Duitsland Bundesliga

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
B. M'Gladbach - Bayern M.13/08/20211 - 1
Stuttgart - Fürth14/08/20215 - 1
Bielefeld - Freiburg14/08/20210 - 0
Augsburg - Hoffenheim14/08/20210 - 4
Wolfsburg - Vfl Bochum14/08/20211 - 0
Berlin - Leverkusen14/08/20211 - 1
Dortmund - Frankfurt14/08/20215 - 2
Mainz 05 - Leipzig15/08/20211 - 0
1 FC Köln - Hertha BSC15/08/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Leipzig - Stuttgart20/08/20214 - 0
Freiburg - Dortmund21/08/20212 - 1
Vfl Bochum - Mainz 0521/08/20212 - 0
Hertha BSC - Wolfsburg21/08/20211 - 2
Frankfurt - Augsburg21/08/20210 - 0
Fürth - Bielefeld21/08/20211 - 1
Leverkusen - B. M'Gladbach21/08/20214 - 0
Hoffenheim - Berlin22/08/20212 - 2
Bayern M. - 1 FC Köln22/08/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Bayern M. - Hertha BSC28/08/20215 - 0
Dortmund - Hoffenheim28/08/20213 - 2
Wolfsburg - Leipzig28/08/20211 - 0
Berlin - B. M'Gladbach28/08/20212 - 1
1 FC Köln - Vfl Bochum28/08/20212 - 1
Mainz 05 - Fürth28/08/20213 - 0
Augsburg - Leverkusen28/08/20211 - 4
Bielefeld - Frankfurt28/08/20211 - 1
Stuttgart - Freiburg28/08/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Leverkusen - Dortmund11/09/20213 - 4
Berlin - Augsburg11/09/20210 - 0
Fürth - Wolfsburg11/09/20210 - 2
Freiburg - 1 FC Köln11/09/20211 - 1
Hoffenheim - Mainz 0511/09/20210 - 2
Leipzig - Bayern M.11/09/20211 - 4
Frankfurt - Stuttgart12/09/20211 - 1
Vfl Bochum - Hertha BSC12/09/20211 - 3
B. M'Gladbach - Bielefeld12/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Hertha BSC - Fürth17/09/20212 - 1
Bayern M. - Vfl Bochum18/09/20217 - 0
Mainz 05 - Freiburg18/09/20210 - 0
Bielefeld - Hoffenheim18/09/20210 - 0
Augsburg - B. M'Gladbach18/09/20211 - 0
1 FC Köln - Leipzig18/09/20211 - 1
Stuttgart - Leverkusen19/09/20211 - 3
Dortmund - Berlin19/09/20214 - 2
Wolfsburg - Frankfurt19/09/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Fürth - Bayern M.24/09/20211 - 3
Leipzig - Hertha BSC25/09/20216 - 0
Frankfurt - 1 FC Köln25/09/20211 - 1
Leverkusen - Mainz 0525/09/20211 - 0
Berlin - Bielefeld25/09/20211 - 0
Hoffenheim - Wolfsburg25/09/20213 - 1
B. M'Gladbach - Dortmund25/09/20211 - 0
Vfl Bochum - Stuttgart26/09/20210 - 0
Freiburg - Augsburg26/09/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
1 FC Köln - Fürth01/10/20213 - 1
Stuttgart - Hoffenheim02/10/20213 - 1
Hertha BSC - Freiburg02/10/20211 - 2
Wolfsburg - B. M'Gladbach02/10/20211 - 3
Dortmund - Augsburg02/10/20212 - 1
Leipzig - Vfl Bochum02/10/20213 - 0
Mainz 05 - Berlin03/10/20211 - 2
Bayern M. - Frankfurt03/10/20211 - 2
Bielefeld - Leverkusen03/10/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Hoffenheim - 1 FC Köln15/10/20215 - 0
Dortmund - Mainz 0516/10/20213 - 1
Frankfurt - Hertha BSC16/10/20211 - 2
Berlin - Wolfsburg16/10/20212 - 0
Fürth - Vfl Bochum16/10/20210 - 1
Freiburg - Leipzig16/10/20211 - 1
B. M'Gladbach - Stuttgart16/10/20211 - 1
Leverkusen - Bayern M.17/10/20211 - 5
Augsburg - Bielefeld17/10/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Mainz 05 - Augsburg22/10/20214 - 1
Leipzig - Fürth23/10/20214 - 1
Wolfsburg - Freiburg23/10/20210 - 2
Bielefeld - Dortmund23/10/20211 - 3
Bayern M. - Hoffenheim23/10/20214 - 0
Hertha BSC - B. M'Gladbach23/10/20211 - 0
Stuttgart - Berlin24/10/20211 - 1
1 FC Köln - Leverkusen24/10/20212 - 2
Vfl Bochum - Frankfurt24/10/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Hoffenheim - Hertha BSC29/10/20212 - 0
Dortmund - 1 FC Köln30/10/20212 - 0
Leverkusen - Wolfsburg30/10/20210 - 2
Berlin - Bayern M.30/10/20212 - 5
Bielefeld - Mainz 0530/10/20211 - 2
Freiburg - Fürth30/10/20213 - 1
Frankfurt - Leipzig30/10/20211 - 1
Augsburg - Stuttgart31/10/20214 - 1
B. M'Gladbach - Vfl Bochum31/10/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Mainz 05 - B. M'Gladbach05/11/20211 - 1
Wolfsburg - Augsburg06/11/20211 - 0
Stuttgart - Bielefeld06/11/20210 - 1
Vfl Bochum - Hoffenheim06/11/20212 - 0
Bayern M. - Freiburg06/11/20212 - 1
Leipzig - Dortmund06/11/20212 - 1
Hertha BSC - Leverkusen07/11/20211 - 1
1 FC Köln - Berlin07/11/20212 - 2
Fürth - Frankfurt07/11/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Augsburg - Bayern M.19/11/20212 - 1
Dortmund - Stuttgart20/11/20212 - 1
Leverkusen - Vfl Bochum20/11/20211 - 0
B. M'Gladbach - Fürth20/11/20214 - 0
Bielefeld - Wolfsburg20/11/20212 - 2
Hoffenheim - Leipzig20/11/20212 - 0
Berlin - Hertha BSC20/11/20212 - 0
Freiburg - Frankfurt21/11/20210 - 2
Mainz 05 - 1 FC Köln21/11/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Stuttgart - Mainz 0526/11/20212 - 1
Wolfsburg - Dortmund27/11/20211 - 3
Fürth - Hoffenheim27/11/20213 - 6
Hertha BSC - Augsburg27/11/20211 - 1
1 FC Köln - B. M'Gladbach27/11/20214 - 1
Vfl Bochum - Freiburg27/11/20212 - 1
Bayern M. - Bielefeld27/11/20211 - 0
Frankfurt - Berlin28/11/20212 - 1
Leipzig - Leverkusen28/11/20211 - 3
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Berlin - Leipzig03/12/20212 - 1
Leverkusen - Fürth04/12/20217 - 1
Augsburg - Vfl Bochum04/12/20212 - 3
Bielefeld - 1 FC Köln04/12/20211 - 1
Hoffenheim - Frankfurt04/12/20213 - 2
Mainz 05 - Wolfsburg04/12/20213 - 0
Dortmund - Bayern M.04/12/20212 - 3
Stuttgart - Hertha BSC05/12/20212 - 2
B. M'Gladbach - Freiburg05/12/20210 - 6
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
1 FC Köln - Augsburg10/12/20210 - 2
Leipzig - B. M'Gladbach11/12/20214 - 1
Bayern M. - Mainz 0511/12/20212 - 1
Freiburg - Hoffenheim11/12/20211 - 2
Vfl Bochum - Dortmund11/12/20211 - 1
Hertha BSC - Bielefeld11/12/20212 - 0
Wolfsburg - Stuttgart11/12/20210 - 2
Fürth - Berlin12/12/20211 - 0
Frankfurt - Leverkusen12/12/20215 - 2
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Dortmund - Fürth14/12/20213 - 0
Wolfsburg - 1 FC Köln14/12/20212 - 3
Leverkusen - Hoffenheim14/12/20212 - 2
Berlin - Freiburg14/12/20210 - 0
Bielefeld - Vfl Bochum14/12/20212 - 0
Stuttgart - Bayern M.14/12/20210 - 5
Mainz 05 - Hertha BSC14/12/20214 - 0
Augsburg - Leipzig14/12/20211 - 1
B. M'Gladbach - Frankfurt14/12/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Bayern M. - Wolfsburg17/12/20214 - 0
Frankfurt - Mainz 0518/12/20211 - 0
Leipzig - Bielefeld18/12/20210 - 2
Hoffenheim - B. M'Gladbach18/12/20211 - 1
Vfl Bochum - Berlin18/12/20210 - 1
Fürth - Augsburg18/12/20210 - 0
Hertha BSC - Dortmund18/12/20213 - 2
Freiburg - Leverkusen19/12/20212 - 1
1 FC Köln - Stuttgart19/12/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Bayern M. - B. M'Gladbach07/01/20221 - 2
Leipzig - Mainz 0508/01/20224 - 1
Leverkusen - Berlin08/01/20222 - 2
Fürth - Stuttgart08/01/20220 - 0
Hoffenheim - Augsburg08/01/20223 - 1
Frankfurt - Dortmund08/01/20222 - 3
Freiburg - Bielefeld08/01/20222 - 2
Hertha BSC - 1 FC Köln09/01/20221 - 3
Vfl Bochum - Wolfsburg09/01/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Dortmund - Freiburg14/01/20225 - 1
Berlin - Hoffenheim15/01/20222 - 1
Wolfsburg - Hertha BSC15/01/20220 - 0
Stuttgart - Leipzig15/01/20220 - 2
Mainz 05 - Vfl Bochum15/01/20221 - 0
1 FC Köln - Bayern M.15/01/20220 - 4
B. M'Gladbach - Leverkusen15/01/20221 - 2
Augsburg - Frankfurt16/01/20221 - 1
Bielefeld - Fürth16/01/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Frankfurt - Bielefeld21/01/20220 - 2
Freiburg - Stuttgart22/01/20222 - 0
Hoffenheim - Dortmund22/01/20222 - 3
Fürth - Mainz 0522/01/20222 - 1
Leverkusen - Augsburg22/01/20225 - 1
B. M'Gladbach - Berlin22/01/20221 - 2
Vfl Bochum - 1 FC Köln22/01/20222 - 2
Leipzig - Wolfsburg23/01/20222 - 0
Hertha BSC - Bayern M.23/01/20221 - 4
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Hertha BSC - Vfl Bochum04/02/20221 - 1
Mainz 05 - Hoffenheim05/02/20222 - 0
Bielefeld - B. M'Gladbach05/02/20221 - 1
Augsburg - Berlin05/02/20222 - 0
Stuttgart - Frankfurt05/02/20222 - 3
1 FC Köln - Freiburg05/02/20221 - 0
Bayern M. - Leipzig05/02/20223 - 2
Dortmund - Leverkusen06/02/20222 - 5
Wolfsburg - Fürth06/02/20224 - 1
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Leipzig - 1 FC Köln11/02/20223 - 1
Frankfurt - Wolfsburg12/02/20220 - 2
Vfl Bochum - Bayern M.12/02/20224 - 2
Fürth - Hertha BSC12/02/20222 - 1
Leverkusen - Stuttgart12/02/20224 - 2
Freiburg - Mainz 0512/02/20221 - 1
B. M'Gladbach - Augsburg12/02/20223 - 2
Berlin - Dortmund13/02/20220 - 3
Hoffenheim - Bielefeld13/02/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Mainz 05 - Leverkusen18/02/20223 - 2
Wolfsburg - Hoffenheim19/02/20221 - 2
Stuttgart - Vfl Bochum19/02/20221 - 1
Augsburg - Freiburg19/02/20221 - 2
Bielefeld - Berlin19/02/20221 - 0
1 FC Köln - Frankfurt19/02/20221 - 0
Bayern M. - Fürth20/02/20224 - 1
Dortmund - B. M'Gladbach20/02/20226 - 0
Hertha BSC - Leipzig20/02/20221 - 6
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Hoffenheim - Stuttgart25/02/20222 - 1
Berlin - Mainz 0526/02/20223 - 1
B. M'Gladbach - Wolfsburg26/02/20222 - 2
Fürth - 1 FC Köln26/02/20221 - 1
Leverkusen - Bielefeld26/02/20223 - 0
Freiburg - Hertha BSC26/02/20223 - 0
Frankfurt - Bayern M.26/02/20220 - 1
Vfl Bochum - Leipzig27/02/20220 - 1
Augsburg - Dortmund27/02/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Bielefeld - Augsburg04/03/20220 - 1
Bayern M. - Leverkusen05/03/20221 - 1
Leipzig - Freiburg05/03/20221 - 1
Wolfsburg - Berlin05/03/20221 - 0
Vfl Bochum - Fürth05/03/20222 - 1
Hertha BSC - Frankfurt05/03/20221 - 4
Stuttgart - B. M'Gladbach05/03/20223 - 2
1 FC Köln - Hoffenheim06/03/20220 - 1
Mainz 05 - Dortmund16/03/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Hoffenheim - Bayern M.12/03/20221 - 1
Freiburg - Wolfsburg12/03/20223 - 2
Berlin - Stuttgart12/03/20221 - 1
B. M'Gladbach - Hertha BSC12/03/20222 - 0
Augsburg - Mainz 0512/03/20222 - 1
Leverkusen - 1 FC Köln13/03/20220 - 1
Frankfurt - Vfl Bochum13/03/20222 - 1
Dortmund - Bielefeld13/03/20221 - 0
Fürth - Leipzig13/03/20221 - 6
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Vfl Bochum - B. M'Gladbach18/03/20220 - 2
Mainz 05 - Bielefeld19/03/20224 - 0
Hertha BSC - Hoffenheim19/03/20223 - 0
Fürth - Freiburg19/03/20220 - 0
Bayern M. - Berlin19/03/20224 - 0
Stuttgart - Augsburg19/03/20223 - 2
Leipzig - Frankfurt20/03/20220 - 0
Wolfsburg - Leverkusen20/03/20220 - 2
1 FC Köln - Dortmund20/03/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Berlin - 1 FC Köln01/04/20221 - 0
Frankfurt - Fürth02/04/20220 - 0
Leverkusen - Hertha BSC02/04/20222 - 1
Bielefeld - Stuttgart02/04/20221 - 1
Freiburg - Bayern M.02/04/20221 - 4
Hoffenheim - Vfl Bochum02/04/20221 - 2
Dortmund - Leipzig02/04/20221 - 4
Augsburg - Wolfsburg03/04/20223 - 0
B. M'Gladbach - Mainz 0503/04/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Stuttgart - Dortmund08/04/20220 - 2
Wolfsburg - Bielefeld09/04/20224 - 0
Fürth - B. M'Gladbach09/04/20220 - 2
1 FC Köln - Mainz 0509/04/20223 - 2
Bayern M. - Augsburg09/04/20221 - 0
Hertha BSC - Berlin09/04/20221 - 4
Vfl Bochum - Leverkusen10/04/20220 - 0
Frankfurt - Freiburg10/04/20221 - 2
Leipzig - Hoffenheim10/04/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Dortmund - Wolfsburg16/04/20226 - 1
Freiburg - Vfl Bochum16/04/20223 - 0
Augsburg - Hertha BSC16/04/20220 - 1
Mainz 05 - Stuttgart16/04/20220 - 0
B. M'Gladbach - 1 FC Köln16/04/20221 - 3
Bielefeld - Bayern M.17/04/20220 - 3
Hoffenheim - Fürth17/04/20220 - 0
Berlin - Frankfurt17/04/20222 - 0
Leverkusen - Leipzig17/04/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Wolfsburg - Mainz 0522/04/20225 - 0
Leipzig - Berlin23/04/20221 - 2
Freiburg - B. M'Gladbach23/04/20223 - 3
1 FC Köln - Bielefeld23/04/20223 - 1
Fürth - Leverkusen23/04/20221 - 4
Frankfurt - Hoffenheim23/04/20222 - 2
Bayern M. - Dortmund23/04/20223 - 1
Vfl Bochum - Augsburg24/04/20220 - 2
Hertha BSC - Stuttgart24/04/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Berlin - Fürth29/04/20221 - 1
Dortmund - Vfl Bochum30/04/20223 - 4
Stuttgart - Wolfsburg30/04/20221 - 1
Augsburg - 1 FC Köln30/04/20221 - 4
Mainz 05 - Bayern M.30/04/20223 - 1
Bielefeld - Hertha BSC30/04/20221 - 1
Hoffenheim - Freiburg30/04/20223 - 4
B. M'Gladbach - Leipzig02/05/20223 - 1
Leverkusen - Frankfurt02/05/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Vfl Bochum - Bielefeld06/05/20222 - 1
Hoffenheim - Leverkusen07/05/20222 - 4
Fürth - Dortmund07/05/20221 - 3
Hertha BSC - Mainz 0507/05/20221 - 2
Freiburg - Berlin07/05/20221 - 4
1 FC Köln - Wolfsburg07/05/20220 - 1
Frankfurt - B. M'Gladbach08/05/20221 - 1
Bayern M. - Stuttgart08/05/20222 - 2
Leipzig - Augsburg08/05/20224 - 0
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Dortmund - Hertha BSC14/05/20222 - 1
Wolfsburg - Bayern M.14/05/20222 - 2
Leverkusen - Freiburg14/05/20222 - 1
Berlin - Vfl Bochum14/05/20223 - 2
Bielefeld - Leipzig14/05/20221 - 1
Stuttgart - 1 FC Köln14/05/20222 - 1
Mainz 05 - Frankfurt14/05/20222 - 2
Augsburg - Fürth14/05/20222 - 1
B. M'Gladbach - Hoffenheim14/05/20225 - 1
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Bayern M.342455973777
Dortmund342293855269
Leverkusen341987804764
Leipzig3417107723758
Berlin341699504457
Freiburg3415910584655
1 FC Köln34141010524952
Mainz 053413147504546
Hoffenheim3413147586046
B. M'Gladbach3412139546145
Wolfsburg3412166435442
Vfl Bochum3412166385242
Frankfurt34101212454942
Augsburg3410168395638
Hertha BSC349196377133
Stuttgart3471512415933
Bielefeld3451613275328
Fürth343229288218
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal