Euromillions League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Gent - Menen22/10/20211 - 3
Aalst - Achel23/10/20213 - 1
Roeselare - VC Haasrode Leuven23/10/20213 - 0
Waremme - Maaseik24/10/20211 - 3
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Maaseik - Gent06/11/20213 - 1
Achel - Roeselare06/11/20211 - 3
Menen - Aalst06/11/20213 - 2
VC Haasrode Leuven - Waremme06/11/20213 - 0
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Aalst - VC Haasrode Leuven13/11/20210 - 3
Gent - Achel13/11/20213 - 1
Menen - Maaseik13/11/20212 - 3
Waremme - Roeselare14/11/20210 - 3
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Achel - Maaseik20/11/20211 - 3
VC Haasrode Leuven - Menen20/11/20211 - 3
Gent - Waremme20/11/20213 - 0
Roeselare - Aalst20/11/20213 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Menen - Achel27/11/20213 - 2
Maaseik - Roeselare27/11/20213 - 2
VC Haasrode Leuven - Gent27/11/20213 - 0
Waremme - Aalst28/11/20212 - 3
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Maaseik - VC Haasrode Leuven06/01/20222 - 3
Aalst - Gent12/01/20223 - 0
Roeselare - Menen02/02/20223 - 1
Achel - Waremme02/02/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
Aalst - Maaseik18/12/20213 - 0
VC Haasrode Leuven - Achel18/12/20213 - 1
Gent - Roeselare18/12/20210 - 3
Waremme - Menen19/12/20213 - 2
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Maaseik - Waremme08/01/20223 - 1
VC Haasrode Leuven - Roeselare08/01/20220 - 3
Achel - Aalst08/01/20222 - 3
Menen - Gent26/01/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Achel - Menen05/03/20223 - 1
Roeselare - Maaseik05/03/20221 - 3
Aalst - Waremme05/03/20223 - 0
Gent - VC Haasrode Leuven05/03/20223 - 2
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Aalst - Roeselare22/01/20223 - 0
Waremme - Gent23/01/20222 - 3
Maaseik - Achel23/02/20223 - 0
Menen - VC Haasrode Leuven26/02/20223 - 2
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Achel - Gent29/01/20223 - 1
Maaseik - Menen29/01/20221 - 3
VC Haasrode Leuven - Aalst29/01/20220 - 3
Roeselare - Waremme29/01/20223 - 0
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Gent - Aalst04/02/20223 - 1
VC Haasrode Leuven - Maaseik05/02/20221 - 3
Menen - Roeselare05/02/20223 - 2
Waremme - Achel26/02/20220 - 3
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Achel - VC Haasrode Leuven12/02/20222 - 3
Maaseik - Aalst12/02/20223 - 0
Menen - Waremme12/02/20223 - 1
Roeselare - Gent12/02/20223 - 1
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Roeselare - Achel19/02/20223 - 0
Gent - Maaseik19/02/20220 - 3
Waremme - VC Haasrode Leuven19/02/20220 - 3
Aalst - Menen19/02/20220 - 3
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGWSVSP
Maaseik14113361932
Roeselare14104351632
Menen14104362428
Aalst1486282323
VC Haasrode Leuven1477272621
Achel14410233215
Gent1459193313
Waremme1411310414
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | GWS - Gewonnen sets | VS - Verloren sets | P - Puntentotaal