Frankrijk Ligue 1

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Rennes - Lens08/08/20211 - 1
Lyon - Brest08/08/20211 - 1
Metz - Lille08/08/20213 - 3
Montpellier - Marseille08/08/20212 - 3
Nice - Reims08/08/20210 - 0
Bordeaux - Clermont08/08/20210 - 2
Troyes - PSG08/08/20211 - 2
Strasbourg - Angers08/08/20210 - 2
Monaco - Nantes08/08/20211 - 1
Saint-Etienne - Lorient08/08/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Lorient - Monaco13/08/20211 - 0
Lille - Nice14/08/20210 - 4
PSG - Strasbourg14/08/20214 - 2
Angers - Lyon15/08/20213 - 0
Clermont - Troyes15/08/20212 - 0
Reims - Montpellier15/08/20213 - 3
Nantes - Metz15/08/20212 - 0
Brest - Rennes15/08/20211 - 1
Lens - Saint-Etienne15/08/20212 - 2
Marseille - Bordeaux15/08/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Brest - PSG20/08/20212 - 4
Monaco - Lens21/08/20210 - 2
Saint-Etienne - Lille21/08/20211 - 1
Lyon - Clermont22/08/20213 - 3
Metz - Reims22/08/20211 - 1
Strasbourg - Troyes22/08/20211 - 1
Montpellier - Lorient22/08/20213 - 1
Bordeaux - Angers22/08/20211 - 1
Rennes - Nantes22/08/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Angers - Rennes29/08/20212 - 0
Clermont - Metz29/08/20212 - 2
Lens - Lorient29/08/20212 - 2
Lille - Montpellier29/08/20212 - 1
Troyes - Monaco29/08/20211 - 2
Nantes - Lyon29/08/20210 - 1
Nice - Bordeaux29/08/20214 - 0
Reims - PSG29/08/20210 - 2
Strasbourg - Brest29/08/20213 - 1
Marseille - Saint-Etienne29/08/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Lorient - Lille10/09/20212 - 1
PSG - Clermont11/09/20214 - 0
Monaco - Marseille11/09/20210 - 2
Montpellier - Saint-Etienne12/09/20212 - 0
Rennes - Reims12/09/20210 - 2
Brest - Angers12/09/20211 - 1
Bordeaux - Lens12/09/20212 - 3
Metz - Troyes12/09/20210 - 2
Nantes - Nice12/09/20210 - 2
Lyon - Strasbourg12/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Strasbourg - Metz17/09/20213 - 0
Lens - Lille18/09/20211 - 0
Saint-Etienne - Bordeaux18/09/20211 - 2
Nice - Monaco19/09/20212 - 2
Troyes - Montpellier19/09/20211 - 1
Reims - Lorient19/09/20210 - 0
Clermont - Brest19/09/20211 - 1
Angers - Nantes19/09/20211 - 4
Marseille - Rennes19/09/20212 - 0
PSG - Lyon19/09/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Angers - Marseille22/09/20210 - 0
Lens - Strasbourg22/09/20210 - 1
Lille - Reims22/09/20212 - 1
Lorient - Nice22/09/20211 - 0
Rennes - Clermont22/09/20216 - 0
Metz - PSG22/09/20211 - 2
Monaco - Saint-Etienne22/09/20213 - 1
Montpellier - Bordeaux22/09/20213 - 3
Nantes - Brest22/09/20213 - 1
Lyon - Troyes22/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Saint-Etienne - Nice25/09/20210 - 3
Strasbourg - Lille25/09/20211 - 2
PSG - Montpellier25/09/20212 - 0
Lyon - Lorient25/09/20211 - 1
Bordeaux - Rennes26/09/20211 - 1
Reims - Nantes26/09/20213 - 1
Brest - Metz26/09/20211 - 2
Troyes - Angers26/09/20211 - 1
Clermont - Monaco26/09/20211 - 3
Marseille - Lens26/09/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Lens - Reims01/10/20212 - 0
Montpellier - Strasbourg02/10/20211 - 1
Nice - Brest02/10/20212 - 1
Rennes - PSG03/10/20212 - 0
Nantes - Troyes03/10/20212 - 0
Lorient - Clermont03/10/20211 - 1
Angers - Metz03/10/20213 - 2
Monaco - Bordeaux03/10/20213 - 0
Lille - Marseille03/10/20212 - 0
Saint-Etienne - Lyon03/10/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
PSG - Angers15/10/20212 - 1
Clermont - Lille16/10/20211 - 0
Lyon - Monaco16/10/20212 - 0
Troyes - Nice17/10/20211 - 0
Strasbourg - Saint-Etienne17/10/20215 - 1
Metz - Rennes17/10/20210 - 3
Bordeaux - Nantes17/10/20211 - 1
Brest - Reims17/10/20211 - 1
Montpellier - Lens17/10/20211 - 0
Marseille - Lorient17/10/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Saint-Etienne - Angers22/10/20212 - 2
Nantes - Clermont23/10/20212 - 1
Lille - Brest23/10/20211 - 1
Nice - Lyon24/10/20213 - 2
Lens - Metz24/10/20214 - 1
Lorient - Bordeaux24/10/20211 - 1
Rennes - Strasbourg24/10/20211 - 0
Reims - Troyes24/10/20211 - 2
Monaco - Montpellier24/10/20213 - 1
Marseille - PSG24/10/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Nice - Marseille22/08/20211 - 1
PSG - Lille29/10/20212 - 1
Metz - Saint-Etienne30/10/20211 - 1
Lyon - Lens30/10/20212 - 1
Angers - Nice31/10/20211 - 2
Montpellier - Nantes31/10/20212 - 0
Bordeaux - Reims31/10/20213 - 2
Strasbourg - Lorient31/10/20214 - 0
Troyes - Rennes31/10/20212 - 2
Brest - Monaco31/10/20212 - 0
Clermont - Marseille31/10/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Lens - Troyes05/11/20214 - 0
Lille - Angers06/11/20211 - 1
Bordeaux - PSG06/11/20212 - 3
Marseille - Metz07/11/20210 - 0
Saint-Etienne - Clermont07/11/20213 - 2
Nantes - Strasbourg07/11/20212 - 2
Reims - Monaco07/11/20210 - 0
Lorient - Brest07/11/20211 - 2
Nice - Montpellier07/11/20210 - 1
Rennes - Lyon07/11/20214 - 1
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Monaco - Lille19/11/20212 - 2
PSG - Nantes20/11/20213 - 1
Rennes - Montpellier20/11/20212 - 0
Brest - Lens21/11/20214 - 0
Troyes - Saint-Etienne21/11/20210 - 1
Angers - Lorient21/11/20211 - 0
Metz - Bordeaux21/11/20213 - 3
Strasbourg - Reims21/11/20211 - 1
Clermont - Nice21/11/20211 - 2
Lyon - Marseille01/02/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Lens - Angers26/11/20212 - 2
Lille - Nantes27/11/20211 - 1
Nice - Metz27/11/20210 - 1
Saint-Etienne - PSG28/11/20211 - 3
Reims - Clermont28/11/20211 - 0
Monaco - Strasbourg28/11/20211 - 1
Bordeaux - Brest28/11/20211 - 2
Lorient - Rennes28/11/20210 - 2
Montpellier - Lyon28/11/20210 - 1
Marseille - Troyes28/11/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Angers - Monaco01/12/20211 - 3
Brest - Saint-Etienne01/12/20211 - 0
Clermont - Lens01/12/20212 - 2
Lyon - Reims01/12/20211 - 2
Troyes - Lorient01/12/20212 - 0
Nantes - Marseille01/12/20210 - 1
PSG - Nice01/12/20210 - 0
Rennes - Lille01/12/20211 - 2
Strasbourg - Bordeaux01/12/20215 - 2
Metz - Montpellier01/12/20211 - 3
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Marseille - Brest04/12/20211 - 2
Lille - Troyes04/12/20212 - 1
Lens - PSG04/12/20211 - 1
Saint-Etienne - Rennes05/12/20210 - 5
Lorient - Nantes05/12/20210 - 1
Monaco - Metz05/12/20214 - 0
Reims - Angers05/12/20211 - 2
Montpellier - Clermont05/12/20211 - 0
Nice - Strasbourg05/12/20210 - 3
Bordeaux - Lyon05/12/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Nantes - Lens10/12/20213 - 2
Brest - Montpellier11/12/20210 - 4
Reims - Saint-Etienne11/12/20212 - 0
Lille - Lyon12/12/20210 - 0
Metz - Lorient12/12/20214 - 1
Troyes - Bordeaux12/12/20211 - 2
Angers - Clermont12/12/20210 - 1
Rennes - Nice12/12/20211 - 2
Strasbourg - Marseille12/12/20210 - 2
PSG - Monaco12/12/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Bordeaux - Lille22/12/20212 - 3
Marseille - Reims22/12/20211 - 1
Lorient - PSG22/12/20211 - 1
Lyon - Metz22/12/20211 - 1
Troyes - Brest22/12/20211 - 1
Monaco - Rennes22/12/20212 - 1
Montpellier - Angers22/12/20214 - 1
Nice - Lens22/12/20212 - 1
Saint-Etienne - Nantes22/12/20210 - 1
Clermont - Strasbourg19/01/20220 - 2
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Bordeaux - Marseille07/01/20220 - 1
Lens - Rennes08/01/20221 - 0
Brest - Nice09/01/20220 - 3
Clermont - Reims09/01/20220 - 0
Metz - Strasbourg09/01/20220 - 2
Nantes - Monaco09/01/20220 - 0
Lyon - PSG09/01/20221 - 1
Lille - Lorient19/01/20223 - 1
Montpellier - Troyes19/01/20220 - 1
Angers - Saint-Etienne26/01/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Nice - Nantes14/01/20222 - 1
Saint-Etienne - Lens15/01/20221 - 2
PSG - Brest15/01/20222 - 0
Rennes - Bordeaux16/01/20226 - 0
Reims - Metz16/01/20220 - 1
Lorient - Angers16/01/20220 - 0
Strasbourg - Montpellier16/01/20223 - 1
Monaco - Clermont16/01/20224 - 0
Troyes - Lyon16/01/20220 - 1
Marseille - Lille16/01/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Lyon - Saint-Etienne21/01/20221 - 0
Brest - Lille22/01/20222 - 0
Lens - Marseille22/01/20220 - 2
Metz - Nice23/01/20220 - 2
Clermont - Rennes23/01/20222 - 1
Angers - Troyes23/01/20222 - 1
Nantes - Lorient23/01/20224 - 2
Bordeaux - Strasbourg23/01/20224 - 3
Montpellier - Monaco23/01/20223 - 2
PSG - Reims23/01/20224 - 0
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Marseille - Angers04/02/20225 - 2
Saint-Etienne - Montpellier05/02/20223 - 1
Monaco - Lyon05/02/20222 - 0
Lorient - Lens06/02/20222 - 0
Reims - Bordeaux06/02/20225 - 0
Troyes - Metz06/02/20220 - 0
Nice - Clermont06/02/20220 - 1
Strasbourg - Nantes06/02/20221 - 0
Rennes - Brest06/02/20222 - 0
Lille - PSG06/02/20221 - 5
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
PSG - Rennes11/02/20221 - 0
Montpellier - Lille12/02/20220 - 1
Lyon - Nice12/02/20222 - 0
Brest - Troyes13/02/20225 - 1
Angers - Strasbourg13/02/20220 - 1
Nantes - Reims13/02/20221 - 0
Clermont - Saint-Etienne13/02/20221 - 2
