Spanje Primera Division

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Valencia - Getafe13/08/20211 - 0
Cádiz - Levante14/08/20211 - 1
Mallorca - Real Betis14/08/20211 - 1
Alaves - Real Madrid14/08/20211 - 4
Osasuna - Espanyol14/08/20210 - 0
Celta de Vigo - Atlético de Madrid15/08/20211 - 2
Barcelona - Real Sociedad15/08/20214 - 2
Sevilla - Rayo Vallecano15/08/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Villarreal - Granada16/08/20210 - 0
Elche - Athletic Bilbao16/08/20210 - 0
Real Betis - Cádiz20/08/20211 - 1
Alaves - Mallorca21/08/20210 - 1
Espanyol - Villarreal21/08/20210 - 0
Granada - Valencia21/08/20211 - 1
Athletic Bilbao - Barcelona21/08/20211 - 1
Real Sociedad - Rayo Vallecano22/08/20211 - 0
Atlético de Madrid - Elche22/08/20211 - 0
Levante - Real Madrid22/08/20213 - 3
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Getafe - Sevilla23/08/20210 - 1
Osasuna - Celta de Vigo23/08/20210 - 0
Cádiz - Osasuna29/08/20212 - 3
Valencia - Alaves29/08/20213 - 0
Elche - Sevilla29/08/20211 - 1
Mallorca - Espanyol29/08/20211 - 0
Rayo Vallecano - Granada29/08/20214 - 0
Real Betis - Real Madrid29/08/20210 - 1
Real Sociedad - Levante29/08/20211 - 0
Barcelona - Getafe29/08/20212 - 1
Atlético de Madrid - Villarreal29/08/20212 - 2
Celta de Vigo - Athletic Bilbao29/08/20210 - 1
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Levante - Rayo Vallecano11/09/20211 - 1
Athletic Bilbao - Mallorca11/09/20212 - 0
Espanyol - Atlético de Madrid12/09/20211 - 2
Osasuna - Valencia12/09/20211 - 4
Cádiz - Real Sociedad12/09/20210 - 2
Real Madrid - Celta de Vigo12/09/20215 - 2
Villarreal - Alaves21/12/20215 - 2
Sevilla - Barcelona21/12/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Getafe - Elche13/09/20210 - 1
Granada - Real Betis13/09/20211 - 2
Celta de Vigo - Cádiz17/09/20211 - 2
Rayo Vallecano - Getafe18/09/20213 - 0
Atlético de Madrid - Athletic Bilbao18/09/20210 - 0
Elche - Levante18/09/20211 - 1
Alaves - Osasuna18/09/20210 - 2
Mallorca - Villarreal19/09/20210 - 0
Real Sociedad - Sevilla19/09/20210 - 0
Real Betis - Espanyol19/09/20212 - 2
Valencia - Real Madrid19/09/20211 - 2
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Barcelona - Granada20/09/20211 - 1
Cádiz - Barcelona22/09/20210 - 0
Espanyol - Alaves22/09/20211 - 0
Getafe - Atlético de Madrid22/09/20211 - 2
Villarreal - Elche22/09/20214 - 1
Levante - Celta de Vigo22/09/20210 - 2
Osasuna - Real Betis22/09/20211 - 3
Real Madrid - Mallorca22/09/20216 - 1
Sevilla - Valencia22/09/20213 - 1
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano22/09/20211 - 2
Granada - Real Sociedad22/09/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Alaves - Atlético de Madrid25/09/20211 - 0
Valencia - Athletic Bilbao25/09/20211 - 1
Sevilla - Espanyol25/09/20212 - 0
Real Madrid - Villarreal25/09/20210 - 0
Mallorca - Osasuna26/09/20212 - 3
Barcelona - Levante26/09/20213 - 0
Rayo Vallecano - Cádiz26/09/20213 - 1
Real Sociedad - Elche26/09/20211 - 0
Real Betis - Getafe26/09/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Celta de Vigo - Granada27/09/20211 - 0
Athletic Bilbao - Alaves01/10/20211 - 0
Osasuna - Rayo Vallecano02/10/20211 - 0
Mallorca - Levante02/10/20211 - 0
Cádiz - Valencia02/10/20210 - 0
Atlético de Madrid - Barcelona02/10/20212 - 0
Elche - Celta de Vigo03/10/20211 - 0
Espanyol - Real Madrid03/10/20212 - 1
Getafe - Real Sociedad03/10/20211 - 1
Villarreal - Real Betis03/10/20212 - 0
Granada - Sevilla03/10/20211 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Levante - Getafe16/10/20210 - 0
Real Sociedad - Mallorca16/10/20211 - 0
Rayo Vallecano - Elche17/10/20212 - 1
Celta de Vigo - Sevilla17/10/20210 - 1
Villarreal - Osasuna17/10/20211 - 2
Barcelona - Valencia17/10/20213 - 1
Granada - Atlético de Madrid22/12/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Alaves - Real Betis18/10/20210 - 1
Espanyol - Cádiz18/10/20212 - 0
Osasuna - Granada22/10/20211 - 1
Valencia - Mallorca23/10/20212 - 2
Cádiz - Alaves23/10/20210 - 2
Elche - Espanyol23/10/20212 - 2
Athletic Bilbao - Villarreal23/10/20212 - 1
Sevilla - Levante24/10/20215 - 3
Barcelona - Real Madrid24/10/20211 - 2
Real Betis - Rayo Vallecano24/10/20213 - 2
Atlético de Madrid - Real Sociedad24/10/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Getafe - Celta de Vigo25/10/20210 - 3
Celta de Vigo - Real Sociedad27/10/20210 - 2
Espanyol - Athletic Bilbao27/10/20211 - 1
Granada - Getafe27/10/20211 - 1
Villarreal - Cádiz27/10/20213 - 3
Mallorca - Sevilla27/10/20211 - 1
Rayo Vallecano - Barcelona27/10/20211 - 0
Real Betis - Valencia27/10/20214 - 1
Real Madrid - Osasuna27/10/20210 - 0
Alaves - Elche27/10/20211 - 0
Levante - Atlético de Madrid27/10/20212 - 2
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Elche - Real Madrid30/10/20211 - 2
Sevilla - Osasuna30/10/20212 - 0
Valencia - Villarreal30/10/20212 - 0
Barcelona - Alaves30/10/20211 - 1
Cádiz - Mallorca31/10/20211 - 1
Atlético de Madrid - Real Betis31/10/20213 - 0
Getafe - Espanyol31/10/20212 - 1
Real Sociedad - Athletic Bilbao31/10/20211 - 1
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Rayo Vallecano - Celta de Vigo01/11/20210 - 0
Levante - Granada01/11/20210 - 3
Athletic Bilbao - Cádiz05/11/20210 - 1
Espanyol - Granada06/11/20212 - 0
Celta de Vigo - Barcelona06/11/20213 - 3
Alaves - Levante06/11/20212 - 1
Real Madrid - Rayo Vallecano06/11/20212 - 1
Villarreal - Getafe07/11/20211 - 0
Valencia - Atlético de Madrid07/11/20213 - 3
Mallorca - Elche07/11/20212 - 2
Osasuna - Real Sociedad07/11/20210 - 2
Real Betis - Sevilla07/11/20210 - 2
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Levante - Athletic Bilbao19/11/20210 - 0
Celta de Vigo - Villarreal20/11/20211 - 1
Sevilla - Alaves20/11/20212 - 2
Atlético de Madrid - Osasuna20/11/20211 - 0
Barcelona - Espanyol20/11/20211 - 0
Getafe - Cádiz21/11/20214 - 0
Granada - Real Madrid21/11/20211 - 4
Elche - Real Betis21/11/20210 - 3
Real Sociedad - Valencia21/11/20210 - 0
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Rayo Vallecano - Mallorca22/11/20213 - 1
Athletic Bilbao - Granada26/11/20212 - 2
Alaves - Celta de Vigo27/11/20211 - 2
Valencia - Rayo Vallecano27/11/20211 - 1
Mallorca - Getafe27/11/20210 - 0
Villarreal - Barcelona27/11/20211 - 3
Real Betis - Levante28/11/20213 - 1
Espanyol - Real Sociedad28/11/20211 - 0
Cádiz - Atlético de Madrid28/11/20211 - 4
Real Madrid - Sevilla28/11/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Osasuna - Elche29/11/20211 - 1
Real Madrid - Athletic Bilbao01/12/20211 - 0
Sevilla - Villarreal04/12/20211 - 0
Barcelona - Real Betis04/12/20210 - 1
Atlético de Madrid - Mallorca04/12/20211 - 2
Real Sociedad - Real Madrid04/12/20210 - 2
Rayo Vallecano - Espanyol05/12/20211 - 0
Elche - Cádiz05/12/20213 - 1
Levante - Osasuna05/12/20210 - 0
Celta de Vigo - Valencia05/12/20211 - 2
Granada - Alaves06/12/20212 - 1
Wedstrijden speeldag 17
PloegenDatumScore
Getafe - Athletic Bilbao06/12/20210 - 0
Mallorca - Celta de Vigo10/12/20210 - 0
Espanyol - Levante11/12/20214 - 3
Alaves - Getafe11/12/20211 - 1
Valencia - Elche11/12/20212 - 1
Athletic Bilbao - Sevilla11/12/20210 - 1
Villarreal - Rayo Vallecano12/12/20212 - 0
Osasuna - Barcelona12/12/20212 - 2
Real Betis - Real Sociedad12/12/20214 - 0
Real Madrid - Atlético de Madrid12/12/20212 - 0
Wedstrijden speeldag 18
PloegenDatumScore
Cádiz - Granada13/12/20211 - 1
Celta de Vigo - Espanyol17/12/20213 - 1
Rayo Vallecano - Alaves18/12/20212 - 0
Real Sociedad - Villarreal18/12/20211 - 3
Barcelona - Elche18/12/20213 - 2
Sevilla - Atlético de Madrid18/12/20212 - 1
Granada - Mallorca19/12/20214 - 1
Athletic Bilbao - Real Betis19/12/20213 - 2
Getafe - Osasuna19/12/20211 - 0
Real Madrid - Cádiz19/12/20210 - 0
Levante - Valencia20/12/20213 - 4
Wedstrijden speeldag 19
PloegenDatumScore
Alaves - Real Sociedad02/01/20221 - 1
Atlético de Madrid - Rayo Vallecano02/01/20222 - 0
Cádiz - Sevilla02/01/20220 - 1
Elche - Granada02/01/20220 - 0
Villarreal - Levante02/01/20225 - 0
Mallorca - Barcelona02/01/20220 - 1
Osasuna - Athletic Bilbao02/01/20221 - 3
Real Betis - Celta de Vigo02/01/20220 - 2
Valencia - Espanyol02/01/20221 - 2
Getafe - Real Madrid02/01/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 20
PloegenDatumScore
Levante - Mallorca08/01/20222 - 0
Real Sociedad - Celta de Vigo08/01/20221 - 0
Granada - Barcelona08/01/20221 - 1
Rayo Vallecano - Real Betis09/01/20221 - 1
Sevilla - Getafe09/01/20221 - 0
Real Madrid - Valencia09/01/20224 - 1
Alaves - Athletic Bilbao09/01/20220 - 0
Osasuna - Cádiz09/01/20222 - 0
Villarreal - Atlético de Madrid09/01/20222 - 2
Espanyol - Elche10/01/20221 - 2
Wedstrijden speeldag 21
PloegenDatumScore
Elche - Villarreal16/01/20221 - 0
Real Betis - Alaves18/01/20224 - 0
Cádiz - Espanyol18/01/20222 - 2
Athletic Bilbao - Real Madrid19/01/20221 - 2
Barcelona - Rayo Vallecano19/01/20220 - 1
Celta de Vigo - Osasuna19/01/20222 - 0
Valencia - Sevilla19/01/20221 - 1
Getafe - Granada20/01/20224 - 2
Atlético de Madrid - Levante16/02/20220 - 1
Mallorca - Real Sociedad02/03/20220 - 2
Wedstrijden speeldag 22
PloegenDatumScore
Espanyol - Real Betis21/01/20221 - 4
Levante - Cádiz22/01/20220 - 2
Villarreal - Mallorca22/01/20223 - 0
Sevilla - Celta de Vigo22/01/20222 - 2
Atlético de Madrid - Valencia22/01/20223 - 2
Granada - Osasuna23/01/20220 - 2
Real Madrid - Elche23/01/20222 - 2
Rayo Vallecano - Athletic Bilbao23/01/20220 - 1
Real Sociedad - Getafe23/01/20220 - 0
Alaves - Barcelona23/01/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 23
PloegenDatumScore
Getafe - Levante04/02/20223 - 0
Elche - Alaves05/02/20223 - 1
Mallorca - Cádiz05/02/20222 - 1
Celta de Vigo - Rayo Vallecano05/02/20222 - 0
Osasuna - Sevilla05/02/20220 - 0
Valencia - Real Sociedad06/02/20220 - 0
Barcelona - Atlético de Madrid06/02/20224 - 2
Real Betis - Villarreal06/02/20220 - 2
Real Madrid - Granada06/02/20221 - 0
Athletic Bilbao - Espanyol07/02/20222 - 1
Wedstrijden speeldag 24
PloegenDatumScore
Sevilla - Elche11/02/20222 - 0
Cádiz - Celta de Vigo12/02/20220 - 0
Villarreal - Real Madrid12/02/20220 - 0
Rayo Vallecano - Osasuna12/02/20220 - 3
Atlético de Madrid - Getafe12/02/20224 - 3
Alaves - Valencia13/02/20222 - 1
Levante - Real Betis13/02/20222 - 4
Real Sociedad - Granada13/02/20222 - 0
Espanyol - Barcelona13/02/20222 - 2
Mallorca - Athletic Bilbao14/02/20223 - 2
Wedstrijden speeldag 25
PloegenDatumScore
Elche - Rayo Vallecano18/02/20222 - 1
Granada - Villarreal19/02/20221 - 4
Osasuna - Atlético de Madrid19/02/20220 - 3
Cádiz - Getafe19/02/20221 - 1
Real Madrid - Alaves19/02/20223 - 0
Espanyol - Sevilla20/02/20221 - 1
Valencia - Barcelona20/02/20221 - 4
Real Betis - Mallorca20/02/20222 - 1
Athletic Bilbao - Real Sociedad20/02/20224 - 0
Celta de Vigo - Levante21/02/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 26
PloegenDatumScore
Levante - Elche25/02/20223 - 0
Mallorca - Valencia26/02/20220 - 1
Getafe - Alaves26/02/20222 - 2
Rayo Vallecano - Real Madrid26/02/20220 - 1
Atlético de Madrid - Celta de Vigo26/02/20222 - 0
Villarreal - Espanyol27/02/20225 - 1
Sevilla - Real Betis27/02/20222 - 1
Real Sociedad - Osasuna27/02/20221 - 0
Barcelona - Athletic Bilbao27/02/20224 - 0
Granada - Cádiz28/02/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 27
PloegenDatumScore
Alaves - Sevilla04/03/20220 - 0
Osasuna - Villarreal05/03/20221 - 0
Espanyol - Getafe05/03/20222 - 0
Valencia - Granada05/03/20223 - 1
Real Madrid - Real Sociedad05/03/20224 - 1
Cádiz - Rayo Vallecano06/03/20222 - 0
Elche - Barcelona06/03/20221 - 2
Celta de Vigo - Mallorca06/03/20224 - 3
Real Betis - Atlético de Madrid06/03/20221 - 3
Athletic Bilbao - Levante07/03/20223 - 1
Wedstrijden speeldag 28
PloegenDatumScore
Atlético de Madrid - Cádiz11/03/20222 - 1
Levante - Espanyol12/03/20221 - 1
Granada - Elche12/03/20220 - 1
Villarreal - Celta de Vigo12/03/20221 - 0
Getafe - Valencia12/03/20220 - 0
Rayo Vallecano - Sevilla13/03/20221 - 1
Real Betis - Athletic Bilbao13/03/20221 - 0
Real Sociedad - Alaves13/03/20221 - 0
Barcelona - Osasuna13/03/20224 - 0
Mallorca - Real Madrid14/03/20220 - 3
Wedstrijden speeldag 29
PloegenDatumScore
Athletic Bilbao - Getafe18/03/20221 - 1
Alaves - Granada19/03/20222 - 3
Elche - Valencia19/03/20220 - 1
Osasuna - Levante19/03/20223 - 1
Rayo Vallecano - Atlético de Madrid19/03/20220 - 1
Espanyol - Mallorca20/03/20221 - 0
Celta de Vigo - Real Betis20/03/20220 - 0
Cádiz - Villarreal20/03/20221 - 0
Sevilla - Real Sociedad20/03/20220 - 0
Real Madrid - Barcelona20/03/20220 - 4
Wedstrijden speeldag 30
PloegenDatumScore
Getafe - Mallorca02/04/20221 - 0
Levante - Villarreal02/04/20222 - 0
Celta de Vigo - Real Madrid02/04/20221 - 2
Atlético de Madrid - Alaves02/04/20224 - 1
Athletic Bilbao - Elche03/04/20222 - 1
Real Betis - Osasuna03/04/20224 - 1
Valencia - Cádiz03/04/20220 - 0
Granada - Rayo Vallecano03/04/20222 - 2
Barcelona - Sevilla03/04/20221 - 0
Real Sociedad - Espanyol04/04/20221 - 0
Wedstrijden speeldag 31
PloegenDatumScore
Sevilla - Granada08/04/20224 - 2
Cádiz - Real Betis09/04/20221 - 2
Mallorca - Atlético de Madrid09/04/20221 - 0
Villarreal - Athletic Bilbao09/04/20221 - 1
Real Madrid - Getafe09/04/20222 - 0
Osasuna - Alaves10/04/20221 - 0
Espanyol - Celta de Vigo10/04/20221 - 0
Elche - Real Sociedad10/04/20221 - 2
Levante - Barcelona10/04/20222 - 3
Rayo Vallecano - Valencia11/04/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 32
PloegenDatumScore
Real Sociedad - Real Betis15/04/20220 - 0
Elche - Mallorca16/04/20223 - 0
Alaves - Rayo Vallecano16/04/20221 - 0
Valencia - Osasuna16/04/20221 - 2
Getafe - Villarreal16/04/20221 - 2
Granada - Levante17/04/20221 - 4
Atlético de Madrid - Espanyol17/04/20222 - 1
Athletic Bilbao - Celta de Vigo17/04/20220 - 2
Sevilla - Real Madrid17/04/20222 - 3
Barcelona - Cádiz18/04/20220 - 1
Wedstrijden speeldag 33
PloegenDatumScore
Atlético de Madrid - Granada20/04/20220 - 0
Cádiz - Athletic Bilbao20/04/20222 - 3
Celta de Vigo - Getafe20/04/20220 - 2
Espanyol - Rayo Vallecano20/04/20220 - 1
Villarreal - Valencia20/04/20222 - 0
Mallorca - Alaves20/04/20222 - 1
Osasuna - Real Madrid20/04/20221 - 3
Real Betis - Elche20/04/20220 - 1
Real Sociedad - Barcelona20/04/20220 - 1
Levante - Sevilla20/04/20222 - 3
Wedstrijden speeldag 34
PloegenDatumScore
Sevilla - Cádiz29/04/20221 - 1
Alaves - Villarreal30/04/20222 - 1
Real Madrid - Espanyol30/04/20224 - 0
Valencia - Levante30/04/20221 - 1
Athletic Bilbao - Atlético de Madrid30/04/20222 - 0
Elche - Osasuna01/05/20221 - 1
Granada - Celta de Vigo01/05/20221 - 1
Rayo Vallecano - Real Sociedad01/05/20221 - 1
Barcelona - Mallorca01/05/20222 - 1
Getafe - Real Betis02/05/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 35
PloegenDatumScore
Levante - Real Sociedad06/05/20222 - 1
Mallorca - Granada07/05/20222 - 6
Athletic Bilbao - Valencia07/05/20220 - 0
Cádiz - Elche07/05/20223 - 0
Real Betis - Barcelona07/05/20221 - 2
Getafe - Rayo Vallecano08/05/20220 - 0
Villarreal - Sevilla08/05/20221 - 1
Celta de Vigo - Alaves08/05/20224 - 0
Atlético de Madrid - Real Madrid08/05/20221 - 0
Espanyol - Osasuna08/05/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 36
PloegenDatumScore
Alaves - Espanyol11/05/20222 - 1
Barcelona - Celta de Vigo11/05/20223 - 1
Elche - Atlético de Madrid11/05/20220 - 2
Granada - Athletic Bilbao11/05/20221 - 0
Valencia - Real Betis11/05/20220 - 3
Rayo Vallecano - Villarreal11/05/20221 - 5
Real Madrid - Levante11/05/20226 - 0
Real Sociedad - Cádiz11/05/20223 - 0
Sevilla - Mallorca11/05/20220 - 0
Osasuna - Getafe11/05/20221 - 1
Wedstrijden speeldag 37
PloegenDatumScore
Espanyol - Valencia14/05/20221 - 1
Celta de Vigo - Elche14/05/20221 - 0
Cádiz - Real Madrid15/05/20221 - 1
Villarreal - Real Sociedad15/05/20221 - 2
Athletic Bilbao - Osasuna15/05/20222 - 0
Levante - Alaves15/05/20223 - 1
Mallorca - Rayo Vallecano15/05/20222 - 1
Real Betis - Granada15/05/20222 - 0
Atlético de Madrid - Sevilla15/05/20221 - 1
Getafe - Barcelona15/05/20220 - 0
Wedstrijden speeldag 38
PloegenDatumScore
Rayo Vallecano - Levante20/05/20222 - 4
Real Madrid - Real Betis20/05/20220 - 0
Valencia - Celta de Vigo21/05/20222 - 0
Elche - Getafe22/05/20223 - 1
Granada - Espanyol22/05/20220 - 0
Alaves - Cádiz22/05/20220 - 1
Osasuna - Mallorca22/05/20220 - 2
Real Sociedad - Atlético de Madrid22/05/20221 - 2
Sevilla - Athletic Bilbao22/05/20221 - 0
Barcelona - Villarreal22/05/20220 - 2
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGDTDPP
Real Madrid382648803186
Barcelona3821710683873
Atlético de Madrid382198654371
Sevilla3818416533070
Real Betis3819118624065
Real Sociedad38171011403762
Villarreal38161111633759
Athletic Bilbao38141113433655
Valencia38111215485348
Osasuna38121511375147
Celta de Vigo38121610434346
Rayo Vallecano3811189395042
Elche3811189405242
Espanyol38101612405342
Mallorca3810199366339
Getafe3881515334139
Cádiz3881515355139
Granada3881614446138
Levante3881911517635
Alaves388237316531
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal