Euromillions League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Aalst - Menen03/10/20202 - 3
Gent - Roeselare03/10/20200 - 3
Achel - Maaseik03/10/20201 - 3
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Roeselare - VC Haasrode Leuven10/10/20203 - 0
Achel - Menen10/10/20202 - 3
Gent - Waremme11/10/20203 - 1
Maaseik - Aalst11/10/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Aalst - Gent31/10/20203 - 0
VC Haasrode Leuven - Achel31/10/20203 - 1
Menen - Waremme31/10/20203 - 1
Roeselare - Maaseik31/10/20203 - 2
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Aalst - Roeselare02/12/20200 - 3
Waremme - Achel02/12/20201 - 3
Menen - Maaseik23/12/20200 - 3
VC Haasrode Leuven - Gent23/12/20203 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
VC Haasrode Leuven - Menen04/11/20203 - 1
Waremme - Aalst04/11/20203 - 2
Achel - Roeselare04/11/20201 - 3
Maaseik - Gent04/11/20203 - 1
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Maaseik - VC Haasrode Leuven07/11/20203 - 0
Gent - Menen07/11/20201 - 3
Achel - Aalst07/11/20201 - 3
Waremme - Roeselare08/11/20200 - 3
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Waremme - VC Haasrode Leuven06/12/20202 - 3
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
VC Haasrode Leuven - Aalst14/11/20201 - 3
Gent - Achel18/12/20203 - 2
Menen - Roeselare13/01/20212 - 3
Maaseik - Waremme13/01/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Aalst - Maaseik21/11/20201 - 3
Roeselare - Achel21/11/20203 - 0
Menen - VC Haasrode Leuven19/12/20203 - 1
Waremme - Gent20/12/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
VC Haasrode Leuven - Roeselare28/11/20201 - 3
Aalst - Waremme28/11/20203 - 1
Maaseik - Achel28/11/20203 - 0
Menen - Gent28/11/20203 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Waremme - Maaseik09/12/20200 - 3
Roeselare - Gent09/12/20203 - 0
Achel - VC Haasrode Leuven09/12/20201 - 3
Menen - Aalst16/12/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Aalst - Achel12/12/20202 - 3
Gent - VC Haasrode Leuven12/12/20203 - 0
Roeselare - Waremme12/12/20203 - 0
Maaseik - Menen12/12/20202 - 3
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Aalst - VC Haasrode Leuven09/01/20212 - 3
Maaseik - Roeselare09/01/20213 - 1
Achel - Gent09/01/20213 - 0
Waremme - Menen10/01/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
VC Haasrode Leuven - Waremme16/01/20213 - 0
Menen - Achel16/01/20213 - 0
Gent - Maaseik16/01/20210 - 3
Roeselare - Aalst14/02/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
VC Haasrode Leuven - Maaseik23/01/20212 - 3
Roeselare - Menen23/01/20213 - 0
Achel - Waremme23/01/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 16
PloegenDatumScore
Gent - Aalst29/01/20211 - 3
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGWSVSP
Roeselare1413140937
Maaseik14122401237
Menen14104332526
VC Haasrode Leuven1477262920
Aalst1459243119
Achel14410213313
Gent1431115369
Waremme1421214387
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | GWS - Gewonnen sets | VS - Verloren sets | P - Puntentotaal