PLAY-OFF 1

2 april (18u): AA Gent - Club Brugge
3 april (18u): Anderlecht - Standard
3 april (20u30): RC Genk - Lokeren

9 april (20u): Lokeren - AA Gent
10 april (18): Club Brugge - Anderlecht
10 april (20u30): Standard - RC Genk

15 april (20u30): Anderlecht - RC Genk
16 april (18u): AA Gent - Standard
17 april (20u): Club Brugge - Lokeren

20 april (20u30): RC Genk - Club Brugge
20 april (20u30): AA Gent - Anderlecht
21 april (20u30): Standard - Lokeren

23 april (20u): RC Genk - AA Gent
24 april (18u): Lokeren - Anderlecht
25 april (18u): Club Brugge - Standard

29 april (20u30): Standard - AA Gent
1 mei (18u): Anderlecht - Club Brugge
1 mei (20u30): Lokeren - RC Genk

6 mei (20u30): RC Genk - Anderlecht
7 mei (18u): AA Gent - Lokeren
7 mei (20u): Standard - Club Brugge

10 mei (20u30): Club Brugge - RC Genk
11 mei (20u30): Anderlecht - AA Gent
11 mei (20u30): Lokeren - Standard

14 mei (20u): AA Gent - RC Genk
14 mei (20u): Lokeren - Club Brugge
14 mei (20u): Standard - Anderlecht

17 mei (20u30): RC Genk - Standard
17 mei (20u30): Anderlecht - Lokeren
17 mei (20u30): Club Brugge - AA Gent

Beginstand:
1. Anderlecht - 33 punten
2. RC Genk - 32
3. AA Gent - 29
4. Club Brugge - 27
5. Lokeren - 25
6. Standard - 25

PLAY-OFF 2

2 april:
20u: KV Mechelen - Sint-Truiden
20u: Cercle Brugge - Lierse
20u: Westerlo - Kortrijk
20u: Germinal Beerschot - Zulte Waregem

8 april:
20u: Lierse - KV Mechelen
9 april:
20u: Sint-Truiden - Cercle Brugge
20u: Kortrijk - Germinal Beerschot
10 april:
20u30: Zulte Waregem - Westerlo

16 april:
20u: KV Mechelen - Cercle Brugge
20u: Sint-Truiden - Lierse
20u: KV Kortrijk - Zulte Waregem
20u: Germinal Beerschot - Westerlo

22 april:
20u Zulte Waregem - KV Kortrijk
23 april:
20u: Cercle Brugge - KV Mechelen
20u: Lierse - Sint-Truiden
20u: Westerlo - Germinal Beerschot

30 april:
20u: Sint-Truiden - KV Mechelen
20u: Lierse - Cercle Brugge
20u: KV Kortrijk - Westerlo
20u: Zulte Waregem - Germinal Beerschot

7 mei:
20u: KV Mechelen - Lierse
20u: Cercle Brugge - Sint-Truiden
20u: Westerlo - Zulte Waregem
20u: Germinal Beerschot - KV Kortrijk

13 mei:20u30: Winnaar groep B - winnaar groep A

16 mei:20u30: Winnaar groep A - winnaar groep B

Beginstand:
Groep A1. KV Mechelen - 0 punten
2. Cercle Brugge - 0
3. STVV - 0
4. Lierse - 0

Groep B:1. Westerlo - 0
2. KV Kortrijk - 0
3. Zulte Waregem - 0
4. Germinal Beerschot - 0

PLAY-OFF 3:

2 april (20u): Eupen - Charleroi
9 april (20u): Charleroi - Eupen
16 april (20u): Eupen - Charleroi
23 april (20u): Charleroi - Eupen (indien nodig)
30 april (20u): Eupen - Charleroi (indien nodig)

Beginstand:
1. Eupen - 3 punten
2. Charleroi - 0

PLAY-OFF 1 2 april (18u): AA Gent - Club Brugge 3 april (18u): Anderlecht - Standard 3 april (20u30): RC Genk - Lokeren 9 april (20u): Lokeren - AA Gent 10 april (18): Club Brugge - Anderlecht 10 april (20u30): Standard - RC Genk 15 april (20u30): Anderlecht - RC Genk 16 april (18u): AA Gent - Standard 17 april (20u): Club Brugge - Lokeren 20 april (20u30): RC Genk - Club Brugge 20 april (20u30): AA Gent - Anderlecht 21 april (20u30): Standard - Lokeren 23 april (20u): RC Genk - AA Gent 24 april (18u): Lokeren - Anderlecht 25 april (18u): Club Brugge - Standard 29 april (20u30): Standard - AA Gent 1 mei (18u): Anderlecht - Club Brugge 1 mei (20u30): Lokeren - RC Genk 6 mei (20u30): RC Genk - Anderlecht 7 mei (18u): AA Gent - Lokeren 7 mei (20u): Standard - Club Brugge 10 mei (20u30): Club Brugge - RC Genk 11 mei (20u30): Anderlecht - AA Gent 11 mei (20u30): Lokeren - Standard 14 mei (20u): AA Gent - RC Genk 14 mei (20u): Lokeren - Club Brugge 14 mei (20u): Standard - Anderlecht 17 mei (20u30): RC Genk - Standard 17 mei (20u30): Anderlecht - Lokeren 17 mei (20u30): Club Brugge - AA Gent Beginstand: 1. Anderlecht - 33 punten 2. RC Genk - 32 3. AA Gent - 29 4. Club Brugge - 27 5. Lokeren - 25 6. Standard - 25 PLAY-OFF 2 2 april: 20u: KV Mechelen - Sint-Truiden 20u: Cercle Brugge - Lierse 20u: Westerlo - Kortrijk 20u: Germinal Beerschot - Zulte Waregem 8 april: 20u: Lierse - KV Mechelen 9 april: 20u: Sint-Truiden - Cercle Brugge 20u: Kortrijk - Germinal Beerschot 10 april: 20u30: Zulte Waregem - Westerlo 16 april: 20u: KV Mechelen - Cercle Brugge 20u: Sint-Truiden - Lierse 20u: KV Kortrijk - Zulte Waregem 20u: Germinal Beerschot - Westerlo 22 april: 20u Zulte Waregem - KV Kortrijk 23 april: 20u: Cercle Brugge - KV Mechelen 20u: Lierse - Sint-Truiden 20u: Westerlo - Germinal Beerschot 30 april: 20u: Sint-Truiden - KV Mechelen 20u: Lierse - Cercle Brugge 20u: KV Kortrijk - Westerlo 20u: Zulte Waregem - Germinal Beerschot 7 mei: 20u: KV Mechelen - Lierse 20u: Cercle Brugge - Sint-Truiden 20u: Westerlo - Zulte Waregem 20u: Germinal Beerschot - KV Kortrijk 13 mei:20u30: Winnaar groep B - winnaar groep A16 mei:20u30: Winnaar groep A - winnaar groep B Beginstand:Groep A1. KV Mechelen - 0 punten 2. Cercle Brugge - 0 3. STVV - 0 4. Lierse - 0Groep B:1. Westerlo - 0 2. KV Kortrijk - 0 3. Zulte Waregem - 0 4. Germinal Beerschot - 0PLAY-OFF 3: 2 april (20u): Eupen - Charleroi 9 april (20u): Charleroi - Eupen 16 april (20u): Eupen - Charleroi 23 april (20u): Charleroi - Eupen (indien nodig) 30 april (20u): Eupen - Charleroi (indien nodig) Beginstand: 1. Eupen - 3 punten 2. Charleroi - 0