/20213 - 0
Diest - FC De Kempen18/09/20212 - 0
Weerstand Koersel - Termien18/09/20211 - 3
KVK Wellen - Witgoor Dessel18/09/20212 - 1
FC Lille - Nijlen18/09/20213 - 3
Betekom - FC Turnhout18/09/20212 - 2
Berlaar-Heikant - Esperanza Pelt19/09/20213 - 1
Rac. Mechelen - Beringen29/09/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
FC Turnhout - Rac. Mechelen25/09/20212 - 0
FC Zwarte Leeuw - Diest25/09/20210 - 1
FC De Kempen - Weerstand Koersel25/09/20210 - 0
Witgoor Dessel - FC Lille25/09/20213 - 1
Esperanza Pelt - FC St.-Lenaarts25/09/20210 - 3
Beringen - Berlaar-Heikant25/09/20213 - 1
Nijlen - Betekom25/09/20211 - 3
Termien - KVK Wellen26/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Weerstand Koersel - FC Zwarte Leeuw02/10/20211 - 4
Rac. Mechelen - Nijlen02/10/20211 - 3
KVK Wellen - FC De Kempen02/10/20212 - 1
FC Lille - Termien02/10/20214 - 2
Betekom - Witgoor Dessel02/10/20210 - 3
Esperanza Pelt - Beringen02/10/20212 - 3
Berlaar-Heikant - FC Turnhout03/10/20212 - 2
FC St.-Lenaarts - Diest13/10/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
FC De Kempen - FC Lille09/10/20212 - 3
FC Turnhout - Esperanza Pelt09/10/20210 - 1
Witgoor Dessel - Rac. Mechelen09/10/20210 - 4
Diest - Weerstand Koersel09/10/20216 - 0
FC Zwarte Leeuw - KVK Wellen09/10/20211 - 2
Beringen - FC St.-Lenaarts09/10/20211 - 1
Nijlen - Berlaar-Heikant09/10/20211 - 0
Termien - Betekom10/10/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
FC St.-Lenaarts - Weerstand Koersel16/10/20213 - 1
Betekom - FC De Kempen16/10/20212 - 2
Esperanza Pelt - Nijlen16/10/20213 - 2
FC Lille - FC Zwarte Leeuw16/10/20211 - 5
Beringen - FC Turnhout16/10/20211 - 1
KVK Wellen - Diest16/10/20211 - 3
Rac. Mechelen - Termien16/10/20211 - 0
Berlaar-Heikant - Witgoor Dessel17/10/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
FC De Kempen - Rac. Mechelen23/10/20212 - 4
Witgoor Dessel - Esperanza Pelt23/10/20210 - 1
Weerstand Koersel - KVK Wellen23/10/20210 - 3
FC Zwarte Leeuw - Betekom23/10/20210 - 2
FC Turnhout - FC St.-Lenaarts23/10/20215 - 1
Diest - FC Lille23/10/20210 - 0
Nijlen - Beringen23/10/20214 - 1
Termien - Berlaar-Heikant24/10/20216 - 2
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
FC Turnhout - Nijlen30/10/20213 - 0
FC St.-Lenaarts - KVK Wellen30/10/20210 - 0
FC Lille - Weerstand Koersel30/10/20212 - 0
Rac. Mechelen - FC Zwarte Leeuw30/10/20213 - 1
Esperanza Pelt - Termien30/10/20210 - 0
Beringen - Witgoor Dessel30/10/20214 - 0
Betekom - Diest30/10/20212 - 0
Berlaar-Heikant - FC De Kempen31/10/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Witgoor Dessel - FC Turnhout07/11/20210 - 1
Diest - Rac. Mechelen07/11/20210 - 1
FC Zwarte Leeuw - Berlaar-Heikant07/11/20211 - 1
Termien - Beringen07/11/20211 - 2
Nijlen - FC St.-Lenaarts07/11/20212 - 1
KVK Wellen - FC Lille07/11/20212 - 3
Weerstand Koersel - Betekom07/11/20211 - 3
FC De Kempen - Esperanza Pelt07/11/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Esperanza Pelt - FC Zwarte Leeuw14/11/20213 - 2
Betekom - KVK Wellen14/11/20213 - 0
FC St.-Lenaarts - FC Lille14/11/20212 - 3
Rac. Mechelen - Weerstand Koersel14/11/20214 - 1
FC Turnhout - Termien14/11/20211 - 2
Berlaar-Heikant - Diest14/11/20210 - 0
Beringen - FC De Kempen14/11/20214 - 1
Nijlen - Witgoor Dessel14/11/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Weerstand Koersel - Berlaar-Heikant20/11/20210 - 1
FC Zwarte Leeuw - Beringen20/11/20211 - 0
Diest - Esperanza Pelt20/11/20210 - 3
Witgoor Dessel - FC St.-Lenaarts20/11/20214 - 0
FC De Kempen - FC Turnhout20/11/20210 - 1
FC Lille - Betekom20/11/20212 - 2
KVK Wellen - Rac. Mechelen20/11/20213 - 0
Termien - Nijlen21/11/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Witgoor Dessel - Termien27/11/2021
FC Turnhout - FC Zwarte Leeuw27/11/2021
FC St.-Lenaarts - Betekom27/11/2021
Nijlen - FC De Kempen27/11/2021
Beringen - Diest27/11/2021
Rac. Mechelen - FC Lille27/11/2021
Esperanza Pelt - Weerstand Koersel27/11/2021
Berlaar-Heikant - KVK Wellen28/11/2021
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Diest - FC Turnhout04/12/2021
FC St.-Lenaarts - Termien04/12/2021
FC Zwarte Leeuw - Nijlen04/12/2021
Weerstand Koersel - Beringen04/12/2021
FC De Kempen - Witgoor Dessel04/12/2021
Betekom - Rac. Mechelen04/12/2021
FC Lille - Berlaar-Heikant04/12/2021
KVK Wellen - Esperanza Pelt04/12/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Witgoor Dessel - FC Zwarte Leeuw11/12/2021
FC Turnhout - Weerstand Koersel11/12/2021
Esperanza Pelt - FC Lille11/12/2021
Rac. Mechelen - FC St.-Lenaarts11/12/2021
Nijlen - Diest11/12/2021
Beringen - KVK Wellen11/12/2021
Berlaar-Heikant - Betekom12/12/2021
Termien - FC De Kempen12/12/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Witgoor Dessel - Diest18/12/2021
FC De Kempen - FC St.-Lenaarts18/12/2021
FC Turnhout - KVK Wellen18/12/2021
Esperanza Pelt - Betekom18/12/2021
Nijlen - Weerstand Koersel18/12/2021
Beringen - FC Lille18/12/2021
Termien - FC Zwarte Leeuw19/12/2021
Berlaar-Heikant - Rac. Mechelen19/12/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
FC St.-Lenaarts - Berlaar-Heikant15/01/2022
Weerstand Koersel - Witgoor Dessel15/01/2022
Diest - Termien15/01/2022
FC Zwarte Leeuw - FC De Kempen15/01/2022
Betekom - Beringen15/01/2022
FC Lille - FC Turnhout15/01/2022
Rac. Mechelen - Esperanza Pelt15/01/2022
KVK Wellen - Nijlen15/01/2022
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Witgoor Dessel - KVK Wellen22/01/2022
FC Zwarte Leeuw - FC St.-Lenaarts22/01/2022
FC Turnhout - Betekom22/01/2022
FC De Kempen - Diest22/01/2022
Esperanza Pelt - Berlaar-Heikant22/01/2022
Beringen - Rac. Mechelen22/01/2022
Nijlen - FC Lille22/01/2022
Termien - Weerstand Koersel23/01/2022
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Diest - FC Zwarte Leeuw29/01/2022
Weerstand Koersel - FC De Kempen29/01/2022
FC St.-Lenaarts - Esperanza Pelt29/01/2022
Rac. Mechelen - FC Turnhout29/01/2022
Betekom - Nijlen29/01/2022
FC Lille - Witgoor Dessel29/01/2022
KVK Wellen - Termien29/01/2022
Berlaar-Heikant - Beringen30/01/2022
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Witgoor Dessel - Betekom06/02/2022
Termien - FC Lille06/02/2022
Nijlen - Rac. Mechelen06/02/2022
FC De Kempen - KVK Wellen06/02/2022
FC Turnhout - Berlaar-Heikant06/02/2022
Beringen - Esperanza Pelt06/02/2022
Diest - FC St.-Lenaarts06/02/2022
FC Zwarte Leeuw - Weerstand Koersel06/02/2022
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Weerstand Koersel - Diest12/02/2022
FC St.-Lenaarts - Beringen12/02/2022
Esperanza Pelt - FC Turnhout12/02/2022
Rac. Mechelen - Witgoor Dessel12/02/2022
Betekom - Termien12/02/2022
KVK Wellen - FC Zwarte Leeuw12/02/2022
FC Lille - FC De Kempen12/02/2022
Berlaar-Heikant - Nijlen13/02/2022
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
FC De Kempen - Betekom19/02/2022
Witgoor Dessel - Berlaar-Heikant19/02/2022
FC Zwarte Leeuw - FC Lille19/02/2022
FC Turnhout - Beringen19/02/2022
Diest - KVK Wellen19/02/2022
Weerstand Koersel - FC St.-Lenaarts19/02/2022
Nijlen - Esperanza Pelt19/02/2022
Termien - Rac. Mechelen20/02/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
FC St.-Lenaarts - FC Turnhout05/03/2022
FC Lille - Diest05/03/2022
KVK Wellen - Weerstand Koersel05/03/2022
Rac. Mechelen - FC De Kempen05/03/2022
Betekom - FC Zwarte Leeuw05/03/2022
Esperanza Pelt - Witgoor Dessel05/03/2022
Beringen - Nijlen05/03/2022
Berlaar-Heikant - Termien06/03/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Diest - Betekom12/03/2022
FC Zwarte Leeuw - Rac. Mechelen12/03/2022
Witgoor Dessel - Beringen12/03/2022
FC De Kempen - Berlaar-Heikant12/03/2022
Weerstand Koersel - FC Lille12/03/2022
Nijlen - FC Turnhout12/03/2022
KVK Wellen - FC St.-Lenaarts12/03/2022
Termien - Esperanza Pelt13/03/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
FC St.-Lenaarts - Nijlen19/03/2022
FC Turnhout - Witgoor Dessel19/03/2022
FC Lille - KVK Wellen19/03/2022
Betekom - Weerstand Koersel19/03/2022
Rac. Mechelen - Diest19/03/2022
Beringen - Termien19/03/2022
Esperanza Pelt - FC De Kempen19/03/2022
Berlaar-Heikant - FC Zwarte Leeuw20/03/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Weerstand Koersel - Rac. Mechelen26/03/2022
Witgoor Dessel - Nijlen26/03/2022
FC Zwarte Leeuw - Esperanza Pelt26/03/2022
FC De Kempen - Beringen26/03/2022
Diest - Berlaar-Heikant26/03/2022
KVK Wellen - Betekom26/03/2022
FC Lille - FC St.-Lenaarts26/03/2022
Termien - FC Turnhout27/03/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
FC St.-Lenaarts - Witgoor Dessel02/04/2022
FC Turnhout - FC De Kempen02/04/2022
Rac. Mechelen - KVK Wellen02/04/2022
Betekom - FC Lille02/04/2022
Esperanza Pelt - Diest02/04/2022
Nijlen - Termien02/04/2022
Beringen - FC Zwarte Leeuw02/04/2022
Berlaar-Heikant - Weerstand Koersel03/04/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
FC Zwarte Leeuw - FC Turnhout09/04/2022
Diest - Beringen09/04/2022
FC De Kempen - Nijlen09/04/2022
Weerstand Koersel - Esperanza Pelt09/04/2022
Betekom - FC St.-Lenaarts09/04/2022
KVK Wellen - Berlaar-Heikant09/04/2022
FC Lille - Rac. Mechelen09/04/2022
Termien - Witgoor Dessel10/04/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
FC Turnhout - Diest24/04/2022
Esperanza Pelt - KVK Wellen24/04/2022
Beringen - Weerstand Koersel24/04/2022
Rac. Mechelen - Betekom24/04/2022
Nijlen - FC Zwarte Leeuw24/04/2022
Berlaar-Heikant - FC Lille24/04/2022
Witgoor Dessel - FC De Kempen24/04/2022
Termien - FC St.-Lenaarts24/04/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Betekom - Berlaar-Heikant01/05/2022
FC Lille - Esperanza Pelt01/05/2022
KVK Wellen - Beringen01/05/2022
FC De Kempen - Termien01/05/2022
FC St.-Lenaarts - Rac. Mechelen01/05/2022
Weerstand Koersel - FC Turnhout01/05/2022
Diest - Nijlen01/05/2022
FC Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel01/05/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Rac. Mechelen12831301725
FC Lille12723252124
Diest1273217823
Esperanza Pelt12732221623
FC Turnhout12633191121
Betekom12633221621
Nijlen12642252020
Beringen12552212017
KVK Wellen12552181817
FC Zwarte Leeuw12561221816
Witgoor Dessel12561161616
Termien12561202116
FC St.-Lenaarts12453182015
Berlaar-Heikant12264132310
FC De Kempen1218310256
Weerstand Koersel1201116341
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal