Superleague dames

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Charleroi - Fémina Woluwe20/08/20214 - 2
KAA Gent - OH Leuven20/08/20210 - 1
Club Brugge - St. Fém. De Liège A21/08/20214 - 1
Eendr. Aalst - Zulte Waregem21/08/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
RSC Anderlecht - Charleroi27/08/20217 - 0
Fémina Woluwe - Club Brugge27/08/20210 - 2
Zulte Waregem - KRC Genk A28/08/20213 - 0
St. Fém. De Liège A - KAA Gent28/08/20213 - 2
OH Leuven - Eendr. Aalst29/08/20217 - 0
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Charleroi - Zulte Waregem03/09/20210 - 2
Fémina Woluwe - KAA Gent03/09/20211 - 1
Club Brugge - RSC Anderlecht04/09/20212 - 1
Eendr. Aalst - KRC Genk A04/09/20210 - 4
OH Leuven - St. Fém. De Liège A05/09/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
RSC Anderlecht - KAA Gent10/09/20214 - 0
KRC Genk A - Charleroi10/09/20217 - 1
Fémina Woluwe - OH Leuven10/09/20210 - 6
Zulte Waregem - Club Brugge11/09/20210 - 3
St. Fém. De Liège A - Eendr. Aalst11/09/20214 - 2
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
KRC Genk A - RSC Anderlecht28/09/20211 - 2
KAA Gent - Zulte Waregem01/10/20212 - 0
Eendr. Aalst - Charleroi02/10/20212 - 3
St. Fém. De Liège A - Fémina Woluwe02/10/20214 - 1
Club Brugge - KRC Genk A02/10/20211 - 0
OH Leuven - RSC Anderlecht03/10/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Charleroi - Club Brugge08/10/20210 - 3
KRC Genk A - KAA Gent08/10/20211 - 1
Fémina Woluwe - Eendr. Aalst08/10/20210 - 1
RSC Anderlecht - St. Fém. De Liège A09/10/20214 - 1
Zulte Waregem - OH Leuven09/10/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Fémina Woluwe - RSC Anderlecht15/10/20210 - 3
KAA Gent - Charleroi15/10/20213 - 0
OH Leuven - KRC Genk A16/10/20212 - 0
St. Fém. De Liège A - Zulte Waregem16/10/20212 - 0
Club Brugge - Eendr. Aalst16/10/20215 - 0
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Charleroi - OH Leuven05/11/20212 - 8
KRC Genk A - St. Fém. De Liège A05/11/20211 - 4
Eendr. Aalst - RSC Anderlecht06/11/20210 - 5
KAA Gent - Club Brugge06/11/20213 - 1
Zulte Waregem - Fémina Woluwe06/11/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
KAA Gent - Eendr. Aalst09/11/20217 - 2
RSC Anderlecht - Zulte Waregem09/11/20212 - 1
OH Leuven - Club Brugge09/11/20213 - 0
St. Fém. De Liège A - Charleroi09/11/20213 - 1
Fémina Woluwe - KRC Genk A09/11/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Fémina Woluwe - Charleroi13/11/20213 - 1
RSC Anderlecht - KRC Genk A13/11/20216 - 1
St. Fém. De Liège A - Club Brugge13/11/20212 - 2
Zulte Waregem - Eendr. Aalst13/11/20211 - 3
OH Leuven - KAA Gent14/11/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Charleroi - RSC Anderlecht19/11/20210 - 2
KAA Gent - St. Fém. De Liège A19/11/20210 - 2
KRC Genk A - Zulte Waregem20/11/20211 - 1
Eendr. Aalst - OH Leuven20/11/20210 - 1
Club Brugge - Fémina Woluwe20/11/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
RSC Anderlecht - Club Brugge10/12/2021
KRC Genk A - Eendr. Aalst10/12/2021
KAA Gent - Fémina Woluwe10/12/2021
Zulte Waregem - Charleroi11/12/2021
St. Fém. De Liège A - OH Leuven11/12/2021
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Charleroi - KRC Genk A17/12/2021
KAA Gent - RSC Anderlecht17/12/2021
Eendr. Aalst - St. Fém. De Liège A18/12/2021
Club Brugge - Zulte Waregem18/12/2021
OH Leuven - Fémina Woluwe19/12/2021
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
RSC Anderlecht - OH Leuven22/12/2021
Zulte Waregem - KAA Gent22/12/2021
KRC Genk A - Club Brugge22/12/2021
Charleroi - Eendr. Aalst22/12/2021
Fémina Woluwe - St. Fém. De Liège A22/12/2021
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
KAA Gent - KRC Genk A21/01/2022
Eendr. Aalst - Fémina Woluwe22/01/2022
Club Brugge - Charleroi22/01/2022
St. Fém. De Liège A - RSC Anderlecht22/01/2022
OH Leuven - Zulte Waregem23/01/2022
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Charleroi - KAA Gent28/01/2022
RSC Anderlecht - Fémina Woluwe28/01/2022
KRC Genk A - OH Leuven28/01/2022
Club Brugge - Eendr. Aalst29/01/2022
Zulte Waregem - St. Fém. De Liège A29/01/2022
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Club Brugge - KAA Gent05/02/2022
St. Fém. De Liège A - KRC Genk A05/02/2022
RSC Anderlecht - Eendr. Aalst05/02/2022
Fémina Woluwe - Zulte Waregem05/02/2022
OH Leuven - Charleroi05/02/2022
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
KRC Genk A - Fémina Woluwe12/02/2022
Zulte Waregem - RSC Anderlecht12/02/2022
Eendr. Aalst - KAA Gent12/02/2022
Club Brugge - OH Leuven12/02/2022
Charleroi - St. Fém. De Liège A12/02/2022
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
OH Leuven1191134728
RSC Anderlecht1192038927
Club Brugge11821261125
St. Fém. De Liège A11722271823
KAA Gent11542211517
Zulte Waregem11461121513
KRC Genk A11362172111
Eendr. Aalst1129010386
Charleroi1129012426
Fémina Woluwe111918294
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal