Behalve Finland - San Marino (groep E) en Kroatië - Malta (groep F), beide op 17 november, worden in 2010 geen EK-kwalificatieduels meer gespeeld. Dit zijn de acht groepsstanden:

Groep A (gespeelde duels - aantal punten)

1. Duitsland 4 - 12

2. Oostenrijk 3 - 7

3. Turkije 4 - 6

4. België 4 - 4

5. Azerbeidzjan 3 - 3

6. Kazachstan 4 - 0

Groep B 1. Rusland 4 - 9

2. Armenië 4 - 7

3. Ierland 4 - 7

4. Slovakije 4 - 7

5. Macedonië 4 - 4

6. Andorra 4 - 0

Groep C

1. Italië 3 - 7

2. Slovenië 4 - 7

3. Estland 4 - 6

4. Noord-Ierland 3 - 5

5. Servië 3 - 4

6. Faëröer 5 - 1

Groep D

1. Frankrijk 4 - 9

2. Wit-Rusland 4 - 8

3. Albanië 4 - 5

4. Bosnië 3 - 4

5. Roemenië 3 - 2

6. Luxemburg 4 - 1

Groep E

1. Nederland 4 - 12

2. Hongarije 4 - 9

3. Zweden 3 - 6

4. Moldavië 4 - 6

5. Finland 3 - 0

6. San Marino 4 - 0

Groep F

1. Griekenland 4 - 8

2. Kroatië 3 - 7

3. Georgië 4 - 6

4. Israël 4 - 4

5. Letland 4 - 4

6. Malta 3 - 0

Groep G

1. Montenegro 4 - 10

2. Engeland 3 - 7

3. Zwitserland 3 - 3

4. Bulgarije 3 - 3

5. Wales 3 - 0

Groep H

1. Noorwegen 3 - 9

2. Portugal 4 - 7

3. Denemarken 3 - 6

4. Cyprus 3 - 1

5. Ijsland 3 - 0

Groep I

1. Spanje 3 - 9

2. Tsjechië 3 - 6

3. Schotland 4 - 4

4. Litouwen 3 - 4

5. Liechtenstein 3 - 0

Behalve Finland - San Marino (groep E) en Kroatië - Malta (groep F), beide op 17 november, worden in 2010 geen EK-kwalificatieduels meer gespeeld. Dit zijn de acht groepsstanden: Groep A (gespeelde duels - aantal punten) 1. Duitsland 4 - 12 2. Oostenrijk 3 - 7 3. Turkije 4 - 6 4. België 4 - 4 5. Azerbeidzjan 3 - 3 6. Kazachstan 4 - 0 Groep B 1. Rusland 4 - 9 2. Armenië 4 - 7 3. Ierland 4 - 7 4. Slovakije 4 - 7 5. Macedonië 4 - 4 6. Andorra 4 - 0 Groep C 1. Italië 3 - 7 2. Slovenië 4 - 7 3. Estland 4 - 6 4. Noord-Ierland 3 - 5 5. Servië 3 - 4 6. Faëröer 5 - 1 Groep D 1. Frankrijk 4 - 9 2. Wit-Rusland 4 - 8 3. Albanië 4 - 5 4. Bosnië 3 - 4 5. Roemenië 3 - 2 6. Luxemburg 4 - 1 Groep E 1. Nederland 4 - 12 2. Hongarije 4 - 9 3. Zweden 3 - 6 4. Moldavië 4 - 6 5. Finland 3 - 0 6. San Marino 4 - 0 Groep F 1. Griekenland 4 - 8 2. Kroatië 3 - 7 3. Georgië 4 - 6 4. Israël 4 - 4 5. Letland 4 - 4 6. Malta 3 - 0 Groep G 1. Montenegro 4 - 10 2. Engeland 3 - 7 3. Zwitserland 3 - 3 4. Bulgarije 3 - 3 5. Wales 3 - 0 Groep H 1. Noorwegen 3 - 9 2. Portugal 4 - 7 3. Denemarken 3 - 6 4. Cyprus 3 - 1 5. Ijsland 3 - 0 Groep I 1. Spanje 3 - 9 2. Tsjechië 3 - 6 3. Schotland 4 - 4 4. Litouwen 3 - 4 5. Liechtenstein 3 - 0