Italië Serie A

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Verona - Sassuolo21/08/20212 - 3
Inter - Genoa21/08/20214 - 0
Empoli - Lazio21/08/20211 - 3
Torino - Atalanta21/08/20211 - 2
Udinese - Juventus22/08/20212 - 2
Bologna - Salernitana22/08/20213 - 2
Napoli - Venezia22/08/20212 - 0
Roma - Fiorentina22/08/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Cagliari - Spezia23/08/20212 - 2
Sampdoria - Milan23/08/20210 - 1
Fiorentina - Torino29/08/20212 - 1
Udinese - Venezia29/08/20213 - 0
Verona - Inter29/08/20211 - 3
Juventus - Empoli29/08/20210 - 1
Lazio - Spezia29/08/20216 - 1
Salernitana - Roma29/08/20210 - 4
Sassuolo - Sampdoria29/08/20210 - 0
Atalanta - Bologna29/08/20210 - 0
Milan - Cagliari29/08/20214 - 1
Genoa - Napoli29/08/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Empoli - Venezia11/09/20211 - 2
Napoli - Juventus11/09/20212 - 1
Atalanta - Fiorentina11/09/20211 - 2
Sampdoria - Inter12/09/20212 - 2
Cagliari - Genoa12/09/20212 - 3
Torino - Salernitana12/09/20214 - 0
Spezia - Udinese12/09/20210 - 1
Milan - Lazio12/09/20212 - 0
Roma - Sassuolo12/09/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Bologna - Verona13/09/20211 - 0
Sassuolo - Torino17/09/20210 - 1
Genoa - Fiorentina18/09/20211 - 2
Inter - Bologna18/09/20216 - 1
Salernitana - Atalanta18/09/20210 - 1
Empoli - Sampdoria19/09/20210 - 3
Venezia - Spezia19/09/20211 - 2
Lazio - Cagliari19/09/20212 - 2
Verona - Roma19/09/20213 - 2
Juventus - Milan19/09/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Udinese - Napoli20/09/20210 - 4
Roma - Udinese22/09/20211 - 0
Atalanta - Sassuolo22/09/20212 - 1
Bologna - Genoa22/09/20212 - 2
Torino - Lazio22/09/20211 - 1
Fiorentina - Inter22/09/20211 - 3
Salernitana - Verona22/09/20212 - 2
Sampdoria - Napoli22/09/20210 - 4
Spezia - Juventus22/09/20212 - 3
Milan - Venezia22/09/20212 - 0
Cagliari - Empoli22/09/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Spezia - Milan25/09/20211 - 2
Inter - Atalanta25/09/20212 - 2
Genoa - Verona25/09/20213 - 3
Juventus - Sampdoria26/09/20213 - 2
Empoli - Bologna26/09/20214 - 2
Udinese - Fiorentina26/09/20210 - 1
Sassuolo - Salernitana26/09/20211 - 0
Lazio - Roma26/09/20213 - 2
Napoli - Cagliari26/09/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Venezia - Torino27/09/20211 - 1
Cagliari - Venezia01/10/20211 - 1
Salernitana - Genoa02/10/20211 - 0
Torino - Juventus02/10/20210 - 1
Sassuolo - Inter02/10/20211 - 2
Bologna - Lazio03/10/20213 - 0
Sampdoria - Udinese03/10/20213 - 3
Verona - Spezia03/10/20214 - 0
Roma - Empoli03/10/20212 - 0
Fiorentina - Napoli03/10/20211 - 2
Atalanta - Milan03/10/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Spezia - Salernitana16/10/20212 - 1
Lazio - Inter16/10/20213 - 1
Milan - Verona16/10/20213 - 2
Cagliari - Sampdoria17/10/20213 - 1
Empoli - Atalanta17/10/20211 - 4
Genoa - Sassuolo17/10/20212 - 2
Udinese - Bologna17/10/20211 - 1
Napoli - Torino17/10/20211 - 0
Juventus - Roma17/10/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Venezia - Fiorentina18/10/20211 - 0
Torino - Genoa22/10/20213 - 2
Sampdoria - Spezia22/10/20212 - 1
Salernitana - Empoli23/10/20212 - 4
Sassuolo - Venezia23/10/20213 - 1
Bologna - Milan23/10/20212 - 4
Atalanta - Udinese24/10/20211 - 1
Fiorentina - Cagliari24/10/20213 - 0
Verona - Lazio24/10/20214 - 1
Roma - Napoli24/10/20210 - 0
Inter - Juventus24/10/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Venezia - Salernitana26/10/20211 - 2
Spezia - Genoa26/10/20211 - 1
Milan - Torino26/10/20211 - 0
Juventus - Sassuolo27/10/20211 - 2
Empoli - Inter27/10/20210 - 2
Lazio - Fiorentina27/10/20211 - 0
Napoli - Bologna28/10/20213 - 0
Sampdoria - Atalanta31/10/20211 - 3
Udinese - Verona31/10/20211 - 1
Cagliari - Roma27/11/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Roma - Milan31/10/20211 - 2
Atalanta - Lazio31/10/20212 - 2
Fiorentina - Spezia31/10/20213 - 0
Genoa - Venezia31/10/20210 - 0
Torino - Sampdoria31/10/20213 - 0
Inter - Udinese31/10/20212 - 0
Salernitana - Napoli31/10/20210 - 1
Sassuolo - Empoli31/10/20211 - 2
Verona - Juventus31/10/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Bologna - Cagliari01/11/20212 - 0
Empoli - Genoa05/11/20212 - 2
Spezia - Torino06/11/20211 - 0
Juventus - Fiorentina06/11/20211 - 0
Cagliari - Atalanta06/11/20211 - 2
Venezia - Roma07/11/20213 - 2
Udinese - Sassuolo07/11/20213 - 2
Sampdoria - Bologna07/11/20211 - 2
Napoli - Verona07/11/20211 - 1
Lazio - Salernitana07/11/20213 - 0
Milan - Inter07/11/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Atalanta - Spezia20/11/20215 - 2
Lazio - Juventus20/11/20210 - 2
Fiorentina - Milan20/11/20214 - 3
Sassuolo - Cagliari21/11/20212 - 2
Bologna - Venezia21/11/20210 - 1
Salernitana - Sampdoria21/11/20210 - 2
Inter - Napoli21/11/20213 - 2
Genoa - Roma21/11/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Verona - Empoli22/11/20212 - 1
Torino - Udinese22/11/20212 - 1
Cagliari - Salernitana26/11/20211 - 1
Empoli - Fiorentina27/11/20212 - 1
Sampdoria - Verona27/11/20213 - 1
Juventus - Atalanta27/11/20210 - 1
Venezia - Inter27/11/20210 - 2
Udinese - Genoa28/11/20210 - 0
Spezia - Bologna28/11/20210 - 1
Milan - Sassuolo28/11/20211 - 3
Roma - Torino28/11/20211 - 0
Napoli - Lazio28/11/20214 - 0
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Atalanta - Venezia01/12/20214 - 0
Bologna - Roma01/12/20211 - 0
Fiorentina - Sampdoria01/12/20213 - 1
Genoa - Milan01/12/20210 - 3
Verona - Cagliari01/12/20210 - 0
Sassuolo - Napoli01/12/20212 - 2
Inter - Spezia01/12/20212 - 0
Salernitana - Juventus01/12/20210 - 2
Torino - Empoli02/12/20212 - 2
Lazio - Udinese02/12/20214 - 4
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Milan - Salernitana04/12/20212 - 0
Roma - Inter04/12/20210 - 3
Napoli - Atalanta04/12/20212 - 3
Bologna - Fiorentina05/12/20212 - 3
Venezia - Verona05/12/20213 - 4
Spezia - Sassuolo05/12/20212 - 2
Sampdoria - Lazio05/12/20211 - 3
Juventus - Genoa05/12/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Empoli - Udinese06/12/20213 - 1
Cagliari - Torino06/12/20211 - 1
Genoa - Sampdoria10/12/20211 - 3
Fiorentina - Salernitana11/12/20214 - 0
Venezia - Juventus11/12/20211 - 1
Udinese - Milan11/12/20211 - 1
Torino - Bologna12/12/20212 - 1
Verona - Atalanta12/12/20211 - 2
Napoli - Empoli12/12/20210 - 1
Sassuolo - Lazio12/12/20212 - 1
Inter - Cagliari12/12/20214 - 0
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Roma - Spezia13/12/20212 - 0
Lazio - Genoa17/12/20213 - 1
Salernitana - Inter17/12/20210 - 5
Atalanta - Roma18/12/20211 - 4
Bologna - Juventus18/12/20210 - 2
Cagliari - Udinese18/12/20210 - 4
Fiorentina - Sassuolo19/12/20212 - 2
Spezia - Empoli19/12/20211 - 1
Sampdoria - Venezia19/12/20211 - 1
Torino - Verona19/12/20211 - 0
Milan - Napoli19/12/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Roma - Sampdoria22/12/20211 - 1
Empoli - Milan22/12/20212 - 4
Genoa - Atalanta22/12/20210 - 0
Verona - Fiorentina22/12/20211 - 1
Venezia - Lazio22/12/20211 - 3
Juventus - Cagliari22/12/20212 - 0
Napoli - Spezia22/12/20210 - 1
Sassuolo - Bologna22/12/20210 - 3
Udinese - Salernitana22/12/20210 - 1
Inter - Torino22/12/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Milan - Roma06/01/20223 - 1
Juventus - Napoli06/01/20221 - 1
Sassuolo - Genoa06/01/20221 - 1
Sampdoria - Cagliari06/01/20221 - 2
Lazio - Empoli06/01/20223 - 3
Spezia - Verona06/01/20221 - 2
Fiorentina - Udinese27/04/20220 - 4
Bologna - Inter27/04/20222 - 1
Salernitana - Venezia05/05/20222 - 1
Atalanta - Torino11/05/20224 - 4
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Empoli - Sassuolo09/01/20221 - 5
Venezia - Milan09/01/20220 - 3
Cagliari - Bologna09/01/20222 - 1
Torino - Fiorentina09/01/20224 - 0
Udinese - Atalanta09/01/20222 - 6
Roma - Juventus09/01/20223 - 4
Napoli - Sampdoria09/01/20221 - 0
Genoa - Spezia09/01/20220 - 1
Inter - Lazio09/01/20222 - 1
Verona - Salernitana09/01/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Sampdoria - Torino15/01/20221 - 2
Salernitana - Lazio15/01/20220 - 3
Juventus - Udinese15/01/20222 - 0
Sassuolo - Verona16/01/20222 - 4
Venezia - Empoli16/01/20221 - 1
Roma - Cagliari16/01/20221 - 0
Atalanta - Inter16/01/20220 - 0
Milan - Spezia17/01/20221 - 2
Bologna - Napoli17/01/20220 - 2
Fiorentina - Genoa17/01/20226 - 0
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Verona - Bologna21/01/20222 - 1
Genoa - Udinese22/01/20220 - 0
Inter - Venezia22/01/20222 - 1
Lazio - Atalanta22/01/20220 - 0
Cagliari - Fiorentina23/01/20221 - 1
Torino - Sassuolo23/01/20221 - 1
Napoli - Salernitana23/01/20224 - 1
Spezia - Sampdoria23/01/20221 - 0
Empoli - Roma23/01/20222 - 4
Milan - Juventus23/01/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Roma - Genoa05/02/20220 - 0
Inter - Milan05/02/20221 - 2
Fiorentina - Lazio05/02/20220 - 3
Atalanta - Cagliari06/02/20221 - 2
Bologna - Empoli06/02/20220 - 0
Venezia - Napoli06/02/20220 - 2
Sampdoria - Sassuolo06/02/20224 - 0
Udinese - Torino06/02/20222 - 0
Juventus - Verona06/02/20222 - 0
Salernitana - Spezia07/02/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Lazio - Bologna12/02/20223 - 0
Napoli - Inter12/02/20221 - 1
Torino - Venezia12/02/20221 - 2
Milan - Sampdoria13/02/20221 - 0
Genoa - Salernitana13/02/20221 - 1
Empoli - Cagliari13/02/20221 - 1
Verona - Udinese13/02/20224 - 0
Sassuolo - Roma13/02/20222 - 2
Atalanta - Juventus13/02/20221 - 1
Spezia - Fiorentina14/02/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Juventus - Torino18/02/20221 - 1
Sampdoria - Empoli19/02/20222 - 0
Roma - Verona19/02/20222 - 2
Salernitana - Milan19/02/20222 - 2
Fiorentina - Atalanta20/02/20221 - 0
Venezia - Genoa20/02/20221 - 1
Inter - Sassuolo20/02/20220 - 2
Udinese - Lazio20/02/20221 - 1
Cagliari - Napoli21/02/20221 - 1
Bologna - Spezia21/02/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Milan - Udinese25/02/20221 - 1
Genoa - Inter25/02/20220 - 0
Salernitana - Bologna26/02/20221 - 1
Empoli - Juventus26/02/20222 - 3
Sassuolo - Fiorentina26/02/20222 - 1
Torino - Cagliari27/02/20221 - 2
Verona - Venezia27/02/20223 - 1
Spezia - Roma27/02/20220 - 1
Lazio - Napoli27/02/20221 - 2
Atalanta - Sampdoria28/02/20224 - 0
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Inter - Salernitana04/03/20225 - 0
Udinese - Sampdoria05/03/20222 - 1
Roma - Atalanta05/03/20221 - 0
Cagliari - Lazio05/03/20220 - 3
Genoa - Empoli06/03/20220 - 0
Fiorentina - Verona06/03/20221 - 1
Bologna - Torino06/03/20220 - 0
Venezia - Sassuolo06/03/20221 - 4
Juventus - Spezia06/03/20221 - 0
Napoli - Milan06/03/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Spezia - Cagliari12/03/20222 - 0
Salernitana - Sassuolo12/03/20222 - 2
Sampdoria - Juventus12/03/20221 - 3
Milan - Empoli12/03/20221 - 0
Fiorentina - Bologna13/03/20221 - 0
Verona - Napoli13/03/20221 - 2
Atalanta - Genoa13/03/20220 - 0
Udinese - Roma13/03/20221 - 1
Torino - Inter13/03/20221 - 1
Lazio - Venezia14/03/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Sassuolo - Spezia18/03/20224 - 1
Genoa - Torino18/03/20221 - 0
Napoli - Udinese19/03/20222 - 1
Inter - Fiorentina19/03/20221 - 1
Cagliari - Milan19/03/20220 - 1
Venezia - Sampdoria20/03/20220 - 2
Empoli - Verona20/03/20221 - 1
Juventus - Salernitana20/03/20222 - 0
Roma - Lazio20/03/20223 - 0
Bologna - Atalanta20/03/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Spezia - Venezia02/04/20221 - 0
Lazio - Sassuolo02/04/20222 - 1
Salernitana - Torino02/04/20220 - 1
Fiorentina - Empoli03/04/20221 - 0
Atalanta - Napoli03/04/20221 - 3
Udinese - Cagliari03/04/20225 - 1
Sampdoria - Roma03/04/20220 - 1
Juventus - Inter03/04/20220 - 1
Verona - Genoa04/04/20221 - 0
Milan - Bologna04/04/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Empoli - Spezia09/04/20220 - 0
Inter - Verona09/04/20222 - 0
Cagliari - Juventus09/04/20221 - 2
Genoa - Lazio10/04/20221 - 4
Venezia - Udinese10/04/20221 - 2
Napoli - Fiorentina10/04/20222 - 3
Sassuolo - Atalanta10/04/20222 - 1
Roma - Salernitana10/04/20222 - 1
Torino - Milan10/04/20220 - 0
Bologna - Sampdoria11/04/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Spezia - Inter15/04/20221 - 3
Milan - Genoa15/04/20222 - 0
Cagliari - Sassuolo16/04/20221 - 0
Udinese - Empoli16/04/20224 - 1
Sampdoria - Salernitana16/04/20221 - 2
Fiorentina - Venezia16/04/20221 - 0
Juventus - Bologna16/04/20221 - 1
Lazio - Torino16/04/20221 - 1
Napoli - Roma18/04/20221 - 1
Atalanta - Verona18/04/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Torino - Spezia23/04/20222 - 1
Venezia - Atalanta23/04/20221 - 3
Inter - Roma23/04/20223 - 1
Verona - Sampdoria23/04/20221 - 1
Salernitana - Fiorentina24/04/20222 - 1
Empoli - Napoli24/04/20223 - 2
Bologna - Udinese24/04/20222 - 2
Genoa - Cagliari24/04/20221 - 0
Lazio - Milan24/04/20221 - 2
Sassuolo - Juventus25/04/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 35
PloegenDatumScore
Cagliari - Verona30/04/20221 - 2
Napoli - Sassuolo30/04/20226 - 1
Sampdoria - Genoa30/04/20221 - 0
Spezia - Lazio30/04/20223 - 4
Juventus - Venezia01/05/20222 - 1
Milan - Fiorentina01/05/20221 - 0
Empoli - Torino01/05/20221 - 3
Udinese - Inter01/05/20221 - 2
Roma - Bologna01/05/20220 - 0
Atalanta - Salernitana02/05/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 36
PloegenDatumScore
Inter - Empoli06/05/20224 - 2
Genoa - Juventus06/05/20222 - 1
Torino - Napoli07/05/20220 - 1
Lazio - Sampdoria07/05/20222 - 0
Spezia - Atalanta08/05/20221 - 3
Venezia - Bologna08/05/20224 - 3
Sassuolo - Udinese08/05/20221 - 1
Salernitana - Cagliari08/05/20221 - 1
Verona - Milan08/05/20221 - 3
Fiorentina - Roma09/05/20222 - 0
Wedstrijden speeldag 37
PloegenDatumScore
Empoli - Salernitana14/05/20221 - 1
Verona - Torino14/05/20220 - 1
Udinese - Spezia14/05/20222 - 3
Roma - Venezia14/05/20221 - 1
Bologna - Sassuolo15/05/20221 - 3
Napoli - Genoa15/05/20223 - 0
Milan - Atalanta15/05/20222 - 0
Cagliari - Inter15/05/20221 - 3
Sampdoria - Fiorentina16/05/20224 - 1
Juventus - Lazio16/05/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 38
PloegenDatumScore
Torino - Roma20/05/20220 - 3
Genoa - Bologna21/05/20220 - 1
Fiorentina - Juventus21/05/20222 - 0
Atalanta - Empoli21/05/20220 - 1
Lazio - Verona21/05/20223 - 3
Spezia - Napoli22/05/20220 - 3
Sassuolo - Milan22/05/20220 - 3
Inter - Sampdoria22/05/20223 - 0
Salernitana - Udinese22/05/20220 - 4
Venezia - Cagliari22/05/20220 - 0
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Milan382648693186
Inter382549843284
Napoli382477743179
Juventus3820810573770
Lazio38181010775864
Roma3818119594363
Fiorentina3819145595162
Atalanta38161111654859
Verona38141311655953
Torino38131411464150
Sassuolo38131411646650
Udinese38111314615847
Bologna38121610445546
Empoli38101711507041
Sampdoria3810226466336
Spezia3810226417136
Salernitana3872110337831
Cagliari3862012346830
Genoa3841816276028
Venezia386239346927
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal