Oekraïne en Polen zijn als gastlanden automatisch gekwalificeerd.

Eindstanden van de groepen van de EK-voorronde:

Groep A:

1. Duitsland - 30 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Turkije - 17 (BARRAGES)

3. BELGIE - 15

4. Oostenrijk - 12

5. Azerbeidzjan - 7

6. Kazachstan - 4

Groep B:

1. Rusland 23 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Ierland - 21 (BARRAGE)

3. Armenië - 17

4. Slovakije - 15

5. Macedonië - 8

6. Andorra - 0

Groep C:

1. Italië 26 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Estland - 16 (BARRAGE)

3. Servië - 15

4. Slovenië - 14

5. Noord-Ierland - 9

6. Faeröer - 4

Groep D:

1. Frankrijk - 21 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Bosnië - 20 (BARRAGE)

3. Roemenië - 14

4. Wit-Rusland - 13

5. Albanië - 9

6. Luxemburg - 4

Groep E:

1. Nederland - 27 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Zweden - 24 punten (GEPLAATST)

3. Hongarije - 19

4. Finland - 10

5. Moldavië - 9

6. San-Marino - 0

Groep F:

1. Griekenland - 24 uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Kroatië - 22 (BARRAGE)

3. Israël - 16

4. Letland - 11

5. Georgië - 10

6. Malta - 1

Groep G:

1. Engeland - 18 punten uit 8 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Montenegro - 12 (BARRAGE)

3. Zwitserland - 11

4. Wales - 9

5. Bulgarije - 5

Groep H:

1. Denemarken - 19 punten uit 8 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Portugal - 16 (BARRAGE)

3. Noorwegen - 16

4. IJsland - 4

5. Cyprus - 2

Groep I:

1. Spanje - 24 punten uit 8 wedstrijden (GEPLAATST)

2. Tsjechië - 13 (BARRAGE)

3. Schotland - 11

4. Litouwen - 5

5. Liechtenstein - 4

De loting van de barrages vindt plaats op 13 oktober. De heenwedstrijden zijn op 11 en 12 november, de terugwedstrijden op 15 november. (Belga/KVDA)

Oekraïne en Polen zijn als gastlanden automatisch gekwalificeerd.Eindstanden van de groepen van de EK-voorronde: Groep A:1. Duitsland - 30 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)2. Turkije - 17 (BARRAGES)3. BELGIE - 154. Oostenrijk - 12 5. Azerbeidzjan - 7 6. Kazachstan - 4Groep B:1. Rusland 23 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)2. Ierland - 21 (BARRAGE)3. Armenië - 174. Slovakije - 155. Macedonië - 86. Andorra - 0Groep C:1. Italië 26 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)2. Estland - 16 (BARRAGE)3. Servië - 15 4. Slovenië - 14 5. Noord-Ierland - 9 6. Faeröer - 4 Groep D:1. Frankrijk - 21 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)2. Bosnië - 20 (BARRAGE)3. Roemenië - 14 4. Wit-Rusland - 13 5. Albanië - 9 6. Luxemburg - 4Groep E:1. Nederland - 27 punten uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)2. Zweden - 24 punten (GEPLAATST) 3. Hongarije - 194. Finland - 105. Moldavië - 96. San-Marino - 0Groep F:1. Griekenland - 24 uit 10 wedstrijden (GEPLAATST)2. Kroatië - 22 (BARRAGE)3. Israël - 16 4. Letland - 115. Georgië - 106. Malta - 1 Groep G:1. Engeland - 18 punten uit 8 wedstrijden (GEPLAATST)2. Montenegro - 12 (BARRAGE)3. Zwitserland - 114. Wales - 95. Bulgarije - 5Groep H:1. Denemarken - 19 punten uit 8 wedstrijden (GEPLAATST)2. Portugal - 16 (BARRAGE)3. Noorwegen - 164. IJsland - 45. Cyprus - 2Groep I:1. Spanje - 24 punten uit 8 wedstrijden (GEPLAATST)2. Tsjechië - 13 (BARRAGE)3. Schotland - 114. Litouwen - 55. Liechtenstein - 4De loting van de barrages vindt plaats op 13 oktober. De heenwedstrijden zijn op 11 en 12 november, de terugwedstrijden op 15 november. (Belga/KVDA)