De zestiende finales (woensdagavond 24 september):

1. KVV Coxyde (III) - Moeskroen-Péruwelz

2. Sint-Gillis-Waas (IV) - Cercle Brugge

3. SC Charleroi - Eupen (II)

4. Woluwe-Zaventem (II) - KV Oostende

5. Olsa Brakel (III) - Westerlo

6. Dessel Sport (II) - KV Mechelen

7. Oud-Heverlee Leuven (II) - KV Kortrijk

8. Eendracht Aalst (II) - Club Brugge

9. Antwerp (II)/Seraing (II) - Zulte Waregem

10. Lierse - Sint-Truiden (II)

11. Patro Eisden (II) - RSC Anderlecht

12. Racing Genk - Racing Mechelen (II)

13. Namen (IV) - AA Gent

14. Lommel United (II) - Waasland-Beveren

15. Sint-Eloois-Winkel (III) - Lokeren

16. Heist (II) - Standard Luik *

Achtste finales (3 december):

17. winnaar 2 - winnaar 1

18. winnaar 3 - winnaar 4

19. winnaar 5 - winnaar 6

20. winnaar 8 - winnaar 7

21. winnaar 9 - winnaar 10

22. winnaar 12 - winnaar 11

23. winnaar 14 - winnaar 13

24. winnaar 16 - winnaar 15

Kwartfinales (heen: 17 december, terug: 21 januari):

25. winnaar 18 - winnaar 17

26. winnaar 19 - winnaar 20

27. winnaar 21 - winnaar 22

28. winnaar 24 - winnaar 23

Halve finales (heen: 4 februari, terug: 11 februari):

29. winnaar 26 - winnaar 25

30. winnaar 28 - winnaar 27

Finale (21 maart):

31. winnaar 29 - winnaar 30

* Vierdeklasser Beerschot-Wilrijk gaat een klacht indienen bij het parket van de Voetbalbond (KBVB) omdat de club van oordeel is dat het zondag door een scheidsrechterlijke blunder uitgeschakeld werd in de Beker van België. SK Heist schakelde Beerschot-Wilrijk uit na het nemen van strafschoppen, maar één van de penalty's zou volgens beelden van de regionele zender ATV onterecht als niet-gescoord beoordeeld zijn door ref Denis Vanbecelaere.

1. KVV Coxyde (III) - Moeskroen-Péruwelz 2. Sint-Gillis-Waas (IV) - Cercle Brugge 3. SC Charleroi - Eupen (II) 4. Woluwe-Zaventem (II) - KV Oostende 5. Olsa Brakel (III) - Westerlo 6. Dessel Sport (II) - KV Mechelen 7. Oud-Heverlee Leuven (II) - KV Kortrijk 8. Eendracht Aalst (II) - Club Brugge 9. Antwerp (II)/Seraing (II) - Zulte Waregem 10. Lierse - Sint-Truiden (II) 11. Patro Eisden (II) - RSC Anderlecht 12. Racing Genk - Racing Mechelen (II) 13. Namen (IV) - AA Gent 14. Lommel United (II) - Waasland-Beveren 15. Sint-Eloois-Winkel (III) - Lokeren 16. Heist (II) - Standard Luik *17. winnaar 2 - winnaar 1 18. winnaar 3 - winnaar 4 19. winnaar 5 - winnaar 6 20. winnaar 8 - winnaar 7 21. winnaar 9 - winnaar 10 22. winnaar 12 - winnaar 11 23. winnaar 14 - winnaar 13 24. winnaar 16 - winnaar 15 25. winnaar 18 - winnaar 17 26. winnaar 19 - winnaar 20 27. winnaar 21 - winnaar 22 28. winnaar 24 - winnaar 23 29. winnaar 26 - winnaar 25 30. winnaar 28 - winnaar 27 31. winnaar 29 - winnaar 30