Een dag later ontvangt Charleroi om 18 uur KV Oostende, op zondag 2 april staat er de kraker AA Gent - Club Brugge (18 uur) op het menu.

De titelfavorieten Anderlecht en Club Brugge treffen elkaar op de vierde speeldag (weekend van 21-23 april) in het Constant Vanden Stockstadion en op de achtste speeldag (12-14 mei) in het Jan Breydelstadion.

De tiende en laatste speeldag vindt plaats op 21 mei, met om 14.30 uur de duels Club Brugge - AA Gent, Anderlecht - KV Oostende en Zulte Waregem - Charleroi.

De exacte tijdstippen van de andere wedstrijden zijn nog niet bekend.

De volledige PO1-kalender:

Speeldag 1

Zulte Waregem - Anderlecht (31 maart om 20.30 uur)

Charleroi - Oostende (1 april om 18 uur)

AA Gent - Club Brugge (2 april om 18 uur)

Speeldag 2

Oostende - Zulte Waregem (7 april om 20.30 uur)

Club Brugge - Charleroi (8 april om 18 uur)

Anderlecht - AA Gent (9 april om 18 uur)

Speeldag 3 (14-17 april)

Zulte Waregem - Club Brugge

Oostende - Anderlecht

Charleroi - AA Gent

Speeldag 4 (21-23 april)

AA Gent - Oostende

Charleroi - Zulte Waregem

Anderlecht - Club Brugge

Speeldag 5 (25-27 april)

Zulte Waregem - AA Gent

Club Brugge - Oostende

Anderlecht - Charleroi

Speeldag 6 (28 april - 1 mei)

AA Gent - Anderlecht

Oostende - Charleroi

Club Brugge - Zulte Waregem

Speeldag 7 (5 - 7 mei)

Charleroi - Club Brugge

Oostende - AA Gent

Anderlecht - Zulte Waregem

Speeldag 8 (12-14 mei)

Zulte Waregem - Oostende

AA Gent - Charleroi

Club Brugge - Anderlecht

Speeldag 9 (18 mei om 20.30 uur)

AA Gent - Zulte Waregem

Charleroi - Anderlecht

Oostende - Club Brugge

Speeldag 10 (21 mei om 14.30 uur)

Club Brugge - AA Gent

Anderlecht - Oostende

Zulte Waregem - Charleroi

Een dag later ontvangt Charleroi om 18 uur KV Oostende, op zondag 2 april staat er de kraker AA Gent - Club Brugge (18 uur) op het menu.De titelfavorieten Anderlecht en Club Brugge treffen elkaar op de vierde speeldag (weekend van 21-23 april) in het Constant Vanden Stockstadion en op de achtste speeldag (12-14 mei) in het Jan Breydelstadion. De tiende en laatste speeldag vindt plaats op 21 mei, met om 14.30 uur de duels Club Brugge - AA Gent, Anderlecht - KV Oostende en Zulte Waregem - Charleroi. De exacte tijdstippen van de andere wedstrijden zijn nog niet bekend.Speeldag 1Zulte Waregem - Anderlecht (31 maart om 20.30 uur)Charleroi - Oostende (1 april om 18 uur)AA Gent - Club Brugge (2 april om 18 uur)Speeldag 2Oostende - Zulte Waregem (7 april om 20.30 uur)Club Brugge - Charleroi (8 april om 18 uur)Anderlecht - AA Gent (9 april om 18 uur)Speeldag 3 (14-17 april)Zulte Waregem - Club BruggeOostende - AnderlechtCharleroi - AA GentSpeeldag 4 (21-23 april)AA Gent - OostendeCharleroi - Zulte WaregemAnderlecht - Club BruggeSpeeldag 5 (25-27 april)Zulte Waregem - AA GentClub Brugge - OostendeAnderlecht - CharleroiSpeeldag 6 (28 april - 1 mei)AA Gent - AnderlechtOostende - CharleroiClub Brugge - Zulte WaregemSpeeldag 7 (5 - 7 mei)Charleroi - Club BruggeOostende - AA GentAnderlecht - Zulte WaregemSpeeldag 8 (12-14 mei)Zulte Waregem - OostendeAA Gent - CharleroiClub Brugge - AnderlechtSpeeldag 9 (18 mei om 20.30 uur)AA Gent - Zulte WaregemCharleroi - AnderlechtOostende - Club BruggeSpeeldag 10 (21 mei om 14.30 uur)Club Brugge - AA GentAnderlecht - OostendeZulte Waregem - Charleroi