Lens - Bordeaux13/02/20223 - 2
Monaco - Lorient13/02/20220 - 0
Metz - Marseille13/02/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Lille - Metz18/02/20220 - 0
Lens - Lyon19/02/20221 - 1
Nantes - PSG19/02/20223 - 1
Nice - Angers20/02/20221 - 0
Rennes - Troyes20/02/20224 - 1
Lorient - Montpellier20/02/20220 - 1
Saint-Etienne - Strasbourg20/02/20222 - 2
Reims - Brest20/02/20221 - 1
Bordeaux - Monaco20/02/20221 - 1
Marseille - Clermont20/02/20220 - 2
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Montpellier - Rennes25/02/20222 - 4
Strasbourg - Nice26/02/20220 - 0
PSG - Saint-Etienne26/02/20223 - 1
Monaco - Reims27/02/20221 - 2
Clermont - Bordeaux27/02/20221 - 1
Brest - Lorient27/02/20220 - 1
Angers - Lens27/02/20221 - 2
Metz - Nantes27/02/20220 - 0
Troyes - Marseille27/02/20221 - 1
Lyon - Lille27/02/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Lorient - Lyon04/03/20221 - 4
Lens - Brest05/03/20220 - 1
Nice - PSG05/03/20221 - 0
Saint-Etienne - Metz06/03/20221 - 0
Rennes - Angers06/03/20222 - 0
Nantes - Montpellier06/03/20222 - 0
Bordeaux - Troyes06/03/20220 - 2
Reims - Strasbourg06/03/20221 - 1
Lille - Clermont06/03/20224 - 0
Marseille - Monaco06/03/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Lille - Saint-Etienne11/03/20220 - 0
Montpellier - Nice12/03/20220 - 0
Troyes - Nantes12/03/20221 - 0
PSG - Bordeaux13/03/20223 - 0
Angers - Reims13/03/20220 - 1
Strasbourg - Monaco13/03/20221 - 0
Clermont - Lorient13/03/20220 - 2
Metz - Lens13/03/20220 - 0
Lyon - Rennes13/03/20222 - 4
Brest - Marseille13/03/20221 - 4
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Saint-Etienne - Troyes18/03/20221 - 1
Lens - Clermont19/03/20223 - 1
Nantes - Lille19/03/20220 - 1
Monaco - PSG20/03/20223 - 0
Lorient - Strasbourg20/03/20220 - 0
Rennes - Metz20/03/20226 - 1
Angers - Brest20/03/20221 - 0
Reims - Lyon20/03/20220 - 0
Bordeaux - Montpellier20/03/20220 - 2
Marseille - Nice20/03/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Nice - Rennes02/04/20221 - 1
Lille - Bordeaux02/04/20220 - 0
Saint-Etienne - Marseille02/04/20222 - 4
Strasbourg - Lens03/04/20221 - 0
Troyes - Reims03/04/20221 - 0
Metz - Monaco03/04/20221 - 2
Clermont - Nantes03/04/20222 - 3
Montpellier - Brest03/04/20221 - 2
Lyon - Angers03/04/20223 - 2
PSG - Lorient03/04/20225 - 1
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Lorient - Saint-Etienne08/04/20226 - 2
Reims - Rennes09/04/20222 - 3
Clermont - PSG09/04/20221 - 6
Bordeaux - Metz10/04/20223 - 1
Angers - Lille10/04/20221 - 1
Brest - Nantes10/04/20221 - 1
Monaco - Troyes10/04/20222 - 1
Lens - Nice10/04/20223 - 0
Strasbourg - Lyon10/04/20221 - 1
Marseille - Montpellier10/04/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Rennes - Monaco15/04/20222 - 3
Saint-Etienne - Brest16/04/20222 - 1
Lille - Lens16/04/20221 - 2
Nice - Lorient17/04/20222 - 1
Troyes - Strasbourg17/04/20221 - 1
Montpellier - Reims17/04/20220 - 0
Metz - Clermont17/04/20221 - 1
Nantes - Angers17/04/20221 - 1
Lyon - Bordeaux17/04/20226 - 1
PSG - Marseille17/04/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Angers - PSG20/04/20220 - 3
Bordeaux - Saint-Etienne20/04/20222 - 2
Brest - Lyon20/04/20222 - 1
Lens - Montpellier20/04/20222 - 0
Troyes - Clermont20/04/20220 - 1
Marseille - Nantes20/04/20223 - 2
Monaco - Nice20/04/20221 - 0
Reims - Lille20/04/20222 - 1
Strasbourg - Rennes20/04/20222 - 1
Lorient - Metz20/04/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Lyon - Montpellier23/04/20225 - 2
Saint-Etienne - Monaco23/04/20221 - 4
PSG - Lens23/04/20221 - 1
Rennes - Lorient24/04/20225 - 0
Nice - Troyes24/04/20221 - 0
Metz - Brest24/04/20220 - 1
Clermont - Angers24/04/20222 - 2
Nantes - Bordeaux24/04/20225 - 3
Lille - Strasbourg24/04/20221 - 0
Reims - Marseille24/04/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 35
PloegenDatumScore
Strasbourg - PSG29/04/20223 - 3
Lens - Nantes30/04/20222 - 2
Rennes - Saint-Etienne30/04/20222 - 0
Troyes - Lille01/05/20223 - 0
Brest - Clermont01/05/20222 - 0
Monaco - Angers01/05/20222 - 0
Montpellier - Metz01/05/20222 - 2
Lorient - Reims01/05/20221 - 2
Bordeaux - Nice01/05/20220 - 1
Marseille - Lyon01/05/20220 - 3
Wedstrijden speeldag 36
PloegenDatumScore
Lille - Monaco06/05/20221 - 2
Brest - Strasbourg07/05/20220 - 1
Metz - Lyon08/05/20223 - 2
Angers - Bordeaux08/05/20224 - 1
Clermont - Montpellier08/05/20222 - 1
Reims - Lens08/05/20221 - 2
Lorient - Marseille08/05/20220 - 3
PSG - Troyes08/05/20222 - 2
Nice - Saint-Etienne11/05/20224 - 2
Nantes - Rennes11/05/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 37
PloegenDatumScore
Bordeaux - Lorient14/05/20210 - 0
Lyon - Nantes14/05/20213 - 2
Metz - Angers14/05/20211 - 0
Monaco - Brest14/05/20214 - 2
Troyes - Lens14/05/20211 - 3
Nice - Lille14/05/20211 - 3
Rennes - Marseille14/05/20212 - 0
Saint-Etienne - Reims14/05/20211 - 2
Strasbourg - Clermont14/05/20211 - 0
Montpellier - PSG14/05/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 38
PloegenDatumScore
Angers - Montpellier21/05/20222 - 0
Brest - Bordeaux21/05/20222 - 4
Clermont - Lyon21/05/20221 - 2
Lens - Monaco21/05/20222 - 2
Reims - Nice21/05/20222 - 3
Lorient - Troyes21/05/20221 - 1
Marseille - Strasbourg21/05/20224 - 0
Nantes - Saint-Etienne21/05/20221 - 1
PSG - Metz21/05/20225 - 0
Lille - Rennes21/05/20222 - 2
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
PSG382648903686
Marseille382198633871
Monaco382099654069
Rennes3820126824066
Nice3820117523666
Strasbourg3817912604363
Lens38171011624862
Lyon38171011665161
Nantes38151310554855
Lille38141113484855
Brest3813169495748
Reims38111413434446
Montpellier3812197496143
Angers38101711445541
Troyes3891811375338
Clermont389209386936
Lorient3881812356336
Saint-Etienne3872011427732
Metz3861913356931
Bordeaux3861913529131
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal