Jupiler Pro League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Standard - Genk23/07/20211 - 1
OH Leuven - Zulte Waregem24/07/20211 - 1
Beerschot - Cercle Brugge24/07/20210 - 1
Kortrijk - Seraing24/07/20212 - 0
Oostende - Charleroi24/07/20210 - 3
Mechelen - Antwerp25/07/20213 - 2
Club Brugge - Eupen25/07/20212 - 2
Anderlecht - Union SG25/07/20211 - 3
STVV - Gent25/07/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Genk - Oostende30/07/20213 - 4
Charleroi - STVV31/07/20210 - 0
Cercle Brugge - OH Leuven31/07/20211 - 1
Seraing - Mechelen31/07/20211 - 0
Eupen - Anderlecht31/07/20211 - 1
Union SG - Club Brugge01/08/20210 - 1
Zulte Waregem - Standard01/08/20211 - 2
Gent - Beerschot01/08/20212 - 2
Antwerp - Kortrijk01/08/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Club Brugge - Cercle Brugge06/08/20211 - 1
Beerschot - Union SG07/08/20210 - 3
Mechelen - Eupen07/08/20211 - 3
STVV - Zulte Waregem07/08/20211 - 3
Kortrijk - Genk07/08/20211 - 2
Standard - Antwerp08/08/20212 - 5
OH Leuven - Charleroi08/08/20211 - 1
Anderlecht - Seraing08/08/20213 - 0
Oostende - Gent08/08/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Charleroi - Antwerp13/08/20211 - 1
Union SG - Kortrijk14/08/20212 - 0
Eupen - STVV14/08/20212 - 1
Seraing - Oostende14/08/20212 - 3
Genk - OH Leuven14/08/20214 - 0
Beerschot - Standard15/08/20210 - 1
Gent - Mechelen15/08/20212 - 0
Cercle Brugge - Anderlecht15/08/20211 - 2
Zulte Waregem - Club Brugge15/08/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Standard - Oostende20/08/20211 - 0
Seraing - Cercle Brugge21/08/20212 - 1
OH Leuven - Eupen21/08/20211 - 4
STVV - Kortrijk21/08/20210 - 2
Zulte Waregem - Charleroi22/08/20212 - 2
Club Brugge - Beerschot22/08/20213 - 2
Mechelen - Union SG22/08/20213 - 1
Antwerp - Genk22/09/20214 - 2
Anderlecht - Gent23/09/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Charleroi - Beerschot28/08/20215 - 2
Cercle Brugge - STVV28/08/20210 - 1
Eupen - Seraing28/08/20211 - 2
Union SG - Standard28/08/20214 - 0
Gent - Club Brugge29/08/20216 - 1
Antwerp - OH Leuven29/08/20212 - 2
Kortrijk - Mechelen29/08/20212 - 2
Genk - Anderlecht29/08/20211 - 0
Oostende - Zulte Waregem29/08/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Club Brugge - Oostende10/09/20213 - 0
Eupen - Antwerp11/09/20210 - 1
Zulte Waregem - Cercle Brugge11/09/20212 - 4
Genk - Union SG11/09/20211 - 1
Anderlecht - Mechelen12/09/20217 - 2
Gent - Charleroi12/09/20212 - 3
Seraing - Standard12/09/20210 - 1
OH Leuven - Kortrijk12/09/20212 - 1
Beerschot - STVV13/09/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Cercle Brugge - Eupen17/09/20211 - 2
Oostende - Beerschot18/09/20213 - 1
Mechelen - OH Leuven18/09/20212 - 0
Union SG - Zulte Waregem18/09/20212 - 1
Charleroi - Club Brugge18/09/20210 - 1
STVV - Genk19/09/20211 - 2
Antwerp - Seraing19/09/20212 - 1
Standard - Anderlecht19/09/20210 - 1
Kortrijk - Gent19/09/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Club Brugge - OH Leuven24/09/20211 - 1
Beerschot - Eupen25/09/20210 - 3
Zulte Waregem - Kortrijk25/09/20212 - 2
Standard - STVV25/09/20211 - 2
Union SG - Antwerp26/09/20211 - 2
Gent - Cercle Brugge26/09/20212 - 1
Oostende - Anderlecht26/09/20212 - 2
Charleroi - Mechelen26/09/20210 - 2
Genk - Seraing26/09/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Mechelen - Standard01/10/20213 - 1
Kortrijk - Charleroi02/10/20212 - 2
Cercle Brugge - Union SG02/10/20210 - 3
STVV - Oostende02/10/20211 - 1
OH Leuven - Beerschot02/10/20210 - 0
Anderlecht - Club Brugge03/10/20211 - 1
Seraing - Zulte Waregem03/10/20215 - 1
Antwerp - Gent03/10/20211 - 0
Eupen - Genk03/10/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Club Brugge - Kortrijk15/10/20212 - 0
Union SG - Seraing16/10/20214 - 2
Zulte Waregem - Antwerp16/10/20212 - 1
Oostende - Cercle Brugge16/10/20212 - 1
Standard - OH Leuven16/10/20212 - 2
STVV - Anderlecht17/10/20212 - 2
Beerschot - Mechelen17/10/20210 - 1
Charleroi - Genk17/10/20212 - 0
Gent - Eupen17/10/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Seraing - Charleroi22/10/20211 - 3
Cercle Brugge - Standard23/10/20211 - 1
Kortrijk - Oostende23/10/20211 - 0
Mechelen - Zulte Waregem23/10/20212 - 2
Eupen - Union SG23/10/20212 - 3
Antwerp - Club Brugge24/10/20211 - 1
Anderlecht - Beerschot24/10/20214 - 2
Genk - Gent24/10/20210 - 3
OH Leuven - STVV24/10/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Oostende - Mechelen29/10/2021
Charleroi - Eupen30/10/2021
Standard - Kortrijk30/10/2021
Beerschot - Seraing30/10/2021
STVV - Club Brugge30/10/2021
Zulte Waregem - Genk31/10/2021
Cercle Brugge - Antwerp31/10/2021
Anderlecht - OH Leuven31/10/2021
Gent - Union SG31/10/2021
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
OH Leuven - Oostende05/11/2021
Eupen - Zulte Waregem06/11/2021
Mechelen - STVV06/11/2021
Kortrijk - Beerschot06/11/2021
Union SG - Charleroi06/11/2021
Club Brugge - Standard07/11/2021
Seraing - Gent07/11/2021
Antwerp - Anderlecht07/11/2021
Genk - Cercle Brugge07/11/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Mechelen - Club Brugge19/11/2021
Cercle Brugge - Charleroi20/11/2021
Zulte Waregem - Gent20/11/2021
OH Leuven - Seraing20/11/2021
Standard - Eupen20/11/2021
Anderlecht - Kortrijk21/11/2021
STVV - Antwerp21/11/2021
Oostende - Union SG21/11/2021
Beerschot - Genk21/11/2021
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Union SG - OH Leuven26/11/2021
Seraing - STVV27/11/2021
Cercle Brugge - Mechelen27/11/2021
Eupen - Kortrijk27/11/2021
Charleroi - Anderlecht27/11/2021
Genk - Club Brugge28/11/2021
Zulte Waregem - Beerschot28/11/2021
Gent - Standard28/11/2021
Antwerp - Oostende28/11/2021
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Oostende - Eupen05/12/2021
Standard - Charleroi05/12/2021
Beerschot - Antwerp05/12/2021
Kortrijk - Cercle Brugge05/12/2021
Anderlecht - Zulte Waregem05/12/2021
OH Leuven - Gent05/12/2021
Mechelen - Genk05/12/2021
Club Brugge - Seraing05/12/2021
STVV - Union SG05/12/2021
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Union SG - Mechelen12/12/2021
Eupen - Beerschot12/12/2021
STVV - Cercle Brugge12/12/2021
Gent - Genk12/12/2021
Kortrijk - OH Leuven12/12/2021
Seraing - Anderlecht12/12/2021
Charleroi - Oostende12/12/2021
Antwerp - Standard12/12/2021
Club Brugge - Zulte Waregem12/12/2021
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Anderlecht - STVV16/12/2021
Antwerp - Eupen16/12/2021
Cercle Brugge - Seraing16/12/2021
Oostende - Kortrijk16/12/2021
Mechelen - Gent16/12/2021
Zulte Waregem - Union SG16/12/2021
Standard - Beerschot16/12/2021
OH Leuven - Club Brugge16/12/2021
Genk - Charleroi16/12/2021
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Gent - STVV19/12/2021
Seraing - Kortrijk19/12/2021
Genk - Antwerp19/12/2021
OH Leuven - Standard19/12/2021
Beerschot - Oostende19/12/2021
Zulte Waregem - Mechelen19/12/2021
Eupen - Charleroi19/12/2021
Club Brugge - Anderlecht19/12/2021
Union SG - Cercle Brugge19/12/2021
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Kortrijk - Antwerp26/12/2021
Union SG - Gent26/12/2021
Oostende - Genk26/12/2021
Mechelen - Seraing26/12/2021
Beerschot - Anderlecht26/12/2021
Cercle Brugge - Club Brugge26/12/2021
Charleroi - OH Leuven26/12/2021
Standard - Zulte Waregem26/12/2021
STVV - Eupen26/12/2021
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Seraing - Union SG16/01/2022
Antwerp - Charleroi16/01/2022
Gent - Kortrijk16/01/2022
Eupen - Cercle Brugge16/01/2022
Club Brugge - STVV16/01/2022
Genk - Beerschot16/01/2022
Anderlecht - Standard16/01/2022
Zulte Waregem - Oostende16/01/2022
OH Leuven - Mechelen16/01/2022
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Standard - Club Brugge23/01/2022
Beerschot - OH Leuven23/01/2022
Kortrijk - Eupen23/01/2022
Union SG - Genk23/01/2022
Oostende - Antwerp23/01/2022
Mechelen - Anderlecht23/01/2022
Cercle Brugge - Zulte Waregem23/01/2022
Charleroi - Gent23/01/2022
STVV - Seraing23/01/2022
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Anderlecht - Cercle Brugge27/01/2022
Charleroi - Kortrijk27/01/2022
Club Brugge - Union SG27/01/2022
Gent - Oostende27/01/2022
Antwerp - STVV27/01/2022
Genk - Mechelen27/01/2022
Zulte Waregem - OH Leuven27/01/2022
Seraing - Beerschot27/01/2022
Eupen - Standard27/01/2022
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Kortrijk - Club Brugge30/01/2022
OH Leuven - Genk30/01/2022
Standard - Mechelen30/01/2022
STVV - Charleroi30/01/2022
Cercle Brugge - Oostende30/01/2022
Beerschot - Zulte Waregem30/01/2022
Gent - Antwerp30/01/2022
Seraing - Eupen30/01/2022
Union SG - Anderlecht30/01/2022
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Antwerp - Union SG06/02/2022
Genk - Zulte Waregem06/02/2022
Standard - Cercle Brugge06/02/2022
Club Brugge - Gent06/02/2022
Charleroi - Seraing06/02/2022
Oostende - OH Leuven06/02/2022
Anderlecht - Eupen06/02/2022
Kortrijk - STVV06/02/2022
Mechelen - Beerschot06/02/2022
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Eupen - Gent13/02/2022
Seraing - Antwerp13/02/2022
OH Leuven - Cercle Brugge13/02/2022
Beerschot - Kortrijk13/02/2022
Union SG - STVV13/02/2022
Club Brugge - Charleroi13/02/2022
Zulte Waregem - Anderlecht13/02/2022
Mechelen - Oostende13/02/2022
Genk - Standard13/02/2022
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Cercle Brugge - Beerschot20/02/2022
Anderlecht - Genk20/02/2022
Kortrijk - Zulte Waregem20/02/2022
STVV - OH Leuven20/02/2022
Gent - Seraing20/02/2022
Antwerp - Mechelen20/02/2022
Oostende - Standard20/02/2022
Eupen - Club Brugge20/02/2022
Charleroi - Union SG20/02/2022
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Beerschot - Charleroi27/02/2022
Genk - Kortrijk27/02/2022
Zulte Waregem - Seraing27/02/2022
OH Leuven - Anderlecht27/02/2022
Oostende - STVV27/02/2022
Standard - Gent27/02/2022
Club Brugge - Antwerp27/02/2022
Mechelen - Cercle Brugge27/02/2022
Union SG - Eupen27/02/2022
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
STVV - Mechelen06/03/2022
Antwerp - Beerschot06/03/2022
Charleroi - Standard06/03/2022
Seraing - Club Brugge06/03/2022
Eupen - OH Leuven06/03/2022
Gent - Zulte Waregem06/03/2022
Anderlecht - Oostende06/03/2022
Cercle Brugge - Genk06/03/2022
Kortrijk - Union SG06/03/2022
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Anderlecht - Antwerp13/03/2022
Beerschot - Gent13/03/2022
Oostende - Club Brugge13/03/2022
OH Leuven - Union SG13/03/2022
Standard - Seraing13/03/2022
Cercle Brugge - Kortrijk13/03/2022
Mechelen - Charleroi13/03/2022
Zulte Waregem - Eupen13/03/2022
Genk - STVV13/03/2022
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Kortrijk - Standard20/03/2022
STVV - Beerschot20/03/2022
Charleroi - Cercle Brugge20/03/2022
Eupen - Mechelen20/03/2022
Antwerp - Zulte Waregem20/03/2022
Seraing - OH Leuven20/03/2022
Club Brugge - Genk20/03/2022
Gent - Anderlecht20/03/2022
Union SG - Oostende20/03/2022
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Zulte Waregem - STVV03/04/2022
Cercle Brugge - Gent03/04/2022
Genk - Eupen03/04/2022
OH Leuven - Antwerp03/04/2022
Mechelen - Kortrijk03/04/2022
Beerschot - Club Brugge03/04/2022
Anderlecht - Charleroi03/04/2022
Oostende - Seraing03/04/2022
Standard - Union SG03/04/2022
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Gent - OH Leuven10/04/2022
Club Brugge - Mechelen10/04/2022
Union SG - Beerschot10/04/2022
Kortrijk - Anderlecht10/04/2022
Seraing - Genk10/04/2022
Eupen - Oostende10/04/2022
Charleroi - Zulte Waregem10/04/2022
Antwerp - Cercle Brugge10/04/2022
STVV - Standard10/04/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Union SG12831271325
Club Brugge12615211423
Antwerp12633221621
Eupen12642231720
Mechelen12642212120
Anderlecht12525251620
Charleroi12525221420
Kortrijk12543151418
Gent12552211317
Genk12552212017
Oostende12552162017
STVV12453131815
Standard12453132015
Zulte Waregem12354192613
OH Leuven12237152013
Seraing12480162412
Cercle Brugge1227313199
Beerschot1201029272
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal