Engeland Premier League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Brentford - Arsenal13/08/20212 - 0
Man. United - Leeds Utd14/08/20215 - 1
Chelsea - Crystal Palace14/08/20213 - 0
Burnley - Brighton14/08/20211 - 2
Leicester - Wolverhampton14/08/20211 - 0
Watford - Aston Villa14/08/20213 - 2
Everton - Southampton14/08/20213 - 1
Norwich - Liverpool14/08/20210 - 3
Newcastle - West Ham15/08/20212 - 4
Tottenham - Man. City15/08/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Liverpool - Burnley21/08/20212 - 0
Crystal Palace - Brentford21/08/20210 - 0
Leeds Utd - Everton21/08/20212 - 2
Aston Villa - Newcastle21/08/20212 - 0
Man. City - Norwich21/08/20215 - 0
Brighton - Watford21/08/20212 - 0
Southampton - Man. United22/08/20211 - 1
Wolverhampton - Tottenham22/08/20210 - 1
Arsenal - Chelsea22/08/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
West Ham - Leicester23/08/20214 - 1
Man. City - Arsenal28/08/20215 - 0
Newcastle - Southampton28/08/20212 - 2
Brighton - Everton28/08/20210 - 2
Aston Villa - Brentford28/08/20211 - 1
Norwich - Leicester28/08/20211 - 2
West Ham - Crystal Palace28/08/20212 - 2
Liverpool - Chelsea28/08/20211 - 1
Burnley - Leeds Utd29/08/20211 - 1
Tottenham - Watford29/08/20211 - 0
Wolverhampton - Man. United29/08/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Crystal Palace - Tottenham11/09/20213 - 0
Arsenal - Norwich11/09/20211 - 0
Brentford - Brighton11/09/20210 - 1
Watford - Wolverhampton11/09/20210 - 2
Leicester - Man. City11/09/20210 - 1
Man. United - Newcastle11/09/20214 - 1
Southampton - West Ham11/09/20210 - 0
Chelsea - Aston Villa11/09/20213 - 0
Leeds Utd - Liverpool12/09/20210 - 3
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Everton - Burnley13/09/20213 - 1
Newcastle - Leeds Utd17/09/20211 - 1
Wolverhampton - Brentford18/09/20210 - 2
Liverpool - Crystal Palace18/09/20213 - 0
Burnley - Arsenal18/09/20210 - 1
Man. City - Southampton18/09/20210 - 0
Norwich - Watford18/09/20211 - 3
Aston Villa - Everton18/09/20213 - 0
West Ham - Man. United19/09/20211 - 2
Brighton - Leicester19/09/20212 - 1
Tottenham - Chelsea19/09/20210 - 3
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Man. United - Aston Villa25/09/20210 - 1
Chelsea - Man. City25/09/20210 - 1
Leeds Utd - West Ham25/09/20211 - 2
Leicester - Burnley25/09/20212 - 2
Watford - Newcastle25/09/20211 - 1
Everton - Norwich25/09/20212 - 0
Brentford - Liverpool25/09/20213 - 3
Southampton - Wolverhampton26/09/20210 - 1
Arsenal - Tottenham26/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Crystal Palace - Brighton27/09/20211 - 1
Man. United - Everton02/10/20211 - 1
Chelsea - Southampton02/10/20213 - 1
Burnley - Norwich02/10/20210 - 0
Leeds Utd - Watford02/10/20211 - 0
Wolverhampton - Newcastle02/10/20212 - 1
Brighton - Arsenal02/10/20210 - 0
Tottenham - Aston Villa03/10/20212 - 1
West Ham - Brentford03/10/20211 - 2
Crystal Palace - Leicester03/10/20212 - 2
Liverpool - Man. City03/10/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Watford - Liverpool16/10/20210 - 5
Aston Villa - Wolverhampton16/10/20212 - 3
Man. City - Burnley16/10/20212 - 0
Southampton - Leeds Utd16/10/20211 - 0
Norwich - Brighton16/10/20210 - 0
Leicester - Man. United16/10/20214 - 2
Brentford - Chelsea16/10/20210 - 1
Everton - West Ham17/10/20210 - 1
Newcastle - Tottenham17/10/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Arsenal - Crystal Palace18/10/20212 - 2
Arsenal - Aston Villa22/10/20213 - 1
Chelsea - Norwich23/10/20217 - 0
Crystal Palace - Newcastle23/10/20211 - 1
Southampton - Burnley23/10/20212 - 2
Leeds Utd - Wolverhampton23/10/20211 - 1
Everton - Watford23/10/20212 - 5
Brighton - Man. City23/10/20211 - 4
West Ham - Tottenham24/10/20211 - 0
Brentford - Leicester24/10/20211 - 2
Man. United - Liverpool24/10/20210 - 5
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Leicester - Arsenal30/10/20210 - 2
Burnley - Brentford30/10/20213 - 1
Man. City - Crystal Palace30/10/20210 - 2
Tottenham - Man. United30/10/20210 - 3
Liverpool - Brighton30/10/20212 - 2
Watford - Southampton30/10/20210 - 1
Newcastle - Chelsea30/10/20210 - 3
Norwich - Leeds Utd31/10/20211 - 2
Aston Villa - West Ham31/10/20211 - 4
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Wolverhampton - Everton01/11/20212 - 1
Southampton - Aston Villa05/11/20211 - 0
Man. United - Man. City06/11/20210 - 2
Chelsea - Burnley06/11/20211 - 1
Brentford - Norwich06/11/20211 - 2
Crystal Palace - Wolverhampton06/11/20212 - 0
Brighton - Newcastle06/11/20211 - 1
Everton - Tottenham07/11/20210 - 0
Leeds Utd - Leicester07/11/20211 - 1
Arsenal - Watford07/11/20211 - 0
West Ham - Liverpool07/11/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Leicester - Chelsea20/11/20210 - 3
Aston Villa - Brighton20/11/20212 - 0
Burnley - Crystal Palace20/11/20213 - 3
Wolverhampton - West Ham20/11/20211 - 0
Newcastle - Brentford20/11/20213 - 3
Norwich - Southampton20/11/20212 - 1
Watford - Man. United20/11/20214 - 1
Liverpool - Arsenal20/11/20214 - 0
Man. City - Everton21/11/20213 - 0
Tottenham - Leeds Utd21/11/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Arsenal - Newcastle27/11/20212 - 0
Norwich - Wolverhampton27/11/20210 - 0
Crystal Palace - Aston Villa27/11/20211 - 2
Liverpool - Southampton27/11/20214 - 0
Brighton - Leeds Utd27/11/20210 - 0
Brentford - Everton28/11/20211 - 0
Man. City - West Ham28/11/20212 - 1
Leicester - Watford28/11/20214 - 2
Chelsea - Man. United28/11/20211 - 1
Burnley - Tottenham23/02/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Aston Villa - Man. City30/11/20211 - 2
Everton - Liverpool30/11/20211 - 4
Leeds Utd - Crystal Palace30/11/20211 - 0
Watford - Chelsea30/11/20211 - 2
West Ham - Brighton30/11/20211 - 1
Wolverhampton - Burnley30/11/20210 - 0
Man. United - Arsenal30/11/20213 - 2
Newcastle - Norwich01/12/20211 - 1
Southampton - Leicester01/12/20212 - 2
Tottenham - Brentford01/12/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
West Ham - Chelsea04/12/20213 - 2
Southampton - Brighton04/12/20211 - 1
Wolverhampton - Liverpool04/12/20210 - 1
Newcastle - Burnley04/12/20211 - 0
Watford - Man. City04/12/20211 - 3
Tottenham - Norwich05/12/20213 - 0
Man. United - Crystal Palace05/12/20211 - 0
Leeds Utd - Brentford05/12/20212 - 2
Aston Villa - Leicester05/12/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Everton - Arsenal06/12/20212 - 1
Brentford - Watford10/12/20212 - 1
Man. City - Wolverhampton11/12/20211 - 0
Arsenal - Southampton11/12/20213 - 0
Chelsea - Leeds Utd11/12/20213 - 2
Liverpool - Aston Villa11/12/20211 - 0
Norwich - Man. United11/12/20210 - 1
Leicester - Newcastle12/12/20214 - 0
Burnley - West Ham12/12/20210 - 0
Crystal Palace - Everton12/12/20213 - 1
Brighton - Tottenham16/03/20220 - 2
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Arsenal - West Ham14/12/20212 - 0
Brentford - Man. United14/12/20211 - 3
Brighton - Wolverhampton14/12/20210 - 1
Leicester - Tottenham14/12/20212 - 3
Norwich - Aston Villa14/12/20210 - 2
Crystal Palace - Southampton14/12/20212 - 2
Liverpool - Newcastle15/12/20213 - 1
Chelsea - Everton15/12/20211 - 1
Man. City - Leeds Utd15/12/20217 - 0
Burnley - Watford05/02/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
West Ham - Norwich18/12/20212 - 0
Southampton - Brentford18/12/20214 - 1
Leeds Utd - Arsenal18/12/20211 - 4
Wolverhampton - Chelsea19/12/20210 - 0
Newcastle - Man. City19/12/20210 - 4
Tottenham - Liverpool19/12/20212 - 2
Man. United - Brighton15/02/20222 - 0
Watford - Crystal Palace23/02/20221 - 4
Everton - Leicester20/04/20221 - 1
Aston Villa - Burnley19/05/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Man. City - Leicester26/12/20216 - 3
West Ham - Southampton26/12/20212 - 3
Tottenham - Crystal Palace26/12/20213 - 0
Norwich - Arsenal26/12/20210 - 5
Burnley - Everton26/12/20213 - 2
Aston Villa - Chelsea26/12/20211 - 3
Brighton - Brentford26/12/20212 - 0
Newcastle - Man. United27/12/20211 - 1
Liverpool - Leeds Utd23/02/20226 - 0
Wolverhampton - Watford10/03/20224 - 0
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Watford - West Ham28/12/20211 - 4
Man. United - Burnley28/12/20213 - 1
Brentford - Man. City28/12/20210 - 1
Chelsea - Brighton28/12/20211 - 1
Crystal Palace - Norwich28/12/20213 - 0
Southampton - Tottenham28/12/20211 - 1
Leicester - Liverpool28/12/20211 - 0
Arsenal - Wolverhampton24/02/20222 - 1
Leeds Utd - Aston Villa10/03/20220 - 3
Everton - Newcastle17/03/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Arsenal - Man. City01/01/20221 - 2
Brentford - Aston Villa01/01/20222 - 1
Chelsea - Liverpool01/01/20222 - 2
Crystal Palace - West Ham01/01/20222 - 3
Watford - Tottenham01/01/20220 - 1
Leeds Utd - Burnley01/01/20223 - 1
Everton - Brighton01/01/20222 - 3
Man. United - Wolverhampton01/01/20220 - 1
Southampton - Newcastle10/03/20221 - 2
Leicester - Norwich11/05/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Brighton - Crystal Palace14/01/20221 - 1
Man. City - Chelsea15/01/20221 - 0
Wolverhampton - Southampton15/01/20223 - 1
Newcastle - Watford15/01/20221 - 1
Norwich - Everton15/01/20222 - 1
Aston Villa - Man. United15/01/20222 - 2
Liverpool - Brentford16/01/20223 - 0
West Ham - Leeds Utd16/01/20222 - 3
Tottenham - Arsenal16/01/20223 - 0
Burnley - Leicester01/03/20220 - 2
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Watford - Norwich21/01/20220 - 3
Everton - Aston Villa22/01/20220 - 1
Leeds Utd - Newcastle22/01/20220 - 1
Man. United - West Ham22/01/20221 - 0
Brentford - Wolverhampton22/01/20221 - 2
Southampton - Man. City22/01/20221 - 1
Crystal Palace - Liverpool23/01/20221 - 3
Arsenal - Burnley23/01/20220 - 0
Leicester - Brighton23/01/20221 - 1
Chelsea - Tottenham23/01/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Brighton - Chelsea18/01/20221 - 1
West Ham - Watford08/02/20221 - 0
Newcastle - Everton08/02/20223 - 1
Burnley - Man. United08/02/20221 - 1
Norwich - Crystal Palace09/02/20221 - 1
Man. City - Brentford09/02/20222 - 0
Tottenham - Southampton09/02/20222 - 3
Aston Villa - Leeds Utd09/02/20223 - 3
Wolverhampton - Arsenal10/02/20220 - 1
Liverpool - Leicester10/02/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Man. United - Southampton12/02/20221 - 1
Chelsea - Arsenal12/02/20222 - 4
Everton - Leeds Utd12/02/20223 - 0
Brentford - Crystal Palace12/02/20220 - 0
Watford - Brighton12/02/20220 - 2
Norwich - Man. City12/02/20220 - 4
Burnley - Liverpool13/02/20220 - 1
Newcastle - Aston Villa13/02/20221 - 0
Tottenham - Wolverhampton13/02/20220 - 2
Leicester - West Ham13/02/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
West Ham - Newcastle19/02/20221 - 1
Arsenal - Brentford19/02/20222 - 1
Aston Villa - Watford19/02/20220 - 1
Brighton - Burnley19/02/20220 - 3
Crystal Palace - Chelsea19/02/20220 - 1
Liverpool - Norwich19/02/20223 - 1
Southampton - Everton19/02/20222 - 0
Man. City - Tottenham19/02/20222 - 3
Leeds Utd - Man. United20/02/20222 - 4
Wolverhampton - Leicester20/02/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Southampton - Norwich25/02/20222 - 0
Leeds Utd - Tottenham26/02/20220 - 4
Brighton - Aston Villa26/02/20220 - 2
Brentford - Newcastle26/02/20220 - 2
Crystal Palace - Burnley26/02/20221 - 1
Man. United - Watford26/02/20220 - 0
Everton - Man. City26/02/20220 - 1
West Ham - Wolverhampton27/02/20221 - 0
Arsenal - Liverpool16/03/20220 - 2
Chelsea - Leicester19/05/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Leicester - Leeds Utd05/03/20221 - 0
Aston Villa - Southampton05/03/20224 - 0
Burnley - Chelsea05/03/20220 - 4
Wolverhampton - Crystal Palace05/03/20220 - 2
Newcastle - Brighton05/03/20222 - 1
Norwich - Brentford05/03/20221 - 3
Liverpool - West Ham05/03/20221 - 0
Watford - Arsenal06/03/20222 - 3
Man. City - Man. United06/03/20224 - 1
Tottenham - Everton07/03/20225 - 0
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Brighton - Liverpool12/03/20220 - 2
Brentford - Burnley12/03/20222 - 0
Man. United - Tottenham12/03/20223 - 2
Leeds Utd - Norwich13/03/20222 - 1
Everton - Wolverhampton13/03/20220 - 1
Southampton - Watford13/03/20221 - 2
Chelsea - Newcastle13/03/20221 - 0
West Ham - Aston Villa13/03/20222 - 1
Arsenal - Leicester13/03/20222 - 0
Crystal Palace - Man. City14/03/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Norwich - Chelsea10/03/20221 - 3
Wolverhampton - Leeds Utd18/03/20222 - 3
Aston Villa - Arsenal19/03/20220 - 1
Leicester - Brentford20/03/20222 - 1
Tottenham - West Ham20/03/20223 - 1
Liverpool - Man. United19/04/20224 - 0
Newcastle - Crystal Palace20/04/20221 - 0
Man. City - Brighton20/04/20223 - 0
Burnley - Southampton21/04/20222 - 0
Watford - Everton11/05/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Liverpool - Watford02/04/20222 - 0
Burnley - Man. City02/04/20220 - 2
Chelsea - Brentford02/04/20221 - 4
Wolverhampton - Aston Villa02/04/20222 - 1
Brighton - Norwich02/04/20220 - 0
Leeds Utd - Southampton02/04/20221 - 1
Man. United - Leicester02/04/20221 - 1
West Ham - Everton03/04/20222 - 1
Tottenham - Newcastle03/04/20225 - 1
Crystal Palace - Arsenal04/04/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Newcastle - Wolverhampton08/04/20221 - 0
Everton - Man. United09/04/20221 - 0
Arsenal - Brighton09/04/20221 - 2
Watford - Leeds Utd09/04/20220 - 3
Southampton - Chelsea09/04/20220 - 6
Aston Villa - Tottenham09/04/20220 - 4
Norwich - Burnley10/04/20222 - 0
Brentford - West Ham10/04/20222 - 0
Leicester - Crystal Palace10/04/20222 - 1
Man. City - Liverpool10/04/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Tottenham - Brighton16/04/20220 - 1
Watford - Brentford16/04/20221 - 2
Southampton - Arsenal16/04/20221 - 0
Man. United - Norwich16/04/20223 - 2
Newcastle - Leicester17/04/20222 - 1
West Ham - Burnley17/04/20221 - 1
Aston Villa - Liverpool10/05/20221 - 2
Leeds Utd - Chelsea11/05/20220 - 3
Wolverhampton - Man. City11/05/20221 - 5
Everton - Crystal Palace19/05/20223 - 2
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Arsenal - Man. United23/04/20223 - 1
Leicester - Aston Villa23/04/20220 - 0
Man. City - Watford23/04/20225 - 1
Norwich - Newcastle23/04/20220 - 3
Brentford - Tottenham23/04/20220 - 0
Burnley - Wolverhampton24/04/20221 - 0
Brighton - Southampton24/04/20222 - 2
Chelsea - West Ham24/04/20221 - 0
Liverpool - Everton24/04/20222 - 0
Crystal Palace - Leeds Utd25/04/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 35
PloegenDatumScore
Newcastle - Liverpool30/04/20220 - 1
Southampton - Crystal Palace30/04/20221 - 2
Watford - Burnley30/04/20221 - 2
Aston Villa - Norwich30/04/20222 - 0
Wolverhampton - Brighton30/04/20220 - 3
Leeds Utd - Man. City30/04/20220 - 4
Tottenham - Leicester01/05/20223 - 1
Everton - Chelsea01/05/20221 - 0
West Ham - Arsenal01/05/20221 - 2
Man. United - Brentford02/05/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 36
PloegenDatumScore
Chelsea - Wolverhampton07/05/20222 - 2
Crystal Palace - Watford07/05/20221 - 0
Burnley - Aston Villa07/05/20221 - 3
Brentford - Southampton07/05/20223 - 0
Brighton - Man. United07/05/20224 - 0
Liverpool - Tottenham07/05/20221 - 1
Norwich - West Ham08/05/20220 - 4
Leicester - Everton08/05/20221 - 2
Arsenal - Leeds Utd08/05/20222 - 1
Man. City - Newcastle08/05/20225 - 0
Wedstrijden speeldag 37
PloegenDatumScore
Man. United - Chelsea28/04/20221 - 1
Tottenham - Burnley15/05/20221 - 0
Aston Villa - Crystal Palace15/05/20221 - 1
Leeds Utd - Brighton15/05/20221 - 1
Wolverhampton - Norwich15/05/20221 - 1
West Ham - Man. City15/05/20222 - 2
Watford - Leicester15/05/20221 - 5
Everton - Brentford15/05/20222 - 3
Newcastle - Arsenal16/05/20222 - 0
Southampton - Liverpool17/05/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 38
PloegenDatumScore
Arsenal - Everton22/05/20225 - 1
Brentford - Leeds Utd22/05/20221 - 2
Brighton - West Ham22/05/20223 - 1
Burnley - Newcastle22/05/20221 - 2
Norwich - Tottenham22/05/20220 - 5
Crystal Palace - Man. United22/05/20221 - 0
Leicester - Southampton22/05/20224 - 1
Liverpool - Wolverhampton22/05/20223 - 1
Man. City - Aston Villa22/05/20223 - 2
Chelsea - Watford22/05/20222 - 1
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Man. City382936992693
Liverpool382828942692
Chelsea3821611763374
Tottenham3822115694071
Arsenal3822133614869
Man. United38161210575758
West Ham3816148605156
Leicester38141410625952
Wolverhampton3815176384351
Brighton38121115424451
Newcastle38131510446249
Crystal Palace38111215504648
Brentford3813187485646
Aston Villa3813196525445
Southampton3891613436740
Everton3811216436639
Leeds Utd3891811427938
Burnley3871714345335
Watford386275347723
Norwich385267238422
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal