Nederland Eredivisie

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Go Ahead Eagles - Heerenveen13/08/20210 - 1
Waalwijk - AZ14/08/20211 - 0
Heracles - PSV14/08/20210 - 2
Sittard - Twente14/08/20212 - 1
Ajax - NEC14/08/20215 - 0
Cambuur - Groningen15/08/20211 - 2
Utrecht - Sparta15/08/20214 - 0
Zwolle - Vitesse15/08/20210 - 1
Willem II - Feyenoord15/08/20210 - 4
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
NEC - Zwolle20/08/20212 - 0
Heerenveen - Waalwijk21/08/20213 - 2
PSV - Cambuur21/08/20214 - 1
Sparta - Heracles21/08/20211 - 1
Groningen - Utrecht21/08/20210 - 0
Twente - Ajax22/08/20211 - 1
Feyenoord - Go Ahead Eagles22/08/20212 - 0
Vitesse - Willem II22/08/20210 - 3
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Sittard - Waalwijk27/08/20212 - 2
Cambuur - Twente28/08/20212 - 0
Go Ahead Eagles - Sparta28/08/20212 - 0
PSV - Groningen28/08/20215 - 2
Willem II - Zwolle28/08/20211 - 0
Utrecht - Feyenoord29/08/20213 - 1
Ajax - Vitesse29/08/20215 - 0
Heracles - NEC29/08/20210 - 1
Heerenveen - AZ29/08/20211 - 3
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Twente - Utrecht11/09/20211 - 0
Zwolle - Ajax11/09/20210 - 2
Cambuur - Go Ahead Eagles11/09/20215 - 2
AZ - PSV11/09/20210 - 3
NEC - Willem II12/09/20210 - 0
Sparta - Sittard12/09/20213 - 1
Groningen - Heerenveen12/09/20211 - 1
Waalwijk - Vitesse12/09/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Sparta - NEC17/09/20211 - 1
Heerenveen - Sittard18/09/20211 - 0
Willem II - Groningen18/09/20212 - 1
Ajax - Cambuur18/09/20219 - 0
Utrecht - Waalwijk18/09/20212 - 2
Go Ahead Eagles - Zwolle19/09/20211 - 0
PSV - Feyenoord19/09/20210 - 4
Vitesse - Twente19/09/20211 - 4
Heracles - AZ19/09/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Sittard - Ajax21/09/20210 - 5
Waalwijk - Willem II21/09/20211 - 2
Go Ahead Eagles - PSV22/09/20211 - 2
NEC - Utrecht22/09/20210 - 3
Groningen - Vitesse22/09/20210 - 1
Feyenoord - Heerenveen22/09/20213 - 1
Zwolle - Sparta23/09/20211 - 1
Cambuur - Heracles23/09/20212 - 1
Twente - AZ23/09/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Willem II - PSV25/09/20212 - 1
Ajax - Groningen25/09/20213 - 0
Vitesse - Sittard25/09/20211 - 1
Feyenoord - NEC25/09/20215 - 3
Utrecht - Zwolle25/09/20215 - 1
Sparta - Cambuur26/09/20210 - 4
AZ - Go Ahead Eagles26/09/20215 - 0
Heerenveen - Twente26/09/20212 - 3
Heracles - Waalwijk26/09/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Groningen - Twente01/10/20211 - 1
Waalwijk - Go Ahead Eagles02/10/20211 - 1
Heracles - Willem II02/10/20213 - 2
Zwolle - Heerenveen02/10/20210 - 1
Sittard - NEC02/10/20211 - 3
Ajax - Utrecht03/10/20210 - 1
Cambuur - AZ03/10/20211 - 3
Vitesse - Feyenoord03/10/20212 - 1
PSV - Sparta03/10/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Feyenoord - Waalwijk16/10/20212 - 2
Go Ahead Eagles - Heracles16/10/20214 - 2
Heerenveen - Ajax16/10/20210 - 2
Sittard - Cambuur16/10/20211 - 0
PSV - Zwolle16/10/20213 - 1
AZ - Utrecht17/10/20215 - 1
NEC - Vitesse17/10/20210 - 1
Sparta - Groningen17/10/20211 - 1
Twente - Willem II17/10/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Willem II - Sittard22/10/20211 - 1
Utrecht - Heerenveen23/10/20212 - 1
Zwolle - Heracles23/10/20211 - 0
Waalwijk - Sparta23/10/20211 - 0
Twente - NEC24/10/20211 - 2
Cambuur - Feyenoord24/10/20212 - 3
Vitesse - Go Ahead Eagles24/10/20211 - 2
Ajax - PSV24/10/20215 - 0
Groningen - AZ24/10/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
PSV - Twente30/10/20215 - 2
Heracles - Ajax30/10/20210 - 0
Heerenveen - Vitesse30/10/20211 - 2
AZ - Zwolle30/10/20213 - 2
Sparta - Feyenoord31/10/20210 - 1
NEC - Groningen31/10/20213 - 0
Waalwijk - Cambuur31/10/20210 - 1
Utrecht - Willem II31/10/20215 - 1
Go Ahead Eagles - Sittard31/10/20214 - 3
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Twente - Heracles05/11/20211 - 0
NEC - Heerenveen06/11/20211 - 1
Willem II - Sparta06/11/20210 - 3
Zwolle - Cambuur06/11/20211 - 2
Groningen - Waalwijk07/11/20211 - 1
Sittard - PSV07/11/20211 - 4
Feyenoord - AZ07/11/20211 - 0
Vitesse - Utrecht07/11/20212 - 1
Ajax - Go Ahead Eagles07/11/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
PSV - Vitesse20/11/20212 - 0
Sparta - Twente20/11/20210 - 1
AZ - NEC20/11/20211 - 1
Heracles - Sittard20/11/20213 - 1
Go Ahead Eagles - Groningen21/11/20210 - 1
Heerenveen - Willem II21/11/20212 - 1
Feyenoord - Zwolle21/11/20214 - 0
Waalwijk - Ajax21/11/20210 - 5
Cambuur - Utrecht21/11/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
NEC - Cambuur26/11/20212 - 3
Sittard - Groningen27/11/20211 - 4
Zwolle - Waalwijk27/11/20210 - 0
Willem II - Go Ahead Eagles27/11/20210 - 1
Sparta - Ajax28/11/20210 - 1
Twente - Feyenoord28/11/20210 - 0
Utrecht - Heracles28/11/20211 - 0
Heerenveen - PSV28/11/20211 - 1
Vitesse - AZ28/11/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Feyenoord - Heracles01/12/20212 - 1
AZ - Sittard02/12/20212 - 1
Ajax - Willem II02/12/20215 - 0
Groningen - Zwolle03/12/20211 - 1
PSV - Utrecht04/12/20214 - 1
Cambuur - Vitesse04/12/20211 - 6
Heracles - Heerenveen04/12/20210 - 1
Waalwijk - NEC05/12/20212 - 1
Go Ahead Eagles - Twente05/12/20211 - 2
AZ - Sparta05/12/20213 - 1
Feyenoord - Sittard05/12/20215 - 0
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Willem II - Cambuur10/12/20211 - 3
Utrecht - Go Ahead Eagles11/12/20210 - 0
Heerenveen - Sparta11/12/20210 - 0
Zwolle - Sittard11/12/20210 - 1
Twente - Waalwijk12/12/20212 - 1
Groningen - Feyenoord12/12/20211 - 1
Vitesse - Heracles12/12/20212 - 1
Ajax - AZ12/12/20211 - 2
NEC - PSV12/12/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Sittard - Utrecht18/12/20212 - 2
Sparta - Vitesse18/12/20212 - 2
AZ - Willem II18/12/20214 - 1
Heracles - Groningen18/12/20214 - 2
Zwolle - Twente18/12/20211 - 3
Cambuur - Heerenveen19/12/20211 - 2
Feyenoord - Ajax19/12/20210 - 2
Go Ahead Eagles - NEC19/12/20210 - 2
Waalwijk - PSV19/12/20211 - 4
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Vitesse - Zwolle21/12/20211 - 0
AZ - Groningen21/12/20211 - 0
Heracles - Cambuur22/12/20211 - 1
Sparta - Waalwijk22/12/20211 - 1
Heerenveen - Feyenoord22/12/20210 - 3
Utrecht - Twente22/12/20211 - 1
Willem II - NEC22/12/20210 - 1
PSV - Go Ahead Eagles23/12/20212 - 0
Ajax - Sittard23/12/20215 - 0
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Zwolle - Willem II14/01/20222 - 0
NEC - Heracles15/01/20220 - 0
Feyenoord - Vitesse15/01/20220 - 1
Twente - Heerenveen15/01/20222 - 0
Go Ahead Eagles - Waalwijk15/01/20220 - 2
Utrecht - Ajax16/01/20220 - 3
Groningen - PSV16/01/20220 - 1
Cambuur - Sparta16/01/20221 - 1
Sittard - AZ16/01/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Vitesse - Groningen22/01/20221 - 3
Heerenveen - Zwolle22/01/20220 - 1
AZ - Cambuur22/01/20220 - 0
Willem II - Twente22/01/20220 - 1
NEC - Feyenoord23/01/20221 - 4
Heracles - Go Ahead Eagles23/01/20221 - 1
PSV - Ajax23/01/20221 - 2
Sparta - Utrecht23/01/20220 - 3
Waalwijk - Sittard23/01/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Utrecht - Cambuur05/02/20223 - 2
Sittard - Heerenveen05/02/20222 - 0
Zwolle - NEC05/02/20221 - 1
PSV - AZ05/02/20221 - 2
Twente - Vitesse05/02/20223 - 0
Feyenoord - Sparta06/02/20224 - 0
Groningen - Go Ahead Eagles06/02/20222 - 1
Willem II - Waalwijk06/02/20223 - 1
Ajax - Heracles06/02/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Heracles - Utrecht11/02/20221 - 0
Groningen - Sittard12/02/20220 - 1
Cambuur - Zwolle12/02/20223 - 4
Vitesse - PSV12/02/20220 - 5
Sparta - Willem II13/02/20221 - 0
Go Ahead Eagles - AZ13/02/20221 - 4
Heerenveen - NEC13/02/20220 - 1
Waalwijk - Feyenoord13/02/20220 - 2
Ajax - Twente13/02/20225 - 0
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Sittard - Sparta18/02/20223 - 0
NEC - Waalwijk19/02/20221 - 1
Willem II - Ajax19/02/20220 - 1
AZ - Heracles19/02/20222 - 1
Zwolle - Groningen20/02/20221 - 1
Twente - Go Ahead Eagles20/02/20222 - 2
Feyenoord - Cambuur20/02/20223 - 1
Utrecht - Vitesse20/02/20221 - 1
PSV - Heerenveen20/02/20223 - 1
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Waalwijk - Twente25/02/20221 - 2
Heracles - Zwolle26/02/20222 - 0
Groningen - Willem II26/02/20221 - 0
Cambuur - Sittard26/02/20222 - 1
Vitesse - NEC27/02/20224 - 1
AZ - Feyenoord27/02/20222 - 1
Sparta - PSV27/02/20221 - 2
Go Ahead Eagles - Ajax27/02/20222 - 1
Heerenveen - Utrecht27/02/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Vitesse - Sparta04/03/20220 - 1
Willem II - Heerenveen05/03/20220 - 0
Go Ahead Eagles - Utrecht05/03/20221 - 1
Feyenoord - Groningen05/03/20221 - 1
PSV - Heracles06/03/20223 - 1
Twente - Cambuur06/03/20221 - 0
NEC - AZ06/03/20221 - 3
Ajax - Waalwijk06/03/20223 - 2
Sittard - Zwolle06/03/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Cambuur - Ajax11/03/20222 - 3
Sparta - Go Ahead Eagles12/03/20221 - 0
Groningen - NEC12/03/20224 - 3
Waalwijk - Heerenveen12/03/20220 - 0
Sittard - Willem II13/03/20221 - 0
Utrecht - PSV13/03/20220 - 1
Heracles - Vitesse13/03/20220 - 0
Zwolle - Feyenoord13/03/20221 - 2
AZ - Twente13/03/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Heerenveen - Heracles18/03/20222 - 0
Go Ahead Eagles - Cambuur19/03/20223 - 0
Twente - Zwolle19/03/20221 - 0
NEC - Sparta19/03/20220 - 0
Utrecht - Groningen20/03/20221 - 3
Ajax - Feyenoord20/03/20223 - 2
PSV - Sittard20/03/20225 - 0
Vitesse - Waalwijk20/03/20221 - 2
Willem II - AZ20/03/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Groningen - Ajax02/04/20221 - 3
Twente - PSV02/04/20223 - 3
Waalwijk - Utrecht02/04/20221 - 1
AZ - Vitesse02/04/20223 - 1
Feyenoord - Willem II02/04/20222 - 0
Zwolle - Go Ahead Eagles03/04/20220 - 1
Sparta - Heerenveen03/04/20221 - 1
Sittard - Heracles03/04/20220 - 2
Cambuur - NEC03/04/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Go Ahead Eagles - Willem II08/04/20224 - 0
Utrecht - Sittard09/04/20221 - 1
Ajax - Sparta09/04/20222 - 1
NEC - Twente09/04/20220 - 2
Heerenveen - Groningen10/04/20223 - 1
Vitesse - Cambuur10/04/20221 - 0
PSV - Waalwijk10/04/20222 - 0
Heracles - Feyenoord10/04/20221 - 4
Zwolle - AZ10/04/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Twente - Sparta22/04/20222 - 0
NEC - Ajax23/04/20220 - 1
AZ - Heerenveen23/04/20222 - 1
Waalwijk - Zwolle23/04/20220 - 2
Cambuur - PSV23/04/20221 - 2
Willem II - Vitesse24/04/20221 - 0
Groningen - Heracles24/04/20220 - 1
Feyenoord - Utrecht24/04/20222 - 1
Sittard - Go Ahead Eagles24/04/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Utrecht - NEC29/04/20221 - 0
Ajax - Zwolle30/04/20223 - 0
Heracles - Twente30/04/20221 - 1
Sparta - AZ30/04/20221 - 1
Heerenveen - Cambuur01/05/20223 - 3
Go Ahead Eagles - Vitesse01/05/20221 - 2
PSV - Willem II01/05/20224 - 2
Sittard - Feyenoord01/05/20221 - 3
Waalwijk - Groningen01/05/20223 - 1
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Cambuur - Waalwijk06/05/20221 - 1
Twente - Sittard07/05/20221 - 2
Zwolle - Utrecht07/05/20221 - 1
Willem II - Heracles07/05/20222 - 0
Groningen - Sparta07/05/20221 - 2
NEC - Go Ahead Eagles08/05/20221 - 0
AZ - Ajax08/05/20222 - 2
Vitesse - Heerenveen08/05/20221 - 2
Feyenoord - PSV08/05/20222 - 2
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Ajax - Heerenveen11/05/20225 - 0
Twente - Groningen11/05/20223 - 0
Utrecht - AZ11/05/20222 - 2
Sittard - Vitesse11/05/20221 - 2
Sparta - Zwolle11/05/20222 - 0
PSV - NEC11/05/20223 - 2
Waalwijk - Heracles11/05/20222 - 0
Cambuur - Willem II11/05/20221 - 1
Go Ahead Eagles - Feyenoord11/05/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
AZ - Waalwijk15/05/20221 - 3
Groningen - Cambuur15/05/20222 - 3
Feyenoord - Twente15/05/20221 - 2
Heracles - Sparta15/05/20221 - 3
Willem II - Utrecht15/05/20223 - 0
Zwolle - PSV15/05/20221 - 2
Heerenveen - Go Ahead Eagles15/05/20223 - 1
Vitesse - Ajax15/05/20222 - 2
NEC - Sittard15/05/20220 - 1
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Ajax342635981983
PSV342653864281
Feyenoord342275763471
Twente342068553768
AZ341897644461
Vitesse3415136425151
Utrecht34121111514647
Heerenveen3411158375041
Cambuur3411176537039
NEC3410168385238
Waalwijk3491411405138
Go Ahead Eagles3410186375136
Groningen349169415536
Sittard3410195366735
Sparta3481511304835
Heracles349187334934
Willem II349196325733
Zwolle347216265227
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal