Het voetbalseizoen is afgelopen, maar de meeste clubs beginnen over enkele weekjes al met de voorbereiding op het seizoen 2011/2012. Hoe vullen ze dat in? Een overzicht per club.

Anderlecht

Medische en fysieke testen: van 18 mei tot 24 juni

Hervatting trainingen: 17 juni

Stage: van 29 juni tot 5 juli in Tegelen (Ned)

Oefenwedstrijden:

Zat. 25 juni 18 uur FC Knokke - Anderlecht

Di. 28 juni KSK Ronse - Anderlecht (uur nog niet bekend)

Di. 5 juli 16 uur Litex Lovech (Bul) - Anderlecht (in Tegelen)

Di. 12 juli 19.30 uur FC Brussels - Anderlecht

Woe. 13 juli 19.30 uur Grimbergen - Anderlecht (onder voorbehoud) Zat. 16 juli Anderlecht - FC Twente (Iriscup Brussel) (uur nog niet bekend)

Zon. 17 juli Anderlecht - Fenerbahçe (Tur) (uur nog niet bekend)

Ma. 18 juli 19.30 uur RFC Doornik - Anderlecht

Europees programma:

Do. 18 augustus Heenwedstrijd play-offronde EL

Do. 25 augustus Terugwedstrijd play-offronde EL

Fandag: 24 juli

RAEC Bergen

Medische en fysieke testen: 20 juni

Hervatting trainingen: 21 juni

Stage: -

Oefenwedstrijden:

Moeten nog worden geofficialiseerd

Fandag: ergens in juli of augustus

Cercle Brugge

Medische en fysieke testen: 15 tot 17 juni

Hervatting trainingen: 20 juni

Stage: op 22 en 23 juni teambuilding in Grobbendonk, van 3 tot 9 juli in De Panne

Oefenwedstrijden:

Woe. 21 juni 19 uur Oudenburg - Cercle Brugge

Vrij. 24 juni 19 uur Cercle Brugge - Lierse (in Pulderbos)

Zat. 25 juni 19 uur Oostnieuwkerke - Cercle Brugge

Di. 28 juni 19 uur Cercle Brugge - STVV (in Torhout)

Zat. 2 juli 19 uur Cercle Brugge - OH Leuven (in Veldegem)

Woe. 6 juli 19 uur Cercle Brugge - Westerlo (in Varsenare)

Vrij. 8 juli 19 uur KV Oostende - Cercle Brugge

Di. 12 juli 19 uur NAC (Ned) - Cercle Brugge

Zat. 16 juli 19.30 uur Cercle Brugge - SV Roeselare (in Eernegem)

Woe. 20 juli 19 uur Cercle Brugge - YR KV Mechelen (in Koksijde)

Zat. 23 juli 17 uur Cercle Brugge - UD Levante (Spa)

Fandag: 24 juli

Club Brugge

Medische en fysieke testen: wordt niet bekendgemaakt

Hervatting trainingen: 20 juni

Stage: van 3 tot 9 juli in Koksijde

Oefenwedstrijden:

Woe. 29 juni 20 uur Eendracht Aalst - Club Brugge

Zon. 3 juli 19.30 uur KVV Coxyde - Club Brugge

Di. 5 juli 19.30 uur Club Brugge - tegenstander nog te bepalen (in Koksijde)

Zat. 9 juli 16 uur KSC Menen - Club Brugge

Woe. 13 juli 18.30 uur Exc. Virton - Club Brugge

Zon. 17 juli 16 uur Club Brugge - Bayer Leverkusen (Dui) (Brugse Metten)

Zon. 23 juli 18 uur Roda JC (Ned) - Club Brugge

Europees programma:

Do. 28 juli Heenwedstrijd derde voorronde EL

Do. 4 augustus Terugwedstrijd derde voorronde EL

Fandag: 10 juli

Beerschot AC

Medische en fysieke testen: de eerste trainingsweek

Hervatting trainingen: 14 juni

Stage: -

Oefenwedstrijden:

Zat. 18 juni 19 uur KFCO Wilrijk - Beerschot

Ma. 20 juni Heerenveen (Ned) - Beerschot (uur nog niet bekend)

Fandag: -

RC Genk Medische en fysieke testen: 20, 21 en 22 juni (internationals 27 en 28 juni)

Hervatting trainingen: 20 juni (internationals 27 juni)

Stage: van 30 juni tot 3 juli in Koksijde; van 5 tot 9 juli toernooi in Tallinn (Est)

Oefenwedstrijden:

Woe. 29 juni 19.30 uur AA Gent - RC Genk (in Koksijde)

Europees programma:

Di/Woe. 26/27 juli Heenwedstrijd derde voorronde CL

Di/Woe. 2/3 augustus Terugwedstrijd derde voorronde CL

Fandag: 16 juli (onder voorbehoud)

AA Gent

Medische en fysieke testen: gedurende de eerste week

Hervatting trainingen: 20 juni

Stage: van 24 tot 1 juli in Koksijde

Oefenwedstrijden:

Woe. 29 juni 19.30 uur AA Gent - RC Genk (in Koksijde)

Zon. 3 juli 17 uur SK Deinze - AA Gent

Woe. 6 juli 20 uur AA Gent - FC Twente (Ned)

Woe. 13 juli AA Gent - Heerenveen (Ned) (plaats en uur nog te bepalen)

Fandag: 17 juli

KV Kortrijk

Medische en fysieke testen: 14 tot 17 juni

Hervatting trainingen: 19 juni

Stage: -

Oefenwedstrijden:

Vrij. 24 juni 19 uur KRC Bissegem - KV Kortrijk

Di. 28 juni 19.30 uur KSV Oudenaarde - KV Kortrijk

Woe. 29 juni 19.30 uur OMS Ingelmunster - KV Kortrijk

Zat. 2 juli 18 uur RC Lens (Fra) - KV Kortrijk (in Le Touquet)

Zat. 9 juli 18 uur Le Havre (Fra) - KV Kortrijk (in Abbeville)

Vrij. 15 juli 19.30 uur KV Oostende - KV Kortrijk

Woe. 20 juli 19 uur KV Kortrijk - Eskisehirspor (Tur)

Zon. 24 juli galawedstrijd (uur en tegenstander nog te bepalen)

Fandag: 16 juli

Oud-Heverlee Leuven

Medische en fysieke testen: eerste trainingsweek

Hervatting trainingen: 20 juni

Stage: van 7 tot 10 juli in Oisterwijk (Ned)

Oefenwedstrijden:

Zat. 25 juni 16 uur Haasrode - OHL

Zat. 2 juli 19 uur Cercle Brugge - OHL (in Veldegem)

Woe. 6 juli 20 uur Woluwe-Zaventem - OHL

Zat. 9 juli Willem II (Ned) - OHL (uur nog te bepalen)

Woe. 13 juli 19 uur OHL - NEC (Ned) (onder voorbehoud)

Woe. 20 juli 20 uur OHL - Lokeren OV

Fandag: nog te bepalen

Lierse SK

Medische en fysieke testen: gedurende de eerste trainingsweek

Hervatting trainingen: 14 juni

Stage: van 4 tot 10 juli in Delden (Ned)

Oefenwedstrijden:

Zat. 18 juni 20 uur KV Hooikt - Lierse

Woe. 22 juni 19 uur VC Herentals - Lierse

Vrij. 24 juni 19 uur Cercle Brugge - Lierse (in Pulderbos)

Zat. 25 juni 18 uur Lyra - Lierse

Woe. 29 juni 20 uur KSK Heist - Lierse

Di. 5 juli oefenduel tegen buitenlandse ploeg

Zat. 9 juli oefenduel tegen buitenlandse ploeg

Woe. 13 juli uur tegenstander nog niet bekend

Zat. 16 juli uur tegenstander nog niet bekend

Woe. 20 juli uur tegenstander nog niet bekend

Zat. 23 juli uur tegenstander nog niet bekend

Fandag: 24 juli

Lokeren OV

Medische en fysieke testen: 13 en 14 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: -

Oefenwedstrijden:

Vrij. 24 juni 19 uur Sint-Pauwels - Lokeren OV

Zon. 26 juni 18 uur KVV Zelzate - Lokeren OV

Don. 30 juni 19.30 uur KSV Oudenaarde - Lokeren OV

Zon. 3 juli MSV Duisburg (Dui) - Lokeren OV (onder voorbehoud)

Woe. 6 juli FC Brussels - Lokeren OV (onder voorbehoud)

Zat. 9 juli 20 uur RAEC Bergen - Lokeren OV

Do. 14 juli 19 uur VW Hamme - Lokeren OV

Zon. 17 juli 19 uur Lokeren OV - Eskisehirspor (Tur)

Woe. 20 juli 20 uur OHL - Lokeren OV

Zon. 24 juli 18 uur Lokeren OV - Racing Santander (Spa)

Woe. 20 juli 19.30 uur OHL - Lokeren OV

Fandag: 24 juli

YR KV Mechelen:

Medische en fysieke testen: 16 en 17 juni

Hervatting trainingen: 15 juni

Stage: -

Oefenwedstrijden:

Zat. 25 juni 19 uur Groen-Rood Katelijne - YR KV Mechelen

Zo. 26 juni 18 uur VC Rijmenam - YR KV Mechelen

Woe. 29 juni 19 uur SK Rapid Leest - YR KV Mechelen

Zat. 2 juli 18 uur KFCO Wilrijk - YR KV Mechelen

Zo. 3 juli 18 uur KCF Katelijne - YR KV Mechelen

Do. 7 juli 19.30 uur Verbroedering Geel-Meerhout - YR KV Mechelen

Zo. 10 juli 18 uur Rupel Boom - YR KV Mechelen

Woe. 13 juli 19.30 uur KSK Heist - YR KV Mechelen

Zo. 17 juli 18 uur YR KV Mechelen - FC Utrecht (Ned)

Woe. 20 juli 19 uur Cercle Brugge - YR KV Mechelen (in Koksijde)

Zat. 23 juli R Antwerp FC - YR KV Mechelen (uur nog te bepalen)

Fandag: 17 juli

STVV

Medische en fysieke testen: 13 en 14 juni

Hervatting trainingen: 15 tot 28 juni en vanaf 7 juli

Stage: van 8 tot 11 juli in Mierlo (Ned)

Oefenwedstrijden:

Zat. 18 juni 19 uur Herk FC - STVV

Zo. 19 juni 16 uur Herk Sport - STVV

Zat. 25 juni 19 uur KSK Tongeren - STVV

Di. 28 juni 19 uur Cercle Brugge - STVV (in Torhout)

Woe. 13 juli 19.30 uur Waasland-Beveren - STVV

Vrij. 22 juli 19 uur MVV (Ned) - STVV

Fandag: nog te bepalen

Standard

Medische en fysieke testen: gedurende de eerste trainingsweek

Hervatting trainingen: 20 juni (27 juni voor de internationals)

Stage: Académie

Oefenwedstrijden:

Zat. 25 juni 19 uur FC Richelle - Standard (in België)

Woe. 29 juni 19 uur FC Hannuit - Standard

Zat. 2 juli 19 uur UR Namen - Standard

Woe. 6 juli 20 uur KVK Tienen - Standard

Zat. 9 juli 19 uur Standard - CS Sedan (Fra) (in Eghezée)

Di. 12 juli uur en tegenstander nog niet bekend (in Ciney)

Vrij. 15 juli Standard - FC Twente (Ned) (uur nog niet bekend)

Zat. 16 juli Standard - FC Sochaux (Fra) (uur nog niet bekend)

Europees programma:

Di/Woe. 26/27 juli Heenwedstrijd derde voorronde CL

Di/Woe. 2/3 augustus Terugwedstrijd derde voorronde CL

Fandag: 17 juli

Westerlo

Medische en fysieke testen: tijdens de eerste trainingsweek

Hervatting trainingen: 20 juni

Stage: van 6 tot 13 juli in Knokke

Oefenwedstrijden:

Woe. 22 juni 19 uur Beerzel - Westerlo

Vrij. 24 juni 20 uur Eendracht Aalst - Westerlo

Woe. 29 juni Westerlo - Verbr. Geel/Meerhout (in Tongerlo) (uur nog niet bekend)

Zat. 2 juli 18.30 uur Houtvenne - Westerlo

Woe. 6 juli 19 uur Cercle Brugge - Westerlo (in Varsenare)

Zat. 9 juli 15.30 uur Westerlo - AZ (Ned) (locatie nog niet bekend, aan kust)

Zat. 16 juli 19 uur Oosterzonen - Westerlo

Zat. 23 juli 19 uur Westerlo - Excelsior (Ned) (locatie nog niet bekend)

Di. 26 juli Everbeur - Westerlo (uur nog niet bekend)

Europees programma:

Do. 14 juli Heenwedstrijd tweede voorronde EL

Do. 21 juli Terugwedstrijd tweede voorronde EL

Fandag: 24 juli

SV Zulte Waregem

Medische en fysieke testen: 16 tot 21 juni

Hervatting trainingen: 22 juni

Stage: van 27 juni tot 3 juli in De Panne

Oefenwedstrijden:

Woe. 29 juni 19 uur KVK Ieper - SV Zulte Waregem

Zon. 3 juli 16 uur RC Waregem - SV Zulte Waregem

Zat. 9 juli 20 uur SK Deinze - SV Zulte Waregem

Di. 12 juli nog in te vullen

Zat. 16 juli 19 uur St. Wetteren - SV Zulte Waregem

Zon. 24 juli 19 uur SV Zulte Waregem - Olympiacos Piraeus (Gri)

Fandag: 23 juli

door Jan Gregorius & Frédéric Vanheule

Het voetbalseizoen is afgelopen, maar de meeste clubs beginnen over enkele weekjes al met de voorbereiding op het seizoen 2011/2012. Hoe vullen ze dat in? Een overzicht per club.Anderlecht Medische en fysieke testen: van 18 mei tot 24 juni Hervatting trainingen: 17 juni Stage: van 29 juni tot 5 juli in Tegelen (Ned) Oefenwedstrijden: Zat. 25 juni 18 uur FC Knokke - Anderlecht Di. 28 juni KSK Ronse - Anderlecht (uur nog niet bekend) Di. 5 juli 16 uur Litex Lovech (Bul) - Anderlecht (in Tegelen) Di. 12 juli 19.30 uur FC Brussels - Anderlecht Woe. 13 juli 19.30 uur Grimbergen - Anderlecht (onder voorbehoud) Zat. 16 juli Anderlecht - FC Twente (Iriscup Brussel) (uur nog niet bekend) Zon. 17 juli Anderlecht - Fenerbahçe (Tur) (uur nog niet bekend) Ma. 18 juli 19.30 uur RFC Doornik - Anderlecht Europees programma: Do. 18 augustus Heenwedstrijd play-offronde EL Do. 25 augustus Terugwedstrijd play-offronde EL Fandag: 24 juli RAEC Bergen Medische en fysieke testen: 20 juni Hervatting trainingen: 21 juni Stage: - Oefenwedstrijden: Moeten nog worden geofficialiseerd Fandag: ergens in juli of augustus Cercle Brugge Medische en fysieke testen: 15 tot 17 juni Hervatting trainingen: 20 juni Stage: op 22 en 23 juni teambuilding in Grobbendonk, van 3 tot 9 juli in De Panne Oefenwedstrijden: Woe. 21 juni 19 uur Oudenburg - Cercle Brugge Vrij. 24 juni 19 uur Cercle Brugge - Lierse (in Pulderbos) Zat. 25 juni 19 uur Oostnieuwkerke - Cercle Brugge Di. 28 juni 19 uur Cercle Brugge - STVV (in Torhout) Zat. 2 juli 19 uur Cercle Brugge - OH Leuven (in Veldegem) Woe. 6 juli 19 uur Cercle Brugge - Westerlo (in Varsenare) Vrij. 8 juli 19 uur KV Oostende - Cercle Brugge Di. 12 juli 19 uur NAC (Ned) - Cercle Brugge Zat. 16 juli 19.30 uur Cercle Brugge - SV Roeselare (in Eernegem) Woe. 20 juli 19 uur Cercle Brugge - YR KV Mechelen (in Koksijde) Zat. 23 juli 17 uur Cercle Brugge - UD Levante (Spa) Fandag: 24 juli Club Brugge Medische en fysieke testen: wordt niet bekendgemaakt Hervatting trainingen: 20 juni Stage: van 3 tot 9 juli in Koksijde Oefenwedstrijden: Woe. 29 juni 20 uur Eendracht Aalst - Club Brugge Zon. 3 juli 19.30 uur KVV Coxyde - Club Brugge Di. 5 juli 19.30 uur Club Brugge - tegenstander nog te bepalen (in Koksijde) Zat. 9 juli 16 uur KSC Menen - Club Brugge Woe. 13 juli 18.30 uur Exc. Virton - Club Brugge Zon. 17 juli 16 uur Club Brugge - Bayer Leverkusen (Dui) (Brugse Metten) Zon. 23 juli 18 uur Roda JC (Ned) - Club Brugge Europees programma: Do. 28 juli Heenwedstrijd derde voorronde EL Do. 4 augustus Terugwedstrijd derde voorronde EL Fandag: 10 juli Beerschot AC Medische en fysieke testen: de eerste trainingsweek Hervatting trainingen: 14 juni Stage: - Oefenwedstrijden: Zat. 18 juni 19 uur KFCO Wilrijk - Beerschot Ma. 20 juni Heerenveen (Ned) - Beerschot (uur nog niet bekend) Fandag: - RC Genk Medische en fysieke testen: 20, 21 en 22 juni (internationals 27 en 28 juni) Hervatting trainingen: 20 juni (internationals 27 juni) Stage: van 30 juni tot 3 juli in Koksijde; van 5 tot 9 juli toernooi in Tallinn (Est) Oefenwedstrijden: Woe. 29 juni 19.30 uur AA Gent - RC Genk (in Koksijde) Europees programma: Di/Woe. 26/27 juli Heenwedstrijd derde voorronde CL Di/Woe. 2/3 augustus Terugwedstrijd derde voorronde CL Fandag: 16 juli (onder voorbehoud) AA Gent Medische en fysieke testen: gedurende de eerste week Hervatting trainingen: 20 juni Stage: van 24 tot 1 juli in Koksijde Oefenwedstrijden: Woe. 29 juni 19.30 uur AA Gent - RC Genk (in Koksijde) Zon. 3 juli 17 uur SK Deinze - AA Gent Woe. 6 juli 20 uur AA Gent - FC Twente (Ned) Woe. 13 juli AA Gent - Heerenveen (Ned) (plaats en uur nog te bepalen) Fandag: 17 juli KV Kortrijk Medische en fysieke testen: 14 tot 17 juni Hervatting trainingen: 19 juni Stage: - Oefenwedstrijden: Vrij. 24 juni 19 uur KRC Bissegem - KV Kortrijk Di. 28 juni 19.30 uur KSV Oudenaarde - KV Kortrijk Woe. 29 juni 19.30 uur OMS Ingelmunster - KV Kortrijk Zat. 2 juli 18 uur RC Lens (Fra) - KV Kortrijk (in Le Touquet) Zat. 9 juli 18 uur Le Havre (Fra) - KV Kortrijk (in Abbeville) Vrij. 15 juli 19.30 uur KV Oostende - KV Kortrijk Woe. 20 juli 19 uur KV Kortrijk - Eskisehirspor (Tur) Zon. 24 juli galawedstrijd (uur en tegenstander nog te bepalen) Fandag: 16 juli Oud-Heverlee Leuven Medische en fysieke testen: eerste trainingsweek Hervatting trainingen: 20 juni Stage: van 7 tot 10 juli in Oisterwijk (Ned) Oefenwedstrijden: Zat. 25 juni 16 uur Haasrode - OHL Zat. 2 juli 19 uur Cercle Brugge - OHL (in Veldegem) Woe. 6 juli 20 uur Woluwe-Zaventem - OHL Zat. 9 juli Willem II (Ned) - OHL (uur nog te bepalen) Woe. 13 juli 19 uur OHL - NEC (Ned) (onder voorbehoud) Woe. 20 juli 20 uur OHL - Lokeren OV Fandag: nog te bepalen Lierse SK Medische en fysieke testen: gedurende de eerste trainingsweek Hervatting trainingen: 14 juni Stage: van 4 tot 10 juli in Delden (Ned) Oefenwedstrijden: Zat. 18 juni 20 uur KV Hooikt - Lierse Woe. 22 juni 19 uur VC Herentals - Lierse Vrij. 24 juni 19 uur Cercle Brugge - Lierse (in Pulderbos) Zat. 25 juni 18 uur Lyra - Lierse Woe. 29 juni 20 uur KSK Heist - Lierse Di. 5 juli oefenduel tegen buitenlandse ploeg Zat. 9 juli oefenduel tegen buitenlandse ploeg Woe. 13 juli uur tegenstander nog niet bekend Zat. 16 juli uur tegenstander nog niet bekend Woe. 20 juli uur tegenstander nog niet bekend Zat. 23 juli uur tegenstander nog niet bekend Fandag: 24 juli Lokeren OV Medische en fysieke testen: 13 en 14 juni Hervatting trainingen: 15 juni Stage: - Oefenwedstrijden: Vrij. 24 juni 19 uur Sint-Pauwels - Lokeren OV Zon. 26 juni 18 uur KVV Zelzate - Lokeren OV Don. 30 juni 19.30 uur KSV Oudenaarde - Lokeren OV Zon. 3 juli MSV Duisburg (Dui) - Lokeren OV (onder voorbehoud) Woe. 6 juli FC Brussels - Lokeren OV (onder voorbehoud) Zat. 9 juli 20 uur RAEC Bergen - Lokeren OV Do. 14 juli 19 uur VW Hamme - Lokeren OV Zon. 17 juli 19 uur Lokeren OV - Eskisehirspor (Tur) Woe. 20 juli 20 uur OHL - Lokeren OV Zon. 24 juli 18 uur Lokeren OV - Racing Santander (Spa) Woe. 20 juli 19.30 uur OHL - Lokeren OV Fandag: 24 juli YR KV Mechelen: Medische en fysieke testen: 16 en 17 juni Hervatting trainingen: 15 juni Stage: - Oefenwedstrijden: Zat. 25 juni 19 uur Groen-Rood Katelijne - YR KV Mechelen Zo. 26 juni 18 uur VC Rijmenam - YR KV Mechelen Woe. 29 juni 19 uur SK Rapid Leest - YR KV Mechelen Zat. 2 juli 18 uur KFCO Wilrijk - YR KV Mechelen Zo. 3 juli 18 uur KCF Katelijne - YR KV Mechelen Do. 7 juli 19.30 uur Verbroedering Geel-Meerhout - YR KV Mechelen Zo. 10 juli 18 uur Rupel Boom - YR KV Mechelen Woe. 13 juli 19.30 uur KSK Heist - YR KV Mechelen Zo. 17 juli 18 uur YR KV Mechelen - FC Utrecht (Ned) Woe. 20 juli 19 uur Cercle Brugge - YR KV Mechelen (in Koksijde) Zat. 23 juli R Antwerp FC - YR KV Mechelen (uur nog te bepalen) Fandag: 17 juli STVV Medische en fysieke testen: 13 en 14 juni Hervatting trainingen: 15 tot 28 juni en vanaf 7 juli Stage: van 8 tot 11 juli in Mierlo (Ned) Oefenwedstrijden: Zat. 18 juni 19 uur Herk FC - STVV Zo. 19 juni 16 uur Herk Sport - STVV Zat. 25 juni 19 uur KSK Tongeren - STVV Di. 28 juni 19 uur Cercle Brugge - STVV (in Torhout) Woe. 13 juli 19.30 uur Waasland-Beveren - STVV Vrij. 22 juli 19 uur MVV (Ned) - STVV Fandag: nog te bepalen Standard Medische en fysieke testen: gedurende de eerste trainingsweek Hervatting trainingen: 20 juni (27 juni voor de internationals) Stage: Académie Oefenwedstrijden: Zat. 25 juni 19 uur FC Richelle - Standard (in België) Woe. 29 juni 19 uur FC Hannuit - Standard Zat. 2 juli 19 uur UR Namen - Standard Woe. 6 juli 20 uur KVK Tienen - Standard Zat. 9 juli 19 uur Standard - CS Sedan (Fra) (in Eghezée) Di. 12 juli uur en tegenstander nog niet bekend (in Ciney) Vrij. 15 juli Standard - FC Twente (Ned) (uur nog niet bekend) Zat. 16 juli Standard - FC Sochaux (Fra) (uur nog niet bekend) Europees programma: Di/Woe. 26/27 juli Heenwedstrijd derde voorronde CL Di/Woe. 2/3 augustus Terugwedstrijd derde voorronde CL Fandag: 17 juli Westerlo Medische en fysieke testen: tijdens de eerste trainingsweek Hervatting trainingen: 20 juni Stage: van 6 tot 13 juli in Knokke Oefenwedstrijden: Woe. 22 juni 19 uur Beerzel - Westerlo Vrij. 24 juni 20 uur Eendracht Aalst - Westerlo Woe. 29 juni Westerlo - Verbr. Geel/Meerhout (in Tongerlo) (uur nog niet bekend) Zat. 2 juli 18.30 uur Houtvenne - Westerlo Woe. 6 juli 19 uur Cercle Brugge - Westerlo (in Varsenare) Zat. 9 juli 15.30 uur Westerlo - AZ (Ned) (locatie nog niet bekend, aan kust) Zat. 16 juli 19 uur Oosterzonen - Westerlo Zat. 23 juli 19 uur Westerlo - Excelsior (Ned) (locatie nog niet bekend) Di. 26 juli Everbeur - Westerlo (uur nog niet bekend) Europees programma: Do. 14 juli Heenwedstrijd tweede voorronde EL Do. 21 juli Terugwedstrijd tweede voorronde EL Fandag: 24 juli SV Zulte Waregem Medische en fysieke testen: 16 tot 21 juni Hervatting trainingen: 22 juni Stage: van 27 juni tot 3 juli in De Panne Oefenwedstrijden: Woe. 29 juni 19 uur KVK Ieper - SV Zulte Waregem Zon. 3 juli 16 uur RC Waregem - SV Zulte Waregem Zat. 9 juli 20 uur SK Deinze - SV Zulte Waregem Di. 12 juli nog in te vullen Zat. 16 juli 19 uur St. Wetteren - SV Zulte Waregem Zon. 24 juli 19 uur SV Zulte Waregem - Olympiacos Piraeus (Gri) Fandag: 23 juli